אולוויילר | Allweiler

משאבות תעשייתיות

עם ניסיון של 150 שנה, חברת אולוויילר Allweiler היצרן הגדול בקבוצת CIRCOR. אחת מיצרניות המשאבות התעשייתיות הוותיקות ביותר בגרמניה. המשאבות של Allweiler בעלות תכנון חדשני באיכות גבוהה ביותר, ונעשה בהן שימוש במגוון רחב של ענפי תעשייה: מזוט, גז ודלקים, מזון ותרופות, וכן בתהליכים של כימיה, בניין, טיפול במים ושפכים, אנרגיה, נוזלים חמים, ספנות, מכונות עיבוד שבבי ותעשיית הנייר.
Allweiler משקיעה רבות בפיתוחים ושיפורים בייצור ועברה לאחרונה לעבוד עם מנועים בעלי נצילות גבוהה יותר בתקן IE3. החדשנות הטכנולוגית ממקמת את Allweiler בחזית הטכנולוגיה ומבטיחה משאבות איכותיות ואמינות לטווח ארוך.
אחד היתרונות העיקריים של Allweiler על פני יצרני משאבות אחרים הוא היכולת לתת פתרון מלא ללקוח במגוון רחב של יישומים עם משאבות תעשייתיות בעלות בורג אחד / חילזון, שני ברגים ושלושה ברגים, משאבות צנטריפוגליות, משאבות פריסטלטיות ומשאבות פרופלור.
בברלין טכנולוגיות בית מלאכה אינטגרלי ומקצועי לשיפוץ משאבות Allweiler עם חלקי חילוף מקוריים. התיקון המקצועי של המשאבות מבטיח עבודה תקינה ואמינה לאורך זמן כמצופה ממשאבות.

עדכונים שוטפים מאלוויילר:
אלוויילר מציגה את יחידת הבקרה החכמה ALLMIND לשיפור מעקב טיפולים והתראת תקלות שמשפר את היעילות והבטיחות של המשאבות מתוצרת החברה. היחידה החדשה מאפשרת בקרה על מספר משאבות וקבלת מידע והתראות כגון: שינויים בפרמרטים המתוכננים שלהן או מועדי ביצוע טיפולים ומביאה לשיפור משמעותי בהוצאות הטיפול השוטף, מניעת תקלת שבר ובצריכת האנרגיה שלהן.

 

 

 

 

 

 

 

משאבות אלוויילר עומדות בתקן העולמי:
חשוב לדעת כי החל מחודש ינואר 2020 משתנות תקנות הדלק (ISO) של ארגון International Maritime Organization (או בקיצור IMO), האוכף את החוקים והתקנות בתחומי הים. מעתה התקנה של IMO תקבע מינימום של 0.5% גופרית בדלק, במקום 3.5% שהיה נהוג עד כה. בתגובה, מודיעה חברת אלווילר כי המשאבות שלהם יעמדו בתקנות החדשות.

למידע נוסף על התקנות החדשות של ארגון IMO – לחץ כאן
למידע כיצד המשאבות של אלוויילר עומדות בתקן NEW IMO- לחץ כאן

למעבר לסוגי משאבות נוספות – לחץ כאן 

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת את מוצרי אלוויילר, לייעוץ והזמנה, צור קשר.

להמשך קריאה

מוצרים עיקריים:

משאבה חלזונית בורגית מונו

חדש – Allweiler OptiFix – השמירה ותחזוקה של המשאבות הפכו להרבה יותר קל. progressing cavity pump / single spindle / screw משאבה פוזיטיבית (PD pump) לשפכים, משאבה לנוזלים צמיגים ומזון (AD / AE / SEP /SNZ / ANBP / ACN)

משאבות בורג שלושה ברגים

  • משאבה פוזיטיבית (PD Pump Three Spindle)
  • משאבה הידראולית, משאבה לשמן בלחץ גבוה – 280 בר, משאבה לאמולסיה למזוט ודלקים

משאבות צנטריפוגליות

  • שמן תרמי, מים חמים, הנעה מגנטית, משאבות מי ים (NBT / NIT / NB), משאבות שמן תרמי (NTWH / NTT/ NBWH), משאבות שמן חם ALLHEAT, משאבות כימיקלים
  • Side Channel Multi-Stage, Centrifugal Pumps with magnetic coupling

משאבה גרנרטיבית רב דרגתית Multi Stage Side Channel pump

בעלת יכולת שאיבת נוזלים בנקודת עבודה NPSHa נמוך מאוד כתוצאה מתכונות הנוזל או טמפ' גבוה או יניקה ממיכל בואקום. ייעודית לנוזלים נקיים עם לחץ אדים גבוה, כדוגמת גז בישול LPG, דלקים נדיפים, סולבנטים, אלכוהול וכו'.

משאבה פריסטלטית

(Peristaltic Pump) משאבה לנוזלים דלילים וצמיגים עם חתיכות בנוזל (ASH)

משאבת פרופלור

(Propeller Pump) משאבה למים בספיקות גבוהות.

משאבות דלק ידניות

משמשות במערך הדלק של צה"ל, בתחנות כוח של חברת החשמל, באוניות צים וספינות חיל הים, בבתי הזיקוק לנפט ובמפעלי תעשיה רבים.

משאבות מינון

ב-2020 השיקה החברה סדרה חדשה של משאבות מינון בעלת מבנה מונובלוק קומפקטי בשם dosing pump series AEB-DE.   היתרונות של משאבת מינון זו הם:

  • אפשרות לפתחים מסוג הברגה או פלנג'
  • ממדים זהים של כל המשאבות בסדרה. ההבדל היחיד בסטטור ורוטור
  • אטם ציר מכני או חבלים
  • חומר מבנה נירוסטה כסטנדרט
  • זמן אספקה קצר
   

סרטונים:

יצרנים נוספים בתחום:

מגוון משאבות בינהם: משאבות דיאפרגמה ומשאבות וואקום
שסתומים, חיישנים, משאבות דיאפרגמה
פתרונות סניטציה
מסנני נוזלים, מסנני גזים
נוזלי סיליקון ומוצרי סיליקון

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן