איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

משאבות ואקום ומפוחים

ברלין טכנולוגיות מייבאת מגוון של משאבות ואקום תעשיתיות ומפוחים 

משאבת ואקום (vacuum pump) הינה מכשיר שמוציא מולקולות גז מתוך נפח אטום, כדי להוריד מהלחץ בנפח האטום.  משאבת הוואקום הראשונה פותחה על ידי אוטו פון גריקה (Otto von Guericke) בשנת 1650.

ואקום חלקי ניתן ליצור על ידי הגדלת נפחו של חלל, פינוי הגז שנלכד והגדלת נפח חדשה כדי להעמיק את הואקום, פעולה מחזורית זאת היא העיקרון של משאבות ואקום.
כתוצאה מהגדל הנפח בחלל, הלחץ בחלל יהיה קטן מהלחץ בקו היניקה ויגרום לגז לנוע לכיוון המשאבה.

קיים מגוון גדול של משאבות ואקום בעקרון עבודה שונה, צורת מבנה המשאבה קובעת את יכולת היניקה (סוג הגז, אחוז לחות, טמפ', ספיקה וואקום מקסימלי אפשרי וכו') של המשאבה. עם התפתחות הטכנולוגיה והזמן, נוצרה דרישה למשאבות מיוחדות יותר שמובילה לכך שהיצרנים עוסקים בפיתוחים חדשים כל הזמן.

תחזוקה בזמן, על פי המלצות יצרן, תאפשר את עבודת המשאבה לאורך זמן רב. במשאבות לגזים משתמשים כמעט בכל תחומי התעשייה: חקלאות, טקסטיל, מזון, נייר, צבעים, כימיקלים, מים וביוב, תעשייה ימית, תעשיית הדלקים, תעשיית הגזים ועוד.

חברת ברלין טכנולוגיות מייבאת, משווקת ומפיצה מגוון משאבות ומפוחים מסוגים שונים כגון: להבים עם/ בלי שמן, צנטריפוגליות, טבעת מים, לובים, רגנרטיבי, ציפורן, סקרול, בורגית ועוד, וכן חלקי חילוף ובית מלאכה למשאבות ומפוחים.

יצרנים

לא מוצאים את מה שחיפשתם?

לפרטים נוספים אודות תחום זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...