אמפאק | Ampack

מכונות למילוי ואריזה למזון נוזלי

חברת אמפאק בע"מ – Ammpack, המהווה חלק מחברת סינטגון – Syntegon (לשעבר Bosch Packaging Technologies) מאז ה-1 באוקטובר 2012, נוסדה ב-1971 כמשרד ההנדסה "זיגפריד אמאן". הניסיון הרב והמיומנות הטכנית של המותג הביא להזמנה של יותר מ-1,600 מכונות.

כמובילה טכנולוגית בתכנון מכונות למילוי ואריזה עבור כוסות ובקבוקים מוכנים מראש, אמפאק בע"מ מבצעת פעולות פיתוח מקיפות בקבוצת המוצר "מזון נוזלי" שלה, באמצעות השירותים חובקי העולם שלה. מכונות המילוי המיוצרות בקונינגסברון שבגרמניה מסוגלות לארוז נוזל למוצרים צמיגים היגייניים נקיים, אולטרה-נקיים ואספטיים. מכונות אלו יכולות לשמש לא רק למילוי מוצרים חלביים כמו יוגורט, גבינת קוטג' ופודינג, אלא גם מוצרי מזון לתינוקות ותזונה קלינית וכן ממרחים כגון חומוס.

אמפאק מציעה שירותים מהתחקור הראשוני של הלקוח, דרך השלב התכנון והייצור ועד לשירות שלאחר המכירות. במילים אחרות, לכל אורך מחזור החיים. במטרה לעמוד בדרישות ספציפיות, אמפאק מביאה את מיומנותה בפיתוח מכונות מותאמות אישית תוך שיתוף פעולה עם הלקוח.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל מכונות למילוי ואריזה למזון נוזלי של חברת אמפאק – Ampack, צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

 

להמשך קריאה

יצרנים נוספים בתחום:

מכונות מילוי ואריזה למוצרי חמאה, מרגרינה, גבינה מעובדת, טבורוג, יוגורט ועוד
מנועי בעירה, גנרטורים, יחידות אנרגיה מכל הסוגים
שסתומים, חיבורי צינורות ורכיבי צינורות
פיתוח מערכות הנעה איכותיות ובעלות רמת דיוק גבוהה ליישומים תעשייתים
ייצור אריזה למוצרי מזון ברמת פרמיום

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן