איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

ג'ורק | JORC

ציוד אופטימיזציה של מערכות אוויר דחוס

ג'ורק (JORC) הינה חברה הולנדית המתמחה בציוד לניהול ואופטימיזציה של מערכות אויר דחוס, כולל פילטרים,מסנני אויר, נקזים, ציוד להפרדת מים ודלק, ציוד לגילוי דליפות אוויר, שסתומים, מדחס אויר ועוד.

מוצרי החברה מסייעים לכל מפעל שמשתמש במערכות אוויר דחוס לחסוך כסף רב על ידי מניעת בזבוז אוויר וחסכון בחשמל ובתחזוקה של המערכות הללו.

 לאתר החברה

מוצרים עיקריים

  • KAPTIV מערכת לניקוז מים ממערכות אוויר דחוס בעזרת טכנולוגיית חישה מתקדמת. KAPTIV מתאימה לכל מערכת אוויר דחוס, עובדת באופן אוטומטי, ללא כל אובדן של אוויר במהלך ניקוז המים וכמובן גם חוסכת באנרגיה. ל– KAPTIV יש גם מערכת אזעקה דיגיטלית שניתן לתכנת בהתאם לצרכים השונים של מערכת האוויר הדחוס.
  • מאתר דליפות אוויר (THE LOCATOR)  כאשר אויר נדחף החוצה דרך פתח נוצרת מערבולת אוויר מסביב לפתח. המערבולת יוצרת גלי קול בתדר גבוה שנקלטים על ידי המאתר. מכיוון שהמאתר משתמש בגלי קול בתדר גבוה, אין לו כל בעיה עם רעשים חיצוניים אחרים. בנוסף, המאתר הוא בעל יכולות לאתר דליפות עד 10 מטרים. זה מאד נוח כאשר צינור האוויר הדחוס הינו גבוה או כאשר קשה להגיע אליו. היכולות הללו נותנות יתרון משמעותי למאתר בהשוואה לכל ציוד מתחרה אחר.
  • AIR-SAVER  המטרה של ה-AIR-SAVER הינה לחסוך בהפסדים הנגרמים במערכות אוויר דחוס שבהן יש דליפות אוויר. אחד היתרונות של המערכת הזו בא לידי ביטוי כאשר המפעל לא עובד בשעות הלילה – אז ה-AIR-SAVER יסגור את צינור האוויר ולא יאפשר דליפה מיותרת של אוויר.

קבצים להורדה

צור קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...