מוצרי לנקסטר | LANCASTER PRODUCTS

ציוד לערבול ועיבוד חומרים

חברת מוצרי לנקסטר LANCASTER PRODUCTS מתמחה בתכנון וייצור של ציוד לערבול ועיבוד חומרים כולל מערבלים בעלי כוח גזירה גבוה, מערבלים בעלי כוח גזירה נמוך, מערבלי מעבדה, מכונות ערבול ולישה, מגרסות גלילים, שולחנות הזנה, מערכות רובוטיות, מערכות הובלה פניאומטיות ומכונות לייצור לבנים.

 

להמשך קריאה

מוצרים עיקריים:

מערבלי כוח גזירה גבוה – ציוד תעשייתי מותאם

מערבלי כוח גזירה גבוה או מערבלים מהירים עוצמתיים של LANCASTER מסוגלים לטפל במגוון רחב של חומרים, החל מאבקות ועד לתערובות דלילות או חומרים צמיגים דמויי טופי וצמיגות העולות בהרבה על 1,000,000 CP. קיבולות: 0.5 רגל מע' עד 210 רגל מע' בקרת העוצמה וסוג פעולת הערבול יכולה להיעשות על ידי שימוש ברוטורי ערבול מסוגים שונים והפעלתם  

מערבלי כוח גזירה נמוך – ציוד ערבול תעשייתי

ציוד הערבול התעשייתי של Lancaster מסדרה L, שהוא בעל מומנט גבוה ויכולת ערבול נגדי, מצויד בלהבי ערבול סובבים למומנט גבוה וכוח גזירה נמוך הניתנים לשילוב עם גלגלי רחיים. ערבול בכוח גזירה נמוך או בהספק נמוך ערבול בתגובות כימיות איטיות או מושהות קיבולות: 0.05 רגל מע' עד 80 רגל מע' אפשרות לבדיקת חומרים מערבלי LANCASTER מסוג Hi-Torque מסדרה-L מיוצרים החל מקיבולת מרבית של 1/20 רגל מע' בדגם PC ועד לקיבולות מרבית של 80 רגל מע' בדגם 108. מערבלי כוח גזירה נמוך יכולים להיות ידניים, אוטומטיים או משולבים. ניתן להתאים את ציוד הערבול התעשייתי הזה לעיבוד חומרים אבקתיים, שוחקים, מאכלים, בעלי צמיגות גבוהה או נפיצים, והוא יכול לשמש לצורכי מחקר, בדיקה או ייצור.  

מערבלים מעבדתיים – ציוד ערבול תעשייתי

המערבלים המעבדתיים של LANCASTER – המכונים מערבלי K-Lab – פותחו כמערבלים חזקים וקשיחים במ'ה לעמוד באופן חסכוני בדרישות ובצרכים של רוב עבודות המעבדה, פיתוח אבי טיפוס או עבודות ייצור בהיקף קטן. מערבל K-Lab מציע את אותה פונקציית ערבול נגדי המאפיינת את כל המערבלים של LANCASTER, כולל אגן המסתובב בכיוון השעון אשר מביא את החומר אל הרוטור המסתובב נגד כיוון השעון. מהירות האגן ומהירות הרוטור ניתנות לשינוי ללא הגבלה. לוח הבקרה של בסיס המערבל כולל גם קוצב זמן ערבול ומדי זרם של הרוטור ושל האגן. פונקציות אלה, יחד עם המבנה החזק ומגוון סוגי הרוטורים לבחירה הופכים את המערבלים המעבדתיים בכוח גזירה גבוה LANCASTER למערבלים הנבחרים כמעט לכל סוג של ערבול מנות.במהירויות שונות.  

סרטונים:

יצרנים נוספים בתחום:

מסנני נוזלים, מסנני גזים
נוזלי סיליקון ומוצרי סיליקון
שסתומים, חיבורי צינורות ורכיבי צינורות
פתרונות שאיבה וערבוב למבחר גדול של תעשיות
מערכות שטיפה וניקיון לתעשייה

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן