ציוד משטוח

ברלין טכנולוגיות מביאה פתרונות משטוח של יצרנים רבים. ביניהם:

  • מערכות משטחים ורובוטים לטעינה וסידור משטחים של חברת IHS Systems , המייצרת מערכות רובוטיות לטיפול במשטחים, פתרונות אוטומציה ממכונות לאפליקציות בודדות ועד להתאמת קו ייצור שלם על פי הצורך.

  • רשתות מסועים לתעשייה של חברות CSS הגרמנית וCAMBRIDGE האמריקאית ,המייצרות רשתות מסוע מיוחדות, עמידות בתנאים קשים ומתאימות לטמפרטורות קיצוניות.

  • ציוד מסועים לתעשייה של חברת DAIRY CONVEYOR האמריקאית, המספקת פתרונות לאריזה ושינוע, ממסועים של בקבוקים ועד מערכות אחסון אוטומטיות עבור מחלבות ויצרני משקאות ומזון.

  • ציוד מסועים לתעשייה של חברת EUROROLL המייצרת מוצרים בתחומי האחסון, האריזה והשילוח, המשמשים פתרונות למגוון תחומים סיטונאיים, כגון: מזון, מכירת ספרים, רכיבים למכוניות ועוד.

  • ציוד לעגורנים ומחסנים אוטומטיים של חברות מובילות כגון DEMAG, AFB, DAMBACH ואחריםהכנסו לעמודי היצרנים למידע נוסף.
בחברת ברלין צוות מומחים אשר ישמח לייעץ לכם על היצרן ועל המוצר המתאים לדרישתכם- צרו קשר

להמשך קריאה

יצרנים

IHS Systems היא יצרנית מערכות טיפול במשטחים ופתרונות אוטומציה לקווי ייצור המובילה בתעשייה.
התכנון המודולרי, הגמישות והשימושיות המרבית המאפיינים את החברה, באים לידי ביטוי באופן ישיר בעלייה בתפוקה, בהפחתת העלויות, במיטוב התהליכים, בהפחתת שעות ההפוגה וכן בשיפור בנראות המוצרים. מערכות IHS פועלות בתקן ISO 9001 מאז 1999 במטרה להגדיל את איכות המוצרים ולהעלות את שביעות רצון הלקוחות לרמה הגבוהה ביותר.
חברת IHS מציעה מגוון רחב של פתרונות לטיפול במשטחים, ממכונות בודדות ועד להתאמת קו ייצור שלם. מגוון אפשרויות ושילובי המוצרים והפתרונות האישיים מאפשרים לך לייעד משטחים למגוון רחב של מוצרים שונים.

ברלין טכנולוגיות משווקת ציוד משטוח הכוללים את פתרונות המשטחים המעורבים, מערכות המשטחים והרובוטים לטעינת משטחים של חברת IHS Systems, למידע נוסף אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

 

חברת קיימבריג’ (CAMBRIDGE) נוסדה ב-1915 ובתחילת דרכה עסקה בטוויית תיל תעשייתי פשוט. עם הזמן פיתחה החברה ורשמה פטנטים על מספר דגמים חדשניים של מסועי ברזל, שביניהם אפשר למנות את ה-DiaCrimp מ-1991 (הדגם החדשני למסוע תיל מאוזן), וכן את ה- Cambri-Link וה-CamGrid.

החברה, אשר מציעה כיום מסועים ישרים וגם מסועים מפותלים שמתאימים לצרכים תעשייתיים רבים ומגוונים, שמה דגש רב על מחקר ופיתוח כבסיס לחדשנות טכנולוגית, בכדי לענות באופן הטוב ביותר על צרכי הלקוחות.

 

 

 

 

 

חברת דיירי קונוויור (DAIRY CONVEYOR) האמריקאית נוסדה בשנת 1954 והפכה עם השנים למובילה עולמית בעיצוב, הנדסה, ייצור, התקנה ושירות של מערכות שינוע לתעשיית המזון. החברה מספקת פתרונות שימושיים לאריזה ושינוע, ממסועים של בקבוקים ועד מערכות אחסון אוטומטיות. למרות שמרבית פעילות הייצור המסורתית של החברה התרכזה בציוד למחלבות, כיום היא מייצרת ציוד גם עבור יצרני משקאות ומזון.

בין אם אתם מוסיפים פילר חדש, מרחיבים את הקולר, מחדשים את מערכת הטיפול באריזות, מוסיפים קו ביקבוק חדש, מתקנים או מרחיבים מערכת חדשה בתחום השינוע ו/או האריזה, אין ספק שהמוצרים של חברת DAIRY CONVEYOR הם הפתרון המושלם בשבילכם. כיום, מותקן ציוד של החברה במחלבות מהמובילות בישראל.

 

 

 

 

(Euroroll) מייצרת מוצרים בתחומי האחסון, האריזה והשילוח. לחברה הממוקמת בדיסלדורף, גרמניה, יש 40 שנות ניסיון בייצור ושיווק בתחומי השינוע והלוגיסטיקה. המוצרים של Euroroll ידועים בכל העולם באיכותם ובמהימנותם ומשמשים במגוון תחומים סיטונאיים, כגון: מזון, מכירת ספרים, פרמצבטיקה ומכירה ל-drugstores, רכיבים למכוניות ועוד.

 

 

דילוג לתוכן