איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

ישטראל | YSTRAL

מכונות ערבובהימגון – דיספרסיה תעשייתיות

חברת ישטראל- YSTRAL מגרמניה הינה המובילה בפתרון בעיות של הזנת אבקות לנוזלים במהלך אחד וקבלת תרחיפים מושלמים ללא גושים גם של אבקות קשות להרטבה במיוחד. כמו-כן לחברה הפתרונות הטובים ביותר לבחישה עם מיקסרים חופשיים מבועות אוויר. לחברה גם הומוגנייזרים טבולים ורציפים מהטובים בעולם. בנוסף לחברה שלל פתרונות למעבדה ולפיילוט. הפטנט הייחודי לערבוב ושילוב של אבקות בנוזלים, המבטיח הרטבה שלמה ופיזור חופשי מגושים המשלב גם מניעת אבק ופידור של הסביבה הינו ייחודי ונמצא בשרות תעשיות המזון, כימיה, תרופות, חקלאות, פולימרים, צבעים מזה עשרות שנים.
חברת
YSTRAL מספקת ללקוחותיה תמיכה מקצועית ברמה טכנית גבוהה, וניסיון רב המאפשר מתן פתרונות מותאמים לדרישות בתחומים תעשייתיים שונים.

אתר החברה

מוצרים עיקריים

 • Conti-TDS
  יניקת אבקה מחביות, שקים, BIG BAGS או סילו, הרטבת האבקה, שבירת אגלומרטים, פיזור והרחפה במהלך אחד. כושר הזנה של אבקות מסמיכים כמו GELAN GUM מ- 10 ק"ג לדקה ועד 40 ק"ג לדקה, אבקת חלב בין 50 ל – 150 ק"ג לדקה, CMC בין 10 ל- 100 ק"ג לדקה. ניתן לשבור אגלומרטים עד לגודל גרגיר מקורי – למשל בטיטניום אוקסיד מקבלים D50 של 0.6 מיקרון.

 • מערבל JET STREAM
  בוחשים אלו פועלים בעקרון של בחישה אנכית במקום אופקית. על ידי כך מקבלים בחישה מושלמת של כל החומר ונמנע מצב של חומר ששוקע לקרקעית המיכל. בחישה זו בהתקנה לא מרכזית הבחישה מונעת לחלוטין חדירת בועות אוויר לנוזל ומבטיחה ערבוב מושלם

 • בוחש-מפזר DISPERMIX
  בוחש ומפזר משולב ביחידה אחת משמש כאשר בחישה בלבד אינה מספיקה לשבור אגלומרטים ונדרשת  גם פעולת הימגון בינונית בו זמנית.. מתאים לסוגים רבים של אבקות שנדרשת רק שבירה של אגרגטים ללא טחינת האבקות לרמה עדינה במיוחד. מתאים להמסה מהירה של שעוות על ידי ריסוק לגושים קטנים הנמסים מהר.
 • דיספרסיה רציפה ואמולסיפיקציה
  לחברת Ystral סדרה שלמה של מהמגנים / דיספרסרים רציפים (inline dispersion) החל מדגם מיוחד Z42 למעבדות המיועד לנפחים של מחצי ליטר ועד מספר ליטרים. המכונות מגודל פיילוט ועד תעשייתיות מסדרת Z מתחילות ב- Z66 (עד 3.5 קוב שעה) ועד Z300 עם מעל 10 קוב שעה מאפשרות לקבל אמולסיות באיכות גבוהה מאוד ותרחיפים של חלקיקים קטנים מאד. יישומים ניתן למצוא מייצור יוגורט ועד ייצור צבעים על בסיס סולבנטים.
 • ציוד מעבדתי
  ליסטראל מגוון רחב של אמצעי בחישה, דיספרסיה והומוגניזציה מעבדתיים ולפיילוט. הציוד מותאם לעבודה למילילטרים בודדים ועד עשרות ליטר. הדגמים X10 ו- X40 מסוגלים להגיע ל 23,000 סל"ד ולהפיק מהירויות גזירה עד 85 מ/שנייה. הבוחשים הייחודיים שלהם מאפשרים בחישה בעצמות גבוהות מאוד ללא החדרת בועות אוויר מה שמאפשר לעבוד עם חומרים שלא ניתנים לבחישה קונבנציונלית.

צור קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...