ציוד תהליכי

ייבוא ושיווק ציוד תהליכי לתעשייה

ברלין טכנולוגיות נציגה של יצרני ציוד תהליכי, מתמחה בייבוא ושיווק של ציוד תהליכי לתעשייה, לחברת ברלין טכנולוגיות מגוון רחב מאוד של ציוד תהליכי לתעשיות המזון, תרופות, כימיה, פולימרים. החברה הינה ספק ותיק ומוכר בכל התעשיות בישראל. הציוד התהליכי שלנו מיועד בעיקר לתהליכים הבאים

 • הזנה והמגון של כל סוגי האבקות בכל הנוזלים האפשריים מחברת YSTRAL בגרמניה והומוגנייזרים ללחץ גבוה לתעשיית החלב והמיצים.
 • ציוד תהליכי לציפוי טבליות וגרנולות של מזון ועוד מחברת SCHLICK.
 • מערבלים לאבקות, בוחשים לתמיסות בתהליכי ייצור שונים
 • מערכות היגייניות ומחסומים סניטריים, שטיפת מיכלים
 • מערכות קיטור, הכוללות בין השאר דודי קיטור, ציוד קיטור ועוד.
 • דיזות, מכונות שטיפה בלחץ

חלקי חילוף לציוד תהליכי

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומתמחה בתיקון חלקי חילוף שונים של ציוד תהליכי. בין אם מדובר בחלקי חילוף למערבלים, למערכות היגייניות, מחסומים סניטריים או למערכות שטיפת מיכלים אצלינו, בחברת "ברלין טכנולוגיות" ניתן להשיג חלקי חילוף חדשים או מחודשים למכונות ולמכשירים השונים בתעשייה. צרו עמנו קשר להזמנת חלקי חילוף למגוון גדול מאוד של מוצרים, ומכונות הנמכרים ע"י החברה.

אנחנו מספקים ציוד תהליכי למיטב יצרני התעשייה הישראלית ואנו עומדים לרשות לקוחותינו עם ייעוץ מקצועי וניסיון רב.

להמשך קריאה

יצרנים

מאז שנת 1962, חברת Lagafors מתמקדת בשיפור מתמיד של תחומי בטיחות המזון ושמירת ההיגיינה בעלויות מופחתות, תוך צמצום ההשפעה הסביבתית ושיפור סביבת העבודה.
לחברה יש מכלול שלם של פתרונות לשמירת היגיינה בחברה שלכם.
בברלין טכנולוגיות, צוות מומחים בתחום אשר ישמחו לייעץ ולתת מענה בכל שאלה, השאירו פרטים בטופס.

BOLL & KIRCH היא אחת מיצרניות המסננים המובילות בעולם בתחום הסינון של נוזלים וגזים. החברה מפעילה מחלקת מחקר ופיתוח גדולה שמבטיחה מנהיגות טכנולוגית לטווח הארוך. BOLL & KIRCH מוסמכת על פי תווי התקן DIN ISO 9001 + ISO 14001 + ISO 45001 ומאושרת על ידי כל חברות הסיווג הגדולות.

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום אשר ישמחו לתת ייעוץ, צרו קשר  נשמח לשוחח.

חברת מוצרי קלירקו הוקמה בשנת 1945 על ידי פרנק סי קלירי.

המיקוד העיקרי של החברה במאה ה -21 הוא נוזלי סיליקון. החברה מציעה קו שלם של נוזלי סיליקון מסוג PDMS, חומרי סיכה מסיליקון, נוזלי אמבט מסיליקון, נוזלי סיליקון להעברת חום, נוזלי סיליקון דיאלקטריים, נוזלי דעיכת סיליקון, נוזלי סיליקון עם מדד RI גבוה, סיליקונים מסוג פניל-מתיל, חומרי סיכה מסיליקון לדירוג מזון, תחליבי סיליקון, שמני סיליקון, חומרי סיכה מחוט סיליקון וגימורי חוטי סיליקון.

 

תעשיות:

 • חומרי סיכה מסיליקון לתעשיית המזון
 • מחקר ופיתוח
 • שירותי שנאים ובדיקות חשמליות
 • אנרגיה מתחדשת / אנרגיה סולארית
 • חיפוש נפט וגז
 • ייצור נייר וקרטון
 • פלסטיק / גומי ותבניות הזרקה
 • תעשיות ביטחוניות
 • תעשיות סביבתיות
 • ייצור חומרי תפירה וחוטים
 • תעופה / חלל

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום אשר ישמחו לתת ייעוץ, צרו קשר נשמח לשוחח.

חברת M&S Armaturen GmbH הוקמה בינואר 1983. כ-350 העובדים שלה מייצרים אביזרים באיכות גבוהה וחלקים מיוחדים של פלדת אל-חלד בשלושה מוקדי ייצור, עבור תעשיית המשקאות והמזון, וגם לתעשיית התרופות והקוסמטיקה.

כל הפריטים של החברה מיוצרים על ידי המכונות המתקדמות ביותר ומפותחים כל הזמן בהתאם לביקוש.

החברה מציעה מגוון רחב של כל חיבורי הצינורות ורכיבי הצינורות  שנפוצים בתעשיית המזון והמשקאות, כולל אביזרי התקנה הנדרשים

מותגי PharmCom ו –HyCom- מוצרים המיועדים ליישומים בתחום התרופות.

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום אשר ישמחו לתת ייעוץ, צרו קשר נשמח לשוחח.

לאנדיה היא חברה גלובלית שמקורה בדנמרק. המטה הראשי של לאנדיה נמצא בעיר לאם, וזהו המיקום המקורי שלו מאז שנת 1933. כיום, ללאנדיה יש חברות בת באנגליה, גרמניה, נורבגיה וארה"ב, וגם מרכז מכירות בסין. בנוסף לכך, המוצרים של החברה נמכרים ב-45 מדינות ברחבי העולם.

לאנדיה מספקת פתרונות שאיבה וערבוב למבחר גדול של תעשיות, כאשר המרכזיות שבהן הן חקלאות, מי שופכין, מפעלי גז ביולוגי ותעשיית הדגים. באופן כללי, ניתן למצוא מוצרים של החברה בכל מקום בו ישנו צורך בביצוע שאיבה או ערבוב בתנאים קשים.

עבור לאנדיה, מתן פתרונות איכותיים בכל שלב היא מטרה חשובה ביותר, והחברה פועלת על פי תקן ISO9001 מאז שנת 1994. איכות פירושה גם שרבים מהמוצרים של החברה נמצאים בשימוש במשך 20-25 שנים, גם בתנאים סביבתיים קיצוניים ביותר. במובן זה, הלקוחות של לאנדיה נהנים מהוצאות נמוכות יותר עקב תוחלת החיים הארוכה של המוצרים, ובנוסף, גם צריכת המשאבים היא קטנה יותר, דבר שמוביל להשפעה חיובית על הסביבה.

נשמח לסייע לכם לאתר את הפתרון המתאים לכם. למידע נוסף צרו קשר.

כבר יותר מ-40 שנה שחברת Bohrer (בוהרר) מובילה בחדשנות בתחום טכנולוגיית הניקוי.
חברת Bohrer הינה חברה משפחתית הממוקמת בבוואריה, אשר מפתחת ומייצרת את מערכות השטיפה שלה באופן עצמאי בשימוש של פלדת אל-חלד עם עומק משמעותי של ייצור.
מערכות הניקוי של Bohrer מהוות פתרונות כוללים אשר מתוכננים באופן פרטני וגמיש עבור מגוון דרישות הניקיון של תעשיות המזון והמשקאות. יותר מ-1,600 מיכלי שטיפה ברחבי העולם הם עדות לאיכות, לתפקוד וליעילות הכלכלית של המערכות שלנו.
המשימה של Bohrer: להיות מובילים בחדשנות בתחום יעילות הניקיון, הכדאיות הכלכלית, חיי המדף הארוכים ושביעות הרצון של הלקוחות שלנו.
Bohrer עושה שימוש אך ורק ברכיבים מאיכות גבוהה, מהחברות המובילות בשוק, במערכות השליטה, הלחץ הגבוה, הסינון ובמערכות להובלות המכולות שלה. בכך, Bohrer מבטיחה מתן שירות ומוצרים בסטנדרטים גבוהים.

חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל מערכות השטיפה וניקוי של חברת Bohrer, נשמח לסייע לכם באיתור והתאמתם לצרכי הייצור שלכם. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

חברת Alfred Giesser Messerfabrik, מעצבת ומייצרת סכינים ולהבים למכונות תעשייתיות. החברה ומוצריה זוכים למוניטין בינלאומי מעולה, שנבנה בזכות ניסיון רב שנים בייצור מוצרים באיכות גבוהה. החברה הוקמה בשנת 1776 בגרמניה והמוטו שלהם הוא "מעל 240 שנה – מסורת של יעילות".

מוצרי Alfred Giesser Messerfabrik מותאמים לתעשיות המזון והבשר, פארמה, אריזה, נייר, עור, טבק, גומי, זכוכית, פלסטיק וטקסטיל.

לחברת Alfred Giesser Messerfabrik יכולת ייחודית להציע פתרונות מקיפים ומשוכללים, לכל מטרה תעשייתית, בהתאמה מלאה לצרכי סקטור או חברה, לפי דרישה ומפרט טכני.

ברלין טכנולוגיות משווקת את מוצריה של חברת אלפרד גיסר מסרפבריק בישראל, נשמח לסייע לכם באיתור המוצר המתאים לכם.

חברת היפלוקס סינון – HiFlux Filtration A/S היא חברה דנית המתמחה במתן פתרונות סינון עבור תעשייה ואגפי האנרגיה עם וותק של מעל ל-50 שנה בתחום.

מאז הקמתה של החברה בשנת 1959 הלך וגדל הייצור באופן יציב, וכיום החברה מציעה טווח רחב של סננים סטנדרטיים ופתרונות סינון נוזלים לכל משימה מיוחדת, בהתאמה אישית לצרכים של כל לקוח.

לחברת HiFlux ניסיון וידע מקצועי, איכות בלתי מתפשרת ושירות ברמה הגבוהה ביותר. אלו הן מילות המפתח בחברה המדגישה את החשיבות של אספקת מוצר באיכות גבוהה תמיד, גם אם מדובר בסנן סטנדרטי וגם בפתרון מהונדס באופן אישי לצרכיו של הלקוח.

ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל את הסננים ופתרונות סינון הנוזלים של חברת היפלוקס סינון – HiFlux Filtration A/S ותשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

לאחר שהקים את חברת פישר Fischer בווינה ב-1933, פיתח המהנדס ארנסט פ. פישר את פלטות מחליפי החום העשויות מפלדת אל-חלד. הוא היה אחד הראשונים בעולם שעשה זאת. בזכות עשרות שנים של פיתוח מוצר מתמיד, חברת "פישר" יכולה לערוב ללקוחותיה שהם יקבלו איכות, דיוק ואמינות ברמות הגבוהות ביותר.

פישר Fischer היא אחת החברות שמומחיותן היא בתחום פלטות מחליפי החום. כמעט לכל מתקן עיבוד תרמי קיים מחליף חום בעל פלטות שיתאימו לו. כשכל אחד ממחליפי החום יכולים להיות מותאמים לצורך, מביאים בחשבון את היישום, הגודל והדרישות ליעילות כלכלית וכמו כן שואפים לצמצם למינימום את ההשפעה על הסביבה.

כל המשאבות הצנטריפוגליות עשויות מפלדת אל-חלד והינן זמינות בהספק של עד 1600 מ"ק/שעה ב-250 קילוואט. כמובן, כולן מסוגלות לבצע ניקוי במקום (CIP).

חברת "פישר" מפתחת ומבצעת אופטימיזציה של מוצרים שנועדו לענות על הצרכים המיוחדים של תעשיית המזון:

 • בירה ומשקאות קלים מוגזים
 • מיצי פירות
 • חלב ומוצרי חלב
 • יינות ומשקאות אלכוהוליים
 • קטשופ ורטבים

מחליפי החום בעלי הפלטות מתוצרת חברת "פישר" פותחו במיוחד ליישומים תעשייתיים.

קצב העברת חום גבוה, עם איבודי לחץ מתונים בלבד, מבטיח שימוש יעיל בכל מספר שהוא של אזורי יישום:

 • קירור מרכזי/HVAC
 • תעשייה פטרוכימית ומתקנים ימיים (off-shore)
 • טיהור מים • תעשייה כימית
 • תעשייה פרמצבטית
 • תעשיית הנייר
 • תחנות כוח

חברת הויטה HEUTE החלה את דרכה כיצרנית של מכונות לייצור נעליים. ב-1950 עברה החברה לייצור מכונות להברקת נעליים ומוצרים דומים כגון ציוד לניקוי סוליות, צמיגים ואמצעים למניעת החלקה.החברה המשפחתית, בעלת מסורת של יותר מ-100 שנים, מרחיבה את פעילותה ברחבי העולם ומתמקדת בייצור מכונות באיכות גבוהה יותר, באופן אינדיבידואלי ועל סמך דרישות לקוחותיה. המכונות של הויטה לצחצוח נעליים, צמיגים והיגיינה בתעשייה ידועות בגרמניה ומחוצה לה ומיוצאות לכל רחבי העולם.

עיצוב
המכונות להברקת נעליים מפותחות בשיתוף פעולה עם מעצבים נבחרים. כך הויטה HEUTE מבטיחה שתהיה דרגה גבוהה של שימושיות ועיצוב נצחי. החברה שואפת לשביעות רצונם ותחושת נוחותם של לקוחותיה לאורך זמן.

הנדסה
שנות ניסיון רבות, בייחוד עם מכונות תעשייתיות, מבטיחות פונקציונליות מושלמת עם עמידות גבוהה. למכונות של HEUTE הויטה מנועים חזקים ומארזים כבדים. כתוצאה מכך המכונות ניחנות בעמידות ובאחיזה טובה ובה בעת מאפשרות שימוש נקי מבעיות.

מארז
עיבוד המתכת של מארזי המכונה הינו מיומנות מסורתית שכיום היא בת עשרות שנים – בין אם מדובר בפלדת אל-חלד או בתבניות ברזל יצוק של מארזי האלומיניום. הויטה ערבה למחזור חיים ארוך של מוצריה – על פני דורות.

אחריות
הויטה HEUTE מעניקה 20 שנות אחריות לאספקת חלקי חילוף ללקוחותיה וכך מוודאת שהתמיכה בהם תימשך גם בעתיד הרחוק. עקב מחזורי חיים ארוכים באופן ניכר של מכונותיה, כדאי לרכוש חלק חילוף אפילו אחרי עשרות שנים.

זנית Zenit הינו יצרן איטלקי של משאבות טבולות, משאות צנטריפוגליות ומערכות לטיפול במים.

המשאבות הטבולות של חברת זנית Zenit תוכננו לשימוש תעשייתי לריקון וטיפול במי ביוב ושפכים והרמת מפלס.

חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל את מוצרי חברת Zenit, לכל שאלה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע.

חברת נטש Netzsch מספקת משאבות בורגיות, משאבות לובים, קוצצים מטחנות Macerators ומשאבות לריקון חביות.
משאבות Netzsch מתאימות למגוון רחב של שימושים ותעשיות כגון: מזון, פארמה, כימיה, שפכים ועוד.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בארץ את מוצרי חברת Netzsch, נשמח לעזור לכם בכל שאלה.

חברת וויזרד – Wizard Drum Tool מציעה קו שלם של מכשירים להסרת חישוקים לחביות פייבר (fiber) וציוד ואביזרים לפתיחת חביות פלדה. מיחידות ידניות לעבודה המתבצעת מפעם לפעם, ליחידות ממונעות רצ'ט, חשמליות ופניאומטיות לעבודה בנפח בינוני וגבוה, בכל ענפי התעשייה.

כלי החביות של ויזארד מאופיינים בשלושה סוגים שונים של חיתוכי חביות / חישוקים:

 • חיתוך חיצוני
 • חיתוך פנימי
 • חיתוך חישוקים

היחידות מהסדרות השונות F, G, J ייחודיות כולן בצורת החיתוך שלהן, במטרה להתאים לצרכי ענף התעשייה ולנפח החביות שלך.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל ציוד ואביזרים לפתיחת חביות של חברת וויזרד Wizard Drum Tool.

צרו קשר, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

חברת פייפטייט – Pipetite מייצרת רוזטה (מגף קיר) גמישה, בעלת אטימה עצמית, המסוגלת לאטום קירות במקומות חדירה של צינורות תוך כדי שהיא מאפשרת תנועה משמעותית של הצינור.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל רוזטה גמישה לאיטום קירות של חברת Pipetite, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

חברת שפר מערכות אחסון – SCHAEFER CONTAINER SYSTEMS הגרמנית היא אחד הספקים המובילים בעולם של מיכלים למילוי (KEG), מיכלי נירוסטה אספטיים רב-פעמיים להובלה ואחסון אספטיים. החברה הותיקה קיימת מעל ל-80 שנה ומעסיקה מעל לאלף עובדים.

מיכלים אספטיים SLC

מיכלים למילוי, הובלה ואחסון אספטיים

מיכלי הנירוסטה האספטיים הרב-פעמיים מאפשרים שינוע ואחסון אספטיים של חומרים רגישים. הם עומדים בתקני האריזה וההיגיינה המחמירים ביותר, בייחוד עבור מזון וחומרים פרמצבטיים. בין אם מדובר בהכנות מזון ותמציות, בסיסים למשקאות, חומרי טעם, רטבים, פרי, שוקולד או מוצרי קוסמטיקה, מיכל ה-SLC מספק הגנה אופטימלית לכל החומרים הרגישים.

מיכלים אספטיים לעיקור בקיטור

הרמה הגבוהה של העמידות בלחץ של מיכל ה-SLC האספטי מאפשרת לעקר מיכל מסוג זה בקיטור ולשמור עליו 100% נקי מחיידקים. השימוש בנירוסטה באיכות מעולה מקנה למיכלים אלו, המוכרים גם כמיכלי סטוקלין (Stoecklin), עמידות גבוהה וחסינות מעולה בפני קורוזיה.

ממדים

המיכלים האספטיים מגיעים בגדלים סטנדרטיים של 500, 800 ו-1000 ליטרים. עם זאת, על פי בקשה נוכל לספק גם מיכלים בגדלים מותאמים אישית.

סוגים שונים של מכסים למיכלי SLC

בהתאם לדרישות, ניתן להתאים למיכל המזון SLC שתי מערכות כיסוי נפרדות: מכסה מסגרת מגן (Bayonet ring cover) ומכסה בורג טבעת (bolt ring cover).

חברת שפר מערכות אחסון SCHAEFER מיוצגת בישראל על ידי חברת ברלין טכנולוגיות, המשווקת את מוצריה.

עם ניסיון של 150 שנה, חברת אולוויילר Allweiler היצרן הגדול בקבוצת CIRCOR. אחת מיצרניות המשאבות התעשייתיות הוותיקות ביותר בגרמניה. המשאבות של Allweiler בעלות תכנון חדשני באיכות גבוהה ביותר, ונעשה בהן שימוש במגוון רחב של ענפי תעשייה: מזוט, גז ודלקים, מזון ותרופות, וכן בתהליכים של כימיה, בניין, טיפול במים ושפכים, אנרגיה, נוזלים חמים, ספנות, מכונות עיבוד שבבי ותעשיית הנייר.
Allweiler משקיעה רבות בפיתוחים ושיפורים בייצור ועברה לאחרונה לעבוד עם מנועים בעלי נצילות גבוהה יותר בתקן IE3. החדשנות הטכנולוגית ממקמת את Allweiler בחזית הטכנולוגיה ומבטיחה משאבות איכותיות ואמינות לטווח ארוך.
אחד היתרונות העיקריים של Allweiler על פני יצרני משאבות אחרים הוא היכולת לתת פתרון מלא ללקוח במגוון רחב של יישומים עם משאבות תעשייתיות בעלות בורג אחד / חילזון, שני ברגים ושלושה ברגים, משאבות צנטריפוגליות, משאבות פריסטלטיות ומשאבות פרופלור.
בברלין טכנולוגיות בית מלאכה אינטגרלי ומקצועי לשיפוץ משאבות Allweiler עם חלקי חילוף מקוריים. התיקון המקצועי של המשאבות מבטיח עבודה תקינה ואמינה לאורך זמן כמצופה ממשאבות.

עדכונים שוטפים מאלוויילר:
אלוויילר מציגה את יחידת הבקרה החכמה ALLMIND לשיפור מעקב טיפולים והתראת תקלות שמשפר את היעילות והבטיחות של המשאבות מתוצרת החברה. היחידה החדשה מאפשרת בקרה על מספר משאבות וקבלת מידע והתראות כגון: שינויים בפרמרטים המתוכננים שלהן או מועדי ביצוע טיפולים ומביאה לשיפור משמעותי בהוצאות הטיפול השוטף, מניעת תקלת שבר ובצריכת האנרגיה שלהן.

 

 

 

 

 

 

 

משאבות אלוויילר עומדות בתקן העולמי:
חשוב לדעת כי החל מחודש ינואר 2020 משתנות תקנות הדלק (ISO) של ארגון International Maritime Organization (או בקיצור IMO), האוכף את החוקים והתקנות בתחומי הים. מעתה התקנה של IMO תקבע מינימום של 0.5% גופרית בדלק, במקום 3.5% שהיה נהוג עד כה. בתגובה, מודיעה חברת אלווילר כי המשאבות שלהם יעמדו בתקנות החדשות.

למידע נוסף על התקנות החדשות של ארגון IMO – לחץ כאן
למידע כיצד המשאבות של אלוויילר עומדות בתקן NEW IMO- לחץ כאן

למעבר לסוגי משאבות נוספות – לחץ כאן 

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת את מוצרי אלוויילר, לייעוץ והזמנה, צור קשר.

חברת בורגר נוסדה בגרמניה בשנת 1975 והיא מתמחה בייצור משאבות לוב גומי המיועדות לנוזלים נקיים ומלוכלכים בספיקות גבוהות. כמו כן מייצרת החברה מיכלי נירוסטה ומטחנות וקוצצים ממגוון סוגים. החברה חרטה על דגלה להיות קשובה לצרכי לקוחותיה ומשפרת את מוצריה באופן תדיר בהתאם למשוב המתקבל מן השטח. המשאבות של חברת בורגר מתאימות למגוון רחב של יישומים ותעשיות: מים, נפט וגז, נייר, כימיקלים, מזון (בשלבי העיבוד הראשונים) ועוד.

 

יתרונות

 • תחזוקה פשוטה וחסכונית: (MIP (Maintenance in place תחזוקה ותיקונים עד לרמת החלפת אטם מכאני מתבצעים במקום מבלי לפרק את המשאבה מהקו
 • לובים בעלי קצוות גומי הניתנים להחלפה בקלות ובעלות נמוכה
 • פלטות שחיקה בצילינדר הניתנות להחלפה בקלות ובעלות נמוכה יחסית
 • המשאבה עמידה בפעולה ללא נוזלים לפרק זמן ארוך יחסית בהשוואה למשאבת חילזון
 • יכולת העברת מוצקים
 • אטם מכאני עמיד במיוחד
 • משאבה בעלת ממדים קטנים ואפשרויות הרכבה מגוונות

 

מטחנות תעשייתיות לענף הספנות

היצרן מציע 3 סוגי מטחנות: מרסקת – מקצצת – ושוברת. עבור תעשיית השפכים מבנה המטחנות מאפשר MIP בשל הדרישות בעולם לשימור איכות הסביבה בתחום הספנות ותחילת אכיפת תקן MARPOL. בינואר 2013 נכנס לתוקף נספח V  של התקן שמדבר על איסור שפיכת פסולת מזון גדולה מ – 25 מ"מ מכלי שייט. בדיוק לשם כך פיתחה חברת בורגר מרסקת קומפקטית ונוחה להפעלה המיועדת לספינות וכלי שייט העומדת בתקן החדש. ראה סרטון למטה.

למעבר לסוגי משאבות נוספות – לחץ כאן

מאז 1888 אגלי Egli AG היא אחת החברות המובילות בפיתוח, ייצור ותחזוקה של טכנולוגית חמאה, ממרחים ומרגרינה למתקנים תעשייתיים ומרכזי מחקר.

לחברה, המצוידת באישור ISO 9001, יש ערובה נוספת לאיכות הגבוהה ביותר ולנהלי עבודה מודרניים במיוחד לשם ייצור ציוד חמאה וציוד מרגרינה. נכון ל-2014 החברה מציעה הקמה של מתקני חמאה שלמים, ומאז 2013 מציעה הקמת מתקני מרגרינה שלמים.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל ייצור ותחזוקה של טכנולוגית חמאה של חברת אגלי Egli, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

חברת ג'יי. אי. סי. מבית ורדר – JEC a Verder company הינה יצרנית של משאבות פוזיטיביות צנטריפוגליות מסוג Lobe לנוזלים מנירוסטה, משאבות לובים גומי ומשאבות לובים בוכנה. JEC שמה לה למטרה לאחד את כל היתרונות של יצרנים אחרים במשאבות הצנטריפוגליות התעשייתיות שלה, תוך שמירה על איכות יצור גבוהה ומחיר הוגן.

ל-JEC מגוון גדול של אפשרויות וניסיון רב באפליקציות שונות, אשר מאפשרים לה לתת מענה לבעיות שינוע חומרים בעזרת משאבות Lobe בספיקות של עד 100 מק"ש, בלחצים של עד 20 בר, צמיגויות של עד 200,000 CP וטמפ' של עד 200ºC. בין היתר החברה מייצרת משאבות לובים מגומי לתעשיית היין ומטחנות לנוזלים המכילים חתיכות מזון לתעשיית המזון.
ב-JEC פועלת מחלקת מחקר ופיתוח חדשנית, המסייעת לחברה לשמור על מיקומה בחזית הטכנולוגית בתחום התמחותה.
JEC הינה בעלת 2 תקני ציוד סניטרי למזון – A3 ,EHEDG – ותקן איכות הניהול ISO9001:2000.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל משאבות פוזיטיביות, משאבות Lobe ומשאבות צנטריפוגליות לתעשייה של חברת ג'יי. אי. סי. מבית ורדר – JEC a Verder company, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

חברת Murzan האמריקאית מייצרת כבר למעלה מ-40 שנה משאבות דיאפרגמה תעשייתיות ומערכות סניטציה למגוון נרחב של יישומים תעשייתיים. לחברה מפעלי ייצור בג'ורג'יה, ארה"ב, צרפת ומקסיקו. המשאבות של Murzan משמשות להעברת חומרים צמיגים, מוצקים ונוזלים, המכילים פריטי מזון – מחתיכות מזון קטנות ועד ביצים שלמות.

Murzan גם מציעה מערכות פריקה לריקון רכזים צמיגים ומרכיבים אחרים, כגון מילויים לעוגות, וזלין, חומרים קוסמטיים צמיגיים שונים וחומרים אחרים שקשה להוציא מתוך חביות וקערות ערבוב.

את משאבות הדיאפרגמה ומערכות הסניטציה של Murzan אפשר למצוא במגוון של יישומים בתעשיית המזון והקוסמטיקה ומשתמשים בהם בייצור מוצרים כגון גבינות קוטג', מוצרי חלב, יוגורט, רסק עגבניות, מיצי פירות, רכזים, שמפו, משחת שיניים וכו'. משאבות היצרן מאושרות מזון על פי תקנים EHEDG ו- A3.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

חברת מוצרי לנקסטר LANCASTER PRODUCTS מתמחה בתכנון וייצור של ציוד לערבול ועיבוד חומרים כולל מערבלים בעלי כוח גזירה גבוה, מערבלים בעלי כוח גזירה נמוך, מערבלי מעבדה, מכונות ערבול ולישה, מגרסות גלילים, שולחנות הזנה, מערכות רובוטיות, מערכות הובלה פניאומטיות ומכונות לייצור לבנים.

 

חברת ליקווי סל (LIQUI-CEL) משתמשים בטכנולוגיה חדשנית לצורך העברת גזים מתוך זרם נוזלי ולתוכו. תאי הממברנה הללו מיוצרים על ידי קבוצת הממברנות התעשייתית של חברת Membrana, השייכת לחברת Polypore
תאי הממברנה של LIQUI-CEL משמשים להוספת או סילוק חמצן, פחמן דו חמצני או חנקן מתוך נוזלים שונים במגוון רב של תעשיות ברחבי העולם כגון חצאי מוליכים, אנרגיה, פרמצבטיקה, צילום, מזון ומשקאות ועוד.

למאמר בנושא ממברנות של LIQUI-CEL מאת ד"ר גבריאל (גבי) לוין, ראש מחלקת תהליך ואנליזה בברלין טכנולוגיות הקליקו כאן. להסבר נוסף ניתן לשמוע כאן את ה- webinar של LIQUI-CEL

 

חברת מירומטיק (MIROMATIC) הגרמנית נוסדה ב-1981 ומציעה את הפתרונות הטובים ביותר למחלבות ולתעשיית המזון בתחומי הערבוב, חלוקה למנות, מילוי וסגירה. האיכות הגבוהה של המכונות של חברת MIROMATIC מסייעת לשיפור ביעילות מערכי האריזה והייצור של לקוחותיה.

חברת MIROMATIC שואפת להציע ללקוחותיה את הפתרונות הטובים ביותר עבור הצרכים הספציפיים שלהם, בעזרת שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר.

ל–MIROMATIC לקוחות בכל רחבי העולם, כולל חברות כ-KNAUF, PINAR, תנובה, Wernsing, SERA ואחרות.

 

חברת נוקאדו (NOCADO) מייצרת מאז שנת 1966 שסתומים מפלדת אל-חלד באיכות גבוהה עבור תעשיית המזון והמשקאות.
NOCADO מחלקת את הציוד שהיא מייצרת לשלושה תחומים:

Nocanorm שסתומים היגייניים סטנדרטים
Nocaplus שסתומים שעומדים בדרישות האיכות מחמירות
Nocasept שסתומים שעומדים בדרישות איכות המחמירות ביותר, במיוחד עבור ייצור אספטי ומילוי, כמו גם עבור תעשיית הפרמצבטיקה
אחד המוצרים המוכרים של של NOCADO הוא שסתום הפרפר (butterfly valve). הפיתוח של השסתום, שנתמך על ידי דרישות ספציפיות של הלקוחות ושיתוף פעולה עם מחקרים באקדמיה, הצליח לשפר את האפיונים ההיגייניים של השסתום, האמינות שלו בזמן פעולה וגם להפוך את התחזוקה שלו לקלה ונוחה יותר.

למעבר לסוגי שסתומים נוספים לחץ כאן

 

עם יותר מחמישים שנות ניסיון בייצור מגוון רחב של ציוד לתעשייה, כולל משאבות, בלנדרים ומיקסרים, חברתפייר גרין (PIERRE GUERIN) מצרפת הינה כיום אחת החברות המובילות בתחומה.

הציוד של החברה, אותו אפשר למצוא בחברות בכל רחבי העולם, משמש ליישומים תעשייתיים כמו תהליכי התססה (בתעשיית היין לדוגמא) וטיפול בנוזלים, בין השאר באמצעות משאבות צנטריפוגליות ושילוב של נוזלים ומוצקים ליצירת מוצרים הומוגניים בתעשיות שונות כגון מזון ותרופות.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

 

חברת ראטק (RATEC) הינה יצרנית מערכות לתעשיית הבטון. טכנולוגיית ה- ®upcrete של RATEC עם משאבות בטון פרסטלטיות ותבניות מגנטיות היא המילה האחרונה בתעשיית הבטון. תבניות בטון של RATEC כבר מעל 40 שנה משמשות יצרני בטון ב72 מדינות בעולם.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

חברת ריקמאייר (RICKMEIER) הגרמנית מייצרת משאבות גלגלי שיניים (Gear Pumps), שסתומים, מערכות אספקת נפט וציוד מיוחד בהתאם לדרישות הלקוח.

בחברה, שנוסדה ב-1914, עובדים כיום כ-170 עובדים העומדים מאחורי האיכות הגבוהה של מוצרי החברה המשווקים בכל העולם. את המשאבות והציוד של RICKMEIER אפשר למצוא במגוון יישומים תעשייתיים כגון מנועי דיזל, אנרגיית רוח, מכונות קירור וקומפרסורים.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

 

 

 

חברת רופלן (ROPLAN) מתמחה בעיצוב וייצור אטמים מכניים ובוחשים. לחברה השבדית יש יותר מ-20 שנות ניסיון בתעשיית האטמים המכניים וכיום היא נחשבת למובילה בשוק האטמים המכניים למשאבות מסוג Rotary lobe. בנוסף לסוגי אטם מכני שונים, ROPLAN מייצרת גם ציוד נלווה כמו ציוד שטיפה ומערכות בקרה. אפשר למצוא את האטמים המכניים של ROPLAN בתעשיית הנייר, המזון, הפרמצבטיקה, הכרייה והתעשייה הימית.

 

חברת שליק – SCHLICK הינה יצרנית של דיזות, אקדחי התזה, אקדחי דיזות ומערכות התזה כוללות, אשר מספקים פתרונות לתהליכי ייצור במספר רב של תעשיות: תעשיות הפרמצבטיקה, הכימיה, הנדסת מזון וטכנולוגיית סביבה.
למעלה ממאה שנים של ניסיון ומצוינות הופכים את SCHLICK ליצרנית המובילה באירופה בתכנון, ייצור והתקנה של דיזות. ל–SCHLICK יכולת לספק כל דרישה בתחום: דיזות straight forward, אקדחי התזה מודרניים, מכונות שטיפה בלחץ או כל צורך אחר.

 

סטורם הנדסה (STORM ENGINEERING) הינה חברה למערכות ייצור, פיתוח מתקני הרמה, שטיפה והיגיינה עבור תעשיית המזון.

מפעלי החברה ממוקמים בגברובו ובפלובדיב (בולגריה) ומוצריה משווקים ברוב מדינות העולם כבר מעל 20 שנה.

החברה מייצרת באיכות הגבוהה ביותר, תוך שימוש בחלקים חשמליים ואלקטרוניים של יצרנים הטובים ביותר ויצור והרכבה העומדים בתקנים והסטנדרטים המחמירים של האיחוד האירופאי. הודות למוצריה האיכותיים, שיטות העבודה והטכנולוגיה שלה, זכתה STORM ENGINEERING בפרס היוקרתי Golden Europe Award for Quality לשנת 2010.

 

חברת סוופ / SWEP הינה אחת היצרניות המובילות בעולם של מחליפי חום קומפקטיים מצופי פליז לקירור, חימום ושימושים תעשייתיים נוספים.

החברה צומחת במהירות בתחום מחליפי החום ועם ניסיון של עשרות שנים ופיתוחי טכנולוגיה מהמתקדמים ביותר היא מצליחה להציע ללקוחותיה את האיכות, השירות והביצועים הטובים ביותר שיש בתחום.

השימוש במחליפי החום של SWEP מאפשר ללקוחות החברה לשפר באופן מידי את צריכת האנרגיה שלהם ולהפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלהם. בנוסף, נעשה בהם שימוש בייצור אנרגיה ממקורות נקיים כמו אנרגיה סולרית, אנרגית רוח, ביו–גז ועוד.

למעבר לעמוד הראשי של מחליפי חום לחץ כאן

 

 

חברת ישטרל- Ystral מגרמניה הינה המובילה בפתרון בעיות של הזנת אבקות לנוזלים במהלך אחד וקבלת תרחיפים מושלמים ללא גושים גם של אבקות קשות להרטבה במיוחד. כמו-כן לחברה הפתרונות הטובים ביותר לבחישה עם מיקסרים חופשיים מבועות אוויר. לחברה גם הומוגנייזרים טבולים ורציפים מהטובים בעולם. בנוסף לחברה שלל פתרונות למעבדה ולפיילוט. הפטנט הייחודי לערבוב ושילוב של אבקות בנוזלים, המבטיח הרטבה שלמה ופיזור חופשי מגושים המשלב גם מניעת אבק ופידור של הסביבה הינו ייחודי ונמצא בשרות תעשיות המזון, כימיה, תרופות, חקלאות, פולימרים, צבעים מזה עשרות שנים.

חברת Ystral מספקת ללקוחותיה תמיכה מקצועית ברמה טכנית גבוהה, וניסיון רב המאפשר מתן פתרונות מותאמים לדרישות בתחומים תעשייתיים שונים.

ברלין טכנולוגיות משווקת את מכונות הערבוב ודיספרסיה תעשייתיות של Ystral ותשמח לסייע לכם באיתור והתאמת המערכות המדויקות לכם על פי צורך, למידע נוסף צרו קשר.

 

חברת אי אס ג'י מתמחה למעלה מחמישים שנה בייצור גנרטורים חשמליים לייצור קיטור. החברה מציעה שילוב ייחודי של תכונות הנדסיות: קיטור, לחץ אדים ללא תנודות, טמפרטורה יציבה וייצוב אוטומטי של המתח החשמלי בגנרטורים יוצרי קיטור SPEEDYLECTRIC ודודי קיטור חשמליים.

באזורים שבהם יש שימוש במים, השימוש במחולל דודי קיטור באמצעות אלקטרודה מציב בעיה קטנה יחסית בהשוואה לדודי חימום בדלק, בהם קיים אלמנט התנגדות, שבו טמפרטורות פני השטח גבוהה מאוד, גורמת למוצקים לבקוע, ולמתזי מים לחדור לקיטור. כאשר ראשי האלקטרודות אינם מכוסים, זרם אינו יכול לעבור, ולכן, נזקי מים אינם יכולים להתרחש.

לגנרטור הקיטור החשמלי יתרונות בולטים:

 • אין פליטה · אין להבות · אין פיח · אין מפוחים · אין ערימות פסולת בעירה
 • אין סכנת שריפה · אין מבערים · אין סכנת מפלס-מים נמוך
 • אין משאבות דלק · שום צינורות או סלילים
 • אין אלמנטים שיש להשמיד · פחות דרישות קריטיות לרמת המים

 

 

מלבד ייצוג של חברות מובילות בעולם, ברלין טכנולוגיות מתמחה ברכש של חלקים איכותיים למכונות ולמערכות בקווי ייצור תעשייתיים, חלקי חילוף וציוד טכני והנדסי לתעשייה.

אחת הדוגמאות הבולטות הינן מחברים גמישים, בלווז (Bellows) המשמשים למגוון רחב של יישומים טכניים במגזרים שונים בתעשייה, כגון אמצעי בקרה וחישה (תרמוסטטים, מתגים וכו'), חימום, סניטציה, אנרגיה סולארית ועוד.

ברלין טכנולוגיות מספקת בלואים וחלפים לפי דרישת הלקוח והגדרותיו (כולל לקוחות OEM) – אנחנו נתאים את הבלואים בדיוק לצרכים שלכם, החל בסוג החומר ממנו הבלואים עשויים (נירוסטה, פלדת אל חלד – stainless steel וכו') וכלה בגודלם.

בנוסף, אנחנו מציעים שירות גם לאחר ביצוע הרכישה, כולל שיפוץ של הבלו עצמו אצל היצרן במידת הצורך,  אשר יחסוך את הצורך והעלות של החלפת הבלו.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר, אנא צרו קשר בטלפון 08-6638100 או באמצעות דף צור קשר.

 

חברת ברקונצ'רי (BRECONCHERRY) היא יצרנית בריטית מובילה של מערכות שטיפה בלחץ של מיכלים בתעשייה, כגון מיכלים המשמשים לתהליכים תעשייתיים, מיכלי איחסון, מיכלים לטיפול בכימיקלים ומכולות.

BRECONCHERRY פועלת כבר למעלה מארבעה עשורים והיא מובילה ביצירת סטנדרטים לניקוי מיכלים מבחינת היגיינה, מהירות, אפקטיביות וחיסכון.

החברה מעצבת ומייצרת מגוון רחב של דיזות, ראשי התזה וציוד שטיפה שמאפשר לה לתת מענה למגוון רחב של צרכי חברות מובילות בכל העולם בתחומים שונים. כך אפשר למצוא את מוצרי החברה בחברות מזון, תרופות, קוסמטיקה, כימיקלים, נייר, מחלבות ועוד.

 

 

 

 

 

במהלך שלושים השנים האחרונות איי אף בי אנלגן (AFB ANLAGEN) הגרמנית מספקת פתרונות המותאמים לצרכי הלקוח כגון יחידות שינוע, מתקני הרמה, מערכות שינוע המותאמות לארגזים ומגשים, פילטרים ועוד.

 

 

 

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן