ישטרל | YSTRAL

מכונות ערבוב - הימגון - דיספרסיה תעשייתיות

חברת ישטרל- Ystral מגרמניה הינה המובילה בפתרון בעיות של הזנת אבקות לנוזלים במהלך אחד וקבלת תרחיפים מושלמים ללא גושים גם של אבקות קשות להרטבה במיוחד. כמו-כן לחברה הפתרונות הטובים ביותר לבחישה עם מיקסרים חופשיים מבועות אוויר. לחברה גם הומוגנייזרים טבולים ורציפים מהטובים בעולם. בנוסף לחברה שלל פתרונות למעבדה ולפיילוט. הפטנט הייחודי לערבוב ושילוב של אבקות בנוזלים, המבטיח הרטבה שלמה ופיזור חופשי מגושים המשלב גם מניעת אבק ופידור של הסביבה הינו ייחודי ונמצא בשרות תעשיות המזון, כימיה, תרופות, חקלאות, פולימרים, צבעים מזה עשרות שנים.

חברת Ystral מספקת ללקוחותיה תמיכה מקצועית ברמה טכנית גבוהה, וניסיון רב המאפשר מתן פתרונות מותאמים לדרישות בתחומים תעשייתיים שונים.

ברלין טכנולוגיות משווקת את מכונות הערבוב ודיספרסיה תעשייתיות של Ystral ותשמח לסייע לכם באיתור והתאמת המערכות המדויקות לכם על פי צורך, למידע נוסף צרו קשר.

 

להמשך קריאה

מוצרים עיקריים:

Conti-TDS

יניקת אבקה מחביות, שקים, BIG BAGS או סילו, הרטבת האבקה, שבירת אגלומרטים, פיזור והרחפה במהלך אחד. כושר הזנה של אבקות מסמיכים כמו GELAN GUM מ- 10 ק"ג לדקה ועד 40 ק"ג לדקה, אבקת חלב בין 50 ל – 150 ק"ג לדקה, CMC בין 10 ל- 100 ק"ג לדקה. ניתן לשבור אגלומרטים עד לגודל גרגיר מקורי – למשל בטיטניום אוקסיד מקבלים D50 של 0.6 מיקרון.    

מערבל JET STREAM

בוחשים אלו פועלים בעקרון של בחישה אנכית במקום אופקית. על ידי כך מקבלים בחישה מושלמת של כל החומר ונמנע מצב של חומר ששוקע לקרקעית המיכל. בחישה זו בהתקנה לא מרכזית הבחישה מונעת לחלוטין חדירת בועות אוויר לנוזל ומבטיחה ערבוב מושלם    

בוחש-מפזר DISPERMIX

בוחש ומפזר משולב ביחידה אחת משמש כאשר בחישה בלבד אינה מספיקה לשבור אגלומרטים ונדרשת גם פעולת הימגון בינונית בו זמנית.. מתאים לסוגים רבים של אבקות שנדרשת רק שבירה של אגרגטים ללא טחינת האבקות לרמה עדינה במיוחד. מתאים להמסה מהירה של שעוות על ידי ריסוק לגושים קטנים הנמסים מהר.    

דיספרסיה רציפה ואמולסיפיקציה

לחברת Ystral סדרה שלמה של מהמגנים / דיספרסרים רציפים (inline dispersion) החל מדגם מיוחד Z42 למעבדות המיועד לנפחים של מחצי ליטר ועד מספר ליטרים. המכונות מגודל פיילוט ועד תעשייתיות מסדרת Z מתחילות ב- Z66 (עד 3.5 קוב שעה) ועד Z300 עם מעל 10 קוב שעה מאפשרות לקבל אמולסיות באיכות גבוהה מאוד ותרחיפים של חלקיקים קטנים מאד. יישומים ניתן למצוא מייצור יוגורט ועד ייצור צבעים על בסיס סולבנטים.    

ציוד מעבדתי

ליסטראל מגוון רחב של אמצעי בחישה, דיספרסיה והומוגניזציה מעבדתיים ולפיילוט. הציוד מותאם לעבודה למילילטרים בודדים ועד עשרות ליטר. הדגמים X10 ו- X40 מסוגלים להגיע ל 23,000 סל"ד ולהפיק מהירויות גזירה עד 85 מ/שנייה. הבוחשים הייחודיים שלהם מאפשרים בחישה בעצמות גבוהות מאוד ללא החדרת בועות אוויר מה שמאפשר לעבוד עם חומרים שלא ניתנים לבחישה קונבנציונלית.    

סרטונים:

יצרנים נוספים בתחום:

מסנני נוזלים, מסנני גזים
נוזלי סיליקון ומוצרי סיליקון
שסתומים, חיבורי צינורות ורכיבי צינורות
פתרונות שאיבה וערבוב למבחר גדול של תעשיות
מערכות שטיפה וניקיון לתעשייה

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן