איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

היפלוקס סינון | HiFlux Filtration

סינון נוזלים

מומחים בסינון של נוזלים.

חברת HiFlux Filtration A/S היא חברה דנית המתמחה במתן פתרונות סינון עבור תעשייה ואגפי האנרגיה עם וותק של מעל ל-50 שנה בתחום.

מאז הקמתה של החברה בשנת 1959 הלך וגדל הייצור באופן יציב, וכיום החברה מציעה טווח רחב של סננים סטנדרטיים ופתרונות לכל משימה מיוחדת, בהתאמה אישית לצרכים של כל לקוח.

ניסיון וידע מקצועי, איכות בלתי מתפשרת ושירות –  הן מילות המפתח ב HiFlux- Filtration A/S. החברה מדגישה את החשיבות של אספקת מוצר באיכות גבוהה תמיד, גם אם מדובר בסנן סטנדרטי וגם בפתרון מהונדס באופן אישי לצרכיו של הלקוח.

לאתר היצרן

מוצרים עיקריים

סננים עם ניקוי עצמי

סנן ה Auto-line  של HiFlux עוצב מלכתחילה כסנן קומפקטי המסוגל לנקות את עצמו. המבנה והתכנון העמידים של הסנן הופכים אותו למתאים עבור שימושים תעשייתיים שונים, בהם אמינות ומהימנות הן הכרחיות. דבר זה כולל סינון של רוב הנוזלים – כולל מי עיבוד, מי קירור, מי פסולת, לכות, דבקים שונים, פולימרים ועוד, עם רמות סינון של 30 עד 2000 מיקרון.

הפילטרים בשימוש בתעשיית המזון, כימיקלים, צבעים ועוד

בנוסף, החברה מוכרת את סנני ברנולי המקוריים. סנני ברנולי הם סננים המנקים את עצמם אשר מסננים נוזלים באופן רציף במערכות הפועלות בלחץ. עיקרון הניקיון הייחודי שלהם מבטיח ייצור אמין, עמיד ושאינו מצריך תחזוקה כמעט בכלל. הסננים שמנקים את עצמם באופן אוטומטי מתוכננים במיוחד עבור סינון מים ממקורות טבעיים, כגון מי ים או מים מתוקים. בנוסף לכך, סננים אלו מביאים ביצועים מתמשכים וארוכי טווח וגוף עמיד לשחיקת נוזלים אשר עשוי מפיברגלס, PVC ופלדה חסינה לחומצה.

סנני שק וסננים מגנטיים

חברת HiFlux Filtration A/S מציעה מגוון רחב של סנני שק אשר מבטיחים סינון אפקטיבי של כל סוגי הנוזלים. הסננים הינם נוחים לשימוש בזכות חיבור פינים למכסה, אשר הופכים את החלפת השק למטלה פשוטה ביותר. בית הסנן מיוצר מפלדה מרותכת או פלדה חסינה לחומצה. סנני השק מבית HiFlux Filtration A/S יכולים להיות שימושיים בכל סיטואציה בה יש צורך בסינון אמין ברמה של מיקרון אחד או יותר, עם יכולת אחזקת פסולת גבוהה.

לסננים של חברת HiFlux Filtration A/S יש מגוון רחב של סנני שק עם מגנטים אשר מבטיחים הסרה אפקטיבית של חלקיקים מגנטיים מכל סוגי הנוזלים. הסננים הינם נוחים לשימוש בזכות חיבור פינים למכסה אשר הופך את החלפת השק למטלה פשוטה ביותר. בית הסנן מיוצר מפלדה מרותכת, או פלדה חסינה לחומצה. סנני שק מגנטיים מבית HiFlux Filtration A/S מצוידים במוטות Hi Flux מגנטיים לסינון ותפיסה אפקטיבית של חלקיקים מגנטיים.

הסננים המגנטיים של  HiFluxמיועדם לשימוש באפליקציות הדורשות בידוד חלקיקים מגנטיים באופן אמין ובלתי מתפשר. ניתן לספק מוטות מגנטיים מותאמים במיוחד לאפליקציית הלקוח. לסנני Hi Flux ישנו שדה מגנטי אשר חזק פי שבע בהשוואה למגנטים קרמיים הנמצאים בשימוש מסורתי ובהתאם לכך, שימוש בהם מגביר בצורה משמעותית הן את יעילות הסננים. כמו כן, הסננים המגנטיים מבית HiFlux Filtration A/S הם אופטימאליים להסרה של חלקיקים מגנטיים זעירים עד לרמה של 0.1 מיקרון, מכל הנוזלים.

סנני רשת

חברת HiFlux Filtration A/S מציעה מגוון רחב של סנני רשת אשר מבטיחים את הסינון האפקטיבי של כל סוגי הנוזלים. הסננים הינם קלים לניקוי. בית הסנן מיוצר מפלדה מרותכת או פלדה חסינה לחומצה. סנני רשת מבית HiFlux Filtration A/S מגיעים גם עם מוטות מגנטיים עוצמתיים שמטרתם היא הסינון האפקטיבי של חלקיקים מגנטיים זעירים.

צור קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...