ויקינג | VIKING

משאבות גלגלי שיניים

חברת ויקינג משאבות Viking Pump נוסדה ב-1911 ונחשבת ליצרן מוביל בעולם במשאבות גלגלי שיניים פנימיות וחיצוניות, משאבות פוזיטיביות.

חברת ויקינג היא הראשונה שפיתחה משאבות גלגלי שיניים פנימיות בהן יש רק 2 מסבי החלקה ואטם ציר אחד ולכן עלויות האחזקה נמוכות. משאבות אלו מעבירות נוזלים צמיגים- עד Cps600,000 וגזים נוזליים, כמו גז בישול LPG ופריאון.

משאבות גלגלי השיניים של חברת ויקינג חדשניות, אל מול המתחרים האחרים בשוק, בהתאמת המאפיינים וחומרי המבנה של כל משאבה לסוג השימוש שלה במפעל. Viking פיתחה סדרות שונות של משאבות גלגלי שיניים, הנבדלות זו מזו בטולרנסים הפנימיים, סוג המיסוב הפנימי, סוג האטימה בהתאמה לנוזל המועבר. לצד אפשרות לחליפת חימום חשמלית או תרמית Double jacket, אפשרות של שינוי סוג האטימה במשאבה אחת ללא צורך בשינויים בחלל האטם.

זאת בניגוד ליצרני משאבות אחרים המשתמשים בסוג משאבה אחד למספר שימושים שונים – One pump for all – המביאים לאורך חיים קצר יחסית של המשאבות ולתקלות הגורמות לנזק כספי למפעל.

בזכות הפטנט המקורי של חברת ויקינג גלגלי שיניים פנימיות, המשאבה יעילה יותר ולבעלת כושר יניקה גבוה.

משאבות גלגלי השיניים של Viking מתאימות להעברת שמנים ודלקים מכל הסוגים, צבעים, דיו, סולבנטים, גזים נוזליים ועוד. פתחי החימום/ קירור המובנים במשאבות גלגלי השיניים של ויקינג מאפשרים להן לשמור על טמפ' נוזלים, כגון: שוקולד, אספלט, מזוט, שעווה ועוד.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בארץ את מוצרי חברת ויקינג משאבות Viking Pump, נשמח לעזור לכם בכל שאלה.

להמשך קריאה

סרטונים:

יצרנים נוספים בתחום:

משאבות וצנטריפוגות ליישומים תעשייתיים
ייצור משאבות גיר ופתרונות מערכת
פתרונות שאיבה וערבוב למבחר גדול של תעשיות
משאבות מינון ומערכות מדידה
משאבות דיאפרגמה ומשאבות צנטריפוגליות

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן