משאבות

ייבוא ושיווק משאבות בישראל

ברלין טכנולוגיות מתמחה בייבוא ושיווק משאבות ומייצגת בישראל מגוון רחב של יצרני משאבות, מהמובילים בעולם. המומחים של ברלין מסייעים ללקוחות בבחירת המשאבה הנכונה ליישום המבוקש לפי הצרכים והמפרט הטכני ומספקים תמיכה טכנית, חלקי חילוף וסיוע בתיקונים לאחר מכירה.

המשאבות משמשות להעברת  נוזלים מכל הסוגים, דלילים / סמיכים,  נקיים / עם מוצקים,  קרים / חמים ועוד.  אופי הנוזל בהתאם לדרישה מכתיב את סוג המשאבה, לדוגמה משאבת חילזון המיועדת לשאיבת נוזלים .כמו כן, משאבות משמשות להעברת גזים ונקראות משאבות ואקום / מפוחים.

במשאבות לנוזלים ולגזים, משתמשים כמעט בכל תחומי התעשייה: חקלאות, טקסטיל, מזון, נייר, צבעים, כימיקלים, מים וביוב, תעשייה ימית, תעשיית הדלקים, הגזים ועוד. המשאבות דורשות אמצעי הנעה ומונעות בדרך כלל על ידי מנוע חשמלי,  אך יש עוד אפשרויות רבות כגון מנוע דיזל,  מנוע בנזין,  הידראולי,  ידנית וכו'.

צורת מבנה המשאבה ואופן פעולתה מכתיב את ביצועי המשאבה ושימושיה. בברלין טכנולוגיות, המייבאת ומשווקת משאבות תעשייתיות, ניתן לרכוש משאבות מסוגים שונים:

לנוזלים: צנטריפוגליות, אימפלר גמיש2 ברגים, 3 ברגיםגלגלי שינייםלובים, סינוסדיאפרגמהחילזוןמשאבה טבולה | משאבות טבולותפריסטלטיתמשאבות ואקום ומפוחיםמשאבה ידניתמשאבות מינוןפרופלורמשאבות DAFמשאבות רגנרטיביות, משאבות חבית, משאבת בוכנה ועוד.

ולגזים משאבות ואקום ומפוחים מסוג: להבים עם / בלי שמן, משאבות צנטריפוגליות, טבעת מים, לובים, רגנרטיבי, משאבת ציפורן, סקרול, בורגית ועוד.

חלקי חילוף ובית מלאכה למשאבות

בנוסף, ברלין טכנולוגיות מייבאת ומייצרת חלקי חילוף למשאבות ומתקנת משאבות תקולות מכל הסוגים.
אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר

חלקי חילוף | שיפוץ ותיקון

לפניכם כל סוגי המשאבות – בחלוקה ליצרנים

להמשך קריאה

יצרנים

במשך כמעט 70 שנה, חברת Charles Austen Pumps עמלה כדי לזכות באמון ובכבוד של רוכשי משאבות במגוון תעשיות בכל העולם.
חברת Charles Austen Pumps ממשיכה לספק מוצרים שנמצאים בחזית הפיתוח הטכנולוגי כדוגמת משאבות דיאפרגמה ומשאבות וואקום. כאשר היא מונעת על ידי שאיפה לספק משאבות חדשניות למספר שווקים, המשאבות של Charles Austen מתוכננות תוך כדי התמקדות בדרישות הלקוח כדי להבטיח תועלות עקביות במגוון יישומים. חלק ממגוון המשאבות של Charles Austen Pumps הן משאבות מוגנות פיצוץ עם תקן ATEX.

חברת Bartels Mikrotechnik היא ספקית חדשנית של מוצרים ופיתוחים למיקרו-מערכות שיוצרים ערך מוסף ללקוחותיה בסביבת שוק שלא מפסיקה להשתנות.
Bartels Mikrotechnik מייצגת איכות ואמינות. מובן מאליו שהחברה מתייחסת ללקוחותיה ולשותפיה בצורה הוגנת וכנה. החברה מנהלת את התקשורת שלה איתם בצורה פתוחה ומכבדת.

חברת Gebr. Steimel נוסדה בשנת 1878, והיא מייצרת כיום משאבות וצנטריפוגות ליישומים תעשייתיים בעיר הנף בגרמניה, עם צוות של כ-200 עובדים, ומוכרת את המוצרים שלה ברחבי העולם.
מוצרי החברה משמשים להזנת חומרים, כגון מי ים לצינון מנועים גדולים, צבעים ולכות, אספלט (ביטומן), מסות שוקולד, מוצרי מזון, וכן גם שמני סיכה ושומנים. Gebr. Steimel מפתחת ומייצרת סוגים שונים של משאבות.

תעשיות:

 • מי ים
 • מי קירור
 • צבעים ולכות
 • ביטומן
 • שוקולד / מזון
 • שמני סיכה / גריזים ושומנים

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום אשר ישמחו לתת ייעוץ, צרו קשר נשמח לשוחח.

חברת שרזינגר אשר נוסדה בשנת 1937 מתמחה במשאבות גלגלי שיניים ובפתרונות שילוב משאבות במערכת. לחברה יש ידע מעמיק שמבוסס על עשורים רבים של ניסיון, והיא מציעה מגוון מוצרים ייחודי. בין אם אתם מחפשים פתרון בתחום ההנדסה המכנית, הנדסת תהליך או בתחום הטכנולוגיה של תחנות כוח, תוכלו למצוא את הכל בחברת שרזינגר.

נשמח לסייע לכם לאתר את הפתרון המתאים לכם. למידע נוסף צרו קשר.

לאנדיה היא חברה גלובלית שמקורה בדנמרק. המטה הראשי של לאנדיה נמצא בעיר לאם, וזהו המיקום המקורי שלו מאז שנת 1933. כיום, ללאנדיה יש חברות בת באנגליה, גרמניה, נורבגיה וארה"ב, וגם מרכז מכירות בסין. בנוסף לכך, המוצרים של החברה נמכרים ב-45 מדינות ברחבי העולם.

לאנדיה מספקת פתרונות שאיבה וערבוב למבחר גדול של תעשיות, כאשר המרכזיות שבהן הן חקלאות, מי שופכין, מפעלי גז ביולוגי ותעשיית הדגים. באופן כללי, ניתן למצוא מוצרים של החברה בכל מקום בו ישנו צורך בביצוע שאיבה או ערבוב בתנאים קשים.

עבור לאנדיה, מתן פתרונות איכותיים בכל שלב היא מטרה חשובה ביותר, והחברה פועלת על פי תקן ISO9001 מאז שנת 1994. איכות פירושה גם שרבים מהמוצרים של החברה נמצאים בשימוש במשך 20-25 שנים, גם בתנאים סביבתיים קיצוניים ביותר. במובן זה, הלקוחות של לאנדיה נהנים מהוצאות נמוכות יותר עקב תוחלת החיים הארוכה של המוצרים, ובנוסף, גם צריכת המשאבים היא קטנה יותר, דבר שמוביל להשפעה חיובית על הסביבה.

נשמח לסייע לכם לאתר את הפתרון המתאים לכם. למידע נוסף צרו קשר.

SEKO היא יצרנית בעלת שם עולמי של משאבות מינון ומערכות מדידה עם ניסיון של מעל ל-40 שנה.
מוצרים של SEKO מותאמים לשימוש בתעשיות רבות – החל ממערכות היגיינה וניקיון, טיפול במים לצריכת אדם וחקלאות, שימוש במערכות קירור, טיפול בבריכות שחייה, תעשיות כימיה, מזון ופארמה. הפתרונות של SEKO מתאימים למגוון רב של יישומים הודות להתמחות שלה בתכנון וייצור של סלילוניות (סולנואידים) ומשאבות מינון, ביחד עם מערכות מדידה וניתוח מתקדמות.
ל-SEKO יש שפע של ניסיון בתעשייה העולמית והיא בעלת מעבדות תכנון, עיצוב וייצור באיטליה, רומניה וסין.
חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל משאבות ובינהן את משאבות מינון ומערכות מדידה של חברת SEKO, נשמח לסייע לכם באיתור והתאמתם לצרכי הייצור שלכם. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

 

ARGAL מתהדרת בארבעים שנות פעילות בפיתוח וייצור משאבות מחומר תרמופלסטי, מתרכובות ומסגסוגות מתכת עמידות בפני קורוזיה.
כיום מחזיקה ARGAL במגוון רחב של משאבות במבנים שונים ליישומים תעשייתיים בטמפרטורות הנעות בין -40 ל-120 מעלות צלזיוס עם יכולות עומס של עד m3/h 1700 ולנשיאה לגובה של מעל 100 מ'.
חברת ARGAL מיוצגת בישראל על ידי חברת ברלין טכנולוגיות, המשווקת את מוצריה.

שווקים:
1. מתקני עיבוד מתכות יקרות
2. התפלה
3. מזון ומשקאות
4. טיהור מים
5. פארקים ימיים ואקווריומים
6. רוקחות וקוסמטיקה
7. תחנות כוח
8. כימיקלים
9. חקלאות דגים
10. מזבלות ומאגרי מים
11. שמן וגז
12. הגנה אזרחית

Hydra-Perm-Co שנוסדה ב-1991, היא ספקית ציוד הידראולי ומהנדסים בבריטניה וברחבי העולם והם המפיצים העיקריים בבריטניה, אירופה והמזרח התיכון של Permco.

במהלך מעל 20 שנות מסחר מוצלחות, מספקת החברה דרישות מדויקות ללקוחותיה במגוון עצום של ענפי תעשיה ומפנה אל יצרני ציוד מקומי ברחבי העולם. המגזרים הרבים להם סיפקה החברה ציוד במהלך השנים כוללים את ענף הבניה, התחום הימי, תעשיות מעבר לים, חקלאות, נפט, גז ואנרגיה.

Hydra Perm שואפת לספק ללקוחותיה מוצרים הידראוליים אמינים ושירות הראוי להם – במחירים תחרותיים. החברה מחזיקה מלאי נרחב במחסניה ומספקת מוצרים המבוססים על דרישות / מפרטים אישיים.

אנשי הצוות של החברה עורכים למשאבות, המנועים ומוצרי ניתוב הזרימה, בדיקות מקיפות לפני המשלוח המגיע גם עם אחריות של 12 חודשים ומספקים תיקונים הידראוליים במומחיות מקצועית גבוהה במידת הצורך.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את בית Hydra-Perm ומשווקת את מגוון מוצריה.

חברת GVR POMPE הוקמה בשנת 1956 ופועלת בשוק האיטלקי והבינלאומי כיצרנית משאבות גלגלי שיניים ומשאבות קו יחידות וכפולות.
החברה, בעלת ניסיון של 60 שנים, ידועה בזכות המשלוח המהיר, הדיוק המקצועי, זמינות ללקוחותיה ואיכות המוצרים של ציוד טכני מהדור החדש.
חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את GVR POMPE ומשווקת את מוצריה.

תחומי יישום:
משאבות גלגלי שיניים משמשות לשאיבת חומר סיכה ונוזלים צמיגיים ללא יצירת סתימות או התמצקות החומר.

אלו חלק מהתחומים בה מיושמות המשאבות:

 • תעשיית המכונות, הברזל והפלדה
 • תעשיית המזון
 • ענף הבניין
 • התעשייה הכימית

חברת Air Dimensions Inc או בקיצור ADI, בעלת מעל 40 שנות ניסיון בפיתוח, הנדסת וייצור משאבות דיאפרגמה ומדחסים. כל אחת ממשאבות ®Dia-Vac העמידות מציעות יכולת דגימה ללא שמן, ללא זיהום וללא דליפות. Air Dimensions Inc מתגאה באיכות ללא תחרות שהופכת את החברה למובילה בתעשיית משאבות הדיאפרגמה.

הנדסה
המוניטין על איכותן העילאית של משאבות הדיאפרגמה של Air Dimension התהווה על ידי הנדסה ועקרונות תכנון חדשניים. רמת הביצוע והותק ארוך השנים במאות המקרים שבהם עסקה ADI בתחום משאבות הדגימה ®Dia-Vac המוצבים בכמה רמות מעל המתחרים בתעשייה, מהווים הוכחה חותכת כי מוניטין העליונות הטכנולוגית של החברה הורווח ביושר והינו שריר וקיים. אם צרכי הלקוח ואופן השימוש שלו במשאבה דורש התאמה אישית, מחלקת ההנדסה של ADI מוכנה לכל אתגר בתכנון משאבה המותאמת במדויק לצרכי הלקוח.

עם מגוון רחב של מכונות CNC, אנו בברלין טכנולוגיות יכולים להתאים את משאבות ®Dia-Vac במהירות ובמחיר מותאם לתקציבך על מנת לענות על צרכי השימוש שלך. על-מנת להתחיל את שימושי המשאבה המותאמים לצרכיך, צור עמנו קשר עוד היום.

הרכבה
בחברת Air Dimensions, הרכבת המוצר נעשית בידיים ולא על ידי מכונות. ידיים אלו שייכות לאנשי מקצוע מנוסים שעברו הכשרה נרחבת.

העובדים של Air Dimensions מקדישים זמן רב בעבודת הרכבת המשאבות, על מנת שיתקבלו במחסן שלך תוך ימים ספורים ממועד ההזמנה. מדדי ביצועים של משאבות הדיאפרגמה מוכחים שאף יצרן משאבות אינו יכול להשתוות להם.

הבטחת איכות
גם חלק המשאבה הקטן ביותר שחברת Air Dimensions מייצרים נבדק בעשרות נקודות שונות לאורך תהליך הרכבתו. לא משנה מה גודל המשאבה, כל אחת מן היחידות עוברת 100% מבדקי ביצועים.

הסיבה לכך היא פשוטה – זיהוי פגם במפעל הוא קל בהרבה מתיקונו בשטח, עבורנו ועבורך. לכן, מדדי הבטחת האיכות נבדקים היטב ונבדקים בשנית על מנת להבטיח את האיכות הכוללת שלקוחותינו מסתמכים עליה.

חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל את משאבות הדיאפרגמה והמדחסים של חברת Air Dimensions ותשמח לסייע לכם באיתור והתאמתם לצרכי הייצור שלכם. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

משאבה חלזונית מהדור החדש מבית אלוויילר Allweiler – המשווקת על ידי ברלין טכנולוגיות.

תחזוקת המשאבה יותר קלה ויותר קצרה!

פירוק בחמישה שלבים פשוטים:

 • הסרת פלנג' מרווח קדמי.
 • הטיית הסטטור והוצאתו.
 • הסרת מכסה הבדיקה בגוף מרכזי.
 • שחרור ברגי דפינת רוטור למוט מקשר וחליצת הרוטור.
 • שחרור ברגי דפינה בין מוט מניע לציר מניע והוצאת מוט מניע עם האטם המכני.

 

התוצאה: הפחתה של עד כ-85% בזמן התחזוקה!

משאבה חלזונית, OptiFix מבית ,Allweiler מתוכננת במיוחד על מנת לאפשר פרוק והרכבה מהירה וקלה הרבה יותר ממשאבות סטנדרטיות מסוג זה. יתרון זה מאפשר זמן עצירת מתקן קצר, צמצום עלויות תחזוקה וזמן עבודת צוות אחזקה.

עבודת המשאבה האיכותית Allweiler צריכה להימשך לנצח, וזאת בניגוד לזמני התחזוקה ואחזקה הנדרשים עבורה.

סטטור ורוטור הם החלקים שמוחלפים בתדירות הגבוהה ביותר במשאבה החלזונית. המשאבה OptiFix תוכננה במיוחד לפירוק מהיר מאוד של הסטטור והרוטור מבלי לפרק את המשאבה מהצנרת.
התוצאה היא משאבה הניתנת לפירוק והרכבה מחדש בתוך דקות.
חיישן הגנת טמפ' לסטטור שופר ומורכב בצורה שלא מאפשרת פגיעה ע"י הרוטור.
כך החיישן מאפשר זיהוי מצבים בהם המשאבה פועלת ללא נוזל ומונע נזק מיותר למשאבה.
בנוסף, על ידי הרכבת סטטור ALLDUR®, ניתן להאריך את חיי המשאבה עד כ – 500% , דבר שיצמצם את עלויות התחזוקה והעלויות הכלליות של המשאבה באופן דרסטי.

מעוצבת כדי שהעניינים יזרמו חלק:

משאבת חילזון OptiFix מבית Allweiler, מביאה לשולחן הרבה יותר מאשר רק פירוק קל.

 • אין התפשרות על איכות הרוטור והסטטור.
 • הביצועים ונפח שופרו לעומת דגמים קודמים.
 • המשאבה קומפקטית, אינה תופסת הרבה מקום וניתנת להתקנה קלה במקומות רבים.

זנית Zenit הינו יצרן איטלקי של משאבות טבולות, משאות צנטריפוגליות ומערכות לטיפול במים.

המשאבות הטבולות של חברת זנית Zenit תוכננו לשימוש תעשייתי לריקון וטיפול במי ביוב ושפכים והרמת מפלס.

חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל את מוצרי חברת Zenit, לכל שאלה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע.

חברת לה פונטה La Fonte איטליה הוקמה בשנת 1975 והיא כיום ידועה במוצריה בתחום הסינון, טיהור והמשאבות.
משאבות מחומרים מרוכבים מתאימות לנוזלים אגרסיביים ולתעשיית המזון והכימיה.

לחברת לה פונטה La Fonte מגוון סוגי משאבות ביניהם:

משאבות דיאפרגמה, משאבות צנטריפוגליות מגנטיות, משאבות צנטריפוגליות אנכיות חצי טבולות ומשאבות חבית.

חברת קלפדה Calpeda מציעה מגוון רחב של משאבות חשמליות: משאבות צנטריפוגליות, משאבות טבולות, משאבות יניקה עצמית, משאבות צנטריפוגליות רב דרגתיות, ועוד.

משאבות CALPEDA קומפקטיות ומאפשרות התקנה קלה בחללים סגורים.

ברלין טכנולוגיות מפיצה ומשווקת את מוצרי חברת קלפדה Calpeda בישראל, להזמנה ממוצרי החברו צרו עמנו קשר ונשמח לסייע.

חברת סיפקס – SEEPEX מפתחת ומייצרת משאבות חלזוניות, קוצצים ומערכות בקרה.
ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת חלקי חילוף למוצרים של SEEPEX, נשמח לעזור לכם בכל שאלה.

חברת אלפא לבל – ALFA LAVAL הישראלית מספקת משאבות צנטריפוגליות, משאבות לובים ומשאבות 3 ברגים המתאימות לתעשיות הנקיות.
משאבות ALFA LAVAL אידיאליות ליישומים המצריכים היגיינה גבוהה.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בארץ את מוצרי חברת ALFA LAVAL – אלפא לבל, נשמח לעזור לכם בכל שאלה.

חברת ויקינג משאבות Viking Pump נוסדה ב-1911 ונחשבת ליצרן מוביל בעולם במשאבות גלגלי שיניים פנימיות וחיצוניות, משאבות פוזיטיביות.

חברת ויקינג היא הראשונה שפיתחה משאבות גלגלי שיניים פנימיות בהן יש רק 2 מסבי החלקה ואטם ציר אחד ולכן עלויות האחזקה נמוכות. משאבות אלו מעבירות נוזלים צמיגים- עד Cps600,000 וגזים נוזליים, כמו גז בישול LPG ופריאון.

משאבות גלגלי השיניים של חברת ויקינג חדשניות, אל מול המתחרים האחרים בשוק, בהתאמת המאפיינים וחומרי המבנה של כל משאבה לסוג השימוש שלה במפעל. Viking פיתחה סדרות שונות של משאבות גלגלי שיניים, הנבדלות זו מזו בטולרנסים הפנימיים, סוג המיסוב הפנימי, סוג האטימה בהתאמה לנוזל המועבר. לצד אפשרות לחליפת חימום חשמלית או תרמית Double jacket, אפשרות של שינוי סוג האטימה במשאבה אחת ללא צורך בשינויים בחלל האטם.

זאת בניגוד ליצרני משאבות אחרים המשתמשים בסוג משאבה אחד למספר שימושים שונים – One pump for all – המביאים לאורך חיים קצר יחסית של המשאבות ולתקלות הגורמות לנזק כספי למפעל.

בזכות הפטנט המקורי של חברת ויקינג גלגלי שיניים פנימיות, המשאבה יעילה יותר ולבעלת כושר יניקה גבוה.

משאבות גלגלי השיניים של Viking מתאימות להעברת שמנים ודלקים מכל הסוגים, צבעים, דיו, סולבנטים, גזים נוזליים ועוד. פתחי החימום/ קירור המובנים במשאבות גלגלי השיניים של ויקינג מאפשרים להן לשמור על טמפ' נוזלים, כגון: שוקולד, אספלט, מזוט, שעווה ועוד.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בארץ את מוצרי חברת ויקינג משאבות Viking Pump, נשמח לעזור לכם בכל שאלה.

במשך 80 שנים חברת פלואוסרב (לשעבר משאבות סיהי) – (Flowserve (Sihi pumps פתחה סדרת משאבות בטכנולוגיות חדשניות לתחומי הכימיה, משאבות שמן חם להעברת חום, משאבות side channel, משאבות ללחץ גבוה, משאבות sealless, משאבות היגייניות, מערבלי בוצה, משאבות ואקום, משאבות טבעת מים, ומדחסים.

