מורזן | MURZAN

משאבות דיאפרגמה תעשייתיות - מערכות סניטציה

חברת Murzan האמריקאית מייצרת כבר למעלה מ-40 שנה משאבות דיאפרגמה תעשייתיות ומערכות סניטציה למגוון נרחב של יישומים תעשייתיים. לחברה מפעלי ייצור בג'ורג'יה, ארה"ב, צרפת ומקסיקו. המשאבות של Murzan משמשות להעברת חומרים צמיגים, מוצקים ונוזלים, המכילים פריטי מזון – מחתיכות מזון קטנות ועד ביצים שלמות.

Murzan גם מציעה מערכות פריקה לריקון רכזים צמיגים ומרכיבים אחרים, כגון מילויים לעוגות, וזלין, חומרים קוסמטיים צמיגיים שונים וחומרים אחרים שקשה להוציא מתוך חביות וקערות ערבוב.

את משאבות הדיאפרגמה ומערכות הסניטציה של Murzan אפשר למצוא במגוון של יישומים בתעשיית המזון והקוסמטיקה ומשתמשים בהם בייצור מוצרים כגון גבינות קוטג', מוצרי חלב, יוגורט, רסק עגבניות, מיצי פירות, רכזים, שמפו, משחת שיניים וכו'. משאבות היצרן מאושרות מזון על פי תקנים EHEDG ו- A3.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

להמשך קריאה

מוצרים עיקריים:

PI50 משאבת דיאפרגמה

משאבת PI50 של חברת Murzan היא משאבת הדיאפרגמה היחידה שתוכננה לעמידה בדרישות המיוחדות של תעשיית התברואה. שסתום אוויר נטול שמן בעל יעילות גבוהה, מערכת שסתומי כיוון אחד נטולי תחזוקה ואפשרות לביקורת חזותית מלאה של כל החלקים הרטובים מבטיחים ללקוח הולכה בטוחה ויעילה של מוצרי מזון, קוסמטיקה ותרופות. סדרת המשאבות PI50 היא בעלת רישום USDA, מאושרת על ידי ה-FDA ומיוצרת לעמידה בכל הדרישות הכלליות של תקני 3-A.  

PO-50 משאבת דיאפרגמה

משאבת Murzan PO-50 היא משאבת דיאפרגמה למערכות תברואיות המתוכננת במיוחד לצורכי ענף הלול. משאבה זו יכולה לטפל בקלות במוצקים עד לקוטר 4 אינץ' (10 ס"מ) או בעלי אורך של 7 אינץ' (17 ס"מ) ללא נזק למוצר. משאבת Murzan PO-50 מפחיתה את צריכת המים עבור כל קילוגרם מוצר מעובד.  

DUS-50 משאבת דיאפרגמה

משאבת Murzan DUS-50 הנה פתרון מעולה לפעולות ריקון של חומרים צמיגיים מחביות 55 גלון. החביות יכולות להיות ממתכת, פלסטיק או קרטון, ומשאבות DUS פועלות היטב עם או ללא שרוולים או שקיות לשמירה על המוצר. משאבת DUS-50 מפחיתה את דרישות העבודה ואת משך הזמן לפריקת המוצר. יחידה זו יכולה לעבור ניקוי במקום ההתקנה שלה וכך לפשט את הדרישות התברואיות בשטח. היחידה יכולה להיות מיוצרת מחומרים שונים ועד 100% פלב"ם, כולל המסגרת והצילינדרים.  

TUS-50 משאבת דיאפרגמה

משאבת Murzan TUS-50 הנה פתרון טוב לפריקת מוצרים בעלי צמיגות גבוהה מתוך מכלים מיטלטלים. משאבת TUS-50 מסוגלת לפרוק עד 35 גלון/דק' כתלות במשקל הסגולי, בצמיגות המוצר ובסמיכותו, וכן בסך העומד הדינמי (DDH). ניתן להשיג יחידה זו עם אבזרי CIP אופציונליים ויכולות מינון לצורך תהליכי ייצור במנות.  

KUS-50 משאבת דיאפרגמה

משאבות KUS-50 הפכו להיות הפתרון הנקי ביותר למ'ות ריקון של אגני ערבול, במיוחד בענף מוצרי המאפה. היחידה מספקת פתרון תברואי זמין להולכת מוצרים שונים, כגון תבלילים (תערובות לאפייה), חומרי זיגוג ותערובות מילוי אשר יכולים להכיל מוצקים עדינים. יתרון בולט של ה-KUS-50 הוא שאיבה והזרמה של המוצר ללא כל שינוי ברמת הסמיכות ו/או הצפיפות שלו. מוצרים המכילים אוויר אינם מהווים בעיה עבור יחידה זו. היחידה ניתנת להשגה גם ב-100% פלב"ם.  

AB-70 משאבת דיאפרגמה

סדרת משאבות Murzan AB-70 (דגמי AB70 ו-AB72) מונעת את הסיכונים הקשורים לטיפול במוטות יניקה. אין צורך להסיר כל אחת מהחביות באופן נפרד ממשטח ההובלה, וכך הפריקה נעשית פשוטה יותר. השימוש בידית הפיקוד שבמערכת הבקרה מאפשרת למשתמש להגיע לכל אחת מארבע החביות שעל המשטח. מוט היניקה מונמך לתוך חבית על ידי שימוש במתג.  

סרטונים:

יצרנים נוספים בתחום:

מגוון רחב של מוצרים העשויים מפוליאוריטן עבור יישומי היי-טק שונים
מגוון משאבות בינהם: משאבות דיאפרגמה ומשאבות וואקום
שסתומים, חיישנים, משאבות דיאפרגמה
פתרונות סניטציה
מסנני נוזלים, מסנני גזים

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן