איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

משאבות דיאפרגמה

ברלין טכנולוגיות מייבאת מגוון משאבות דיאפרגמה

משאבת דיאפרגמה (שגם נקראת משאבת פק פק) בנויה ממערכת של שני חללים, אחד רטוב בנוזל והשני יבש באוויר. החללים מופרדים זה מזה באמצעות דיאפרגמה גמישה שמאפשרת צמצום נפח של כל אחד מהחללים, ומכאן שמה של המשאבה. עיקרון העבודה הינו שאוויר בלחץ (מקומפרסור) לוחץ על הדיאפרגמה מצד אחד ודוחף (מצמצם נפח) את נוזל בחלל הרטוב מהצד השני.

סגירת החלל מתבצעת ע"י 2 שסתומים חד כיווניים שמאפרשרים זרימה רק לכיוון אחד. לרוב היצרנים בונים משאבות בעלות שתי מערכות חללים המקושרים ביניהם. כאשר הדיאפרגמה נעה לכוון החלל היבש גדל נפח החלל הרטוב, הנוזל נשאב פנימה ושסתום היניקה מתרומם ומאפשר את הזרימה של הנוזל לחדר הרטוב.

כאשר הדיאפרגמה הגיעה לסוף מהלכה הסתיימה פעולת היניקה, החדר הרטוב התמלא ושסתום היניקה צונח לתושבתו ולא מאפשר לנוזל לחזור. כאשר הדיאפרגמה מתחילה את תנועתה לכוון החדר הרטוב, המלא כעת בנוזל, נפתח שסתום חד כיווני של הסניקה והנוזל נפלט עקב הקטנת נפח החלל.

מאחר ומשאבת דיאפרגמה בנויה משתי מערכות חדרים יבש/רטוב שמקושרות במוט, הרי שכאשר במערכת אחת מתבצעת יניקה במערכת השנייה מתבצעת סניקה וכך נשמרת הזרימה. מחזור האוויר מנוהל על ידי שסתום אוויר מרכזי שמפנה אוויר דחוס לאחד משני החללים. בעט שחלל אחד מתמלא באוויר והחלל השני משחרר את הלחץ וגורם לתנועה מחזורית במשאבת דיאפרגמה.

קיימות גם משאבות דיאפרגמה מופעלות מנוע חשמלי ומשאבות דיאפרגמה עם דיאפרגמה אחת

ניתן להזמין חלקי חילוף למשאבות דיאפרגמה, וכן חלקי חילוף למוצרים שונים לתעשייה הכוללים, בין השאר, משאבות, ציוד תבליכי, שסתומים ועוד.

יצרנים

CRANE

משאבות דיאפרגמה – משאבות לחץ אוויר – משאבות פריסטלטיות לתעשיה

לא מוצאים את מה שחיפשתם?

לפרטים נוספים אודות תחום זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...