איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

HEUTE | הויטה

המכונות לצחצוח נעליים, צמיגים והיגיינה בתעשייה

"הויטה" החלה את דרכה כיצרנית של מכונות לייצור נעליים. ב-1950 עברה החברה לייצור מכונות להברקת נעליים ומוצרים דומים כגון ציוד לניקוי סוליות, צמיגים ואמצעים למניעת החלקה.החברה המשפחתית, בעלת מסורת של יותר מ-100 שנים, מרחיבה את פעילותה ברחבי העולם ומתמקדת בייצור מכונות באיכות גבוהה יותר, באופן אינדיבידואלי ועל סמך דרישות לקוחותיה. המכונות של "הויטה" לצחצוח נעליים, צמיגים והיגיינה בתעשייה ידועות בגרמניה ומחוצה לה ומיוצאות לכל רחבי העולם.

עיצוב

המכונות להברקת נעליים מפותחות בשיתוף פעולה עם מעצבים נבחרים. כך "הויטה" מבטיחה שתהיה דרגה גבוהה של שימושיות ועיצוב נצחי. החברה שואפת לשביעות רצונם ותחושת נוחותם של לקוחותיה לאורך זמן.

הנדסה

שנות ניסיון רבות, בייחוד עם מכונות תעשייתיות, מבטיחות פונקציונליות מושלמת עם עמידות גבוהה. למכונות של "הויטה" מנועים חזקים ומארזים כבדים. כתוצאה מכך המכונות ניחנות בעמידות ובאחיזה טובה ובה בעת מאפשרות שימוש נקי מבעיות.

מארז

עיבוד המתכת של מארזי המכונה הינו מיומנות מסורתית שכיום היא בת עשרות שנים – בין אם מדובר בפלדת אל-חלד או בתבניות ברזל יצוק של מארזי האלומיניום. "הויטה" ערבה למחזור חיים ארוך של מוצריה – על פני דורות.

אחריות

"הויטה" מעניקה 20 שנות אחריות לאספקת חלקי חילוף ללקוחותיה וכך מוודאת שהתמיכה בהם תימשך גם בעתיד הרחוק. עקב מחזורי חיים ארוכים באופן ניכר של מכונותיה, כדאי לרכוש חלק חילוף אפילו אחרי עשרות שנים.

לאתר החברה

לקריאה נוספת על חברת הויטה

מוצרים עיקריים

מכונות לצחצוח נעליים
התווית ‘Made in Germany‘ (תוצרת גרמניה) מעידה היטב על איכות מכונות צחצוח הנעליים מתוצרת "הויטה". החברה מצוידת בכלים הטובים ביותר של המקצוע: ניסיון, מומחיות, מסירות גבוהה והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. מכונות צחצוח הנעליים של "הויטה" בנויות באופן יציב וחזק ומצוידות במנועים חזקים. כך  מוודאים עמידה הן בדרישות לבטיחות המשתמש והן בדרישות לעמידות המכונה.

ניקוי סוליות
ניקוי הנעליים המקצועי – למטרת תעשייה, מלאכת יד, מעבדות המסחר, הייצור והתעסוקה המסחרית – מחייב מידה גבוהה של יעילות ואמינות. אחד הגורמים המשמעותיים הוא הניקיון, המסייע לבצע אופטימיזציה של איכות עבודה ולהגן על המכונות ועל הציוד. בדיוק לכך "הויטה" חותרת במכונות IndustriaLine שלה: ניקוי אמין של נעליים וסוליות בכל תחום תפעול. ל – "היוטה" מגוון רחב של מכונות, ממכונות קטנות ממדים לניקוי סוליות (עם או בלי מערכת סינון לכלוך) ועד לשביל ניקוי שלם, הפועל כמסדרון שחובה לעבור בו.

 

ציוד ניקוי

 • בנוסף למתקני הניקוי הסטנדרטיים של "הויטה", היא יכולה לספק מענה גם לדרישה לפתור בעיות לכלוך ספציפיות.
 • ניקיון בייצור ובמנהלה
 • הגנה טובה יותר על הסביבה, בשל מניעת סחף של חומרים מסוכנים
 • ללא בזבוז זמן, משום שלא נדרש כל מאמץ נוסף בשימוש במתקנינו
 • תחזוקה נמוכה
 • בטיחות טובה יותר בעבודה בזכות סוליות נקיות
 • סביבת ייצור נקיה יותר, בזכות צמצום של כמות הבוץ המגיע מאנשים או מכלי רכב עד למינימום האפשרי
 • הגבלות חמורות בנוגע להגנת הסביבה ולבטיחות בעבודה וכן דרישה להיגיינה הטובה ביותר האפשרית מובילות כולן לאותה תוצאה: ניקיון.
 • מתקני ניקוי הסוליות של "הויטה" יכולים לשים קץ לבעיות זיהום רבות בסביבה המשמשת לתעשייה ולמחקר.

קבצים להורדה

  חברת HEUTE - מכונות לצחצוח נעליים

  מכונות ניקוי בלעדיות של חברת HEUTE

  חברת HEUTE בייצור מכונת צחצוח נעליים "אליפסה"

  צור קשר

  לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

  Please wait...

  צור קשר

  Please wait...