פרמקו | Hydra-Perm-Co

ציוד הידראולי

Hydra-Perm-Co שנוסדה ב-1991, היא ספקית ציוד הידראולי ומהנדסים בבריטניה וברחבי העולם והם המפיצים העיקריים בבריטניה, אירופה והמזרח התיכון של Permco.

במהלך מעל 20 שנות מסחר מוצלחות, מספקת החברה דרישות מדויקות ללקוחותיה במגוון עצום של ענפי תעשיה ומפנה אל יצרני ציוד מקומי ברחבי העולם. המגזרים הרבים להם סיפקה החברה ציוד במהלך השנים כוללים את ענף הבניה, התחום הימי, תעשיות מעבר לים, חקלאות, נפט, גז ואנרגיה.

Hydra Perm שואפת לספק ללקוחותיה מוצרים הידראוליים אמינים ושירות הראוי להם – במחירים תחרותיים. החברה מחזיקה מלאי נרחב במחסניה ומספקת מוצרים המבוססים על דרישות / מפרטים אישיים.

אנשי הצוות של החברה עורכים למשאבות, המנועים ומוצרי ניתוב הזרימה, בדיקות מקיפות לפני המשלוח המגיע גם עם אחריות של 12 חודשים ומספקים תיקונים הידראוליים במומחיות מקצועית גבוהה במידת הצורך.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את בית Hydra-Perm ומשווקת את מגוון מוצריה.

להמשך קריאה

מוצרים עיקריים:

Permco

Hydra-Perm-Co Ltd הינה המפיצה הבכירה של Permco בבריטניה והמפיצה המרכזית של הזירה האירופית והמזרח תיכונית של Permco. בכל הקשור ל- Permco, החברה מספקת משאבות גלגלי שיניים מברזל יצוק, מנועי ATEX, מנועי ממסר מברזל יצוק ומנתבי זרימה מברזל יצוק הבנויים לפי דרישה ונבדקים במתחם החברה. Hydra Perm מציעה לך פתרון במחיר ושירות תחרותי עם תוצאות תוך 24/48 שעות לדרישות דחופות. כך יכול שירות Permco להיות איכותי במחיר נמוך יותר. החברה מספקת חלופה איכותית ליישומים, תעשיות ויצרנים מובילים אחרים של מוצרים הידראוליים. כל מוצרי Permco המסופקים על ידי החברה נבדקים במתקן הבדיקה ההידראולי הביתי שלה לפני המשלוח ומגיעים עם אחריות של 12 חודשים.

Hydreco

(David Brown Hydraulics לשעבר) כדי להשלים טווח זה של מוצרים, משמשת החברה גם כמפיצה רשמית של Hydreco – המוכרים גם כ David Brown Hydraulics לשעבר, המספקים משאבות ומנועי ממסר. המוצרים העיקריים המסופקים דרך Hydreco הם משאבות גלגלי שיניים סליליות ובגלגלי שיניים ישרים מסדרת Q. מעבר לכך, מגוון משאבות ומנועי ממסר מבית Hydreco זמינים לאספקה, אם נדרש פתרון שוק אחר ליישומי ה-OEM שלך, מיצרנים כמו Terex Powerscreen ,Demag ,JCB וכו'.

Hydac

לצורכי הסינון ההידראולי של העסק שלך, יכולה החברה לספק / להמליץ ​​לך על פתרונות סינון הידראוליים תחרותיים מסדרת Hydac Filters, שהינם מפיצים של חברת Hydac בבריטניה ויכולים לספק לך על בסיס מקומי או בינלאומי. Hydra-Perm-Co Ltd יכולה לספק לכם גם כל מוצר הידראולי מכאני אחר שמגיע ממגוון המוצרים של Hydac במידת הצורך.

VPS Brevini, פארקר / מסחרי

אם יש לך צורך בשסתום לצורכי היישום הניידים שלך, החברה משמשת כמפיצה רשמית של שסתומים ניידים מתוצרת VPS Brevini בבריטניה של סדרת DCV Monoblock ו-Modular Valves, המסופקים גם על בסיס בינלאומי. לחלופין, באפשרות החברה לספק בתנאים תחרותיים את השסתומים והחלפים של Parker Commercial מדגם A20 ו- A35, אם קיים צורך לשסתום DCV מסוג זה.

רכיבים וחלפים הידראוליים

אם אתה זקוק לרכיב הידראולי או לחלקי חילוף למוצרים ההידראוליים שלך החברה מחזיקה בבעלותה אחסון נרחב של רכיבים וחלפים הידראוליים על מנת לספק אותם עבורך בעת הצורך.

הורידו את הקטלוג:

יצרנים נוספים בתחום:

משאבות וצנטריפוגות ליישומים תעשייתיים
ייצור משאבות גיר ופתרונות מערכת
ציוד הידראולי
משאבות גלגלי שיניים ומשאבות קו יחידות וכפולות
משאבות גלגלי שיניים

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן