סוג: משאבות

SEKO היא יצרנית בעלת שם עולמי של משאבות מינון ומערכות מדידה עם ניסיון של מעל ל-40 שנה.
מוצרים של SEKO מותאמים לשימוש בתעשיות רבות – החל ממערכות היגיינה וניקיון, טיפול במים לצריכת אדם וחקלאות, שימוש במערכות קירור, טיפול בבריכות שחייה, תעשיות כימיה, מזון ופארמה. הפתרונות של SEKO מתאימים למגוון רב של יישומים הודות להתמחות שלה בתכנון וייצור של סלילוניות (סולנואידים) ומשאבות מינון, ביחד עם מערכות מדידה וניתוח מתקדמות.
ל-SEKO יש שפע של ניסיון בתעשייה העולמית והיא בעלת מעבדות תכנון, עיצוב וייצור באיטליה, רומניה וסין.
חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל משאבות ובינהן את משאבות מינון ומערכות מדידה של חברת SEKO, נשמח לסייע לכם באיתור והתאמתם לצרכי הייצור שלכם. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

 

חברת GVR POMPE הוקמה בשנת 1956 ופועלת בשוק האיטלקי והבינלאומי כיצרנית משאבות גלגלי שיניים ומשאבות קו יחידות וכפולות.
החברה, בעלת ניסיון של 60 שנים, ידועה בזכות המשלוח המהיר, הדיוק המקצועי, זמינות ללקוחותיה ואיכות המוצרים של ציוד טכני מהדור החדש.
חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את GVR POMPE ומשווקת את מוצריה.

תחומי יישום:
משאבות גלגלי שיניים משמשות לשאיבת חומר סיכה ונוזלים צמיגיים ללא יצירת סתימות או התמצקות החומר.

אלו חלק מהתחומים בה מיושמות המשאבות:

  • תעשיית המכונות, הברזל והפלדה
  • תעשיית המזון
  • ענף הבניין
  • התעשייה הכימית

מכונות הלחמה של חברת פוליסטאר Polystar מתאימות לשימוש בסביבות נקיות ובתנאים מחמירים של תעשיות המזון, פרמה וקוסמטיקה. כמו כן, מכשירים של Polystar משמשים לאריזת ציוד רפואי בתנאים אספטיים.

חברת פוליסטאר Polystar מציעה מערכות הלחמה שונות, החל מגרסאות שולחניות להפעלה ידנית וכלה בפתרונות אוטומטיים למחצה ואוטומטיים לחלוטין.

לחברת סומה משאבות SOMA Pumps ניסיון ארוך שנים בייצור ופיתוח של משאבות סינוס. ממציא משאבת הסינוס מנפרד סומר, אחראי טכני בחברת SOMA משאבות. בסיועו, בוצעו בשנים האחרונות שיפורים ניכרים במטרה להשביח את משאבת הסינוס SOMA והפכו למובילים במשאבות מסוג זה.
חלקי חילוף של משאבות סומה זהים לחלוטין באיכות ובמידות למשאבות סינוס של המתחרה העיקרי במחירים יותר אטרקטיביים ובזמן אספקה מהיר.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל ייצור ותחזוקה של משאבות סינוס של חברת סומה משאבות SOMA Pumps, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

חברת משאבות זנית – ZENITH PUMPS כמו חברות נוספות בקבוצת CIRCOR מיוצגת בלעדית בישראל על ידי חברת ברלין טכנולוגיות.

חברת המשאבות זנית ZENITH PUMPS מספקת מערכות מדויקות לטיפול בנוזלים, ללא פעימות להבטחת ביצועים אמינים עבור תעשיות תהליכיות.

משאבות מינון בעלות גלגלי שיניים של ZENITH PUMPS משרתות מגוון תעשיות, כגון דלק, גז ותחנות כוח, יישומים לתהליכי תמיכה באמצעות מערכות אמינות ללא פעימות לטיפול בנוזלים.

החל משנת 1920, חברת ZENITH PUMPS מציעה למהנדסים פתרונות לדרישות של זרימה מדויקת ללא פעימות עם NPSH נמוך. משאבות ספיקה קבועה אלה משתמשות במערכת גלגלי שיניים שלובים המסתובבים בתוך בית. כשגלגלי השיניים מסתובבים, נוצר חלל היונק את החומר אל המשאבה. מרווחי הפעולה ההדוקים בין גלגלי השיניים והאפשרויות לבחירת חומרים שונים עבור הבית מאפשרים יתרונות משמעותיים כשמשתמשים במשאבה עבור סיבים, פולימרים, דבקים, צבעים, מוצרי מזון ומוצרים אחרים.

מפעל הייצור של משאבות זנית מאושר לניהול איכות ISO 9001:2000. המשאבות של ZENITH מהוות חלק מחברת הטיפול בנוזלים CIRCOR (בורסת ניו יורק: CIR) שהיא מובילה כלל עולמית בהספקת פתרונות לטיפול בנוזלים ליישומים חיוניים עבור שווקים שונים, כולל ציים מסחריים, ביטחון, תעשייה, סיכה, דלק וגז וכן תחנות כוח.

דף החברה באתר CIRCOR

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

עם יותר מחמישים שנות ניסיון בייצור מגוון רחב של ציוד לתעשייה, כולל משאבות, בלנדרים ומיקסרים, חברתפייר גרין (PIERRE GUERIN) מצרפת הינה כיום אחת החברות המובילות בתחומה.

הציוד של החברה, אותו אפשר למצוא בחברות בכל רחבי העולם, משמש ליישומים תעשייתיים כמו תהליכי התססה (בתעשיית היין לדוגמא) וטיפול בנוזלים, בין השאר באמצעות משאבות צנטריפוגליות ושילוב של נוזלים ומוצקים ליצירת מוצרים הומוגניים בתעשיות שונות כגון מזון ותרופות.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

 

אודות אקווהפסט

המשאבות הצפות של אקווהפסט הינן פשוטות, מהירות, יעילות ואינן דורשות כל תחזוקה.

אקווהפסט, שהינה חברה מובילה בעולם, תכננה מגוון שלם של משאבות מים צפות בהתאם לדרישות משירותי כבאות שונים.
משאבות המים של אקווהפסט מאפשרות מילוי של כבאיות ושל כלי רכב המיועדים לכיבוי שריפות ביערות, מכל מקום מים עם גישה מוגבלת או ממיכל פתוח גמיש. משאבות אלו אידיאליות גם לשם פינוי מים במקרה של הצפה.

המשאבות הצפות של אקווהפסט, המיוצרות בצרפת מאז 1982, מסופקות לכוחות הכיבוי ב-50 מדינות ברחבי העולם.
מאז 2014 החברה הצטרפה לקבוצת סקורפ כדי להמשיך ולפתח את נוכחותה ברחבי העולם.

 

 

דילוג לתוכן