בוהרר | Bohrer

מערכות שטיפה וניקיון לתעשייה

כבר יותר מ-40 שנה שחברת Bohrer (בוהרר) מובילה בחדשנות בתחום טכנולוגיית הניקוי.
חברת Bohrer הינה חברה משפחתית הממוקמת בבוואריה, אשר מפתחת ומייצרת את מערכות השטיפה שלה באופן עצמאי בשימוש של פלדת אל-חלד עם עומק משמעותי של ייצור.
מערכות הניקוי של Bohrer מהוות פתרונות כוללים אשר מתוכננים באופן פרטני וגמיש עבור מגוון דרישות הניקיון של תעשיות המזון והמשקאות. יותר מ-1,600 מיכלי שטיפה ברחבי העולם הם עדות לאיכות, לתפקוד וליעילות הכלכלית של המערכות שלנו.
המשימה של Bohrer: להיות מובילים בחדשנות בתחום יעילות הניקיון, הכדאיות הכלכלית, חיי המדף הארוכים ושביעות הרצון של הלקוחות שלנו.
Bohrer עושה שימוש אך ורק ברכיבים מאיכות גבוהה, מהחברות המובילות בשוק, במערכות השליטה, הלחץ הגבוה, הסינון ובמערכות להובלות המכולות שלה. בכך, Bohrer מבטיחה מתן שירות ומוצרים בסטנדרטים גבוהים.

חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל מערכות השטיפה וניקוי של חברת Bohrer, נשמח לסייע לכם באיתור והתאמתם לצרכי הייצור שלכם. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

להמשך קריאה

מוצרים עיקריים:

סדרות מנקי הארגזים TW, TR, RH ו-CR של Bohrer

סדרות מנקי הארגזים TW, TR, RH ו-CR של Bohrer מכווננות ניסיון עם מיקוד בדרישות ניקיון ספציפיות ובאיכות הביצועים. בזכות העיצוב המודולרי שלהן, ניתן להתאים אותן בקלות לדרישות פרטניות ולאחר מכן לשדרג אותן בהתאם לדרישות קווי הייצור.

סדרת מנקי הארגזים TW

מנקה ארגזים ברמה גבוהה עם שלושה מפלסים של ניקוי לכל טווחי הביצועים. מכונה קומפקטית ודו צדדית עם אמבט ספיגה ושני מפלסי ניקוי הממוקמים מעליו עם ריסוס של תמיסת חיטוי, סירקולציה של ריסוס חוזר ושטיפה סופית של מים מתוקים.

סדרת מנקי הארגזים TR

מכונה חד צדדית קומפקטית עם אמבט ספיגה שקוע ומפלס אחד של ריסוס הממוקם מעליו עם ריסוס חזק של תמיסת חיטוי, סירקולציה של ריסוס חוזר ושטיפה סופית של מים מתוקים.

סדרת מנקי הארגזים RH

מכונה מודולרית וניתנת להתאמה באופן יחידני המשמשת עבור טווח ביצועים נמוך עד בינוני. מכונת ניקוי ארגזים מתקדמת עם מפלס ניקוי אחד, המתאימה במיוחד לשימושים היגייניים שנדרשים על ידי תעשיות הבשר ומוצרי החלב.

סדרת מנקי הארגזים CR

מכונה קומפקטית חד צדדית עם שני מפלסי ריסוס הנמצאים אחד מעל השני וכוללים ריסוס עוצמתי של תמיסת חיטוי, סירקולציה של ריסוס חוזר ושטיפה סופית של מים מתוקים.

סדרת מייבשי הקונטיינרים G

ייבוש ברמת ביצוע גבוהה ביותר עבור סוגים שונים של קונטיינרים, כמו ארגזים, קופסאות ומשטחים.

סדרת מנקי המשטחים PH

הטכנולוגיה במכונה המיוחדת הזו לשטיפת ארגזים עבור אחסון ושינוע של משטחים היא זהה לזו שבסדרת מנקי הארגזים של Bohrer שמשמשים בתעשיית המזון והמשקאות.

סדרת פורקי הבקבוקים PA PET

Bohrer מסלקים בקלות בקבוקי PET שלא ניתן להחזיר אותם ושנעשו פגומים, מקולקלים או דחוסים בארגזים ביעילות מקסימלית, לפני שהם נכנסים למכונת הניקוי.

תחנת היפוך S

כדי לא לבזבז תמיסת חיטוי וכדי לוודא שפעולת הניקוי מתבצעת ללא הפרעות, אנחנו ממליצים על שימוש בתחנת ההיפוך S במקרה שהארגזים מלוכלכים מאוד.

רכיבי השינוע של BOHRER

כספקי מערכות למפעלי ניקוי, Bohrer מייצרים ומרכיבים את כל הרכיבים והמסועים שנעשה בהם שימוש פריפריאלי במערכות הניקוי שלנו במפעל.

סרטונים:

יצרנים נוספים בתחום:

מערכות שטיפה וניקיון לתעשייה

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן