משאבות דיאפרגמה

ברלין טכנולוגיות מייבאת מגוון משאבות דיאפרגמה

משאבת דיאפרגמה (שגם נקראת משאבת פק פק) בנויה ממערכת של שני חללים, אחד רטוב בנוזל והשני יבש באוויר. החללים מופרדים זה מזה באמצעות דיאפרגמה גמישה שמאפשרת צמצום נפח של כל אחד מהחללים, ומכאן שמה של המשאבה. עיקרון העבודה הינו שאוויר בלחץ (מקומפרסור) לוחץ על הדיאפרגמה מצד אחד ודוחף (מצמצם נפח) את נוזל בחלל הרטוב מהצד השני

סגירת החלל מתבצעת ע"י 2 שסתומים חד כיווניים שמאפשרים זרימה רק לכיוון אחד. לרוב היצרנים בונים משאבות בעלות שתי מערכות חללים המקושרים ביניהם. כאשר הדיאפרגמה נעה לכוון החלל היבש גדל נפח החלל הרטוב, הנוזל נשאב פנימה ושסתום היניקה מתרומם ומאפשר את הזרימה של הנוזל לחדר הרטוב.

כאשר הדיאפרגמה הגיעה לסוף מהלכה הסתיימה פעולת היניקה, החדר הרטוב התמלא ושסתום היניקה צונח לתושבתו ולא מאפשר לנוזל לחזור. כאשר הדיאפרגמה מתחילה את תנועתה לכוון החדר הרטוב, המלא כעת בנוזל, נפתח שסתום חד כיווני של הסניקה והנוזל נפלט עקב הקטנת נפח החלל.

מאחר ומשאבת דיאפרגמה בנויה משתי מערכות חדרים יבש/רטוב שמקושרות במוט, הרי שכאשר במערכת אחת מתבצעת יניקה במערכת השנייה מתבצעת סניקה וכך נשמרת הזרימה. מחזור האוויר מנוהל על ידי שסתום אוויר מרכזי שמפנה אוויר דחוס לאחד משני החללים. בעט שחלל אחד מתמלא באוויר והחלל השני משחרר את הלחץ וגורם לתנועה מחזורית במשאבת דיאפרגמה.

קיימות גם משאבות דיאפרגמה מופעלות מנוע חשמלי ומשאבות דיאפרגמה עם דיאפרגמה אחת. ניתן להזמין חלקי חילוף למשאבות דיאפרגמה, וכן חלקי חילוף למוצרים שונים לתעשייה הכוללים, בין השאר, משאבות, ציוד תהליכי, שסתומים ועוד.

להמשך קריאה

יצרנים

במשך כמעט 70 שנה, חברת Charles Austen Pumps עמלה כדי לזכות באמון ובכבוד של רוכשי משאבות במגוון תעשיות בכל העולם.
חברת Charles Austen Pumps ממשיכה לספק מוצרים שנמצאים בחזית הפיתוח הטכנולוגי כדוגמת משאבות דיאפרגמה ומשאבות וואקום. כאשר היא מונעת על ידי שאיפה לספק משאבות חדשניות למספר שווקים, המשאבות של Charles Austen מתוכננות תוך כדי התמקדות בדרישות הלקוח כדי להבטיח תועלות עקביות במגוון יישומים. חלק ממגוון המשאבות של Charles Austen Pumps הן משאבות מוגנות פיצוץ עם תקן ATEX.

חברת Bartels Mikrotechnik היא ספקית חדשנית של מוצרים ופיתוחים למיקרו-מערכות שיוצרים ערך מוסף ללקוחותיה בסביבת שוק שלא מפסיקה להשתנות.
Bartels Mikrotechnik מייצגת איכות ואמינות. מובן מאליו שהחברה מתייחסת ללקוחותיה ולשותפיה בצורה הוגנת וכנה. החברה מנהלת את התקשורת שלה איתם בצורה פתוחה ומכבדת.

SEKO היא יצרנית בעלת שם עולמי של משאבות מינון ומערכות מדידה עם ניסיון של מעל ל-40 שנה.
מוצרים של SEKO מותאמים לשימוש בתעשיות רבות – החל ממערכות היגיינה וניקיון, טיפול במים לצריכת אדם וחקלאות, שימוש במערכות קירור, טיפול בבריכות שחייה, תעשיות כימיה, מזון ופארמה. הפתרונות של SEKO מתאימים למגוון רב של יישומים הודות להתמחות שלה בתכנון וייצור של סלילוניות (סולנואידים) ומשאבות מינון, ביחד עם מערכות מדידה וניתוח מתקדמות.
ל-SEKO יש שפע של ניסיון בתעשייה העולמית והיא בעלת מעבדות תכנון, עיצוב וייצור באיטליה, רומניה וסין.
חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל משאבות ובינהן את משאבות מינון ומערכות מדידה של חברת SEKO, נשמח לסייע לכם באיתור והתאמתם לצרכי הייצור שלכם. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

 

ARGAL מתהדרת בארבעים שנות פעילות בפיתוח וייצור משאבות מחומר תרמופלסטי, מתרכובות ומסגסוגות מתכת עמידות בפני קורוזיה.
כיום מחזיקה ARGAL במגוון רחב של משאבות במבנים שונים ליישומים תעשייתיים בטמפרטורות הנעות בין -40 ל-120 מעלות צלזיוס עם יכולות עומס של עד m3/h 1700 ולנשיאה לגובה של מעל 100 מ'.
חברת ARGAL מיוצגת בישראל על ידי חברת ברלין טכנולוגיות, המשווקת את מוצריה.

שווקים:
1. מתקני עיבוד מתכות יקרות
2. התפלה
3. מזון ומשקאות
4. טיהור מים
5. פארקים ימיים ואקווריומים
6. רוקחות וקוסמטיקה
7. תחנות כוח
8. כימיקלים
9. חקלאות דגים
10. מזבלות ומאגרי מים
11. שמן וגז
12. הגנה אזרחית

חברת Air Dimensions Inc או בקיצור ADI, בעלת מעל 40 שנות ניסיון בפיתוח, הנדסת וייצור משאבות דיאפרגמה ומדחסים. כל אחת ממשאבות ®Dia-Vac העמידות מציעות יכולת דגימה ללא שמן, ללא זיהום וללא דליפות. Air Dimensions Inc מתגאה באיכות ללא תחרות שהופכת את החברה למובילה בתעשיית משאבות הדיאפרגמה.

הנדסה
המוניטין על איכותן העילאית של משאבות הדיאפרגמה של Air Dimension התהווה על ידי הנדסה ועקרונות תכנון חדשניים. רמת הביצוע והותק ארוך השנים במאות המקרים שבהם עסקה ADI בתחום משאבות הדגימה ®Dia-Vac המוצבים בכמה רמות מעל המתחרים בתעשייה, מהווים הוכחה חותכת כי מוניטין העליונות הטכנולוגית של החברה הורווח ביושר והינו שריר וקיים. אם צרכי הלקוח ואופן השימוש שלו במשאבה דורש התאמה אישית, מחלקת ההנדסה של ADI מוכנה לכל אתגר בתכנון משאבה המותאמת במדויק לצרכי הלקוח.

עם מגוון רחב של מכונות CNC, אנו בברלין טכנולוגיות יכולים להתאים את משאבות ®Dia-Vac במהירות ובמחיר מותאם לתקציבך על מנת לענות על צרכי השימוש שלך. על-מנת להתחיל את שימושי המשאבה המותאמים לצרכיך, צור עמנו קשר עוד היום.

הרכבה
בחברת Air Dimensions, הרכבת המוצר נעשית בידיים ולא על ידי מכונות. ידיים אלו שייכות לאנשי מקצוע מנוסים שעברו הכשרה נרחבת.

העובדים של Air Dimensions מקדישים זמן רב בעבודת הרכבת המשאבות, על מנת שיתקבלו במחסן שלך תוך ימים ספורים ממועד ההזמנה. מדדי ביצועים של משאבות הדיאפרגמה מוכחים שאף יצרן משאבות אינו יכול להשתוות להם.

הבטחת איכות
גם חלק המשאבה הקטן ביותר שחברת Air Dimensions מייצרים נבדק בעשרות נקודות שונות לאורך תהליך הרכבתו. לא משנה מה גודל המשאבה, כל אחת מן היחידות עוברת 100% מבדקי ביצועים.

הסיבה לכך היא פשוטה – זיהוי פגם במפעל הוא קל בהרבה מתיקונו בשטח, עבורנו ועבורך. לכן, מדדי הבטחת האיכות נבדקים היטב ונבדקים בשנית על מנת להבטיח את האיכות הכוללת שלקוחותינו מסתמכים עליה.

חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל את משאבות הדיאפרגמה והמדחסים של חברת Air Dimensions ותשמח לסייע לכם באיתור והתאמתם לצרכי הייצור שלכם. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

חברת לה פונטה La Fonte איטליה הוקמה בשנת 1975 והיא כיום ידועה במוצריה בתחום הסינון, טיהור והמשאבות.
משאבות מחומרים מרוכבים מתאימות לנוזלים אגרסיביים ולתעשיית המזון והכימיה.

לחברת לה פונטה La Fonte מגוון סוגי משאבות ביניהם:

משאבות דיאפרגמה, משאבות צנטריפוגליות מגנטיות, משאבות צנטריפוגליות אנכיות חצי טבולות ומשאבות חבית.

חברת סנדפייפר – SANDPIPER קיימת מאז שנת 1965. היום החברה היא תת-מותג של חברת Warren Rupp (וורן רופ) אשר מספקת משאבות דיאפרגמה כפולה, המופעלות על ידי אוויר (AODD).

לחברת Sandpiper מגוון רחב של משאבות בגדלים ודגמים מגוונים, העונים כמעט לכל צורך של התעשייה ומתאימים למגוון רחב של יישומים. המשאבות מתאימות במיוחד לתעשיות המזון, משקאות, כימיקלים, שמנים וגזים, אריזה, ציפוי ועוד.

היצרן גראקו GRACO USA מהמובילים בעולם במערכות התזה וריסוס משנת 1926. פיתח במהלך השנים סדרות משאבות ייחודיות להעברת הנוזלים הבעייתיים במערכות. המשאבות מציעות פתרונות ושיפורים בהשוואה למשאבות שקיימות בשוק. השיפורים בתחום הנצילות, תפעול ותחזוקת המשאבות, שמתאימות לכלל התעשיות.

חברת גראקו GRACO USA מיוצגת בישראל על ידי חברת ברלין טכנולוגיות, המייבאת ומשווקת את מוצריה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות.

חברת Murzan האמריקאית מייצרת כבר למעלה מ-40 שנה משאבות דיאפרגמה תעשייתיות ומערכות סניטציה למגוון נרחב של יישומים תעשייתיים. לחברה מפעלי ייצור בג'ורג'יה, ארה"ב, צרפת ומקסיקו. המשאבות של Murzan משמשות להעברת חומרים צמיגים, מוצקים ונוזלים, המכילים פריטי מזון – מחתיכות מזון קטנות ועד ביצים שלמות.

Murzan גם מציעה מערכות פריקה לריקון רכזים צמיגים ומרכיבים אחרים, כגון מילויים לעוגות, וזלין, חומרים קוסמטיים צמיגיים שונים וחומרים אחרים שקשה להוציא מתוך חביות וקערות ערבוב.

את משאבות הדיאפרגמה ומערכות הסניטציה של Murzan אפשר למצוא במגוון של יישומים בתעשיית המזון והקוסמטיקה ומשתמשים בהם בייצור מוצרים כגון גבינות קוטג', מוצרי חלב, יוגורט, רסק עגבניות, מיצי פירות, רכזים, שמפו, משחת שיניים וכו'. משאבות היצרן מאושרות מזון על פי תקנים EHEDG ו- A3.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

החברה האיטלקית דבם (DEBEM) מתמחה בייצור מגוון רחב של משאבות דיאפרגמה / פניאומטיות /
ממברנות / חבית במגוון חומרי מבנה כגון: PP, אלומיניום, נירוסטה וטפלון. את המשאבות של
DEBEM ניתן למצוא במגזרים רבים בתעשייה, כגון כימיה, טקסטיל, מזון ואלקטרוניקה.

עיקר כוחה של החברה נובע מהשקעה במחקר ופיתוח בתוך החברה. מחלקת המחקר של
החברה מאפשרת לה להיות בחוד החנית של החידושים הטכנולוגיים בתחום, ולראייה, את
המשאבות של DEBEM אפשר למצוא אצל לקוחות בכל העולם, כולל מספר חברות
בינלאומיות גדולות.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

חברת פומפה קוצי, או בתרגום לעברית משאבות קוצ'י (POMPE CUCCHI) האיטלקית נמצאת בתחומי השאיבה, משאבות מינון (dosage) והעברה של נוזלים כבר למעלה מ-40 שנה.

המחקר המתמשך של החברה אחרי חומרים ותהליכים חדשים מאפשר ל-POMPE CUCCHI להמשיך ולהתפתח מבחינה טכנולוגית ולהציע משאבות איכות תעשייתיות מתקדמות בתחומן. כך לדוגמא, תהליכים חדשים מאפשרים לחברה לייצר סדרת משאבות עם דרגת קושי של עד 4000 Vickers, מה שמאפשר לפתח יישומים חדשים שעד לפני זמן לא רב נחשבו בלתי אפשריים.

מלבד הייצור של gear pumps ו-metering pumps, החברה משמשת נציגה של יצרניות המשאבות ITT Jabsco, GRACO, ו-Grun-Pumpen.

את המשאבות של POMPE CUCCHI אפשר למצוא במגוון תעשיות, כגון תרמוהידראוליקה, ציפויים, כימיה, מזון, נייר, מכשור תעשייתי, מקררים, פרמצבטיקה, חקלאות, קוסמטיקה ותחומים רבים נוספים. את אחת המשאבות של החברה אפשר אפילו למצוא במנוע שמונת הצילינדרים של אחד הדגמים החדשים של אלפא רומאו. לך הלקוח, שמחפש אחר משאבת מינון דיאפגרמה חשמלית, משאבת מינון דיאפרגמה חשמלית מרובת ראשים, או משאבת גלגלי שיניים, POMPE CUCCHI היא הפתרון המושלם.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

משאבות SERA מיוצרות על ידי חברת SERA (סרה) הגרמנית אשר מאז הקמתה בשנת 1945, הייתה שם נרדף לאיכות, מומחיות, חדשנות, אמינות וגמישות.

כאחת היצרניות הגרמניות המובילות ברחבי העולם של טכנולוגיות מינון, משאבות ומדחסים, מספקת SERA פתרונות מותאמים אישית, יעילים ומיטביים לכל היישומים הכרוכים במינון, הזנה ודחיסת נוזלים וגזים מדויקים ומבוקרים. בין היתר, החברה מייצרת ומשווקת סל רחב של משאבות ומדחסים (קומפרסורים) איכותיים וחדשניים, מערכות מינון ומשאבות נוזלים, טכנולוגיות מדידה ובקרה, משאבת/מדחס דיאפרגמה ואביזרים וחלקי חילוף.

SERA יודעת להתאים כל מוצר באופן מדויק לדרישות הספציפיות של הלקוח – ובכך לאפשר לכל עסק להגיע לתוצאות אופטימליות עבורו.

ברלין טכנולוגיות משווקת את מוצרי חברת SERA בישראל. בכל שאלה או צורך, נשמח לשוחח ולסייע לכם.

לסוגי משאבות נוספות – לחץ כאן

 

חברת קריין (CRANE) מפתחת ומייצרת מוצרים באיכות גבוהה ביותר לטיפול בהעברת נוזלים, כגון שסתומי שרוול (sleeved plug valves), שסתומי פרפר (butterfly valves), משאבות דיאפרגמה שעובדות על לחץ אויר מסוג DEPA, משאבה פריסטלטית מסוג ELRO ועוד.

ל-CRANE יש ניסיון של 40 שנים בייצור משאבות דיאפרגמה ומשאבות פריסטלטית מתוצרת DEPA והמשאבות הללו נחשבות למהימנות ויעילות ביותר. נעשה בהן שימוש במגוון של יישומים בכל רחבי העולם, כולל כאלו שנחשבים לתובעניים ביותר בתעשיות הפרמצבטיקה, בריאות, אוטומציה ואחרות.

כשמדובר במשאבות מסוג ELRO, הרי ש-CRANE מייצרת אותן ב-15 השנים האחרונות למגוון גדול של יישומים תעשייתיים וניידים בתעשיות הכימיה, בנייה, איכות סביבה ואנרגיה. המשאבות הללו מאד אמינות ויש להן מוניטין מעולה בכל רחבי העולם.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

 

דילוג לתוכן