מכונות מילוי

ייבוא ושיווק מכונות מילוי

מכונות מילוי פועלות בשלב הכנת המוצר לקראת אריזתו והפצתו לשוק. תפקידן של מכונות המילוי הנו לטעון את המוצר בטרם צאתו מקו הייצור ולמלאו בכלי קיבול מתאים רגע לפני איטומו, שילוחו לקראת אריזה והפצתו החוצה לשווקים השונים.

כלי הקיבול של מכונות המילוי יכולים להיות בקבוקים, אמפולות, גביעים, צנצנות, דליים, שפופרות, שקים, ארגזים ועוד.

חברת ברלין טכנולוגיות מייבאת לישראל מכונות מילוי של יצרנים מובילים מאירופה, העומדים בתוי תקן מחמירים, ובעלי איכות ייצור מן הגבוהות בעולם. כמה מן החברות המובילות בישראל הנן לקוחות קבועים וחוזרים של החברה.

התקשרו עכשיו לברלין טכנולוגיות או צרו קשר באמצעות הטופס שבאתר אם גם אתם זקוקים למידע נוסף על מכונות המילוי של המופצים על ידי ברלין טכנולוגיות או להזמנת מכונות מילוי. נשמח לשוחח.

 

להמשך קריאה

יצרנים

חברת FASA AB מייצרת ציוד מינון ואריזה למוצרי חלב. מאז שנת 1959 (במשך למעלה מ- 60 שנה) צברה החברה ניסיון רב בתחום האריזות והיא מוכרת בתעשיית החלב בכל רחבי העולם.
חברת FASA מציעה מוצרי אריזה עבור מחלבות בגודל קטן ובינוני למוצרי חמאה, גבינה מעובדת, יוגורט, מרגרינה ועוד.
מזה מספר שנים שותפה של FASA היא חברת EGLI השוויצרית לה נסיון של מעל 100 שנה בתעשיית החמאה והמרגרינה והחברות יחד מספקות פתרונות משולבים

Weert הוא מרכז ייצור ושירות מתקדם, הממוקם בעיירת ווירט בדרום הולנד ומספק שירותים לכל העולם. Weert שייך למגוון הפתרונות של חברת סינטגון Syntegon המתמחה בעולמות האריזה. מרכז הייצור של סינטגון בווירט עוסק בייצור מגוון רחב של מכונות מילוי, אריזה ואיטום בשקיות וקרטונים, מכשירי בדיקה ומערכות מינון. הייחודיות של מכונות האריזה, מילוי ואיטום של Weert מבית Syntegon נובעות מהחתירה של החברה לחדשנות כערך מוביל, לצד התאמה לרגולציות ותקנים שונים ברחבי העולם.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את מוצרי חברת Syntegon ומשווקת את מוצריה. לייעוץ והזמנות צרו קשר.

למכונות אריזה ומילוי נוספות לחץ כאן

ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את תאגיד Syntegon.

תיק המוצרים של Syntegon, נע בין מכונות אריזה, מילוי ועיבוד בתחום המזון, הממתקים, כמו גם עבור מוצרי בריאות היגיינה. מכונות האריזה, המילוי והייצור שלה עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

Syntegon הינה החברה מהמתקדמות ביותר בעולם מבחינה טכנולוגית בתחום מכונות ייצור, מילוי ואריזה. לחברה חברות בת רבות בתחומים שונים אשר משלימות אחת את השנייה. היא מתמחה במילוי ואריזה של מוצרים שנדרש טיפול יותר סטרילי לצורך אריזתו.

כדי לשמור על הזהות ועל האינדיבידואליות של תחומי היכולות שלנו, המוצגים שסינטגון מייצגת נשמרו וכתוצאה מכך, גם נשמרו המסורת, הניסיון והידע המסורתיים של המותגים השונים.

Syntegon מייצרת מכונות שיכולות להתאים את עצמן לדרישות הלקוחות, כמו גם למגוון גדול של מוצרים ולכמויות ייצור גדולות ככל שנדרש. יתרונות נוספים של החברה הינם היכולות והמומחיות שנצברו בסינטגון בעשרות השנים האחרונות בטיפול במוצרים סטריליים ובאים לידי ביטוי במכונות המיוצרות בחברה.

