איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

שליק | SCHLICK

 אקדחי התזה, דיזות ומערכות התזה

חברת שליק – SCHLICK הינה יצרנית של דיזות, אקדחי התזה, אקדחי דיזות ומערכות התזה כוללות, אשר מספקים פתרונות לתהליכי ייצור במספר רב של תעשיות: תעשיות הפרמצבטיקה, הכימיה, הנדסת מזון וטכנולוגיית סביבה.
למעלה ממאה שנים של ניסיון ומצוינות הופכים את SCHLICK ליצרנית המובילה באירופה בתכנון, ייצור והתקנה של דיזות. לSCHLICK יכולת לספק כל דרישה בתחום: דיזות straight forward, אקדחי התזה מודרניים, מכונות שטיפה בלחץ או כל צורך אחר.

אתר החברה

מוצרים עיקריים

 • אקדחי התזה – אקדח התזה הנו רכיב שתכליתו המרת נוזל לרסס, הנפלט על פי רוב בלחץ. ישנם סוגים שונים של אקדחי התזה הפועלים לתכליתות שונות, אך ניתן למקד את אלה לשתי פעולות עיקריות:
  • פיזור נוזל על פני שטח נרחב
  • פיזור נוזל בלחץ גבוה

  אקדחי התזה משמשים תעשיות שונות ומגוונות, כולל, בין השאר לשימושים אזרחיים, מסחריים, תעשייתיים ופרמצבטיים. הסוגים השונים מבטאים ייעודים שונים, ואלה יכולים לבוא לידי ביטוי באקדחי התזה המטפלים במספר נוזלים בו זמנית, או בנוזל אחד, ביציאת לחץ הנוזלים בעומסים שונים ובמידת פיזור משתנה.

  דיזת התזה הומוגניות מדוייקות

  שימוש בדיזות התזה סיבוביות מחוררות, בפיתוח ייחודי של SCHLICK בצורת חרוט מחורר, מתאים לריסוס משטחים גדולים. מגוון גדול מאוד של דגמים וגדלים מאפשר זרימת אוויר ברוחב פס ובקצב זרימת אוויר של 0.5-60,000 ליטר/דקה, בלחץ 3 ברדיזות ההתזה, בצורת חרוט, זמינות במגוון רחב של חומרים כמו פלדת אלחלד עמידה לחומצה ופלדת אלחלד עמידה בחום, ומתאפיינות בזרימת אוויר בלחץ דיפרנציאלי של 3 בר.

 • יחידת התזה כפולה

  דיזת התזה כפולה נסמכת על מקור נוסף (אוויר, גז או קיטור) כדי לספק את האנרגיה דרושה לאטומיזציה, ויכולה להגיע למהירות גבוהה מאוד. דיזת ההתזה הכפולה פועלת בשיטה של ניצול תופעה זומהירות הזרימה של המקור השני יוצר טיפות עדינות מאוד של הנוזל. כתוצאה מכך, הנוזל העובר אטומיזציה נדרש לנוע במהירות זרימה נמוכה יחסית לעצמוכתוצאה מכך מתקבלת אטומיזציה ברמה טובה גם עבור נוזלים צמיגים מאוד או תרחיפים.

 •  יחידת התזה מרובת חומרים

  יחידות אלה מאפשרות אטומיזציה עדינה מאוד בשימוש באמצעי ריסוס אחד (אוויר, גז או קיטור). באותה העת, תערובת מאוד אינטנסיבית של הנוזלים מתרחשת כאשר הם עוזבים פתח של החרוט, הזרבוביתקיימת גם האפשרות להוספת מקור של אוויר, גז, או קיטור כדי להבטיח שטח מגע גדול יותר בין גורם האטומיזציה והנוזל.

קבצים להורדה

צור קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...