סינטגון (בוש מכונות אריזה) | (Syntegon (Bosch Packaging Technology

מכונות אריזה ומילוי

ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את תאגיד Bosch. בתחילת שנת 2020 החליפה חטיבת מכונות האריזה ומילוי (Bosch Packaging Technologies), שהייתה שייכת לקונצרן Bosch, בעלות ונקראת מעתה קבוצת סינטגון Syntegon.

תיק המוצרים של Syntegon, הידועה בשמה Bosch Packaging, נע בין מכונות אריזה, מילוי ועיבוד בתחום המזון, הממתקים, כמו גם עבור מוצרי בריאות היגיינה. מכונות האריזה, המילוי והייצור שלה עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

Syntegon (בשמה הקודם Bosch Packaging Technologies) הינה החברה מהמתקדמות ביותר בעולם מבחינה טכנולוגית בתחום מכונות ייצור, מילוי ואריזה. לחברה חברות בת רבות בתחומים שונים אשר משלימות אחת את השנייה. היא מתמחה במילוי ואריזה של מוצרים שנדרש טיפול יותר סטרילי לצורך אריזתו.

כדי לשמור על הזהות ועל האינדיבידואליות של תחומי היכולות שלנו, המוצגים שסינטגון (לשעבר Bosch packaging) מייצגת נשמרו וכתוצאה מכך, גם נשמרו המסורת, הניסיון והידע המסורתיים של המותגים השונים.

Syntegon מייצרת מכונות שיכולות להתאים את עצמן לדרישות הלקוחות, כמו גם למגוון גדול של מוצרים ולכמויות ייצור גדולות ככל שנדרש. יתרונות נוספים של החברה הינם היכולות והמומחיות שנצברו ב-סינטגון (Bosch Packaging) בעשרות השנים האחרונות בטיפול במוצרים סטריליים ובאים לידי ביטוי במכונות המיוצרות בחברה.

בשנים האחרונות קונצרן Syntegon (לשעבר Bosch Packaging Technology) איגד תחתיו מספר חברות מובילות בתחום מילוי ואריזה של מוצרי מזון.
ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את AMPACK AMMANN, אחד ממותגי Syntegon (לשעבר Bosch Packaging), מזה כעשרים שנה, ולאחרונה התחילה לייצג גם את שאר חברות הבת של Bosch בתחום המזון.

למכונות אריזה ומילוי נוספות לחץ כאן.

להמשך קריאה

מוצרים עיקריים:

ווירט – Weert

מרכז הייצור והשירות של בוש בעיירה Weert בהולנד מתמחה בייצור מגוון רחב של מכונות מילוי, אריזה ואיטום בשקיות וקרטונים, מכשירי בדיקה ומערכות מינון.

טבופארם - TEVOPHARM

המותג טבופארם - TEVOPHARM מהווה חלק מבוש מאז 2003, והוא קיים יותר מ-50 שנה. מומחיותה של טוופארם היא בציוד אריזה אופקי.

אמפאק – Ampack Ammann

המותג אמפאק מהווה חלק מבוש מאז אוקטובר 2012. אמפאק מומחית בפיתוח וייצור של מכונות העומדות בדרישות היגיינה גבוהות, לשם מילוי ואריזה של נוזלים רגישים ומוצרים צמיגים לכוסות ובקבוקים מוכנים מראש.

אוסגוד – Osgood

המותג אוסגוד שייך לבוש מאז מאי 2015. אוסגוד מפתחת ומייצרת קווי ייצור מלאים למכונות קוויות וסיבוביות לשם מילוי ואריזה של מוצרים המחייבים תקני היגיינה גבוהים לתוך מכלים מוכנים מראש. הדבר כולל בין היתר גלידה, יוגורט, קינוחים וסלט וגבינה. אוסגוד מציעה גם פורטפוליו מקיף של שירותי תחזוקה, חלקי חילוף, הנדסת לקוח, בנייה מחדש ושיפור של ציוד קיים.

מאקאט – Makat

המותג מאקאט מהווה חלק מבוש מאז 2002, והוא קיים מ-1929. מאקאט מומחית בציוד ייצור למוצרי מתיקה בתבניות.

האנסלה – Hansella

המותג האנסלה מהווה חלק מבוש מאז 1966, והוא קיים מאז ייסוד ברטן ושות' ב-1921. מומחיותו של המותג האנסלה היא בייצור ואריזה של מוצרי מתיקה.

Hoenheim (נקרא בעבר Togum)

המותג Hoenheim (נקרא קודם לכן טוגום Togum) מהווה חלק מבוש מאז 1997, והוא קיים מ-1979. מומחיותה של החברה היא בציוד לייצור גומי לעיסה.

קליקלוק – Kliklok

המותג קליקלוק מהווה חלק מבוש מאז דצמבר 2015. קליקלוק ידועה ברחבי העולם כחלוצה בתחום פתרונות הקרטון לתעשיית המזון, כולל קרטונים העומדים בעומס גבוה ובעומס נמוך, טיפול אוטומטי במוצרים, עטיפה באמצעות שרוולים ומיכון ייעודי.

אלמאטיק – Elematic

המותג אלמאטיק - Elematic מהווה חלק מבוש מאז 2008. מותג זה החל את דרכו עם ייסוד חברת האנס פאל בע"מ ב-1964. מכונות אלמאטיק הן מכונות אריזה יציבות ואמינות.

דובוי – Doboy

המותג דובוי מהווה חלק מבוש מאז 2004. מותג זה החל את דרכו בשנות ה-40 של המאה ה-20, כשנמכר האוטם התעשייתי (band sealer) הראשון של דאוובוי (שם שקוצר לאחר מכן לדובוי). בעקבות ההצלחה של קו המוצרים לסגירת שקיות, הרחיבה דובוי את פעילותה למכונות אריזה אחרות והפכה למותג מהימן בתחום מכונות אריזה בזרימה אופקית, מכונות להכנת קרטונים ואוטומציה רובוטית.

וודמן – Woodman

המותג וודמן מהווה חלק מבוש מאז דצמבר 2015. וודמן מומחית באריזה אנכית ומציעה מגוון של מכונות לתהליכי מילוי ואיטום אנכיים, בנוסף לציוד להעמסת עגלות ידניות ומכונות להצמדת תוויות תצוגה לשקיות.

דמורקס – Demaurex

המותג דמורקס Demaurex מייצג חברה חדשנית ומובילה בתחום האוטומציה הגמישה, עם טכנולוגית של רובוטים המופעלים באמצעות צירים מקבילים. דמורקס מציעה פתרונות גמישים לאריזה אוטומטית עבור מארזים המסוגלים לשאת מטענים מרביים והזנה משטחית בשיטת הרמה והצבה (pick-and-place) של סוגים רבים של מכונות אריזה כגון מכונות אריזה, מכונות להכנת קרטונים ומכונות תרמופורמינג.

סרטונים:

הורידו את הקטלוג:

יצרנים נוספים בתחום:

מכונות מילוי ואריזה למוצרי חמאה, מרגרינה, גבינה מעובדת, טבורוג, יוגורט ועוד
מנועי בעירה, גנרטורים, יחידות אנרגיה מכל הסוגים
שסתומים, חיבורי צינורות ורכיבי צינורות
פיתוח מערכות הנעה איכותיות ובעלות רמת דיוק גבוהה ליישומים תעשייתים
ייצור אריזה למוצרי מזון ברמת פרמיום

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן