ארכיונים: יצרנים

כאחת מהיצרניות המובילות באירופה של פריטים טכניים העשויים מאלסטומרים של פוליאוריטן, ACLA-WERKE GMBH מציעה פתרונות מתאימים וחסכוניים לבעיות בתחומי יישום רבים.
מגוון המוצרים הכולל של ACLA-WERKE GMBH, כולל יותר מ -20,000 חלקים שונים. הודות לידע המצטבר במשך שנים רבות של יצירת תרכובות וטכניקות עיבוד, החברה יכולה להבטיח ייצור אמין וחסכוני של חלקים יצוקים בודדים או בכמויות גדולות.
החלקים היצוקים של ACLA, של אלסטומרים PUR הומוגניים וסלולריים, משמשים בענפי תעשייה רבים ברחבי העולם בהצלחה רבה.

במשך כמעט 70 שנה, חברת Charles Austen Pumps עמלה כדי לזכות באמון ובכבוד של רוכשי משאבות במגוון תעשיות בכל העולם.
חברת Charles Austen Pumps ממשיכה לספק מוצרים שנמצאים בחזית הפיתוח הטכנולוגי כדוגמת משאבות דיאפרגמה ומשאבות וואקום. כאשר היא מונעת על ידי שאיפה לספק משאבות חדשניות למספר שווקים, המשאבות של Charles Austen מתוכננות תוך כדי התמקדות בדרישות הלקוח כדי להבטיח תועלות עקביות במגוון יישומים. חלק ממגוון המשאבות של Charles Austen Pumps הן משאבות מוגנות פיצוץ עם תקן ATEX.

חברת Bartels Mikrotechnik היא ספקית חדשנית של מוצרים ופיתוחים למיקרו-מערכות שיוצרים ערך מוסף ללקוחותיה בסביבת שוק שלא מפסיקה להשתנות.
Bartels Mikrotechnik מייצגת איכות ואמינות. מובן מאליו שהחברה מתייחסת ללקוחותיה ולשותפיה בצורה הוגנת וכנה. החברה מנהלת את התקשורת שלה איתם בצורה פתוחה ומכבדת.

ברלין טכנולוגיות מספקת מגוון מכונות אריזה לעסק קטן ובינוני. מכונות ידניות, חצי אוטומטיות ואוטומטיות למילוי ואריזה.

להלן כמה סוגים של מוצרים:

חברת FASA AB מייצרת ציוד מינון ואריזה למוצרי חלב. מאז שנת 1959 (במשך למעלה מ- 60 שנה) צברה החברה ניסיון רב בתחום האריזות והיא מוכרת בתעשיית החלב בכל רחבי העולם.
חברת FASA מציעה מוצרי אריזה עבור מחלבות בגודל קטן ובינוני למוצרי חמאה, גבינה מעובדת, יוגורט, מרגרינה ועוד.
מזה מספר שנים שותפה של FASA היא חברת EGLI השוויצרית לה נסיון של מעל 100 שנה בתעשיית החמאה והמרגרינה והחברות יחד מספקות פתרונות משולבים

מאז שנת 1962, חברת Lagafors מתמקדת בשיפור מתמיד של תחומי בטיחות המזון ושמירת ההיגיינה בעלויות מופחתות, תוך צמצום ההשפעה הסביבתית ושיפור סביבת העבודה.
לחברה יש מכלול שלם של פתרונות לשמירת היגיינה בחברה שלכם.
בברלין טכנולוגיות, צוות מומחים בתחום אשר ישמחו לייעץ ולתת מענה בכל שאלה, השאירו פרטים בטופס.

חברת רלסטון אינסטרומנטס נוסדה בשנת 1969 על ידי דאג רלסטון, וממשיכה גם כיום להיות חברה בבעלות משפחתית, בעלת היסטוריה גאה של חדשנות. כדי לתת מענה לדרישה לכך שתהיינה דרכים נוחות ומדויקות לכיול מכשירי לחץ בתעשיות ברחבי העולם, המציא רלסטון את המשאבה הפנאומטית הידנית הראשונה בשנת 1969, ואחריה פותחה משאבת היד ההידראולית הראשונה בשנת 1970.

במשך למעלה מ-40 שנה, רלסטון מתכננת ציוד ומערכות לכיול לחץ למגוון רחב של יישומים, דבר החוסך זמן ומספק תוצאות ברורות, כאשר מבצעים פעולות חשובות של בדיקות לחץ, תחזוקה ותיקון.

August Storm GmbH & Co היא ספקית של מנועי בעירה, גנרטורים, יחידות אנרגיה מכל הסוגים הקונבנציונליים בטווחי ביצועים של 100 עד 7,000 קילוואט וחלקי חילוף עבורם. היא מספקת שירות למערכות אנרגיה נייחות, מנועים ימיים, ציוד בנייה, קטרי רכבת וגם ליישומים מיוחדים במערכות תעשייתיות שונות.

החברה מבצעת תיקונים למנועים וכן לכל רכיבי המנוע, כמו גלי ארכובה, תיבות מנוע, מסבים ראשיים, משאבות ותיבות הילוכים. כמו כן, החברה מתמחה בייעוץ מקצועי ואיכותי, ומתאימה שירותים גמישים ואינדיבידואליים המותאמים לצרכי הלקוח.

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום אשר ישמחו לתת ייעוץ, צרו קשר  נשמח לשוחח.

BOLL & KIRCH היא אחת מיצרניות המסננים המובילות בעולם בתחום הסינון של נוזלים וגזים. החברה מפעילה מחלקת מחקר ופיתוח גדולה שמבטיחה מנהיגות טכנולוגית לטווח הארוך. BOLL & KIRCH מוסמכת על פי תווי התקן DIN ISO 9001 + ISO 14001 + ISO 45001 ומאושרת על ידי כל חברות הסיווג הגדולות.

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום אשר ישמחו לתת ייעוץ, צרו קשר  נשמח לשוחח.

חברת מוצרי קלירקו הוקמה בשנת 1945 על ידי פרנק סי קלירי.

המיקוד העיקרי של החברה במאה ה -21 הוא נוזלי סיליקון. החברה מציעה קו שלם של נוזלי סיליקון מסוג PDMS, חומרי סיכה מסיליקון, נוזלי אמבט מסיליקון, נוזלי סיליקון להעברת חום, נוזלי סיליקון דיאלקטריים, נוזלי דעיכת סיליקון, נוזלי סיליקון עם מדד RI גבוה, סיליקונים מסוג פניל-מתיל, חומרי סיכה מסיליקון לדירוג מזון, תחליבי סיליקון, שמני סיליקון, חומרי סיכה מחוט סיליקון וגימורי חוטי סיליקון.

 

תעשיות:

 • חומרי סיכה מסיליקון לתעשיית המזון
 • מחקר ופיתוח
 • שירותי שנאים ובדיקות חשמליות
 • אנרגיה מתחדשת / אנרגיה סולארית
 • חיפוש נפט וגז
 • ייצור נייר וקרטון
 • פלסטיק / גומי ותבניות הזרקה
 • תעשיות ביטחוניות
 • תעשיות סביבתיות
 • ייצור חומרי תפירה וחוטים
 • תעופה / חלל

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום אשר ישמחו לתת ייעוץ, צרו קשר נשמח לשוחח.

חברת Gebr. Steimel נוסדה בשנת 1878, והיא מייצרת כיום משאבות וצנטריפוגות ליישומים תעשייתיים בעיר הנף בגרמניה, עם צוות של כ-200 עובדים, ומוכרת את המוצרים שלה ברחבי העולם.
מוצרי החברה משמשים להזנת חומרים, כגון מי ים לצינון מנועים גדולים, צבעים ולכות, אספלט (ביטומן), מסות שוקולד, מוצרי מזון, וכן גם שמני סיכה ושומנים. Gebr. Steimel מפתחת ומייצרת סוגים שונים של משאבות.

תעשיות:

 • מי ים
 • מי קירור
 • צבעים ולכות
 • ביטומן
 • שוקולד / מזון
 • שמני סיכה / גריזים ושומנים

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום אשר ישמחו לתת ייעוץ, צרו קשר נשמח לשוחח.

חברת M&S Armaturen GmbH הוקמה בינואר 1983. כ-350 העובדים שלה מייצרים אביזרים באיכות גבוהה וחלקים מיוחדים של פלדת אל-חלד בשלושה מוקדי ייצור, עבור תעשיית המשקאות והמזון, וגם לתעשיית התרופות והקוסמטיקה.

כל הפריטים של החברה מיוצרים על ידי המכונות המתקדמות ביותר ומפותחים כל הזמן בהתאם לביקוש.

החברה מציעה מגוון רחב של כל חיבורי הצינורות ורכיבי הצינורות  שנפוצים בתעשיית המזון והמשקאות, כולל אביזרי התקנה הנדרשים

מותגי PharmCom ו –HyCom- מוצרים המיועדים ליישומים בתחום התרופות.

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום אשר ישמחו לתת ייעוץ, צרו קשר נשמח לשוחח.

IWIS היא אחת מהחברות המובילות בעולם בתחומה, והיא משמשת כמובילה טכנולוגית גלובלית בתחום של פיתוח מערכות הנעה איכותיות ובעלות רמת דיוק גבוהה ליישומים תעשייתים רבים. החברה משמשת גם כשותפה בפיתוח הנדסה תעשייתית ומכנית ומפתחת מערכות לתעשיות האריזה, הדפוס, המזון ויישומי שינוע תעשייתיים.

המותגים של החברה:

 • JWIS
 • ELITE
 • FLEXON
 • EUROCHAIN
 • ECOPLUS

נשמח לסייע לכם לאתר את הפתרון המתאים לכם. למידע נוסף צרו קשר.

חברת שרזינגר אשר נוסדה בשנת 1937 מתמחה במשאבות גלגלי שיניים ובפתרונות שילוב משאבות במערכת. לחברה יש ידע מעמיק שמבוסס על עשורים רבים של ניסיון, והיא מציעה מגוון מוצרים ייחודי. בין אם אתם מחפשים פתרון בתחום ההנדסה המכנית, הנדסת תהליך או בתחום הטכנולוגיה של תחנות כוח, תוכלו למצוא את הכל בחברת שרזינגר.

נשמח לסייע לכם לאתר את הפתרון המתאים לכם. למידע נוסף צרו קשר.

לאנדיה היא חברה גלובלית שמקורה בדנמרק. המטה הראשי של לאנדיה נמצא בעיר לאם, וזהו המיקום המקורי שלו מאז שנת 1933. כיום, ללאנדיה יש חברות בת באנגליה, גרמניה, נורבגיה וארה"ב, וגם מרכז מכירות בסין. בנוסף לכך, המוצרים של החברה נמכרים ב-45 מדינות ברחבי העולם.

לאנדיה מספקת פתרונות שאיבה וערבוב למבחר גדול של תעשיות, כאשר המרכזיות שבהן הן חקלאות, מי שופכין, מפעלי גז ביולוגי ותעשיית הדגים. באופן כללי, ניתן למצוא מוצרים של החברה בכל מקום בו ישנו צורך בביצוע שאיבה או ערבוב בתנאים קשים.

עבור לאנדיה, מתן פתרונות איכותיים בכל שלב היא מטרה חשובה ביותר, והחברה פועלת על פי תקן ISO9001 מאז שנת 1994. איכות פירושה גם שרבים מהמוצרים של החברה נמצאים בשימוש במשך 20-25 שנים, גם בתנאים סביבתיים קיצוניים ביותר. במובן זה, הלקוחות של לאנדיה נהנים מהוצאות נמוכות יותר עקב תוחלת החיים הארוכה של המוצרים, ובנוסף, גם צריכת המשאבים היא קטנה יותר, דבר שמוביל להשפעה חיובית על הסביבה.

נשמח לסייע לכם לאתר את הפתרון המתאים לכם. למידע נוסף צרו קשר.

חברת Schlüter Automation und Sensorik GmbH היא חברה בינלאומית שמספקת טכנולוגיית חיישנים ופתרונות אוטומציה עם למעלה מ-50 שנות ניסיון.

בנוסף לניסיון בן עשרות השנים של החברה בתחום טכנולוגיית החיישנים והאוטומציה, Schlüter מציעה ללקוחות שלה מוצרים חדשניים וטכנולוגיות מתקדמות רבות שנוסו ונבחנו בהצלחה. פתרונות אלה מתאימים למגוון רחב מאוד של יישומים!

רשימת הלקוחות הנאמנים של החברה כוללת אלפי חברות קטנות ובינוניות ומספר רב של תאגידים גדולים, וזאת בכל רחבי העולם!

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום החיישנים ופתרונות אוטומציה. לייעוץ צרו קשר  נשמח לשוחח.

סאפאל היא חברה בינלאומית מובילה בתחום האריזה של מוצרי מזון ברמת פרימיום, עם יותר מ-110 שנות ניסיון בתעשייה זו, ועם התמחות במוצרי גבינה מעובדת, שוקולד ואבקות מרק.

מטה החברה ממוקם בעיר אקובלנס שבשווייץ, והיא מתמחה בתכנון ובייצור של מכונות אריזה חדשניות ועצמאיות בעזרת טכנולוגיית הייטק מתקדמת. החברה מייצרת, על פי דרישה, גם פסי ייצור שלמים של אריזה. מכיוון שחברת סאפאל רגישה לנושא של פיתוח בר-קיימא, צוות המהנדסים שלה עוסק בפיתוח מתמיד של פתרונות חדשים שיעמדו בחזית הטכנולוגיה, תוך שמירה על הסביבה על ידי צמצום הצריכה של חומרי אריזה, למשל. החברה ממשיכה לשפר את התהליכים והמוצרים שלה בהתאם למה שמחייב התקן ISO9001:2015.

ההתמחות של סאפאל היא בהצעת מגוון אריזות עם היצע רחב של סגנונות וחומרים, בנוסף לשירות הלקוחות הגלובלי שלה, מה שהופך אותה לאחת מספקיות פתרונות האריזה המובילות בשוק.

החברה מבטיחה ללקוחות שלה איכות שוויצרית, גמישות, תחרותיות ופתרונות מותאמים אישית. המטרה המרכזית שלה היא התמקדות בצרכים המיוחדים של כל לקוח.

נשמח לסייע לכם לאתר את הפתרון המתאים לכם. למידע נוסף צרו קשר.

Liquitec – ליקוויטק היא חברה צעירה בבעלות משפחתית שמנוהלת מהעיר קירשברג, שווייץ ולה חברת בת בציריך. Liquitec AG היא תאגיד מסוג SME המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של רכיבים ואביזרים סטריליים בתחומי הפארמה והביוטק.

בסיס הלקוחות הבינלאומי של החברה נותן אמון במותג ובמחויבות שלו לבטיחות מרבית של המוצרים. כל לקוחות החברה יכולים להיות בטוחים בכך שאם הם בוחרים לרכוש מוצר של Liquitec AG, הם יקבלו מוצר ברמת האיכות הגבוהה ביותר.

מהנדסי תהליך מנוסים ומומחים של 3D CAD מבטיחים אספקה של שירותי הנדסה מהירים ואיכותיים. בנוסף לפיתוח המתמשך של רכיבים המיוצרים במפעל שלה, החברה מייצרת גם מכשירים, מודולים ורכיבים בהתאמה אישית. בהקשר הזה, חשוב מאוד לחברה לקיים קשר שקוף, מתמשך ורלבנטי בין הצוות שלה לבין הלקוחות.

Liquitec AG הינה ספקית ראשית ובלעדית של מגוון רחב של מוצרים קריטיים בתעשיית ביו-טכנולוגיה לחברת Biogen:

המגוון כולל אטמים, מחברים, פילטרים, ממשקים מיוחדים, O-RINGS עד 1200 מ"מ, ברזים מיוחדים בתצורות שונות, חיישני טמפרטורה לתהליך, מלכודות לספורות, ובמיוחד יכולת תכנון וביצוע של רכיבים ומערכות מרוכבות על ידי מחלקת התכנון שלנו שלה עמדות CAD בתלת מימד מהמתקדמת בעולם.

כמו-כן לחברה יש מחסנים גדולים, יכולות ביצוע מעולות בתחומי הריתוך, החריטה והכרסום, עיבודי שטח לרמות אלקטרו-פוליש שאותם ניתן לרתום לצורך ייצור מתקנים ביו-טכנולוגיים שלמים.

ברלין טכנולוגיות היא הנציגה הישראלית של Liquitec ומשווקת בישראל רכיבים ואביזרים סטריליים בתחומי הפארמה והביוטק. נשמח לסייע לכם לאתר את הפתרון המתאים לכם. למידע נוסף צרו קשר.

חברת טסטינג (Testing) הסלובנית אשר נוסדה בשנת 1989, הינה ספקית של ציוד בדיקות איכותי מיוחד שבדרך כלל אינו זמין בשוק. המיקוד של חברת  TESTINGהוא בתכנון, פיתוח וייצור של ציוד בדיקות מוצרים לבטיחות ואמינות לפי תקנים של IEC, CEE, EN ו-DIN. הציוד של החברה נבנה ומעודכן כל הזמן עם העדכונים בתקנים.

חברת Testing נכנסה לרשימת ה- IEC CB-BULLETIN OC כיצרנית מוכרת של ציוד בדיקה על בסיס המוצרים שלה, שנבדקו ונבחנו במעבדות בינלאומיות מוכרות ו-NCBs.

טווח הייצור של TESTING כולל ציוד בדיקות IP, למים ואבק, עמידה בתנאי סביבה (טמפרטורה, לחות, אבק) אצבעות בדיקה וגשושיות (פרובים) לבטיחות מהתחשמלות, מדידים לתקעים ושקעים, בתי נורות ומצמדים ומכשור לבדיקת אורך חיי רכיבים חשמליים שונים. ציוד למבחני בטיחות של מתגים, תקעים, ושקעים. ציוד למבחני התנגדות לחום ואש למוצרים המוגדרים כחסיני אש.

בעזרת הציוד של חברת טסטינג ניתן להתאים מוצרים לדרישות של תקנים לאומיים שונים כגון: IEC 60065, 60238, 60335, 60400, 60529, 60598, 60669, 60884, 60950, 61058,   CEE, EN, JUS, ISO, OCIR, CCITT, DIN, BS, NF, UL. בנוסף, החברה ערוכה לעמוד גם ברגולציות ודרישות נוספות, בצורה מדידה ומוכחת.

איכות ואמינות של המוצרים של Testing הם בנשמת הפעילות של החברה. מסיבה זו כל המדידים, פרובים ומוצרים נוספים של חברה נבדקים כל אחד ואחד על ידי מעבדה חיצונית מוסמכת על ידי ממשלת סלובניה לתקן ISO 17025 ובכך חוסכת מהלקוח צורך בבדיקת המוצרים.

ברלין טכנולוגיות משווקת את מוצרי Testing בישראל. אם אתם לא מוצאים את המוצר שחיפשתם, צרו קשר ונשמח לסייע.

Gulbinat Systemtechnik (גולבינט) היא חברה גרמנית המתמחה בייצור ברזים ומערכות לניקוי צנרת באיכות גבוהה. Gulbinat היא חברה ותיקה, בעלת יותר מ-50 שנות ניסיון בייצור מערכות לצנרת. ההתמחות של גולבינט היא בהגדרה מחדש של שטחים מתים בתוך שסתומים כדוריים, על מנת למנוע מצב של צינורות מזוהמים.

המוצרים של Gulbinat איכותיים מאוד ומאפשרים לכם להפסיק לדאוג מבעיות של היגיינה ולהתרכז ביכולות הליבה שלכם.

למוצרי החברה ערך מוסף רב:

• אין שטחים מתים, אין משקעים של המוצרים, אין הידבקויות
• הפחתה במאמצי הניקוי והתחזוקה
• רווח גבוה מהמוצרים
• עלייה ברמת הרווח תוך הפחתה בעלויות
• השפעה נמוכה על הסביבה

ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל את הברזים ומערכות ניקוי הצנרת של Gulbinat, נשמח לסייע לכם בכל שאלה.

כבר יותר מ-40 שנה שחברת Bohrer (בוהרר) מובילה בחדשנות בתחום טכנולוגיית הניקוי.
חברת Bohrer הינה חברה משפחתית הממוקמת בבוואריה, אשר מפתחת ומייצרת את מערכות השטיפה שלה באופן עצמאי בשימוש של פלדת אל-חלד עם עומק משמעותי של ייצור.
מערכות הניקוי של Bohrer מהוות פתרונות כוללים אשר מתוכננים באופן פרטני וגמיש עבור מגוון דרישות הניקיון של תעשיות המזון והמשקאות. יותר מ-1,600 מיכלי שטיפה ברחבי העולם הם עדות לאיכות, לתפקוד וליעילות הכלכלית של המערכות שלנו.
המשימה של Bohrer: להיות מובילים בחדשנות בתחום יעילות הניקיון, הכדאיות הכלכלית, חיי המדף הארוכים ושביעות הרצון של הלקוחות שלנו.
Bohrer עושה שימוש אך ורק ברכיבים מאיכות גבוהה, מהחברות המובילות בשוק, במערכות השליטה, הלחץ הגבוה, הסינון ובמערכות להובלות המכולות שלה. בכך, Bohrer מבטיחה מתן שירות ומוצרים בסטנדרטים גבוהים.

חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל מערכות השטיפה וניקוי של חברת Bohrer, נשמח לסייע לכם באיתור והתאמתם לצרכי הייצור שלכם. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

מאז 1934, קבוצת Stöcklin (סטוקלין) השוויצרית היא השותף העולמי העיקרי שלכם לחדשנות ולפתרונות אחסון לוגיסטיים מותאמים אישית ללקוח.

חברת Stocklin מייצרת מערכות העברה ואחסון עבור סוגים שונים של מנשאי טעינה וכן ציוד לטיפול ברצפות ומשאיות תעשייתיות.

בתור חברה מנוסה של תיאום מערכות בינלאומי למערכות אינטרה-לוגיסטיות, סטוקלין מספקת תמיכה ללקוחות שלה החל משלב התכנון והפיתוח עד לאספקה של מערכות מוכנות לשימוש בתחום הלוגיסטיקה של מחסנים וניהול מחסנים אוטומטי.

המוצרים של Stocklin, שמיוצרים בעיקר בתוך החברה באופן פנימי, מאפשרים ליצרן להציע מערכות הנעה ואחסון לסוגים רבים מאוד של מנשאי טעינה וגם ציוד לטיפול ברצפות ומשאיות תעשייתיות שמחזקים את יכולת התחרותיות ארוכת הטווח של הלקוחות שלהם.

חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל מערכות העברה ואחסון לוגיסטיות של חברת סטוקלין, נשמח לסייע לכם באיתור והתאמתם לצרכי הייצור שלכם. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

פותחן תעשייתי לקופסאות שימורים מיועד לשימוש בתעשיות המזון (בתי קפה ומסעדות, מלונות, חברות קייטרינג וכדומה) ובתעשיות נקיות (תעשיות שאינן מזהמות).

בארץ מספר רב של לקוחות עושים שימוש בפותחן תעשייתי לשימורים. אנו בברלין טכנולוגיות יודעים להתאים את הפותחן התעשייתי לצרכים הספציפיים שלך, בהתאמה אישית לפי דרישה ומפרט.

סוגי פותחן תעשייתי לקופסאות שימורים:
ידני
פנאומטי (אוויר)
ברזל/ נירוסטה

SEKO היא יצרנית בעלת שם עולמי של משאבות מינון ומערכות מדידה עם ניסיון של מעל ל-40 שנה.
מוצרים של SEKO מותאמים לשימוש בתעשיות רבות – החל ממערכות היגיינה וניקיון, טיפול במים לצריכת אדם וחקלאות, שימוש במערכות קירור, טיפול בבריכות שחייה, תעשיות כימיה, מזון ופארמה. הפתרונות של SEKO מתאימים למגוון רב של יישומים הודות להתמחות שלה בתכנון וייצור של סלילוניות (סולנואידים) ומשאבות מינון, ביחד עם מערכות מדידה וניתוח מתקדמות.
ל-SEKO יש שפע של ניסיון בתעשייה העולמית והיא בעלת מעבדות תכנון, עיצוב וייצור באיטליה, רומניה וסין.
חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל משאבות ובינהן את משאבות מינון ומערכות מדידה של חברת SEKO, נשמח לסייע לכם באיתור והתאמתם לצרכי הייצור שלכם. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

 

IHS Systems היא יצרנית מערכות טיפול במשטחים ופתרונות אוטומציה לקווי ייצור המובילה בתעשייה.
התכנון המודולרי, הגמישות והשימושיות המרבית המאפיינים את החברה, באים לידי ביטוי באופן ישיר בעלייה בתפוקה, בהפחתת העלויות, במיטוב התהליכים, בהפחתת שעות ההפוגה וכן בשיפור בנראות המוצרים. מערכות IHS פועלות בתקן ISO 9001 מאז 1999 במטרה להגדיל את איכות המוצרים ולהעלות את שביעות רצון הלקוחות לרמה הגבוהה ביותר.
חברת IHS מציעה מגוון רחב של פתרונות לטיפול במשטחים, ממכונות בודדות ועד להתאמת קו ייצור שלם. מגוון אפשרויות ושילובי המוצרים והפתרונות האישיים מאפשרים לך לייעד משטחים למגוון רחב של מוצרים שונים.

ברלין טכנולוגיות משווקת ציוד משטוח הכוללים את פתרונות המשטחים המעורבים, מערכות המשטחים והרובוטים לטעינת משטחים של חברת IHS Systems, למידע נוסף אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

 

ARGAL מתהדרת בארבעים שנות פעילות בפיתוח וייצור משאבות מחומר תרמופלסטי, מתרכובות ומסגסוגות מתכת עמידות בפני קורוזיה.
כיום מחזיקה ARGAL במגוון רחב של משאבות במבנים שונים ליישומים תעשייתיים בטמפרטורות הנעות בין -40 ל-120 מעלות צלזיוס עם יכולות עומס של עד m3/h 1700 ולנשיאה לגובה של מעל 100 מ'.
חברת ARGAL מיוצגת בישראל על ידי חברת ברלין טכנולוגיות, המשווקת את מוצריה.

שווקים:
1. מתקני עיבוד מתכות יקרות
2. התפלה
3. מזון ומשקאות
4. טיהור מים
5. פארקים ימיים ואקווריומים
6. רוקחות וקוסמטיקה
7. תחנות כוח
8. כימיקלים
9. חקלאות דגים
10. מזבלות ומאגרי מים
11. שמן וגז
12. הגנה אזרחית

חברת SES International ההולנדית מחזיקה בניסיון מוכח ובטכנולוגיות המתאימות על מנת לסייע ללקוחותיה להשיג את יעדיהם העסקיים מאז שנות ה-50. החברה מספקת את העיצוב החסכוני והיעיל ביותר עבור חבילת מדחס ותחנות מדחס לתעשייה: מיחידות "עצמאיות" בסיסיות לתחנות מדחס מלאות בהיקף Turnkey, עם כל הציוד המשני הדרוש כדי לעמוד במפרט הלקוחות, כולל סקרברים, מפזרי חום ויחידות בקרה.

תכנון פתרונות בהתאמה אישית דורש תובנה, ידע וניסיון. צוות המהנדסים של חברת SES International מאפשר לה לעמוד בדרישות ורצונותיו של כלל לקוחותיה. זהו בדיוק השילוב של אותם רכיבים סטנדרטיים שמאפשר להגדיר פתרונות קצה לכל סיטואציה וסביבה.

SES International ידועה ומוערכת בפתרונות בכל מגוון תחומי המומחיות בכל רחבי העולם.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את חברת SES ומשווקת את מוצריה.

Hydra-Perm-Co שנוסדה ב-1991, היא ספקית ציוד הידראולי ומהנדסים בבריטניה וברחבי העולם והם המפיצים העיקריים בבריטניה, אירופה והמזרח התיכון של Permco.

במהלך מעל 20 שנות מסחר מוצלחות, מספקת החברה דרישות מדויקות ללקוחותיה במגוון עצום של ענפי תעשיה ומפנה אל יצרני ציוד מקומי ברחבי העולם. המגזרים הרבים להם סיפקה החברה ציוד במהלך השנים כוללים את ענף הבניה, התחום הימי, תעשיות מעבר לים, חקלאות, נפט, גז ואנרגיה.

Hydra Perm שואפת לספק ללקוחותיה מוצרים הידראוליים אמינים ושירות הראוי להם – במחירים תחרותיים. החברה מחזיקה מלאי נרחב במחסניה ומספקת מוצרים המבוססים על דרישות / מפרטים אישיים.

אנשי הצוות של החברה עורכים למשאבות, המנועים ומוצרי ניתוב הזרימה, בדיקות מקיפות לפני המשלוח המגיע גם עם אחריות של 12 חודשים ומספקים תיקונים הידראוליים במומחיות מקצועית גבוהה במידת הצורך.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את בית Hydra-Perm ומשווקת את מגוון מוצריה.

IEP Technologies היא הספקית המובילה בעולם למערכות ושירותי הגנה מפני פיצוץ. במשך למעלה מ- 60 שנה החברה מספקת פתרונות הגנה למניעה, בידוד ופריקה של חלקיקים או אדים דליקים בתעשיות העיבוד. IEP טכנולוגיות פועלת ממספר מיקומים שונים בארצות הברית, גרמניה, שוויץ, בריטניה, צרפת וטורקיה ומציעה תכנון ושירות למערכות בשיתוף צוות ייעודי של מהנדסים יישומיים, מנהלי מכירות אזוריים ומהנדסי שטח.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את IEP Technologies ומשווקת את מוצריה.

היצע הפתרונות של חברת IEP Technologies להגנה מפני פיצוץ כולל את מגוון מוצרי האוורור הידועים והאמינים של Brilex ו-HOERBIGER, אשר מציעים אמצעי הגנה מוסמכים המאבטחים תהליכי ייצור מכוחם ההרסני של פיצוצים תעשייתיים.

 

פתרונות אוורור לניתוב פיצוצים

טווח הטכנולוגיות המקיף של IEP Technologies בתחום תעלות ניתוב הפיצוצים תוכננו במיוחד להפחתת עוצמת פיצוצים תעשייתיים עקב חלקיקים דליקים המגנים על אנשים ותעשיות ברחבי העולם.

לוחות פתחי הפיצוץ של IEP Technologies נועדו להיפתח בלחץ מוגדר מראש, על מנת לאפשר לכדור האש ולחץ המופק בפיצוץ לפרוץ לאזור בטוח. לוחות הפתחים זמינים במגוון מלא של גדלים, תצורות ולחצי פתיחה. לוחות פורצי פיצוץ זמינים בפורמטים שטוחים, רב שכבתיים ודמויי כיפה, בהתאם ליישום הספציפי, בכדי לספק את פתרון ההגנה הנכון. הפתרון מתאים למגוון רחב מאוד של פרמטרי פיצוץ החל מערכי KSt גבוהים מאוד עד לרמות קודמות נמוכות מאוד, הפתחים שהונדסו ונבחרו היטב עשויים לשמש כשיטת אבטחה פשוטה ביותר. בין אם אפשרות האוורור הטובה ביותר ליישום ספציפי היא תעלת פריקה סטנדרטית או נגד אש; יש לקחת בחשבון גם את בידוד המתחם מהפיצוץ על מנת להפחית את הסיכון להתפשטות להבה לציוד העיבוד הסמוך לו או למפעל עצמו.

חברת GVR POMPE הוקמה בשנת 1956 ופועלת בשוק האיטלקי והבינלאומי כיצרנית משאבות גלגלי שיניים ומשאבות קו יחידות וכפולות.
החברה, בעלת ניסיון של 60 שנים, ידועה בזכות המשלוח המהיר, הדיוק המקצועי, זמינות ללקוחותיה ואיכות המוצרים של ציוד טכני מהדור החדש.
חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את GVR POMPE ומשווקת את מוצריה.

תחומי יישום:
משאבות גלגלי שיניים משמשות לשאיבת חומר סיכה ונוזלים צמיגיים ללא יצירת סתימות או התמצקות החומר.

אלו חלק מהתחומים בה מיושמות המשאבות:

 • תעשיית המכונות, הברזל והפלדה
 • תעשיית המזון
 • ענף הבניין
 • התעשייה הכימית

חברת Air Dimensions Inc או בקיצור ADI, בעלת מעל 40 שנות ניסיון בפיתוח, הנדסת וייצור משאבות דיאפרגמה ומדחסים. כל אחת ממשאבות ®Dia-Vac העמידות מציעות יכולת דגימה ללא שמן, ללא זיהום וללא דליפות. Air Dimensions Inc מתגאה באיכות ללא תחרות שהופכת את החברה למובילה בתעשיית משאבות הדיאפרגמה.

הנדסה
המוניטין על איכותן העילאית של משאבות הדיאפרגמה של Air Dimension התהווה על ידי הנדסה ועקרונות תכנון חדשניים. רמת הביצוע והותק ארוך השנים במאות המקרים שבהם עסקה ADI בתחום משאבות הדגימה ®Dia-Vac המוצבים בכמה רמות מעל המתחרים בתעשייה, מהווים הוכחה חותכת כי מוניטין העליונות הטכנולוגית של החברה הורווח ביושר והינו שריר וקיים. אם צרכי הלקוח ואופן השימוש שלו במשאבה דורש התאמה אישית, מחלקת ההנדסה של ADI מוכנה לכל אתגר בתכנון משאבה המותאמת במדויק לצרכי הלקוח.

עם מגוון רחב של מכונות CNC, אנו בברלין טכנולוגיות יכולים להתאים את משאבות ®Dia-Vac במהירות ובמחיר מותאם לתקציבך על מנת לענות על צרכי השימוש שלך. על-מנת להתחיל את שימושי המשאבה המותאמים לצרכיך, צור עמנו קשר עוד היום.

הרכבה
בחברת Air Dimensions, הרכבת המוצר נעשית בידיים ולא על ידי מכונות. ידיים אלו שייכות לאנשי מקצוע מנוסים שעברו הכשרה נרחבת.

העובדים של Air Dimensions מקדישים זמן רב בעבודת הרכבת המשאבות, על מנת שיתקבלו במחסן שלך תוך ימים ספורים ממועד ההזמנה. מדדי ביצועים של משאבות הדיאפרגמה מוכחים שאף יצרן משאבות אינו יכול להשתוות להם.

הבטחת איכות
גם חלק המשאבה הקטן ביותר שחברת Air Dimensions מייצרים נבדק בעשרות נקודות שונות לאורך תהליך הרכבתו. לא משנה מה גודל המשאבה, כל אחת מן היחידות עוברת 100% מבדקי ביצועים.

הסיבה לכך היא פשוטה – זיהוי פגם במפעל הוא קל בהרבה מתיקונו בשטח, עבורנו ועבורך. לכן, מדדי הבטחת האיכות נבדקים היטב ונבדקים בשנית על מנת להבטיח את האיכות הכוללת שלקוחותינו מסתמכים עליה.

חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל את משאבות הדיאפרגמה והמדחסים של חברת Air Dimensions ותשמח לסייע לכם באיתור והתאמתם לצרכי הייצור שלכם. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

Weert הוא מרכז ייצור ושירות מתקדם, הממוקם בעיירת ווירט בדרום הולנד ומספק שירותים לכל העולם. Weert שייך למגוון הפתרונות של חברת סינטגון Syntegon המתמחה בעולמות האריזה. מרכז הייצור של סינטגון בווירט עוסק בייצור מגוון רחב של מכונות מילוי, אריזה ואיטום בשקיות וקרטונים, מכשירי בדיקה ומערכות מינון. הייחודיות של מכונות האריזה, מילוי ואיטום של Weert מבית Syntegon נובעות מהחתירה של החברה לחדשנות כערך מוביל, לצד התאמה לרגולציות ותקנים שונים ברחבי העולם.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את מוצרי חברת Syntegon ומשווקת את מוצריה. לייעוץ והזמנות צרו קשר.

למכונות אריזה ומילוי נוספות לחץ כאן

Viewtech, הפורצת דרך בתחומה, מפתחת פתרונות אוטומציה לתהליכי בקרת איכות ומציעה מערכות הפועלות באופן עצמאי המבוססות על בדיקה בראייה.

מאז הקמתה, פועלת Viewtech על מנת על מנת לספק טכנולוגיות הראייה המתקדמות ביותר וליישמן בתעשיית המזון. פתרונות Viewtech מוכרים ברחבי העולם ומספקים אמינות, שלמות ושחזור מושלם של הבקרה, על ידי בדיקת כל היבט באריזה, מהריתוך ועד לברקוד, מהתוויות ועד תאריך התפוגה.

ל-Viewtech יש את האפשרות לשכלל את מערכותיה הודות לניסיון שנצבר בעבודה במרחבים דורשניים כמו השווקים האמריקאיים או הצפון-אירופאיים, שם תקני האיכות הם הגבוהים ביותר.

בעבר, האחראי על בקרת האיכות היה תמיד מתפעל אנושי, תנאי זה הוביל לעלויות גבוהות ואי עקביות בלתי נמנעת בתוצאות הבקרה. כיום, כל מערכות Viewtech מבצעות ביקורות הניתנות לאישור ולשחזור על אריזות מזון ובוחרות אך ורק את אלו העונות לתקני איכות מסוימים. על ידי בדיקה בראייה בזמן אמת, האריזות מנותחות מבחינת נכונותן ונוכחות עצמים זרים. פריטים שאינם עונים לדרישות יושלכו מפס הייצור.

תמונות ברזולוציה גבוהה ועיבוד מהיר הופך את הבדיקה למדויקת, מפורטת ומידית וממקם את Viewtech בחזית תחום בקרת האיכות.

חברת ברלין טכנולוגיות משווקת את מערכות בדיקות אריזות המזון של חברת Viewtech בישראל ותשמח לסייע לכם באיתור והתאמת המערכות לצרכי הייצור שלכם. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

חברת Alfred Giesser Messerfabrik, מעצבת ומייצרת סכינים ולהבים למכונות תעשייתיות. החברה ומוצריה זוכים למוניטין בינלאומי מעולה, שנבנה בזכות ניסיון רב שנים בייצור מוצרים באיכות גבוהה. החברה הוקמה בשנת 1776 בגרמניה והמוטו שלהם הוא "מעל 240 שנה – מסורת של יעילות".

מוצרי Alfred Giesser Messerfabrik מותאמים לתעשיות המזון והבשר, פארמה, אריזה, נייר, עור, טבק, גומי, זכוכית, פלסטיק וטקסטיל.

לחברת Alfred Giesser Messerfabrik יכולת ייחודית להציע פתרונות מקיפים ומשוכללים, לכל מטרה תעשייתית, בהתאמה מלאה לצרכי סקטור או חברה, לפי דרישה ומפרט טכני.

ברלין טכנולוגיות משווקת את מוצריה של חברת אלפרד גיסר מסרפבריק בישראל, נשמח לסייע לכם באיתור המוצר המתאים לכם.

חברת קמפיסה – Campisa היא רפרנס שיווקי מובהק לייצוגם של חדשנות, איכות ובטיחות, עם המגוון הרחב ביותר של ציוד למפרצי פריקה וטעינה וציוד למרכזים לוגיסטיים המתאימים לכל תעשייה.

עם למעלה מ-50 שנות היסטוריה מאחוריה, Campisa ממוקמת בפאלאזולו, מילאנו, נחשבת למובילה עולמית בכל מה שקשור לציודי למפרצי פריקה וטעינה, שערי גלילה ודלתות סקטורים הפועלות במהירות גבוהה. הודות לפטנטים תעשייתיים רבים שכבר הספיקו להירשם על שמה, קמפיסה תמיד הצליחה להצטייר כחברה המבדלת את עצמה. הרבה מכך, יש לציין, הוא בזכות המנועים ההידראוליים החדשניים שפיתחה ובזכות איכות מוצריה שכמעט ואינם זקוקים לתחזוקה.

המונח 'חדשנות' מתאר את פועלה של Campisa בצורה המדויקת ביותר. כבר בתחילת דרכה, היא השקיעה באופן משמעותי בהקמתה של מחלקה פנימית שכל תכליתה היה לעסוק במחקר ופיתוח (שהם כמובן הכוח המניע המוביל בסוף לחדשנות).

הודות לאימוץ תהליכי ייצור רובוטיים המתבטאים ביכולת ביצועים גבוהה, Campisa מסוגלת לפעול כיום על פי הסטנדרטיים הארגוניים הגבוהים ביותר, תוך שהיא שומרת על רמות בטיחות ואיכות מקסימאליות, מפגינה יכולת להעניק שירותים גלובליים ולענות על כל דרישה לוגיסטית בצורה מדויקת.

מחויבותה של Campisa לשיפור מתמשך באיכות, החל משלב העיצוב של מוצריה ועד לתהליכים שהיא מבצעת לאחר כל מכירה, משתקפת בין היתר בתעודת תו התקן ISO 9001" שהיא מחזיקה. כל המיכון של חברת "קמפיסה" פועל בהתאם לתו התקן האירופאי 2006/42/EC" ובהתאם לסטנדרטים הנדרשים והמחייבים עבור כל מוצר שהיא מייצרת. יתרה מזאת, קמפיסה מקפידה לפעול על פי כל הכללים והרגולציות המחייבות כאשר היא מייבאת את מוצריה למדינות האיחוד האירופי ו/או מחוצה לו.

חברת Campisa מוכרת ומייצרת מגוון רב של ציוד למפרצי טעינה ופריקה כמו מאזני רציפים, שערי מחיצה, תוחמי מחסנים ושערי גלילה. בנוסף, היא גם נחשבת כספקית מובילה של מערכות הידראוליות המשמשות להרמתם של שערי מחיצה (בהקשר זה, קמפיסה יכולה לספק עבורכם את השער כמערכת מלאה או רק את הרכיב של המערכת ההידראולית).

כל מוצריה של Campisa עוצבו על מנת להבטיח מקסימום בטיחות ומקסימום איכות וזאת, תוך התחייבות לייצר פרודוקטיביות מקסימאלית בעבור המשתמש (למשל- במקומות כמו מרכזי חלוקה, אזורים תעשייתיים או חניונים תת קרקעיים). על כל זאת יש להוסיף, כי חברת קמפיסה גם שמה דגש רב על כל מה שקשור בשמירה על הסביבה. זה אגב, נחשב למאפיין המבדל ביותר של החברה.

 

חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל את מוצרי קמפיסה, נשמח לסייע לכם. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

חברת אפאצ'י – APACHE (או בשמה המלא "אפאצ'י פייפ-ליין פרודקטס") היא חברה קנדית הנחשבת לאחת היצרניות המובילות בעולם בכל מה שקשור בניקיון ובתחזוקה של צנרות. APACHE הוקמה בשנת 1986 ומאז מספקת קו של מוצרי פיגינג (pigging, נקראים גם חזירים, ציודים מיוחדים המשמשים לביצוען של פעולות תחזוקה בצנרת) עבור תעשיות הנפט, הגז הטבעי, השמנים והכימיקלים במדינות שונות ברחבי העולם.

חברת APACHE מונעת משתי עקרונות מרכזיים: האחד הוא מתן שירות מעולה ללקוחותיה והשני הוא עבודה בשותפות. היא מתמחה באספקת קו מוצרים מושלם של ציודי מוצרי פיגינג (pigging) החל מ- 2" ועד 56" (אינץ').

אפאצ'י מתגאה במיוחד בתהליך היצור של מוצרים לניקיון ותחזוקה של צנרת באיכות גבוהה, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על מתן שירות מצוין.

חברת שיפר ופלוטמן – Schäfer & Flottmann היא חברת אריזה גרמנית שנוסדה בשנת 1951. החברה פעילה מזה שלושה דורות ומאמינה בהתנהלות של היררכיה שטוחה, בתהליך מהיר של קבלת החלטות, גמישות גבוהה, מגוון רחב של מוצרים ורמת תפוקה גבוהה. אלו רק חלק מהסיבות הרבות שגורמות ליצרנים חשובים מרחבי העולם לשים את מבטחם ב- Schäfer & Flottmann בכל מה שקשור לתחום האריזה.

החברה מייצרת מוצרי אריזה לתעשיות שונות ומגוונות ומתמחה בין היתר בפתרונות אריזה למוצרי מזון. בין אם יש לכם צורך במכונות אריזה אישיות או בהעמדת קווי אריזה שלמים המתאפיינים בעיצוב מורכב וייחודי (תוצאה ישירה של עשורים שלמים של עיצובים פורצי דרך ועבודה מרובה על פיתוח תשתיות), Schäfer & Flottmann תדאג לספק עבורכם את הפתרון האידיאלי. בנוסף, הודות לעיצוב המודולארי של מכונות האריזה שלה, Schäfer & Flottmann תוכל לספק לכם שירותי אריזה (והזמנות) ברמות הטכנולוגיות המתקדמת והמדויקות ביותר. בשורה התחתונה, מכונות האריזה של Schäfer & Flottmann תוכלנה להתאים לדרישות הספציפיות שלכם ממש כמו חליפה שנתפרה למידות.

חברת היידרה-ג'וז – Hydrajaws הממוקמת בברמינגהם, אנגליה פועלת מאז שנת 1960. החברה מפתחת, מייצרת ומוכרת מגוון נרחב של ערכות בדיקה ניידות המיועדות לבחינת החוזק והמומנט של עוגנים ותוספי קיבוע המשמשים לתעשיית הבנייה.

כבר למעלה מ- 30 שנה שערכות הבדיקה של Hydrajaws מסייעות לבחון בו במקום את רמת בטיחותם של עוגנים ותוספי קיבוע בכל רחבי העולם. הודות לידע ולמומחיות הנרחבים שלה, חברת Hydrajaws מסוגלת לספק פתרונות נקודתיים המתאימים לדרישות בדיקה ספציפיות.

המגוון הרחב של דגמי ערכות הבדיקה מתוצרת Hydrajaws, יכול לסייע בבחינה ובווידוא של רמת תקינותם ובטיחותם של מגוון פריטים חיוניים, הכולל: עוגנים, בחינת חוזק הקשר המטריאלי, דבקים וחבלי ביטחון.

ערכת הבדיקה של Hydrajaws כוללת צילינדר הידראולי הנמצא בתוך גוף אלומיניום, אשר מתחבר בצידו האחד אל ידית הניתנת לסיבוב. בקצה הנגדי של ערכת הבדיקה קיים התקן שתפקידו הוא לאבטח את העוגן/ תוסף הקיבוע, בזמן שמונה לחץ בעל מחוון עומס מרבי מציג את רמות החוזק והמומנט, ככל שתהליך סיבובה של הידית מוסיף להתקדם.

נכון להיום, ניתן למצוא בחברת היידרה-ג'וז כמה מודלים זמינים וביניהם את המודלים המתאימים לעבודות ברמה בינונית המגיעים עם הספק של עד 25 kN וגם את המודלים המתאימים לעבודות רציניות המגיעים בגרסאות של עד 145Ken (קן, Ken או "קילוניוטו" היא יחידת מידה מיוחדת המשמשת למדידת כוח).

חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל את מוצרי Hydrajaws, נשמח לייעץ, להתאים את המוצרים לצרכים שלכם ולענות על כל שאלה.

חברת Republic Manufacturing – רפובליק מערכות ייצור פעילה מאז שנת 1962 והמטה שלה ממוקם בדאלאס, טקסס.

במקור, חברה זו הייתה יצרנית יריעות מתכת אשר במהרה הפכה לאחת החברות הגדולות ביותר באזור צפון טקסס.

טווח מוצריה של חברת רפובליק – Republic Manufacturing הוא נרחב וכולל בין היתר מפוחים תעשייתיים, משאבות ואקום, מדחסים, סכיני אוויר, מנועים ומערכות נוספות. בזמן שמוצרים רבים זמינים לשילוח מיידי, צוות המהנדסים של חברת "רפובליק" יכולים לבצע עיצוב אופציונאלי התואם את צורכיכם הספציפיים.

חברת היפלוקס סינון – HiFlux Filtration A/S היא חברה דנית המתמחה במתן פתרונות סינון עבור תעשייה ואגפי האנרגיה עם וותק של מעל ל-50 שנה בתחום.

מאז הקמתה של החברה בשנת 1959 הלך וגדל הייצור באופן יציב, וכיום החברה מציעה טווח רחב של סננים סטנדרטיים ופתרונות סינון נוזלים לכל משימה מיוחדת, בהתאמה אישית לצרכים של כל לקוח.

לחברת HiFlux ניסיון וידע מקצועי, איכות בלתי מתפשרת ושירות ברמה הגבוהה ביותר. אלו הן מילות המפתח בחברה המדגישה את החשיבות של אספקת מוצר באיכות גבוהה תמיד, גם אם מדובר בסנן סטנדרטי וגם בפתרון מהונדס באופן אישי לצרכיו של הלקוח.

ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל את הסננים ופתרונות סינון הנוזלים של חברת היפלוקס סינון – HiFlux Filtration A/S ותשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

החברה ההולנדית Dertec Motors (מנועי דרטק) הביאה את עצמה לידי התמחות ייחודית בהנעה אלקטרו מכנית וטכנולוגיית מסועים מאז ייסודה בשנת 2002.

חברת Dertec Motors מביאה לשולחן את השילוב של טכנולוגיית ההנעה ורכיבים טכנולוגיים המשמשים לבניית מכונות ומערכות תעבורה פנימיות. האיכות הבלתי מתפשרת מבית חברת DERTEC של טכנולוגיית ההנעה מנירוסטה יוצרה על ידם, לכן המוצרים ההולנדיים הללו מתאימים במיוחד לשימוש בתעשיית המזון והינם ייחודיים בצורתם, ביצועיהם ובמבחר הדגמים שלהם.

לחברה ללא ספק החבילה השלמה ביותר של טכנולוגיית הנעה מנירוסטה אשר זמינה כיום בשוק והיא החברה היחידה אשר מציעה מגוון רחב של: מנועי חלזונית מפחיתה מנירוסטה, מנועי גלגלי שיניים מפחיתה מנירוסטה, מנועי דו ציריות מנירוסטה, מנועי הפחתה שטוחים מנירוסטה, מנועי הפחתה משופעים מנירוסטה, מנועי הפחתה מעוקלים מנירוסטה, מנועי זרם חלופי מנירוסטה ובתי מיסבים כדוריים מנירוסטה.

Dertec Motors היא יצרנית של מגוון רחב של סדרות מוצרים אשר מכוונות לתעשיות רחבות יותר, ביניהם: רכיבים למסועים, מערכות מיסבים מפלסטיק ומנירוסטה, פרופילים מכווינים, מותחי שרשראות, רכיבי כישור, מנועי סיבוב ומנועי זרם חלופי, שרשראות גלגלת, גלגלי שרשרת וגלגלי שיניים.

ברלין טכנולוגיות משווקת את מנועי דרטק | Dertec Motors בישראל, נשמח לענות על כל שאלה שלכם.

משאבה חלזונית מהדור החדש מבית אלוויילר Allweiler – המשווקת על ידי ברלין טכנולוגיות.

תחזוקת המשאבה יותר קלה ויותר קצרה!

פירוק בחמישה שלבים פשוטים:

 • הסרת פלנג' מרווח קדמי.
 • הטיית הסטטור והוצאתו.
 • הסרת מכסה הבדיקה בגוף מרכזי.
 • שחרור ברגי דפינת רוטור למוט מקשר וחליצת הרוטור.
 • שחרור ברגי דפינה בין מוט מניע לציר מניע והוצאת מוט מניע עם האטם המכני.

 

התוצאה: הפחתה של עד כ-85% בזמן התחזוקה!

משאבה חלזונית, OptiFix מבית ,Allweiler מתוכננת במיוחד על מנת לאפשר פרוק והרכבה מהירה וקלה הרבה יותר ממשאבות סטנדרטיות מסוג זה. יתרון זה מאפשר זמן עצירת מתקן קצר, צמצום עלויות תחזוקה וזמן עבודת צוות אחזקה.

עבודת המשאבה האיכותית Allweiler צריכה להימשך לנצח, וזאת בניגוד לזמני התחזוקה ואחזקה הנדרשים עבורה.

סטטור ורוטור הם החלקים שמוחלפים בתדירות הגבוהה ביותר במשאבה החלזונית. המשאבה OptiFix תוכננה במיוחד לפירוק מהיר מאוד של הסטטור והרוטור מבלי לפרק את המשאבה מהצנרת.
התוצאה היא משאבה הניתנת לפירוק והרכבה מחדש בתוך דקות.
חיישן הגנת טמפ' לסטטור שופר ומורכב בצורה שלא מאפשרת פגיעה ע"י הרוטור.
כך החיישן מאפשר זיהוי מצבים בהם המשאבה פועלת ללא נוזל ומונע נזק מיותר למשאבה.
בנוסף, על ידי הרכבת סטטור ALLDUR®, ניתן להאריך את חיי המשאבה עד כ – 500% , דבר שיצמצם את עלויות התחזוקה והעלויות הכלליות של המשאבה באופן דרסטי.

מעוצבת כדי שהעניינים יזרמו חלק:

משאבת חילזון OptiFix מבית Allweiler, מביאה לשולחן הרבה יותר מאשר רק פירוק קל.

 • אין התפשרות על איכות הרוטור והסטטור.
 • הביצועים ונפח שופרו לעומת דגמים קודמים.
 • המשאבה קומפקטית, אינה תופסת הרבה מקום וניתנת להתקנה קלה במקומות רבים.

חברת דיקטטור – DICTATOR הבינלאומית הוקמה בשנת 1932 ונותרה חברה בבעלות משפחתית מאז 1971, בעלת מתקני ייצור בגרמניה, הולנד, ספרד ואנגליה ונציגויות ב-18 מדינות. מטה החברה מוקם בנאוסאס, בקרבת אוגסבורג שבגרמניה.

המוצרים של חברת דיקטטור – DICTATOR מיועדים למגזרים שונים ומגוונים בתעשייה. בין המוצרים ישנם: ציוד מעליות, פתרונות לסגירת דלתות, מערכות לבקרת אינטרלוק, מנגנונים להפעלת שערים ודלתות, מנגנונים להפעלת דלתות אש, פתרונות לבקרת דלתות אש, בוכנות גז, משככי תנודות ובולמי זעזועים הידראוליים

מקור שם החברה: דיקטטור – DICTATOR
ב-1930 שני מהנדסים, גרמני והולנדי, המציאו את חברת "הידראולישן שטוסדמפפר אונד שליסר פור טורן" (משככי תנודות ומנגנוני סגירה שקטה לדלתות). ב-15 בינואר 1932 הונפק פטנט מספר 578533 על המצאה זו, בולם דלת מיוחד זה מאט את הדלת כאשר היא נסגרת בתנופה חזקה ולאחר מכן גורם לה להיכנס בשקט לעמדת הסגירה, שם הבולם גם משאיר את הדלת. ממציאי המנגנון קראו למוצר דיקטטור, משום שהוא מכתיב (dictate באנגלית) לדלת להיסגר באופן שקט אך ודאי.
מכיוון ששמה של קבוצת דיקטטור היה בינלאומי במקורו, בחרו שני הממציאים להשתמש באיות המקובל בעולם,"Dictator" ב-c, ולא באיות המקובל בגרמנית ב-k.

שירות וייעוץ
מטרת שירות הלקוחות הטכני של החברה היא למצוא פתרון לכל השאלות המופנות אליה, איזוטריות ככל שיהיו, לא רק באמצעות המגוון הנרחב של המוצרים הסטנדרטיים, אלא עם פתרונות מיוחדים, מותאמים אישית ופתרונות מערכתיים מורכבים, שלעיתים קרובות הופכים מאוחר יותר למוצרים סטנדרטיים. מוצרי דיקטטור זוכים לשירות הזה.

תקני איכות
בולם הדלת, שהפטנט עליו הונפק ב-1932, משמש כיום ככלי חשוב לפתרון בעיות בדיוק כפי שהיה אז. כמובן, מוצר זה צעד עם הזמן, זכה למספר "עדכוני מראה" וכיום הוא מעודכן מבחינה טכנית. זה גם מה שמאפיין את דיקטטור, המשתמשת לכל אורך חיי המוצר – פיתוח, ייצור ומכירה – בטכנולוגיות המודרניות ביותר לשם ארגון תהליכים באופן היעיל ביותר האפשרי. בזכות אתרי הייצור הממוקמים במערב אירופה, דיקטטור עומדים בתקני האיכות הגבוהים ביותר ובה בעת יכולים לייצר מוצרים תחרותיים.

ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את תאגיד Syntegon.

תיק המוצרים של Syntegon, נע בין מכונות אריזה, מילוי ועיבוד בתחום המזון, הממתקים, כמו גם עבור מוצרי בריאות היגיינה. מכונות האריזה, המילוי והייצור שלה עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

Syntegon הינה החברה מהמתקדמות ביותר בעולם מבחינה טכנולוגית בתחום מכונות ייצור, מילוי ואריזה. לחברה חברות בת רבות בתחומים שונים אשר משלימות אחת את השנייה. היא מתמחה במילוי ואריזה של מוצרים שנדרש טיפול יותר סטרילי לצורך אריזתו.

כדי לשמור על הזהות ועל האינדיבידואליות של תחומי היכולות שלנו, המוצגים שסינטגון מייצגת נשמרו וכתוצאה מכך, גם נשמרו המסורת, הניסיון והידע המסורתיים של המותגים השונים.

Syntegon מייצרת מכונות שיכולות להתאים את עצמן לדרישות הלקוחות, כמו גם למגוון גדול של מוצרים ולכמויות ייצור גדולות ככל שנדרש. יתרונות נוספים של החברה הינם היכולות והמומחיות שנצברו בסינטגון בעשרות השנים האחרונות בטיפול במוצרים סטריליים ובאים לידי ביטוי במכונות המיוצרות בחברה.

בשנים האחרונות קונצרן Syntegon איגד תחתיו מספר חברות מובילות בתחום מילוי ואריזה של מוצרי מזון.
ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את AMPACK AMMANN, אחד ממותגי Syntegon, מזה כעשרים שנה, ולאחרונה התחילה לייצג גם את שאר חברות הבת של Syntegon בתחום המזון.

למכונות אריזה ומילוי נוספות לחץ כאן.

אוסגוד אינדסטריז בע"מ נוסדה ב-1975 והייתה בבעלות פרטית במשך יותר מ-40 שנה. לאוסגוד יש מספר רב של פטנטים על המכונות שלה. היא זכתה בפרס לאריזות חדשניות של חברת DuPont והיא ידועה מאוד בתעשיית האריזה. סינטגון ואוסגוד עמדו ביחסי עבודה במשך שנים רבות, כשאוסגוד שימשה כסוכנת של סינטגון בצפון אמריקה. אוסגוד אינדסטריז בע"מ מהווה חלק מתאגיד Syntegon סינטגון מאז 2015.

אסגוד מתכננת ומייצרת מכונות קוויות וסיבוביות לשם הפרדת מוצרים, מילוי, איטום וכיסוי של כוסות נייר ומכלים מוכנים מראש. בנוסף החברה מציעה פתרונות מלאים לקו הייצור ושירות מקיף לאחר המכירה. המתקן כולל יחידות הנדסה, ייצור, הרכבה, מעבדת בדיקות של מחלקת המו"פ, הנהלה, מכירות ושיווק, אדמיניסטרציה ושירותים.

יש לנו נוכחות חזקה במיוחד במגזר מוצרי החלב, עם מכונות מילוי העומדות בתקני ההיגיינה 3A, בגרסה נקייה ובגרסה אולטרה נקייה. אף שתעשיות מוצרי החלב והמזון הן החלק הארי של המוצרים שאנו עוסקים במילוים, הפורטפוליו שלנו נרחב ומקיף. היישומים כוללים מוצרים כגון יוגורט, שמנת חמוצה, גבינה, מרגרינה, גלידה ושלגונים, סלטים הניתנים לשאיבה, מחית תפוחי אדמה (פירה), המבורגרים וגבינה, חומוס, רטבים ומתבלים, אבקות שתייה, קפסולות קפה, מזון לבעלי חיים ומשחות ניקוי.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את חברת Syntegon סינטגון ומשווקת את מוצריה, לייעוץ ומידע צרו קשר.

מאקאט הוא מפעל של Syntegon  סינטגון המתמחה בפיתוח מכונות לייצור ממתקים.

מאז 1929 מאקאט מייצרת מיכון מיוחד לתעשיית דברי המתיקה. מתחילת הדרך פיתחה מאקאט מה שמכונה מפעלי ענק (mogul plants).
במהרה השיג השם מאקאט מוניטין מצוין בזכות מיכון באיכות גבוהה וביצועים גבוהים.

בברלין טכנולוגיות מומחים אשר ישמחו לייעץ ולהתאים לכם את המכונות על פי הצורך,  צרו קשר.

חברת קליקלוק (Kliklok) חלק מקבוצת Syntegon המתמחה בעולמות האריזה. במשך יותר מ-50 שנים ניצבת קליקלוק בחזית הטכנולוגיה בתחום אריזת מזון. מכונות לייצור קרטונים המסוגלים להחזיק מטען במשקל מרבי ובמשקל מינימלי, טיפול אוטומטי במוצר, שרוולים העוטפים את המוצר ומיכון ייעודי.

מהמרכז באנגליה, בעיר בריסטול, קליקלוק מתכננת, מייצרת ומפיצה מכונות ברחבי אירופה, המזרח התיכון, דרום-מזרח אסיה ואוקיאניה. מרכז הפעילות של קליקלוק-וודמן באטלנטה שבארה"ב משרת את לקוחותינו בארה"ב, קנדה, דרום אמריקה וחלקים מאסיה.

המיומנות של חברת Kliklok והמיקוד בתעשיות הליבה שהם משרתים כל כך הרבה שנים – מזון קפוא ומקורר, חטיפים, מוצרי חלב ומוצרי מאפה – מאפשרים לחברה לעמוד בצרכים ההולכים וגדלים של לקוחותיהם ולהישאר צעד אחד לפני כולם בשוק המשתנה של ימינו.

החברה משקיעה בהתמדה מאמצים ומשאבים נוספים כדי לוודא שמיכון האריזה שלהם נשאר הבחירה המובילה עבור יצרני מזון ברחבי העולם.

קיימות – בעידן זה של מודעות לסביבה, הולכים וגוברים הקולות הקוראים לשימוש ב"חומרי אריזה ברי קיימא". יצרני המזון במיוחד נמצאים תחת לחץ לבחון דרכים נוספות לצמצום השימוש בחומרי האריזה ולשיפור שיטות האריזה שלהם. כך שלמטרות ייצור קרטון, משמעות הדבר אינה רק שימוש בפחות חומרי אריזה אלא גם שימוש בחומר ממוחזר ובקרטונים קלים יותר.

עם רקע של 50 שנות ייצור, לחברת Kliklok יש את הניסיון, הידע והמיומנות הנדרשים כדי לספק את הביטחון של אריזה מהירה המשתמשת בקרטון קל במגוון הציוד.

Kliklok מציעה ליצרני המזון את ההזדמנות לארוז את מוצריהם באופן יעיל ורווחי, אך תוך התחשבות בצורך להשתמש במשאבים מתחדשים ובני קיימא.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את Kliklok ואת Syntegon ומשווקת את מוצריהן. לייעוץ והזמנות צרו קשר.

ב-1921 נוסדה חברת Hansella – האנסלה תחת השם ברטן ושות', ע"י אלברט הנקל האב והאנס ברטן, בריידט. כבר בשנה שבה הוקמה עברה החברה למיקומה הנוכחי בעיר פירסן. ב-1931 הוחלף שמה של החברה לשם האנסלה בע"מ. עוד מימיה הראשונים התרכזה החברה באספקת מכונות איכותיות לתעשיית הממתקים.
ב-1966 נרכשה החברה על ידי חברת סינטגון  Syntegon ושולבה ביחידה העסקית "ממתקים ושוקולד". שיפור מתמיד ועקביות, עוד מראשית קיומה של החברה, מהווים ערובה למכונות איכותיות ולשירות באיכות גבוהה.

המותג Hansella – שייך למגוון המותגים של חברת סינטגון המתמחה בעולמות האריזה.

החברה עוסקת בשלושה תחומים:

 • ייצור ממתקים
 • מיכון לאריזת ממתקים.
 • מיכון למילוי וסגירה מוצרי קוסמטיקה ומוצרי מזון.

 

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את סינטגון – Syntegon ומשווקת את מוצריה. צרו קשר לייעוץ והזמנות.

המותג ELEMATIC – אלמאטיק שייך למגוון המותגים של חברת Syntegon סינטגון המתמחה בעולמות האריזה.
אלמאטיק מומחית בקרטון מוצג וגלי ומספקת פתרון אריזה מלא, החל מהרעיון ועד לקווי אריזה מלאים של מארזים מסוג אלמטיק (Elematic).

מארזי אלמאטיק מתאפיינים ביעילות ובעמידות. הם ידידותיים למפעיל וגמישים במיוחד, עם פורמט קל ומהיר ושינויים בסגנון האריזה.

אנחנו כאן כדי שתתייעצו איתנו על פיתוח מכונות לייצור אריזות מוכנות לקמעונאי או אריזות למשלוח.
ממתקים, דברי מאפה, מוצרי חלב, מזון נוזלי, מוצרי קוסמטיקה, מזון לחיות מחמד, מוצרים שאינם מזון. לא משנה איזה מוצר יש לכם, אנו נמצא את פורמט האריזה המתאים לכם.
לאחר ההתקנה של המכונה להכנת מארזים (case packer) במיקומכם אנו מסייעים לכם בשירות, תחזוקה וביצוע שינויים באופן מיומן.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את ELEMATIC וסינטגון Syntegon ומשווקת את מוצריהן.

 

ההיסטוריה של חברת דובוי – Doboy וסינטגון Syntegon החלה לפני יותר מ-100 שנים, בתחילת שנות ה-70 של המאה ה-19, כאשר נוסד עסק טחנות קמח על גדות נהר ווילוו בניו ריצ'מונד שבוויסקונסין.

בסוף שנות ה-30 של המאה ה-20 החל המתקן לייצר ולמכור מוצרי חיטה תפוחה ודגני אורז. שקיות הצלופן של דגני האורז נאטמו באמצעות מספריים חמים, אך איכות האיטום הייתה נמוכה. אד קשמן, נשיא החברה, ששמה היה אז דאוובוי אינדסטריז (Doughboy Industries) ולאחר מכן דובוי (Doboy), הציב את האתגר לשניים מבוני הטחנות שלו, שפעלו יחד ועצבו אוטם סיבובי. עד מהרה נפוצה בתעשייה הידיעה בנוגע ליעילותן של המכונות לשם איטום צלופן, ובתוך זמן קצר החלה דאוובוי לקבל פניות בנוגע למכונות אלו. החברה החלה לייצר ולשווק את האטם בתחילת שנות ה-40 של המאה ה-20, וב-1946 ייצרה את האטם התעשייתי (band sealer) הראשון שלה, הצלחה שהקנתה לדובוי דריסת רגל יציבה בעסקי מכונות האריזה.

הקו הראשון של מכונות אריזה אופקיות נכנס לייצור בתחילת שנות ה-70 של המאה ה-20, וקו אריזת הקרטונים נכנס לשימוש ב-1991. ב-2001 נכנס לשימוש קו המוצר של אוטומציה רובוטית. ב-1 ביולי 2004 נרכשה דובוי על ידי סינטגון וב-2007 הועבר קו ייצור השקיות במכונות אנכיות למתקן בריצ'מונד. ב-2009 שינתה דובוי את שמה לשם Bosch Packaging Technology ובהמשך ב-2020 שם החברה שונה לסינטגון Syntegon כפי שהוא היום.

במרוצת השנים זכו מכונותינו במספר פרסי חדשנות ובטיחות. כיום, סינטגון Syntegon היא חברה פעילה במכון יצרני מכונות האריזה (PMMI), יחד עם מספר ארגונים אחרים העוסקים באריזה.

Syntegon מציעה מגוון ציוד אריזה – מכונות אריזה, ציוד לסגירה ואיטום של שקיות, מכונות מילוי ואיטום שקיות אנכיות, הזנה, ייצור וסגירה של קרטונים/מגשים, ומכונות להרמה ומיקום. אנו מציעים פתרונות אריזה גמישים, במסגרת האפשרויות הכספיות של הלקוח, תוך שימוש ברכיבים מודולריים סטנדרטיים. ניתן גם לשלב את מכונותינו המודולריות לשם יצירת קווים באוטומציה מלאה.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את Doboy וסינטגון Syntegon ומשווקת את מכונות המילוי ואיטום שקיות אנכיות, הזנה, ייצור וסגירה של קרטונים, מגשים ומכונות להרמה ומיקום שלהן.

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום אשר ישמחו לייעץ לכם על מכונה מתאימה על פי הצרכים שלכם, צרו קשר.

דילוג לתוכן