בשנים האחרונות קונצרן Syntegon איגד תחתיו מספר חברות מובילות בתחום מילוי ואריזה של מוצרי מזון.
ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את AMPACK AMMANN, אחד ממותגי Syntegon, מזה כעשרים שנה, ולאחרונה התחילה לייצג גם את שאר חברות הבת של Syntegon בתחום המזון.

למכונות אריזה ומילוי נוספות לחץ כאן.

אוסגוד אינדסטריז בע"מ נוסדה ב-1975 והייתה בבעלות פרטית במשך יותר מ-40 שנה. לאוסגוד יש מספר רב של פטנטים על המכונות שלה. היא זכתה בפרס לאריזות חדשניות של חברת DuPont והיא ידועה מאוד בתעשיית האריזה. סינטגון ואוסגוד עמדו ביחסי עבודה במשך שנים רבות, כשאוסגוד שימשה כסוכנת של סינטגון בצפון אמריקה. אוסגוד אינדסטריז בע"מ מהווה חלק מתאגיד Syntegon סינטגון מאז 2015.

אסגוד מתכננת ומייצרת מכונות קוויות וסיבוביות לשם הפרדת מוצרים, מילוי, איטום וכיסוי של כוסות נייר ומכלים מוכנים מראש. בנוסף החברה מציעה פתרונות מלאים לקו הייצור ושירות מקיף לאחר המכירה. המתקן כולל יחידות הנדסה, ייצור, הרכבה, מעבדת בדיקות של מחלקת המו"פ, הנהלה, מכירות ושיווק, אדמיניסטרציה ושירותים.

יש לנו נוכחות חזקה במיוחד במגזר מוצרי החלב, עם מכונות מילוי העומדות בתקני ההיגיינה 3A, בגרסה נקייה ובגרסה אולטרה נקייה. אף שתעשיות מוצרי החלב והמזון הן החלק הארי של המוצרים שאנו עוסקים במילוים, הפורטפוליו שלנו נרחב ומקיף. היישומים כוללים מוצרים כגון יוגורט, שמנת חמוצה, גבינה, מרגרינה, גלידה ושלגונים, סלטים הניתנים לשאיבה, מחית תפוחי אדמה (פירה), המבורגרים וגבינה, חומוס, רטבים ומתבלים, אבקות שתייה, קפסולות קפה, מזון לבעלי חיים ומשחות ניקוי.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את חברת Syntegon סינטגון ומשווקת את מוצריה, לייעוץ ומידע צרו קשר.

חברת קליקלוק (Kliklok) חלק מקבוצת Syntegon המתמחה בעולמות האריזה. במשך יותר מ-50 שנים ניצבת קליקלוק בחזית הטכנולוגיה בתחום אריזת מזון. מכונות לייצור קרטונים המסוגלים להחזיק מטען במשקל מרבי ובמשקל מינימלי, טיפול אוטומטי במוצר, שרוולים העוטפים את המוצר ומיכון ייעודי.

מהמרכז באנגליה, בעיר בריסטול, קליקלוק מתכננת, מייצרת ומפיצה מכונות ברחבי אירופה, המזרח התיכון, דרום-מזרח אסיה ואוקיאניה. מרכז הפעילות של קליקלוק-וודמן באטלנטה שבארה"ב משרת את לקוחותינו בארה"ב, קנדה, דרום אמריקה וחלקים מאסיה.

המיומנות של חברת Kliklok והמיקוד בתעשיות הליבה שהם משרתים כל כך הרבה שנים – מזון קפוא ומקורר, חטיפים, מוצרי חלב ומוצרי מאפה – מאפשרים לחברה לעמוד בצרכים ההולכים וגדלים של לקוחותיהם ולהישאר צעד אחד לפני כולם בשוק המשתנה של ימינו.

החברה משקיעה בהתמדה מאמצים ומשאבים נוספים כדי לוודא שמיכון האריזה שלהם נשאר הבחירה המובילה עבור יצרני מזון ברחבי העולם.

קיימות – בעידן זה של מודעות לסביבה, הולכים וגוברים הקולות הקוראים לשימוש ב"חומרי אריזה ברי קיימא". יצרני המזון במיוחד נמצאים תחת לחץ לבחון דרכים נוספות לצמצום השימוש בחומרי האריזה ולשיפור שיטות האריזה שלהם. כך שלמטרות ייצור קרטון, משמעות הדבר אינה רק שימוש בפחות חומרי אריזה אלא גם שימוש בחומר ממוחזר ובקרטונים קלים יותר.

עם רקע של 50 שנות ייצור, לחברת Kliklok יש את הניסיון, הידע והמיומנות הנדרשים כדי לספק את הביטחון של אריזה מהירה המשתמשת בקרטון קל במגוון הציוד.

Kliklok מציעה ליצרני המזון את ההזדמנות לארוז את מוצריהם באופן יעיל ורווחי, אך תוך התחשבות בצורך להשתמש במשאבים מתחדשים ובני קיימא.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את Kliklok ואת Syntegon ומשווקת את מוצריהן. לייעוץ והזמנות צרו קשר.

ב-1921 נוסדה חברת Hansella – האנסלה תחת השם ברטן ושות', ע"י אלברט הנקל האב והאנס ברטן, בריידט. כבר בשנה שבה הוקמה עברה החברה למיקומה הנוכחי בעיר פירסן. ב-1931 הוחלף שמה של החברה לשם האנסלה בע"מ. עוד מימיה הראשונים התרכזה החברה באספקת מכונות איכותיות לתעשיית הממתקים.
ב-1966 נרכשה החברה על ידי חברת סינטגון  Syntegon ושולבה ביחידה העסקית "ממתקים ושוקולד". שיפור מתמיד ועקביות, עוד מראשית קיומה של החברה, מהווים ערובה למכונות איכותיות ולשירות באיכות גבוהה.

המותג Hansella – שייך למגוון המותגים של חברת סינטגון המתמחה בעולמות האריזה.

החברה עוסקת בשלושה תחומים:

  • ייצור ממתקים
  • מיכון לאריזת ממתקים.
  • מיכון למילוי וסגירה מוצרי קוסמטיקה ומוצרי מזון.

 

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את סינטגון – Syntegon ומשווקת את מוצריה. צרו קשר לייעוץ והזמנות.

המותג ELEMATIC – אלמאטיק שייך למגוון המותגים של חברת Syntegon סינטגון המתמחה בעולמות האריזה.
אלמאטיק מומחית בקרטון מוצג וגלי ומספקת פתרון אריזה מלא, החל מהרעיון ועד לקווי אריזה מלאים של מארזים מסוג אלמטיק (Elematic).

מארזי אלמאטיק מתאפיינים ביעילות ובעמידות. הם ידידותיים למפעיל וגמישים במיוחד, עם פורמט קל ומהיר ושינויים בסגנון האריזה.

אנחנו כאן כדי שתתייעצו איתנו על פיתוח מכונות לייצור אריזות מוכנות לקמעונאי או אריזות למשלוח.
ממתקים, דברי מאפה, מוצרי חלב, מזון נוזלי, מוצרי קוסמטיקה, מזון לחיות מחמד, מוצרים שאינם מזון. לא משנה איזה מוצר יש לכם, אנו נמצא את פורמט האריזה המתאים לכם.
לאחר ההתקנה של המכונה להכנת מארזים (case packer) במיקומכם אנו מסייעים לכם בשירות, תחזוקה וביצוע שינויים באופן מיומן.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את ELEMATIC וסינטגון Syntegon ומשווקת את מוצריהן.

 

ההיסטוריה של חברת דובוי – Doboy וסינטגון Syntegon החלה לפני יותר מ-100 שנים, בתחילת שנות ה-70 של המאה ה-19, כאשר נוסד עסק טחנות קמח על גדות נהר ווילוו בניו ריצ'מונד שבוויסקונסין.

בסוף שנות ה-30 של המאה ה-20 החל המתקן לייצר ולמכור מוצרי חיטה תפוחה ודגני אורז. שקיות הצלופן של דגני האורז נאטמו באמצעות מספריים חמים, אך איכות האיטום הייתה נמוכה. אד קשמן, נשיא החברה, ששמה היה אז דאוובוי אינדסטריז (Doughboy Industries) ולאחר מכן דובוי (Doboy), הציב את האתגר לשניים מבוני הטחנות שלו, שפעלו יחד ועצבו אוטם סיבובי. עד מהרה נפוצה בתעשייה הידיעה בנוגע ליעילותן של המכונות לשם איטום צלופן, ובתוך זמן קצר החלה דאוובוי לקבל פניות בנוגע למכונות אלו. החברה החלה לייצר ולשווק את האטם בתחילת שנות ה-40 של המאה ה-20, וב-1946 ייצרה את האטם התעשייתי (band sealer) הראשון שלה, הצלחה שהקנתה לדובוי דריסת רגל יציבה בעסקי מכונות האריזה.

הקו הראשון של מכונות אריזה אופקיות נכנס לייצור בתחילת שנות ה-70 של המאה ה-20, וקו אריזת הקרטונים נכנס לשימוש ב-1991. ב-2001 נכנס לשימוש קו המוצר של אוטומציה רובוטית. ב-1 ביולי 2004 נרכשה דובוי על ידי סינטגון וב-2007 הועבר קו ייצור השקיות במכונות אנכיות למתקן בריצ'מונד. ב-2009 שינתה דובוי את שמה לשם Bosch Packaging Technology ובהמשך ב-2020 שם החברה שונה לסינטגון Syntegon כפי שהוא היום.

במרוצת השנים זכו מכונותינו במספר פרסי חדשנות ובטיחות. כיום, סינטגון Syntegon היא חברה פעילה במכון יצרני מכונות האריזה (PMMI), יחד עם מספר ארגונים אחרים העוסקים באריזה.

Syntegon מציעה מגוון ציוד אריזה – מכונות אריזה, ציוד לסגירה ואיטום של שקיות, מכונות מילוי ואיטום שקיות אנכיות, הזנה, ייצור וסגירה של קרטונים/מגשים, ומכונות להרמה ומיקום. אנו מציעים פתרונות אריזה גמישים, במסגרת האפשרויות הכספיות של הלקוח, תוך שימוש ברכיבים מודולריים סטנדרטיים. ניתן גם לשלב את מכונותינו המודולריות לשם יצירת קווים באוטומציה מלאה.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את Doboy וסינטגון Syntegon ומשווקת את מכונות המילוי ואיטום שקיות אנכיות, הזנה, ייצור וסגירה של קרטונים, מגשים ומכונות להרמה ומיקום שלהן.

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום אשר ישמחו לייעץ לכם על מכונה מתאימה על פי הצרכים שלכם, צרו קשר.

חברת אמפאק  – Ammpack, המהווה חלק מחברת סינטגון – Syntegon מאז ה-1 באוקטובר 2012, נוסדה ב-1971 כמשרד ההנדסה "זיגפריד אמאן". הניסיון הרב והמיומנות הטכנית של המותג הביא להזמנה של יותר מ-1,600 מכונות.

כמובילה טכנולוגית בתכנון מכונות למילוי ואריזה עבור כוסות ובקבוקים מוכנים מראש, אמפאק מבצעת פעולות פיתוח מקיפות בקבוצת המוצר "מזון נוזלי" שלה, באמצעות השירותים חובקי העולם שלה. מכונות המילוי המיוצרות בקונינגסברון שבגרמניה מסוגלות לארוז נוזל למוצרים צמיגים היגייניים נקיים, אולטרה-נקיים ואספטיים. מכונות אלו יכולות לשמש לא רק למילוי מוצרים חלביים כמו יוגורט, גבינת קוטג' ופודינג, אלא גם מוצרי מזון לתינוקות ותזונה קלינית וכן ממרחים כגון חומוס.

אמפאק מציעה שירותים מהתחקור הראשוני של הלקוח, דרך השלב התכנון והייצור ועד לשירות שלאחר המכירות. במילים אחרות, לכל אורך מחזור החיים. במטרה לעמוד בדרישות ספציפיות, אמפאק מביאה את מיומנותה בפיתוח מכונות מותאמות אישית תוך שיתוף פעולה עם הלקוח.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל מכונות למילוי ואריזה למזון נוזלי של חברת אמפאק – Ampack, צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

 

המותג טבופארם – TEVOPHARM מייצר פתרונות אריזה אופקיים לשוקולדים, ממתקים ודברי מאפה, שייך למגוון המותגים של חברת Syntegon סינטגון, המתמחה בעולמות האריזה.

חברת סינטגון Syntegon נוסדה ב-1960 תחת השם "טבופארם" בהולנדית. לאחר שהייתה חלק מחברה הגרמנית אוטו האנסל בע"מ, ולאחר מכן מהחברה הגרמנית קלוקנר וורקה בע"מ, נרכשה החברה ב-2003 על ידי חברת רוברט בוש בע"מ. ב-2009 שונה שמה של החברה ל-Bosch Packaging Technology, וולאחר מכן לסינטגון. כיום טבופארם היא אחד המותגים החזקים של חטיבת Syntegon.

ל-Syntegon יש יותר מ-50 שנות ניסיון באספקת פתרונות אריזה אופקיים, כולל מכונות אריזה בזרימה אופקית ומערכות הזנת חומר והפצה. החברה מתמקדת באספקת מכונות חדשניות, מהירות ואמינות המציעים תשואה טובה להשקעה.

הפורטפוליו של החברה נע מפתרונות אריזה בודדים המשתמשים בהזנה ידנית ועד לקווי אריזה אוטומטיים לחלוטין. החברה מייצרת מכונות אריזה בזרימה אופקית, מכונות אריזה אנכיות סטנדרטיות וכן מכונות אריזה inverted ומכונות אריזה לאיטום הרמטי. להשלמת ההיצע הרחב של מכונות אריזה, מציעה החברה מגוון מערכות הזנה בעלות התאמה מושלמת למכונות האריזה. פתרונות אריזה רבים הותקנו ברחבי העולם לשם אריזה של שוקולדים, ממתקים, דברי מאפה ועוד.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את חברת Syntegon סינטגון ומשווקת את מוצריה, לייעוץ ומידע צרו קשר.

למכונות אריזה ומילוי נוספות לחץ כאן.

מכונת מילוי מסוג פיסטון פילר – Piston Filler הינה מכונה פנאומטית למילוי נפחי מדויק של נוזלים וחומרים סמיכים. מיועד לתעשיות המזון, המשקאות, הפרמצבטיקה, כימיה ,קוסמטיקה וכיו"ב,
המכשירים מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות: מילוי נוזלים דלילים, כגון מיצים, רטבים ושמנים, ומילוי נוזלים סמיכים, כגון קרמים, משחות, תחליבים, ג'ל וכו'. לחומריים סמיכים משתמשים בבוחנת עזר להפעלת האל חוזר שבין כניסה ויציאה של המכשיר. ניתן לכוון את נפח המילוי ואת המהירות על פי הצורך.
שתי אפשרויות להפעלה – ע"י פדל (חצי אוטומטית) או הפעלה אוטומטית. הפעלה וניקוי קלים ונוחים.

המיכל והצינור עשויים מפלדת אל חלד SS316 וגוף המכונה מפלדת אל חלד SS304.
הקירות הפנימיים והחלקים העיקריים מעובדים בגימור ליטוש מראה Ra≤0.2-0.4μm המתאים למזון ופארמה ועמידים כמובן בפני חלודה וקורוזיה.

הפיסטון פילר קיים במגוון רחב של נפחי מילוי וניתן להזמינו בתצורת בוכנה אחת או שתי בוכנות.

בתצורת שתי בוכנות ניתן להשתמש בשתי הבוכנות יחד, או בכל בוכנה לחוד.

ניתן להזמין מכשיר עם מיכל מילוי של 40 ליטר.

קבוצת אייס (ICE Group) מפולין הינה יצרנית ציוד תעשייתי לייצור גלידות. החברה החלה לפעול כחברת מסחר בשנת 1991 ומאז סוף שנות ה-90 מתרכזת בייצור. החברה מייצאת ציוד תעשייתי לייצור גלידות מזה עשור ליצרני גלידות בכל העולם.
ניסיונה הרב של ICE Group והיכולות הטכניות שלה מאפשרות לה לענות על מגוון צרכים שונים של יצרניות גלידה ולהתאים פתרונות לדרישות לקוח ייחודיות. החברה מספקת מענה לתהליך הייצור, מכונות אריזה לגלידה, ושלבים נוספים בתווך

 

 

 

חברת מירומטיק (MIROMATIC) הגרמנית נוסדה ב-1981 ומציעה את הפתרונות הטובים ביותר למחלבות ולתעשיית המזון בתחומי הערבוב, חלוקה למנות, מילוי וסגירה. האיכות הגבוהה של המכונות של חברת MIROMATIC מסייעת לשיפור ביעילות מערכי האריזה והייצור של לקוחותיה.

חברת MIROMATIC שואפת להציע ללקוחותיה את הפתרונות הטובים ביותר עבור הצרכים הספציפיים שלהם, בעזרת שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר.

ל–MIROMATIC לקוחות בכל רחבי העולם, כולל חברות כ-KNAUF, PINAR, תנובה, Wernsing, SERA ואחרות.

 

חברת יוניפיל- "UNIFILL" נוסדה בשנת 1979 כחברת המייצרת אריזות לחברות אחרות ומ-1981 היא עוסקת בייצור מכונות הפועלות בשיטת תרמופורמינג אנכי (Vertical Thermoform) לשם מילוי וסגירה של מנות עבור התעשייה הפרמצבטית ותעשיית הקוסמטיקה. המכונה הראשונה שיועדה לתעשיית המזון הושקה בשנת 1986.
כיום UNIFILL מוכרת ברחבי העולם כיצרן עולמי מוביל של מכונות הפועלות בשיטת תרמופורמינג אנכי לשם מילוי וסגירה של מנות פלסטיק, לשימוש בתעשיית המזון, התעשייה הפרמצבטית, התעשייה הכימית ותעשיית מוצרי הטיפוח.

כיום מעסיקה חברת "UNIFILL" כ-30 עובדים במטה שלה, הממוקם בבומפורטו, ליד העיר מודנה שבצפון איטליה.

"UNIFILL" פועלת בסין משנת 2004 באמצעות השלוחה שלה במדינה זו, אשר מעסיקה צוות עובדים טכניים ועובדי שיווק מקומיים במטרה להעניק שירות טוב יותר ללקוחות החברה בסין וברחבי אסיה.

היעזרות בשירותיהם של מהנדסי שירות מקומיים, ציוד עזר, ספקי חלקים אמינים או יצרנים מקומיים של חומרי פלסטיק עלולה להפוך, בעיקר בתחומים מסוימים של השוק, למשימה ארוכה ומתישה העלולה להעמיד בסכנה את הצלחת הפרויקט, בייחוד בשלב שבו העסק ממריא.

ל-"UNIFILL" יש המיומנות והניסיון הנדרשים כדי להביא להצלחת פרויקט ולהדריך את הלקוח בכל שלבי הפרויקט.

לפיכך, הלקוחות של ""UNIFILL נהנים לא רק מהשימוש בטכנולוגיה מתקדמת מאוד, אלא גם נגישה לרשת של אנשים וחברות מנוסים מאוד, כגון יועצים לציוד תהליכי, יצרני ציוד חיפוש והפקה (upstream) וזיקוק ושיווק (downstream), ספקי חלקים מקומיים, ספקים מקומיים של חומרי פלסטיק ורבים אחרים.

זה מה שב- UNIFILL"" כינו "חבילת הניסיון", מלוא סל המידע, טיפים, קשרים ומיומנות הכוללים גם בדיקות חינם לחומרי פלסטיק, אנליזה של אופטימיזציה ועיצוב של צורה, מבדקי תאימות למרכיבים וחומרים ובקרות איכות אחרות, המגיעות יחד עם דוח טכני מפורט ורלוונטי על ידי צוות העובדים המומחים שלנו.

 

חברת BAG2PACK הינה חברה צרפתית המתמחה במכונות וציוד אריזה לתעשיות המזון, כימיקלים וקוסמטיקה. הציוד של BAG2PACK מתאים לאריזת מוצרים כגון חלב, גבינה, רטבים, שמנת, סירופים, משקאות, מרקים, חומרי סיכה, מוצרי קוסמטיקה ובשמים.

 

 

 

דילוג לתוכן