ברלין טכנולוגיות משווקת בארץ את מוצרי חברת פלואוסרב (משאבות סיהי) – (Flowserve (Sihi pumps, נשמח לעזור לכם בכל שאלה.

חברת איי פי וי APV הינו מותג של חברת FLOW SPX המספקת מגוון ייחודי של פתרונות, מערכות ומוצרים.

APV מתמחה במשאבות היגייניות לתעשייה נקייה מהסוגים הבאים: משאבות צנטריפוגליות, משאבות יניקה עצמית, משאבות לובים ועוד.

המשאבות של חברת APV איי פי וי מתאימות לדרישות הנפוצות בתעשיות:

טכנולוגיית חלב, מבשלות, תעשיית המשקאות, תעשיות הפרמצבטיקה והכימיה.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בארץ את מוצרי חברת APV, נשמח לעזור לכם בכל שאלה.

חברת נטש Netzsch מספקת משאבות בורגיות, משאבות לובים, קוצצים מטחנות Macerators ומשאבות לריקון חביות.
משאבות Netzsch מתאימות למגוון רחב של שימושים ותעשיות כגון: מזון, פארמה, כימיה, שפכים ועוד.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בארץ את מוצרי חברת Netzsch, נשמח לעזור לכם בכל שאלה.

חברת פי סי אם משאבות – PCM PUMPS מספקת משאבות חלזוניות ומשאבות פריסטלטיות (משאבות לדחיקה חיובית ומשאבות ליניקה עצמית).

המשאבות של חברת PCM PUMPS מתאימות לנוזלים צמיגים, עם מוצקים וקורוזיביים ומותאמות באופן מושלם לתעשיות המזון והכימיה. למשאבות PCM ספיקה קבועה המספקת מינונים מדויקים.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בארץ את מוצרי חברת פי סי אם משאבות – PCM PUMPS, נשמח לעזור לכם בכל שאלה.

חברת משאבות מונו – MONO PUMPS מייצרת משאבה חלזונית המתאימות לשאיבת נוזלים סלילים וסמיכים נקיים ועם מוצקים כגון שפכים, כימיקלים, מזון, משקאות, נייר ומתאים לשימושים במגזר החקלאי, הנפט והגז.

משאבות מונו אידיאליות עבור טיפול בנוזלים צמיגים ויישומים הדורשים יכולת הרמה ויניקה מעומק.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בארץ את משאבות מונו – MONO PUMPS, נשמח לעזור לכם בכל שאלה.

חברת לוורה Lowara הממוקמת באיטליה, השייכת לתאגיד Xylem, מספקת מגוון רחב של משאבות מיציקת ברזל ובעיקר מנירוסטה לתעשייה.
בין סוגי המשאבות שחברת Lowara משווקת, ישנן: משאבה צנטריפוגלית, משאבה טבולה, רב דרגתית אנכית ואופקית, משאבות יניקה עצמית ועוד.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בארץ את לוורה – LOWARA, התקשרו אלינו או מלאו טופס להזמנת מוצרי לוורה. נשמח לעזור לכם בכל שאלה.

חברת סנדפייפר – SANDPIPER קיימת מאז שנת 1965. היום החברה היא תת-מותג של חברת Warren Rupp (וורן רופ) אשר מספקת משאבות דיאפרגמה כפולה, המופעלות על ידי אוויר (AODD).

לחברת Sandpiper מגוון רחב של משאבות בגדלים ודגמים מגוונים, העונים כמעט לכל צורך של התעשייה ומתאימים למגוון רחב של יישומים. המשאבות מתאימות במיוחד לתעשיות המזון, משקאות, כימיקלים, שמנים וגזים, אריזה, ציפוי ועוד.

עם ניסיון של 150 שנה, חברת אולוויילר Allweiler היצרן הגדול בקבוצת CIRCOR. אחת מיצרניות המשאבות התעשייתיות הוותיקות ביותר בגרמניה. המשאבות של Allweiler בעלות תכנון חדשני באיכות גבוהה ביותר, ונעשה בהן שימוש במגוון רחב של ענפי תעשייה: מזוט, גז ודלקים, מזון ותרופות, וכן בתהליכים של כימיה, בניין, טיפול במים ושפכים, אנרגיה, נוזלים חמים, ספנות, מכונות עיבוד שבבי ותעשיית הנייר.
Allweiler משקיעה רבות בפיתוחים ושיפורים בייצור ועברה לאחרונה לעבוד עם מנועים בעלי נצילות גבוהה יותר בתקן IE3. החדשנות הטכנולוגית ממקמת את Allweiler בחזית הטכנולוגיה ומבטיחה משאבות איכותיות ואמינות לטווח ארוך.
אחד היתרונות העיקריים של Allweiler על פני יצרני משאבות אחרים הוא היכולת לתת פתרון מלא ללקוח במגוון רחב של יישומים עם משאבות תעשייתיות בעלות בורג אחד / חילזון, שני ברגים ושלושה ברגים, משאבות צנטריפוגליות, משאבות פריסטלטיות ומשאבות פרופלור.
בברלין טכנולוגיות בית מלאכה אינטגרלי ומקצועי לשיפוץ משאבות Allweiler עם חלקי חילוף מקוריים. התיקון המקצועי של המשאבות מבטיח עבודה תקינה ואמינה לאורך זמן כמצופה ממשאבות.

עדכונים שוטפים מאלוויילר:
אלוויילר מציגה את יחידת הבקרה החכמה ALLMIND לשיפור מעקב טיפולים והתראת תקלות שמשפר את היעילות והבטיחות של המשאבות מתוצרת החברה. היחידה החדשה מאפשרת בקרה על מספר משאבות וקבלת מידע והתראות כגון: שינויים בפרמרטים המתוכננים שלהן או מועדי ביצוע טיפולים ומביאה לשיפור משמעותי בהוצאות הטיפול השוטף, מניעת תקלת שבר ובצריכת האנרגיה שלהן.

 

 

 

 

 

 

 

משאבות אלוויילר עומדות בתקן העולמי:
חשוב לדעת כי החל מחודש ינואר 2020 משתנות תקנות הדלק (ISO) של ארגון International Maritime Organization (או בקיצור IMO), האוכף את החוקים והתקנות בתחומי הים. מעתה התקנה של IMO תקבע מינימום של 0.5% גופרית בדלק, במקום 3.5% שהיה נהוג עד כה. בתגובה, מודיעה חברת אלווילר כי המשאבות שלהם יעמדו בתקנות החדשות.

למידע נוסף על התקנות החדשות של ארגון IMO – לחץ כאן
למידע כיצד המשאבות של אלוויילר עומדות בתקן NEW IMO- לחץ כאן

למעבר לסוגי משאבות נוספות – לחץ כאן 

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת את מוצרי אלוויילר, לייעוץ והזמנה, צור קשר.

חברת בורגר נוסדה בגרמניה בשנת 1975 והיא מתמחה בייצור משאבות לוב גומי המיועדות לנוזלים נקיים ומלוכלכים בספיקות גבוהות. כמו כן מייצרת החברה מיכלי נירוסטה ומטחנות וקוצצים ממגוון סוגים. החברה חרטה על דגלה להיות קשובה לצרכי לקוחותיה ומשפרת את מוצריה באופן תדיר בהתאם למשוב המתקבל מן השטח. המשאבות של חברת בורגר מתאימות למגוון רחב של יישומים ותעשיות: מים, נפט וגז, נייר, כימיקלים, מזון (בשלבי העיבוד הראשונים) ועוד.

 

יתרונות

 • תחזוקה פשוטה וחסכונית: (MIP (Maintenance in place תחזוקה ותיקונים עד לרמת החלפת אטם מכאני מתבצעים במקום מבלי לפרק את המשאבה מהקו
 • לובים בעלי קצוות גומי הניתנים להחלפה בקלות ובעלות נמוכה
 • פלטות שחיקה בצילינדר הניתנות להחלפה בקלות ובעלות נמוכה יחסית
 • המשאבה עמידה בפעולה ללא נוזלים לפרק זמן ארוך יחסית בהשוואה למשאבת חילזון
 • יכולת העברת מוצקים
 • אטם מכאני עמיד במיוחד
 • משאבה בעלת ממדים קטנים ואפשרויות הרכבה מגוונות

 

מטחנות תעשייתיות לענף הספנות

היצרן מציע 3 סוגי מטחנות: מרסקת – מקצצת – ושוברת. עבור תעשיית השפכים מבנה המטחנות מאפשר MIP בשל הדרישות בעולם לשימור איכות הסביבה בתחום הספנות ותחילת אכיפת תקן MARPOL. בינואר 2013 נכנס לתוקף נספח V  של התקן שמדבר על איסור שפיכת פסולת מזון גדולה מ – 25 מ"מ מכלי שייט. בדיוק לשם כך פיתחה חברת בורגר מרסקת קומפקטית ונוחה להפעלה המיועדת לספינות וכלי שייט העומדת בתקן החדש. ראה סרטון למטה.

למעבר לסוגי משאבות נוספות – לחץ כאן

חברת ליברני Liverani פועלת באיטליה מאז שנות ה-50 ומתמחה בייצור משאבות לתעשייה. מוצרי החברה מיוצרים באיכות הגבוהה ביותר ומבחר המוצרים והמשאבות האיכותיות מאפשר לחברה לתת פתרונות למגוון רחב של יישומים.
Liverani מתמחה במשאבות אימפלר גמיש ורגנרטיביות עם טבעת מים ביניקה עצמית מנירוסטה וברונזה להעברת נוזלים, כולל כאלו שיש בהם גופים וחלקיקים. אפשר למצוא את המשאבות הללו במגזרים תעשייתיים שונים כמו מזון, מחלבות.

חברת ליברני Liverani מיוצגת בישראל על ידי חברת ברלין טכנולוגיות, המייבאת ומשווקת את מוצריה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

היצרן גראקו GRACO USA מהמובילים בעולם במערכות התזה וריסוס משנת 1926. פיתח במהלך השנים סדרות משאבות ייחודיות להעברת הנוזלים הבעייתיים במערכות. המשאבות מציעות פתרונות ושיפורים בהשוואה למשאבות שקיימות בשוק. השיפורים בתחום הנצילות, תפעול ותחזוקת המשאבות, שמתאימות לכלל התעשיות.

חברת גראקו GRACO USA מיוצגת בישראל על ידי חברת ברלין טכנולוגיות, המייבאת ומשווקת את מוצריה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות.

משאבות יונג Jung Process Systems הוקמה ב 1970 בגרמניה, וידועה ומעורכת בגלל משאבות הדגל שלה בשם HYGHSPIN. משאבה דו-בורגית איכותית ביותר שנותנת פתרון לתעשיות הנקיות כגון, מזון ומשקאות, פארמה, וקוסמטיקה.

למשאבה מספר יתרונות בולטים:

 • תהליך ניקוי פשוט ויסודי של אטם המכני ב- CIP בשל מיקומו של האטם המכני ממש מתחת לפתח הסניקה / יניקה, מיקום זה מאפשר לאטם להיות במרכז הזרימה החזקה של נוזל הניקוי.
 • אפשרות לשימוש במשאבה גם להעברה עדינה של הנוזל (מהירות נמוכה) וגם להעברת נוזל CIP (מהירות גבוה) ובכך לחסוך משאבה נוספת ל- CIP
  העברת המוצקים בתוך נוזל בצורה עדינה, מינימום פגיעה בנוזל / מוצקים.
 • העברה עדינה יותר של הנוזל בצורה קווית עם כיוון זרימת הנוזל ולא בחלל מגולגל כמו במשאבות לובים או חילזון.
 • יכולת עבודה ללא נוזל (יבשה) מבלי לפגוע במשאבה.
 • אפשרות עבורה ל- 2 כיווני הסיבוב במסגרת המגבלות.
 • קטנה בממדים מיצרנים אחרים ומסוגי משאבות אחרות.
 • אפשרות לבחור / התאמה של מגוון סוגי פתחים וקטרים שונים למשאבה ספציפית על פי דרישה.
 • קלה לפרוק ותחזוקה.
 • בעלת כל האישורים לתעשייה נקיה / מזון. משאבות היצרן מאושרות מזון על פי תקנים EHEDG ו- A3.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל משאבה דו-בורגית לתעשיות הנקיות של חברת Jung Process Systems, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

חברת IMO PUMPS מייצרת משאבות סובבות בעלות ספיקה קבועה במבנה תלת-בורגי ומשאבות גלגלי שיניים.
כמו חברות נוספות בקבוצת CIRCOR, גם חברת IMO Pumps, מיוצגת באופן בלעדי בישראל על ידי חברת ברלין טכנולוגיות.
IMO PUMPS היא מובילה עולמית במשאבות למערכות לטיפול בדלקים. החברה השבדית, שהינה כיום יחידה עסקית בקבוצת CIRCOR נמצאת בחזית החדשנות הטכנולוגית בתעשיית המשאבות למעלה מ-75 שנים.
משאבות הברגים של IMO PUMPS מציעות איכות ללא פשרות ועיצוב פשטותו הפכה את המשאבות לפופולריות במיוחד ואפשר למצוא אותן היום באלפי יישומים שונים ברחבי העולם. ייצור המשאבות נעשה בפיקוח מערכות ניהול איכות ISO 9101.
משאבות IMO עומדות בתקן העולמי:
חשוב לדעת כי החל מחודש ינואר 2020 השתנו תקנות הדלק (ISO) של ארגון International Maritime Organization, האוכף את החוקים והתקנות בתחומי הים. מעתה התקנה של International Maritime Organization תקבע מינימום של 0.5% גופרית בדלק, במקום 3.5% שהיה נהוג עד כה. בתגובה, מודיעה חברת IMO Pumps כי המשאבות שלהם יעמדו בתקנות החדשות.

חברת משאבות איי. אם. או. | IMO PUMPS מיוצגת בישראל על ידי חברת ברלין טכנולוגיות, המשווקת את מוצריה.

למידע נוסף על התקנות החדשות של ארגון International Maritime Organization – לחץ כאן

למידע כיצד המשאבות של IMO Pumps עומדות בתקן- לחצו כאן NEW IMO

למעבר לסוגי משאבות נוספות – לחץ כאן

לחברת סומה משאבות SOMA Pumps ניסיון ארוך שנים בייצור ופיתוח של משאבות סינוס. ממציא משאבת הסינוס מנפרד סומר, אחראי טכני בחברת SOMA משאבות. בסיועו, בוצעו בשנים האחרונות שיפורים ניכרים במטרה להשביח את משאבת הסינוס SOMA והפכו למובילים במשאבות מסוג זה.
חלקי חילוף של משאבות סומה זהים לחלוטין באיכות ובמידות למשאבות סינוס של המתחרה העיקרי במחירים יותר אטרקטיביים ובזמן אספקה מהיר.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל ייצור ותחזוקה של משאבות סינוס של חברת סומה משאבות SOMA Pumps, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

חברת אדור EDUR היא מובילה עולמית בתחום ייצור משאבות תעשייתיות למתקני DAF ומשאבות צנטריפוגליות.
לחברת אדור ניסיון של כ-80 שנה בתכנון וייצור משאבות אמינות ואיכותיות עבור מגוון רחב של תעשיות.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל את משאבות החימצון של חברת Edur, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות.

מזה 40 שנה חברת משאבות ברוקה – Broquet Pumps מתמחה בפתרונות להזרמת שוקולד ונוזלים שמעורבבים עם שוקולד ע"י משאבות גלגלי שיניים.
משאבות היצרן נחשבות לאמינות ביותר בשוק יצרני משאבות השוקולד. הניסיון הרב שנוצר עם השנים בפיתוח משאבות ברוקה, אפשר פיתוח משאבות טובות יותר עבור שוקולד.

משאבות ברוקה – Broquet Pumps מקפידה על איכות יצור גבוהה שמציבה אותה בראש רשימת היצרנים למשאבות מסוג זה בעולם.

ברוקה (ולא ברוקט כפי שיש ההוגים) ממשיכה בפיתוח ושיפור המשאבות להיענות לאתגרים החדשים בתעשייה. עם טווח ספיקה מ-1 ליטר לדקה ועד 350 מ"ק לשעה.

משאבות ברוקה מותקנות במערכות רבות, החל ממטחנות וכלה במתקנים או מכבשים להמסה, והן משמשות לייבוש קונכיות, הזנת יחידות יציקה או מכונות טמפרינג.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל את מוצרי חברת ברוקה Broquet, צרו קשר לפרטים נוספים ייעוץ והזמנה.

חברת אלקטרור ELEKTROR נוסדה בגרמניה בשנת 1923, הינה מובילה בינלאומית בתחום אספקת מגוון סוגים של מפוחים, הכוללים בין השאר מפוחים צנטריפוגליים, מפוחים רדיאליים ומפוחים רגנרטיביים עם ספיקה מקסימלית של 8250 מק"ש.

בגלל היישומים הרבים של ELEKTROR אשר עושים שימוש באוויר, אפשר למצוא מפוח צנטריפוגלי ואת מוצרי החברה כמעט בכל תחום יצרני בתעשייה.
החברה שמה דגש מיוחד על התחומים הבאים: פיתוח מפוח צנטריפוגלי לשימוש בטכנולוגיות יניקה וייבוש, ענפי תעשייה כגון מזון, משקאות וטקסטיל, טכנולוגיית מסועים, טכנולוגיה סביבתית, בקרת אקלים, ותחומי אריזה והדפסה. בכל התחומים הללו, ELEKTROR עובדת בשיתוף פעולה עם יצרני מתקנים ומכונות ומתאימה מפוח צנטריפוגלי הנדרש על פי היישום הנדרש.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל טכנולוגיית מפוחים רדיאליים, מפוחים צנטריפוגליים ומפוחים רגנרטיביים לתעשייה של חברת אלקטרור ELEKTROR, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

חברת ג'י.אי.איי הילגה – GEA Hilge HYGIA, אשר נוסדה בשנת 1862 בגרמניה, היא אחת היצרניות המובילות בעולם של משאבות צנטריפוגליות מפלדת אל-חלד. HILGE הוא שם נרדף כיום לעיצוב של משאבות צנטריפוגליות היגייניות מפלדת אל-חלד, כאשר המוצרים הפופולריים ביותר של החברה הם משאבות צנטריפוגליות מסוג end-suction ו- self-priming משאבות liquid ring / water ring טבעת מים.

החברה מוכרת משאבות תעשייתיות לחברות רבות ברחבי העולם בתחומי טכנולוגיית המשקאות (למעשה, כמעט כל מבשלת בירה ומפעל לביקבוק מסתמכים על המשאבות של GEA Hilge בתהליכי הייצור), טכנולוגית המזון ותעשיית התרופות והביו-טכנולוגיה. בנוסף, מפתחת החברה פתרונות פרטניים ללקוחות לפי צרכיהם בכל הקשור לתחומי תעשייה, טכנולוגיה סביבתית והנדסת פני-שטח (בעיקר מדובר במפעלים העוסקים בקדם טיפול לטכנולוגית צביעה ובתחנות התזת צבע).

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל משאבות צנטריפוגליות, משאבות סניטריות, משאבות טבעת מים, משאבות נירוסטה לתעשייה, מפוחים צנטריפוגליים ומפוחים רגנרטיביים לתעשייה של חברת GEA Hilge – הילגה, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות.

חברת ג'יי. אי. סי. מבית ורדר – JEC a Verder company הינה יצרנית של משאבות פוזיטיביות צנטריפוגליות מסוג Lobe לנוזלים מנירוסטה, משאבות לובים גומי ומשאבות לובים בוכנה. JEC שמה לה למטרה לאחד את כל היתרונות של יצרנים אחרים במשאבות הצנטריפוגליות התעשייתיות שלה, תוך שמירה על איכות יצור גבוהה ומחיר הוגן.

ל-JEC מגוון גדול של אפשרויות וניסיון רב באפליקציות שונות, אשר מאפשרים לה לתת מענה לבעיות שינוע חומרים בעזרת משאבות Lobe בספיקות של עד 100 מק"ש, בלחצים של עד 20 בר, צמיגויות של עד 200,000 CP וטמפ' של עד 200ºC. בין היתר החברה מייצרת משאבות לובים מגומי לתעשיית היין ומטחנות לנוזלים המכילים חתיכות מזון לתעשיית המזון.
ב-JEC פועלת מחלקת מחקר ופיתוח חדשנית, המסייעת לחברה לשמור על מיקומה בחזית הטכנולוגית בתחום התמחותה.
JEC הינה בעלת 2 תקני ציוד סניטרי למזון – A3 ,EHEDG – ותקן איכות הניהול ISO9001:2000.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל משאבות פוזיטיביות, משאבות Lobe ומשאבות צנטריפוגליות לתעשייה של חברת ג'יי. אי. סי. מבית ורדר – JEC a Verder company, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

חברת Murzan האמריקאית מייצרת כבר למעלה מ-40 שנה משאבות דיאפרגמה תעשייתיות ומערכות סניטציה למגוון נרחב של יישומים תעשייתיים. לחברה מפעלי ייצור בג'ורג'יה, ארה"ב, צרפת ומקסיקו. המשאבות של Murzan משמשות להעברת חומרים צמיגים, מוצקים ונוזלים, המכילים פריטי מזון – מחתיכות מזון קטנות ועד ביצים שלמות.

Murzan גם מציעה מערכות פריקה לריקון רכזים צמיגים ומרכיבים אחרים, כגון מילויים לעוגות, וזלין, חומרים קוסמטיים צמיגיים שונים וחומרים אחרים שקשה להוציא מתוך חביות וקערות ערבוב.

את משאבות הדיאפרגמה ומערכות הסניטציה של Murzan אפשר למצוא במגוון של יישומים בתעשיית המזון והקוסמטיקה ומשתמשים בהם בייצור מוצרים כגון גבינות קוטג', מוצרי חלב, יוגורט, רסק עגבניות, מיצי פירות, רכזים, שמפו, משחת שיניים וכו'. משאבות היצרן מאושרות מזון על פי תקנים EHEDG ו- A3.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

TECNICAPOMPE היא חברת בת של תאגיד TECH.in, יצרנית איטלקית של משאבות תברואיות מפלב"ם עבור תעשיות המזון, משקאות קלים, תרופות, תעשייה כימית וחקלאות ימית. מגוון המוצרים שלה כולל סוגים רבים ושונים של משאבות צנטריפוגליות מנירוסטה ומשאבות יניקה עצמית (self-priming), יחידות שאיבה, מיקסרים ואבזרים נלווים.

המשאבות הצנטריפוגליות של TECNICAPOMPE מספקות פתרונות לצרכים ייחודיים של מגוון סקטורים בתעשיית המזון; כגון מערכת להעברת נוזלים עם גופים גדולים (כמו דגים, זיתים ופירות) עם מינימום פגיעה במוצר, מכונות לשטיפת ענבים וירקות מחומרי ריסוס, מיקסרים ומרססים לתעשיית היין וכו'.

כל המוצרים והמערכות הללו מיוצרים באיכות מעולה, בהתאם לתקנות האיחוד האירופי ודרישות סניטציה מחמירות.

חברת TECNICAPOMPE מבית TECH.in נוסדה בשנת 1968, בעיר קטנה בשולי ויצ'נזה שבצפון-מזרח איטליה. מר ג'יובני זאנין, מייסד החברה, התחיל לספק ליצרנים המקומיים אבזרים מפלב"ם באיכות גבוהה עבור מערכות הייצור של יין, גבינה ומוצרי מזון אחרים האופייניים לאזור. הודות לניסיון שצבר, הוא הבין את הצורך הרב במשאבות כאלה והחל לייצרן כדי לספק פתרונות נוספים ומגוונים ללקוחותיו.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

היצרן הוטווין (HOUTTUIN) מהמובילים בעולם ביצור משאבות דו-בורגיות בעלות ספיקה קבועה. המשאבות עובדות על בסיס העיקרון של בורג ארכימדס. במשאבות הדו-בורגיות של HOUTTUIN רמת הדיוק הגבוה ביצור מבטיחה מרווח החלקה מדויק בין הברגים ומאפשרת למשאבה רמת דיוק גבוהה בביצועים ואורך חיים. היתרון העיקרי של תכנון זה הוא שחיקה נמוכה של הברגים (והודות לכך, חיי שירות ארוכים של המשאבות), הפחתת הסיכון לזיהום הנוזל בשבבי מתכת בזמן העבודה וכן הפחתת הסיכון לפעולה יבשה, ללא סיכה, של המשאבה.

משאבות HOUTTUIN נמצאות בשימוש בתעשייה הכימית והפטרוכימית, עבודות מספנה וציוד ימי אחר, תעשיית המזון והמשקאות, תעשיית הפלסטיק, תעשיית הסוכר והנדסת סביבה.

התכונות העיקריות של המשאבות הדו-בורגיות של HOUTTUIN הן פעולת יניקה עצמית (self-priming) וספיקה קבועה, יכולות יניקה משופרות בערכי NPSH נמוכים ויכולת עבודה במצב יבש. הברגים הפנימיים המשולבים זה בזה בבית המשאבה מאפשרים יעילות שאיבה גבוהה עם זרימה צירית קבועה וכוח יניקה ללא מתחרים.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

 

חברת המשאבות הגרמנית קראכט (KRACHT) הינה יצרנית של מגוון משאבות תעשייתיות וציוד נלווה, כגון: משאבות גיר לחץ גבוה, משאבות גיר להעברת נוזלים צמיגים, משאבות גלגלי שיניים, מנועים למשאבות, מדי ובקרי זרימה, שסתומי שחרור לחץ, בוכנות ושסתומים – Transfer Gear Pumps, High Pressure Gear Pumps and Motors, Gear Flow Meters and Electronics, Pressure Relief Valves, Cylinders and Valves.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

 

משאבות וורן (WARREN PUMPS) הוא מותג משאבות בינלאומי בעל מוניטין בעל ותק של למעלה ממאה שנה. החברה מתמחה במשאבות שני ברגים ומשאבות לשימושים ימיים המותאמות ספציפית לדרישות הלקוח.

המשאבות של WARREN PUMPS הינן בעלות ביצועים אופטימליים במחיר הנמוך ביותר מבחינת עלויות מחזור חיים של המשאבות. חברת WARREN PUMPS מייצרת את המשאבות במסצ'וסטס, ארה"ב והינה כיום יחידה עסקית בקבוצת CIRCOR

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

חברת משאבות זנית – ZENITH PUMPS כמו חברות נוספות בקבוצת CIRCOR מיוצגת בלעדית בישראל על ידי חברת ברלין טכנולוגיות.

חברת המשאבות זנית ZENITH PUMPS מספקת מערכות מדויקות לטיפול בנוזלים, ללא פעימות להבטחת ביצועים אמינים עבור תעשיות תהליכיות.

משאבות מינון בעלות גלגלי שיניים של ZENITH PUMPS משרתות מגוון תעשיות, כגון דלק, גז ותחנות כוח, יישומים לתהליכי תמיכה באמצעות מערכות אמינות ללא פעימות לטיפול בנוזלים.

החל משנת 1920, חברת ZENITH PUMPS מציעה למהנדסים פתרונות לדרישות של זרימה מדויקת ללא פעימות עם NPSH נמוך. משאבות ספיקה קבועה אלה משתמשות במערכת גלגלי שיניים שלובים המסתובבים בתוך בית. כשגלגלי השיניים מסתובבים, נוצר חלל היונק את החומר אל המשאבה. מרווחי הפעולה ההדוקים בין גלגלי השיניים והאפשרויות לבחירת חומרים שונים עבור הבית מאפשרים יתרונות משמעותיים כשמשתמשים במשאבה עבור סיבים, פולימרים, דבקים, צבעים, מוצרי מזון ומוצרים אחרים.

מפעל הייצור של משאבות זנית מאושר לניהול איכות ISO 9001:2000. המשאבות של ZENITH מהוות חלק מחברת הטיפול בנוזלים CIRCOR (בורסת ניו יורק: CIR) שהיא מובילה כלל עולמית בהספקת פתרונות לטיפול בנוזלים ליישומים חיוניים עבור שווקים שונים, כולל ציים מסחריים, ביטחון, תעשייה, סיכה, דלק וגז וכן תחנות כוח.

דף החברה באתר CIRCOR

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

החברה האיטלקית דבם (DEBEM) מתמחה בייצור מגוון רחב של משאבות דיאפרגמה / פניאומטיות /
ממברנות / חבית במגוון חומרי מבנה כגון: PP, אלומיניום, נירוסטה וטפלון. את המשאבות של
DEBEM ניתן למצוא במגזרים רבים בתעשייה, כגון כימיה, טקסטיל, מזון ואלקטרוניקה.

עיקר כוחה של החברה נובע מהשקעה במחקר ופיתוח בתוך החברה. מחלקת המחקר של
החברה מאפשרת לה להיות בחוד החנית של החידושים הטכנולוגיים בתחום, ולראייה, את
המשאבות של DEBEM אפשר למצוא אצל לקוחות בכל העולם, כולל מספר חברות
בינלאומיות גדולות.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

חברת רובושי (ROBUSCHI) האיטלקית מייצרת מגוון משאבות וציוד לתחומים שונים בתעשייה.

עם יותר משישים שנות ניסיון, ROBUSCHI היא בעלת ניסיון רב בפיתוחים טכנולוגים חדשנים. החברה שהחלה את דרכה בתיקון משאבות צנטריפוגליות, עברה מאוחר יותר לייצור משאבות ואקום ובלוארים מסוג לוב (lobe blowers) והפכה למותג בינלאומי ידוע בשלושת התחומים הללו.

גם כיום מתרכזת ROBUSCHI בייצור בלוארים, משאבות ואקום ומשאבות צנטריפוגליות.

למעבר לסוגי משאבות נוספות – לחץ כאן

חברת ג'סברגר (JESSBERGER) הינה יצרנית גרמנית של מוצרים איכותיים לתעשייה, כגון משאבות חבית צנטריפוגליות וחלזוניות לנוזלים דלילים וצמיגים. מגוון המוצרים של JESSBERGER מאפשר לחברה להציע פתרונות לשינוע מגוון גדול של נוזלים דלילים, צמיגיים, נקיים, משולבים עם חתיכות ופציצים. לחברה יש גם את האפשרות לספק חלקי חילוף למשאבות lutz. לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות.

 

 

 

 

 

חברת קיסל KIESEL היא יצרנית עולמית של מוצרי טיפול בנוזלים בסטנדרטים גבוהים למגוון תעשיות במשך 50 שנה. בין מוצרי החברה ברזים ואביזרים סניטריים, מערכות ניקוי צנרת היגייניות Pig Cleaning Systems ומשאבות למטרות שונות. מוצרי KIESEL מהווים מענה מושלם של "לוגיסטיקה פנימית של נוזלים" במפעלי ייצור. טווח היישומים של המשאבות כולל נוזלים בעלי צמיגות נמוכה וגבוהה, ואלה יכולים להיות מזוהמים ומעורבים בחומרים שוחקים או סיביים וכן בגזים. ניתן גם לשאוב משחות לצורך הולכה דרך מערכת צינורות. מוצרי KIESEL משמשים יצרנים במגוון תעשיות, כגון תעשיות כימיות ופטרוכימיות, ביוטכנולוגיה, פרמצבטיקה, קוסמטיקה, מזון, חלב ומשקאות.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

חברת פדרולו (PEDROLLO) האיטלקית היא אחת החברות המובילות בעולם בייצור משאבות מים חשמליות. החברה, שנוסדה בשנת 1974, מייצרת כיום כ-2 מיליון משאבות מים חשמליות עבור מגוון של יישומים – הנדסיים, חקלאיים, אזרחיים ותעשייתיים, בכ-160 מדינות ברחבי העולם.

מגוון המשאבות ש-PEDROLLO מייצרת כולל 50 סוגי משאבות מים, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, שמאפשרות לחברה לשמור על מעמדה המוביל בתחום אספקת המים העולמית.

בחברת PEDROLLO מאמינים שהגיע הזמן להפיץ ולתמוך בתפיסה של יזמות אתית (Ethical Enterprise) ברחבי העולם. להניע את הרעיון קדימה, החברה מקדמת יוזמה חדשה בשם Pedrollo4People.

אחד האתגרים הגלובליים הגדולים ביותר העומדים בפנינו הוא ניהול משאבי המים המצומצמים העומדים לרשותנו. PEDROLLO, כחברה המאמינה באחריות תאגידית מבקשת להיות חלק אקטיבי מהמאמץ להפוך מים לנגישים יותר בכל רחבי העולם. כחברה שמתמחה בייצור והפצת משאבות חשמליות להעברת מים (water conveyance), פדרולו משתפת פעולה עם גורמים רבים באיטליה וברחבי העולם בכדי להגדיל את הנגישות של אוכלוסיות למי שתייה. על הפעילות של PEDROLLO בנושא אפשר לקרוא באתר Pedrollo4People.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

עם יותר מחמישים שנות ניסיון בייצור מגוון רחב של ציוד לתעשייה, כולל משאבות, בלנדרים ומיקסרים, חברתפייר גרין (PIERRE GUERIN) מצרפת הינה כיום אחת החברות המובילות בתחומה.

הציוד של החברה, אותו אפשר למצוא בחברות בכל רחבי העולם, משמש ליישומים תעשייתיים כמו תהליכי התססה (בתעשיית היין לדוגמא) וטיפול בנוזלים, בין השאר באמצעות משאבות צנטריפוגליות ושילוב של נוזלים ומוצקים ליצירת מוצרים הומוגניים בתעשיות שונות כגון מזון ותרופות.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

 

חברת פומפה קוצי, או בתרגום לעברית משאבות קוצ'י (POMPE CUCCHI) האיטלקית נמצאת בתחומי השאיבה, משאבות מינון (dosage) והעברה של נוזלים כבר למעלה מ-40 שנה.

המחקר המתמשך של החברה אחרי חומרים ותהליכים חדשים מאפשר ל-POMPE CUCCHI להמשיך ולהתפתח מבחינה טכנולוגית ולהציע משאבות איכות תעשייתיות מתקדמות בתחומן. כך לדוגמא, תהליכים חדשים מאפשרים לחברה לייצר סדרת משאבות עם דרגת קושי של עד 4000 Vickers, מה שמאפשר לפתח יישומים חדשים שעד לפני זמן לא רב נחשבו בלתי אפשריים.

מלבד הייצור של gear pumps ו-metering pumps, החברה משמשת נציגה של יצרניות המשאבות ITT Jabsco, GRACO, ו-Grun-Pumpen.

את המשאבות של POMPE CUCCHI אפשר למצוא במגוון תעשיות, כגון תרמוהידראוליקה, ציפויים, כימיה, מזון, נייר, מכשור תעשייתי, מקררים, פרמצבטיקה, חקלאות, קוסמטיקה ותחומים רבים נוספים. את אחת המשאבות של החברה אפשר אפילו למצוא במנוע שמונת הצילינדרים של אחד הדגמים החדשים של אלפא רומאו. לך הלקוח, שמחפש אחר משאבת מינון דיאפגרמה חשמלית, משאבת מינון דיאפרגמה חשמלית מרובת ראשים, או משאבת גלגלי שיניים, POMPE CUCCHI היא הפתרון המושלם.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

חברת ראטק (RATEC) הינה יצרנית מערכות לתעשיית הבטון. טכנולוגיית ה- ®upcrete של RATEC עם משאבות בטון פרסטלטיות ותבניות מגנטיות היא המילה האחרונה בתעשיית הבטון. תבניות בטון של RATEC כבר מעל 40 שנה משמשות יצרני בטון ב72 מדינות בעולם.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

דילוג לתוכן