דובוי | DOBOY

מכונות מילוי ואיטום שקיות אנכיות, הזנה, ייצור וסגירה של קרטונים, מגשים ומכונות להרמה ומיקום

ההיסטוריה של חברת דובוי – Doboy וסינטגון Syntegon (שנקראה בעבר Bosch Packaging Technology) החלה לפני יותר מ-100 שנים, בתחילת שנות ה-70 של המאה ה-19, כאשר נוסד עסק טחנות קמח על גדות נהר ווילוו בניו ריצ'מונד שבוויסקונסין.

בסוף שנות ה-30 של המאה ה-20 החל המתקן לייצר ולמכור מוצרי חיטה תפוחה ודגני אורז. שקיות הצלופן של דגני האורז נאטמו באמצעות מספריים חמים, אך איכות האיטום הייתה נמוכה. אד קשמן, נשיא החברה, ששמה היה אז דאוובוי אינדסטריז (Doughboy Industries) ולאחר מכן דובוי (Doboy), הציב את האתגר לשניים מבוני הטחנות שלו, שפעלו יחד ועצבו אוטם סיבובי. עד מהרה נפוצה בתעשייה הידיעה בנוגע ליעילותן של המכונות לשם איטום צלופן, ובתוך זמן קצר החלה דאוובוי לקבל פניות בנוגע למכונות אלו. החברה החלה לייצר ולשווק את האטם בתחילת שנות ה-40 של המאה ה-20, וב-1946 ייצרה את האטם התעשייתי (band sealer) הראשון שלה, הצלחה שהקנתה לדובוי דריסת רגל יציבה בעסקי מכונות האריזה.

הקו הראשון של מכונות אריזה אופקיות נכנס לייצור בתחילת שנות ה-70 של המאה ה-20, וקו אריזת הקרטונים נכנס לשימוש ב-1991. ב-2001 נכנס לשימוש קו המוצר של אוטומציה רובוטית. ב-1 ביולי 2004 נרכשה דובוי על ידי סינטגון (Bosch Packaging Technology) וב-2007 הועבר קו ייצור השקיות במכונות אנכיות למתקן בריצ'מונד. ב-2009 שינתה דובוי את שמה לשם בוש פקג'ינג טכנולוג'י בע"מ ובהמשך ב-2020 שם החבר השונה לסינטגון Syntegon כפי שהוא היום.

במרוצת השנים זכו מכונותינו במספר פרסי חדשנות ובטיחות. כיום, סינטגון Syntegon (לשעבר Bosch Packaging Technology) היא חברה פעילה במכון יצרני מכונות האריזה (PMMI), יחד עם מספר ארגונים אחרים העוסקים באריזה.

Syntegon מציעה מגוון ציוד אריזה – מכונות אריזה, ציוד לסגירה ואיטום של שקיות, מכונות מילוי ואיטום שקיות אנכיות, הזנה, ייצור וסגירה של קרטונים/מגשים, ומכונות להרמה ומיקום. אנו מציעים פתרונות אריזה גמישים, במסגרת האפשרויות הכספיות של הלקוח, תוך שימוש ברכיבים מודולריים סטנדרטיים. ניתן גם לשלב את מכונותינו המודולריות לשם יצירת קווים באוטומציה מלאה.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את Doboy ו-סינטגון Syntegon ומשווקת את מכונות המילוי ואיטום שקיות אנכיות, הזנה, ייצור וסגירה של קרטונים, מגשים ומכונות להרמה ומיקום שלהן.

להמשך קריאה

סרטונים:

יצרנים נוספים בתחום:

מכונות מילוי ואריזה למוצרי חמאה, מרגרינה, גבינה מעובדת, טבורוג, יוגורט ועוד
מנועי בעירה, גנרטורים, יחידות אנרגיה מכל הסוגים
שסתומים, חיבורי צינורות ורכיבי צינורות
פיתוח מערכות הנעה איכותיות ובעלות רמת דיוק גבוהה ליישומים תעשייתים
ייצור אריזה למוצרי מזון ברמת פרמיום

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן