סקו | SEKO

משאבות מינון ומערכות מדידה

SEKO היא יצרנית בעלת שם עולמי של משאבות מינון ומערכות מדידה עם ניסיון של מעל ל-40 שנה.
מוצרים של SEKO מותאמים לשימוש בתעשיות רבות – החל ממערכות היגיינה וניקיון, טיפול במים לצריכת אדם וחקלאות, שימוש במערכות קירור, טיפול בבריכות שחייה, תעשיות כימיה, מזון ופארמה. הפתרונות של SEKO מתאימים למגוון רב של יישומים הודות להתמחות שלה בתכנון וייצור של סלילוניות (סולנואידים) ומשאבות מינון, ביחד עם מערכות מדידה וניתוח מתקדמות.
ל-SEKO יש שפע של ניסיון בתעשייה העולמית והיא בעלת מעבדות תכנון, עיצוב וייצור באיטליה, רומניה וסין.
חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל משאבות ובינהן את משאבות מינון ומערכות מדידה של חברת SEKO, נשמח לסייע לכם באיתור והתאמתם לצרכי הייצור שלכם. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

 

להמשך קריאה

מוצרים עיקריים:

משאבות מבוססות סולנואיד

משאבות המינון של SEKO מושלמות עבור מערכות טיפול במי שתייה ועבור מינון כימיקלים למטרות חקלאות. טכנולוגיית המיקרו-מעבדים העוצמתית שלה מבטיחה מינון מדויק בכל מצב. השימוש בחומרי מבנה איכותיים כמו PVDF ו-PTFE כסטנדרט במרכיבי הקצה מעניק למשאבות הסולנואיד שלנו את הגמישות הנחוצה לשימוש במגוון רחב של יישומים. זאת מכיוון שיש להן רמת עמידות גבוהה לכימיקלים גם חומציים גם בסיסיים, ממיסים וחומרים אורגנים תוקפים. למשאבות חלק נע אחד בלבד, מה שמקטין את השחיקה ודרישות התחזוקה השוטפות. זאת תוך הבטחת פעילות מתמשכת ורציפה ברמה הגבוהה ביותר.    

משאבות מבוססות מנוע

תנאים מאתגרים של יישומי טיפול במים, בנוכחות קבועה של כימיקלים רעילים חומצתיים מסוכנים – דורשים פתרונות מינון שהם אמינים, עוצמתיים ומדויקים ומציעים גם יכולת חזרתיות גבוהה. אלו הם בדיוק המצבים בהם המשאבות מבוססות מנועי DC של SEKO יכולות לבוא לידי שימוש. המשאבות העוצמתיות מתאימות לספיקה גבוהה של 2,065 l/h ולרמת לחץ של עד 200 בר. מתאימות לתעשיות -חקלאיות, תעשיות מזון ומשקאות ולפתרונות טיפול במי שתייה ובמי ביוב. המשאבות מסדרה זאת בחזית הטכנולוגית פריצת דרך בתחום הקישוריות, כך שהמשתמשים יכולים לשלוט באופן דיגיטלי במערכת מכל מקום בעולם.    

משאבות פריסטלטיות

כאשר מדובר במינון מדויק של כמויות קטנות של כימיקלים עבור מטרות מגוונות כמו טיפול במי ביוב, בריכות שחייה, ספאים, שירותי כביסה מסחריים וטיפול במים – כדאי לבחור במגוון הרחב של המשאבות פריסטלטיות של SEKO. כל הדגמים של המשאבות האוטומטיות האלו הם בדרג IP65 של צמידות והתנגדות לזרמי מים וכוללים צנרת פרימיום מסנטופרין מסוג SekoBril כסטנדרט.    

מערכת משאבות פריסטלטיות כפולה ומשולשת

הטווח המורחב של מערכות השאיבה הכפולות והמשולשות של SEKO מספק מענה מצוין לכל צורך של טיהור מים. זה כולל דגמים אנלוגיים ודיגיטליים ומגוון של פתרונות מושלמים במוצר אחד. ניתן להתקין את המערכות בצורה קלה ומהירה על מנת לחסוך זמן בעזרת שימוש באלקטרוניקה חכמה ובאפשרויות תכנות המתאימים לכל צורך. העיצוב החדשני והצורך בתחזוקה מינימאלית הופכים את התפעול של המערכות לפשוט ויעיל.  

משאבות מדידה ותהליכים

SEKO פיתחה משאבות מדידה מסוג בוכנה ודיאפרגמה:

  • משאבות מדידה מסוג בוכנה (לסטנדרט API 675) ספיקה של עד 7,800 l/h (ראש אחד) ולחצים של עד 650 בר.
  • משאבות מדידה מסוג דיאפרגמה (לסטנדרט API 675) ספיקה של עד 7,800 l/h (ראש אחד) ולחצים של עד 350 בר.
  • משאבות מיוחדות (לסטנדרט API 674) ספיקה של עד 65 m3/h ולחצים של עד 1,200 בר.
   

Duotek דיאפרגמות כפולות המופעלות על ידי אוויר

החל מטיפול בכימיקלים האגרסיביים ביותר ועד למים המיועדים לשתייה, המשאבות המופעלות על ידי לחץ אוויר של SEKO מייצגות את אחד מהפתרונות המגוונים ביותר של החברה למינון והעברת נוזלים. משאבות ה-Duotek של SEKO הם בעלות רמת עמידות כימית גבוהה, הודות לשימוש בחומרי מבנה איכותיים ביותר. המשאבות מסוגלות להתמודד עם מגוון נוזלים גדול, לדוגמא: חומצות, צבעים, דבקים, ומשקאות מוגזים. התכונות האלו, בשילוב עם היכולת המעולה להנעה של נוזלים צמיגיים ביותר, מאפשרים שימוש ב-Duotek לאין ספור מטרות ואפליקציות שונות. גרסאות מיוחדות של משאבות Duotek AODD כוללות מבנה שאושר לשימוש בתעשיית מזון על ידי ה-FDA העשוי מפלדת אל חלד מטופלת באלקטרופוליש. בנוסף, היעדר המרכיבים החשמליים במשאבות הופך את Duotek לניתן לשיקוע בנוזל ומתאים לשימוש גם בסביבות דליקות ונפיצות.  

מדידה וניתוח

ההבטחה שאיכות המים תהיה הטובה ביותר, כולל התחשבות בכל המשתנים שמשפיעים עליה – דורשת את מערכות המדידה והמינון המדויקות ביותר. הבקרים של חברת SEKO נבנים מתוך מחשבה על רמת דיוק מירבית, ומתאימים לסביבות פנימיות וחיצוניות כאחד. הם נוצרים כדי להתאים למגוון של אפליקציות יחידניות, וזמינים בדרגות ביצועים שונות, כדי להבטיח אינטגרציה קלה לתוך כל סביבה תהליכית. תחום המדידה והניתוח כולל גם את המגוון של המוצרים הפוטו-מטריים שלנו, החיישנים והגששים (probes).  

מערכות ופתרונות בקרה

מגוון מערכות הבקרה המקצועיות של SEKO מציע פתרונות מוכנים להתקנה עבור מינון כימי לבריכות שחייה ויישומים אחרים של אפליקציות לשליטה וטיפול במים שמצריכים דיוק, בטיחות ואמינות כאחד. המערכות האלו כוללות ממשקי תכנות ושליטה אינטואיטיביים ואת משאבות הסולנויד שלנו, והן מאפשרות למשתמשים לנהל בקלות פרמטרים רבים של איכות מים, כולל – רמת חומציות, ORP ורמת כלור. הן גם מספקות שקט נפשי למפעילים מבחינת ההתאמה של המרכיבים. אתם מוזמנים להכיר את מבחר הפאנלים ופתרונות הבקרה של SEKO לטיפול מדויק ואפקטיבי במי שתייה, מים במגדלי קירור, מי שופכין ועוד.    

היגיינה וניקיון

כמפעילים וכצרכני קצה, אנחנו מצפים שהמקומות שבהם אנו אוכלים, ישנים ושותים יהיו היגייניים ונקיים. ציפייה זו וודאי קיימת לגביי המקומות שבהם האוכל והשתייה שלנו מיוצרים בקנה מידה גדול. החשיבות של השימוש בכימיקל הנכון בדילול הנכון בתחום זה הוא קריטי, בייחוד כאשר פעולות הניקיון אינן תמיד מבוצעות על ידי צוות עם הניסיון הרצוי. לכן, פתרונות שהם קלים לשימוש ואמינים הם קריטיים ביותר. מוצרי היגיינה שונים: מערכות הקצפה, מערכות דילול, מערכות מילוי למייבשים, מערכות התזה.  

מערכות הכנת פולימרים

עבור תהליכי התגבשות והפתתה אפקטיביים באפליקציות לטיפול במים המצריכות הפרדת מוצקים, יחידות ההכנה הפולימריות של SEKO מספקות פתרון אוטומטי או ידני לא יקר עבור נוזלים ופולימרים בצורת אבקה. החל ממערכות הכנה לפולימר יחיד או פולימר במבנה משולש, הפתרונות השלמים שלנו כוללים עיצובים קומפקטיים וחוסכי-מקום שמסייעים לטיפול במי בריכות שחייה, מי שופכין, מי שתייה ועוד.

אביזרים ותוספות

בשביל הפעלה חלקה ויעילה, SEKO מציעה מבחר אביזרים ותוספות כדי להשלים את תהליך ההתקנה. אביזרים אלו צריכים להיבחר בהתבסס על ניתוח מקצועי של היישום והסביבה שלו. אביזרים שונים: בולמי זעזועים, דמפרים, מוטות קצף, גלגלי צינורות, אקדחי התזה.

סרטונים:

הורידו את הקטלוג:

יצרנים נוספים בתחום:

מגוון משאבות בינהם: משאבות דיאפרגמה ומשאבות וואקום
שסתומים, חיישנים, משאבות דיאפרגמה
משאבות וצנטריפוגות ליישומים תעשייתיים
ייצור משאבות גיר ופתרונות מערכת
פתרונות שאיבה וערבוב למבחר גדול של תעשיות

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן