איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

יוניפיל | UNIFILL

מכונות מילוי – יצור – אריזה לתעשייה

חברת יוניפיל- "UNIFILL" נוסדה בשנת 1979 כחברת המייצרת אריזות לחברות אחרות ומ-1981 היא עוסקת בייצור מכונות הפועלות בשיטת תרמופורמינג אנכי (Vertical Thermoform) לשם מילוי וסגירה של מנות עבור התעשייה הפרמצבטית ותעשיית הקוסמטיקה. המכונה הראשונה שיועדה לתעשיית המזון הושקה בשנת 1986.
כיום UNIFILL מוכרת ברחבי העולם כיצרן עולמי מוביל של מכונות הפועלות בשיטת תרמופורמינג אנכי לשם מילוי וסגירה של מנות פלסטיק, לשימוש בתעשיית המזון, התעשייה הפרמצבטית, התעשייה הכימית ותעשיית מוצרי הטיפוח.

כיום מעסיקה חברת "UNIFILL" כ-30 עובדים במטה שלה, הממוקם בבומפורטו, ליד העיר מודנה שבצפון איטליה.

"UNIFILL" פועלת בסין משנת 2004 באמצעות השלוחה שלה במדינה זו, אשר מעסיקה צוות עובדים טכניים ועובדי שיווק מקומיים במטרה להעניק שירות טוב יותר ללקוחות החברה בסין וברחבי אסיה.

היעזרות בשירותיהם של מהנדסי שירות מקומיים, ציוד עזר, ספקי חלקים אמינים או יצרנים מקומיים של חומרי פלסטיק עלולה להפוך, בעיקר בתחומים מסוימים של השוק, למשימה ארוכה ומתישה העלולה להעמיד בסכנה את הצלחת הפרויקט, בייחוד בשלב שבו העסק ממריא.

ל-"UNIFILL" יש המיומנות והניסיון הנדרשים כדי להביא להצלחת פרויקט ולהדריך את הלקוח בכל שלבי הפרויקט.

לפיכך, הלקוחות של ""UNIFILL נהנים לא רק מהשימוש בטכנולוגיה מתקדמת מאוד, אלא גם נגישה לרשת של אנשים וחברות מנוסים מאוד, כגון יועצים לציוד תהליכי, יצרני ציוד חיפוש והפקה (upstream) וזיקוק ושיווק (downstream), ספקי חלקים מקומיים, ספקים מקומיים של חומרי פלסטיק ורבים אחרים.

זה מה שב- UNIFILL"" כינו "חבילת הניסיון", מלוא סל המידע, טיפים, קשרים ומיומנות הכוללים גם בדיקות חינם לחומרי פלסטיק, אנליזה של אופטימיזציה ועיצוב של צורה, מבדקי תאימות למרכיבים וחומרים ובקרות איכות אחרות, המגיעות יחד עם דוח טכני מפורט ורלוונטי על ידי צוות העובדים המומחים שלנו.

 אתר החברה

מוצרים עיקריים

  • מכונות Monobloc מסדרת TF
    מכונות למילוי במהירות נמוכה/בינונית/גבוהה עבור מנות קטנות
  • מכונות מילוי ואיטום Monobloc thermoform מסוג Smart Bottle
    לייצור בקבוקי פלסטיק מסליל יחיד של פלסטיק.
  • Resnova – מכונות לייצור suppositories

צור קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...