איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

מסנן אוויר | סינון וטיפול באוויר

מסנן אוויר | פילטר תעשייתי

מסנן אוויר הנו אביזר הבנוי מחומרים סיביים, שמתפקידו להסיר חלקיקים מוצקים כגון אבק, אבקות (בוטניקה) ועובש מן האוויר. מסנן אוויר כימי מורכב מסופג או קטליסט להסרת מזהמים מולקולריים מרחפים כגון תרכובות אורגניות נדיפות (VOCs) או אוזון. מסנן אוויר משומש ביישומים שבהם איכות האוויר חשובה, במיוחד בבניית מערכות אוורור ובמנועים.

קיים שימוש נפוץ בחומרים כגון קצף, נייר מקופל או קרבי סינון מפיברגלס טווה (spun). שיטה נוספת, מיינני אוויר (ionisers) עושה שימוש בסיבים או קרבים עם מטען חשמל סטטי, המושכים אליהם את חלקיקי האבק. בכניסות האוויר של מנועי בעירה פנימית ומדחסים, נוטים להשתמש במסנן אוויר העשוי מנייר, קצף או כותנה. בשנים האחרונות חל שיפור משמעותי בטכנולוגיה של מסנני יניקת האוויר של טורבינות גז, הודות לשיפורים באווירודינמיקה ובדינמיקת הנוזלים של רכיב דחיסת האוויר.

חברת ברלין טכנולוגיות מתמחה בייבוא ושיווק של מגוון מסנני אוויר ופילטרים תעשייתיים לישראל מאירופה ומקומות נוספים.

חלקי חילוף למסנן אוויר

חברת ברלין טכנולוגיות מציעה לקהל לקוחותיה חלקי חילוף למסנני אוויר. במקום להחליף את כל מערכת סינון האוויר במקרה של תקלה, ניתן לפנות אלינו ולבדוק אם קיימים או אם ניתן להזמין חלקים תקינים במקום זה התקול.

אצלינו, בחברת "ברלין טכנולוגיות" ניתן להשיג חלקי חילוף של מסנני אוויר של כמה מן היצרנים המובילים בעולם של מסנני אוויר, הכוללים, בין השאר, חברות כמו רפובליק, אלקטרור, רובושי, ג'ורק, קאלטהוף, מאק ועוד רבים נוספים.

צרו עמנו קשר להזמנת חלקי חילוף למסנני אוויר, או לקבלת ייעוץ והכוונה בנושא מערכות לסינון אוויר, מדחס אויר, פילטרים ומסננים תעשייתיים או חלקי חילוף למערכות שונות.

יצרנים

לא מוצאים את מה שחיפשתם?

לפרטים נוספים אודות תחום זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...