משאבות ואקום ומפוחים

ברלין טכנולוגיות מייבאת מגוון של משאבות ואקום תעשיתיות ומפוחים 

משאבת ואקום (vacuum pump) הינה מכשיר שמוציא מולקולות גז מתוך נפח אטום, כדי להוריד מהלחץ בנפח האטום.  משאבת הוואקום הראשונה פותחה על ידי אוטו פון גריקה (Otto von Guericke) בשנת 1650.

ואקום חלקי ניתן ליצור על ידי הגדלת נפחו של חלל, פינוי הגז שנלכד והגדלת נפח חדשה כדי להעמיק את הואקום, פעולה מחזורית זאת היא העיקרון של משאבות ואקום.
כתוצאה מהגדל הנפח בחלל, הלחץ בחלל יהיה קטן מהלחץ בקו היניקה ויגרום לגז לנוע לכיוון המשאבה.

קיים מגוון גדול של משאבות ואקום בעקרון עבודה שונה, צורת מבנה המשאבה קובעת את יכולת היניקה (סוג הגז, אחוז לחות, טמפ', ספיקה וואקום מקסימלי אפשרי וכו') של המשאבה. עם התפתחות הטכנולוגיה והזמן, נוצרה דרישה למשאבות מיוחדות יותר שמובילה לכך שהיצרנים עוסקים בפיתוחים חדשים כל הזמן.

תחזוקה בזמן, על פי המלצות יצרן, תאפשר את עבודת המשאבה לאורך זמן רב. במשאבות לגזים משתמשים כמעט בכל תחומי התעשייה: חקלאות, טקסטיל, מזון, נייר, צבעים, כימיקלים, מים וביוב, תעשייה ימית, תעשיית הדלקים, תעשיית הגזים ועוד.

חברת ברלין טכנולוגיות מייבאת, משווקת ומפיצה מגוון משאבות ומפוחים מסוגים שונים כגון: להבים עם/ בלי שמן, צנטריפוגליות, טבעת מים, לובים, רגנרטיבי, ציפורן, סקרול, בורגית ועוד, וכן חלקי חילוף ובית מלאכה למשאבות ומפוחים.

 

להמשך קריאה

יצרנים

במשך כמעט 70 שנה, חברת Charles Austen Pumps עמלה כדי לזכות באמון ובכבוד של רוכשי משאבות במגוון תעשיות בכל העולם.
חברת Charles Austen Pumps ממשיכה לספק מוצרים שנמצאים בחזית הפיתוח הטכנולוגי כדוגמת משאבות דיאפרגמה ומשאבות וואקום. כאשר היא מונעת על ידי שאיפה לספק משאבות חדשניות למספר שווקים, המשאבות של Charles Austen מתוכננות תוך כדי התמקדות בדרישות הלקוח כדי להבטיח תועלות עקביות במגוון יישומים. חלק ממגוון המשאבות של Charles Austen Pumps הן משאבות מוגנות פיצוץ עם תקן ATEX.

במשך 80 שנים חברת פלואוסרב (לשעבר משאבות סיהי) – (Flowserve (Sihi pumps פתחה סדרת משאבות בטכנולוגיות חדשניות לתחומי הכימיה, משאבות שמן חם להעברת חום, משאבות side channel, משאבות ללחץ גבוה, משאבות sealless, משאבות היגייניות, מערבלי בוצה, משאבות ואקום, משאבות טבעת מים, ומדחסים.

ברלין טכנולוגיות משווקת בארץ את מוצרי חברת פלואוסרב (משאבות סיהי) – (Flowserve (Sihi pumps, נשמח לעזור לכם בכל שאלה.

חברת אדור EDUR היא מובילה עולמית בתחום ייצור משאבות תעשייתיות למתקני DAF ומשאבות צנטריפוגליות.
לחברת אדור ניסיון של כ-80 שנה בתכנון וייצור משאבות אמינות ואיכותיות עבור מגוון רחב של תעשיות.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל את משאבות החימצון של חברת Edur, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות.

חברת אלקטרור ELEKTROR נוסדה בגרמניה בשנת 1923, הינה מובילה בינלאומית בתחום אספקת מגוון סוגים של מפוחים, הכוללים בין השאר מפוחים צנטריפוגליים, מפוחים רדיאליים ומפוחים רגנרטיביים עם ספיקה מקסימלית של 8250 מק"ש.

בגלל היישומים הרבים של ELEKTROR אשר עושים שימוש באוויר, אפשר למצוא מפוח צנטריפוגלי ואת מוצרי החברה כמעט בכל תחום יצרני בתעשייה.
החברה שמה דגש מיוחד על התחומים הבאים: פיתוח מפוח צנטריפוגלי לשימוש בטכנולוגיות יניקה וייבוש, ענפי תעשייה כגון מזון, משקאות וטקסטיל, טכנולוגיית מסועים, טכנולוגיה סביבתית, בקרת אקלים, ותחומי אריזה והדפסה. בכל התחומים הללו, ELEKTROR עובדת בשיתוף פעולה עם יצרני מתקנים ומכונות ומתאימה מפוח צנטריפוגלי הנדרש על פי היישום הנדרש.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל טכנולוגיית מפוחים רדיאליים, מפוחים צנטריפוגליים ומפוחים רגנרטיביים לתעשייה של חברת אלקטרור ELEKTROR, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

חברת רובושי (ROBUSCHI) האיטלקית מייצרת מגוון משאבות וציוד לתחומים שונים בתעשייה.

עם יותר משישים שנות ניסיון, ROBUSCHI היא בעלת ניסיון רב בפיתוחים טכנולוגים חדשנים. החברה שהחלה את דרכה בתיקון משאבות צנטריפוגליות, עברה מאוחר יותר לייצור משאבות ואקום ובלוארים מסוג לוב (lobe blowers) והפכה למותג בינלאומי ידוע בשלושת התחומים הללו.

גם כיום מתרכזת ROBUSCHI בייצור בלוארים, משאבות ואקום ומשאבות צנטריפוגליות.

למעבר לסוגי משאבות נוספות – לחץ כאן

ELMO RIETSCHLE הינה חברה גרמנית הפועלת מזה כ-50 שנה ונחשבת לאחת המובילות בעולם בייצור משאבות ואקום ומדחסים למגוון רחב של שימושים.
חברת אלמו ריטשלה (ELMO RIETSCHLE) ביססה את עצמה כספק עבור יצרני ציוד מקורי (OEM), המשלבים את מוצרי החברה במערכות שלהם, בתעשיות שונות : איכות הסביבה, דפוס ואריזה . כמו כן משאבות ואקום ולחץ המשמשות למגוון גדול מאוד של אפליקציות תעשייתיות, מדחסי אויר ועוד .

הפתרונות החדשניים שמציעה החברה באמצעות מוצריה השונים מיושמים במגוון תחומים כגון טכנולוגיה סביבתית, עיבוד/ אריזת מזון, אריזה של מוצרים שאינם מזון, טיפול בנייר ודפוס, עץ, שינוע, טכנולוגיה תהליכית ועוד תחומים רבים.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

משאבות ספק (SPECK PUMPEN) היא אחת החברות המובילות בתחום של משאבות ואקום תעשייתיות מוליכות גז ונוזלים. החברה הגרמנית, שנוסדה לפני כמעט 100 שנים, מתמחה במשאבות עבור צרכים טכניים לתעשייה. את משאבות האיכות של SPECK PUMPEN אפשר למצוא במגזרים שונים בתעשייה כגון כימיה, מזון, רפואה ופרמצבטיקה.

אפליקציות לדוגמא שבהן משתמשים במשאבות ואקום או נוזלים של SPECK PUMPEN: מכונות לדחיסת אספלט, הנדסת סניטציה, מכונות חליבה, ייצור משקאות קלים (משאבות נוזלים), קירור בשר, מערכות למילוי בקבוקים, מים מינרלים, מחזור סולבנטים ועוד (משאבות ואקום).

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

חברת BUSCH מעצבת ומייצרת מגוון רחב של משאבות תעשייתיות, משאבות ואקום ומערכות ואקום בעלות ביצועים גבוהים ביותר. את מוצרי החברה ניתן למצוא בתעשיות רבות ברחבי העולם, כולל תעשיית המזון, פלסטיק, אריזה, דפוס, טקסטיל, כימיה ועוד.

חברת BUSCH נוסדה על ידי ד"ר קארל בוש, שעיצב משאבת ואקום ראשונה של חברת BUSCH כבר בשנת 1963 לתעשיית אריזת הבשר.
מאז צמחה החברה להיות מובילה עולמית בטכנולוגיית ואקום ומשאבות ואקום. מטה החברה נמצא בוירג'יניה, ארה"ב ויש לה ארבעה מפעלי ייצור ברחבי העולם.

משאבות ואקום ניתן למצוא במגוון רחב של תעשיות, משאבת ואקום משמשת ליצירת ריק בחלל עיקר פעולתה של משאבת ואקום הוא ריקון כלי אחסון מהאוויר בחלל ונועדה למגוון רחב של שימושים.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

 

 

חברת בקר (BECKER) היא יצרנית גרמנית של מבחר גדול של משאבות וואקום ומדחסי אוויר לשימושים תעשייתיים חדשנים.

BECKER מטביעה את חותמה בתעשייה כבר למעלה ממאה שנה, באמצעות מוצרים חדשניים ופיתוחים טכנולוגיים מתקדמים.
אחד היתרונות הבולטים במשאבות אלו הוא מיקום המסב בקצה המפוח ולא בין המאיץ למנוע כיצרנים אחרים.

משמעות הדבר היא קירור טוב יותר של המסב ואפשרות גישה להחלפתו, באופן מהיר ופשוט!
את המשאבות ומדחסי האויר של חברת BECKER אפשר למצוא, כאמור, במגוון רב של יישומים ותחומים בתעשייה, כאשר התחומים העיקריים הם: דפוס ונייר, טכנולוגיה רפואית, אריזה, אלקטרוניקה, לייזר ובניין.

דרישות היצור הגבוהות מביאות את מוצרי חברת BECKER לרמה האיכות הגבוה ביותר במשפחות המשאבות השונות – מה שמוזיל את עלויות האחזקה משמעותית כפועל יוצא מהאמינות הגבוהה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

 

 

דילוג לתוכן