משאבות זנית | ZENITH PUMPS

מגוון משאבות מינון גיר

חברת משאבות זנית – ZENITH PUMPS כמו חברות נוספות בקבוצת CIRCOR מיוצגת בלעדית בישראל על ידי חברת ברלין טכנולוגיות.

חברת המשאבות זנית ZENITH PUMPS מספקת מערכות מדויקות לטיפול בנוזלים, ללא פעימות להבטחת ביצועים אמינים עבור תעשיות תהליכיות.

משאבות מינון בעלות גלגלי שיניים של ZENITH PUMPS משרתות מגוון תעשיות, כגון דלק, גז ותחנות כוח, יישומים לתהליכי תמיכה באמצעות מערכות אמינות ללא פעימות לטיפול בנוזלים.

החל משנת 1920, חברת ZENITH PUMPS מציעה למהנדסים פתרונות לדרישות של זרימה מדויקת ללא פעימות עם NPSH נמוך. משאבות ספיקה קבועה אלה משתמשות במערכת גלגלי שיניים שלובים המסתובבים בתוך בית. כשגלגלי השיניים מסתובבים, נוצר חלל היונק את החומר אל המשאבה. מרווחי הפעולה ההדוקים בין גלגלי השיניים והאפשרויות לבחירת חומרים שונים עבור הבית מאפשרים יתרונות משמעותיים כשמשתמשים במשאבה עבור סיבים, פולימרים, דבקים, צבעים, מוצרי מזון ומוצרים אחרים.

מפעל הייצור של משאבות זנית מאושר לניהול איכות ISO 9001:2000. המשאבות של ZENITH מהוות חלק מחברת הטיפול בנוזלים CIRCOR (בורסת ניו יורק: CIR) שהיא מובילה כלל עולמית בהספקת פתרונות לטיפול בנוזלים ליישומים חיוניים עבור שווקים שונים, כולל ציים מסחריים, ביטחון, תעשייה, סיכה, דלק וגז וכן תחנות כוח.

דף החברה באתר CIRCOR

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

להמשך קריאה

מוצרים עיקריים:

סדרה B

שומרת על בקרת זרימה אמינה למרות שינויים בטמפרטורה, צמיגות ולחץ. משאבות מסדרה B של משאבות זנית (ZENITH PUMPS) מתוכננות לספק בקרת זרימה יציבה, מדויקת והדירה של נוזלים תהליכיים למרות שינויים בטמפרטורה, צמיגות ולחץ. משאבות מסדרה B של ZENITH PUMPS נפוצות מאוד בעיקר בשירותי המחייבים מינון כמו צביעה, הוספת זרזים, שרפים, תמציות טעם וריח, ויטמינים, שמנים, דבקים, ציפויים, צבעים ולכות, פולימרים, חומרי סיכה, חומרי צביעה, מונעי הקצפה, תרופות, אוריתנים, דלקים וויסקוזה.  

סדרה H

מבטיחה בקרת זרימה אמינה ביישומי טמפרטורה וצמיגויות גבוהות. משאבות סדרה H של חברת זנית משאבות (ZENITH PUMPS) הן חזקות ועמידות בשחיקה, וכן מתוכננות לפעולה בטמפרטורות ובצמיגויות גבוהות. משאבות סדרה H מספקות זרימת נוזל מדויקת, הדירה וללא פעימות לפלחי שוק ייחודיים כמו תעשיות דבקים, תוספים, פולימרים, תוספים לחומרים פלסטיים, שמנים, זפת, דיו וסיבים.  

PEP II

משאבות מסדרת ZENITH PUMPS PEP II נפוצות בתהליכי שיחול (יצור וציפוי כבלים). משאבת גלגלי השיניים של ZENITH PUMPS משפרת את תהליך השיחול (יצור וציפוי כבלים) בכך שהיא מאפשרת לבורג להתיך ולמגן את הפולימר. כיוון שהמשאבה יוצרת את הלחץ הדרוש, היא משחררת את מכבש השיחול (אקסטרודר) מפעולה, מקטינה את המומנט הדרוש להפעלתו ומונעת נחשולי לחץ.  

BB PEP

המשאבה מסדרה BB PEP מתוכננת לעמוד בדרישות התעשייה, ואף לעלות עליהן, בכל הנוגע לביצועים עקביים ומדויקים, תוך הפחתה משמעותית של זמן התחזוקה ועלותה. השיפורים כוללים:

  •  חיי שירות ארוכים ומבנה חזק הודות לשימוש בפלדת כלים מחושלת.
  • זמן הרכבה מקוצר בכ-90%, תוך הפחתת מספר החלקים בכ-50%.
  • מניעת הצורך בחלקים קטנים או בכלים מיוחדים.
  • הפחתת הנזק לחלקים, פישוט ההרכבה והפחתת דליפות הודות לתכנון מהפכני של המסבים (מסוג B-Bearing).
 

גימור טוויה (Spin Finish)

משאבות גימור טוויה משמשות למדידה ולמינון של תמיסות גימור, בזרימה מדויקת וללא פעימות, שאותן יש צורך לספק לסיבים סינתטיים ולסיבי מילוי יחידניים (monofilaments) כמו פוליאסטר, ניילון, פוליפרופילן, אצטאט וראיון. משאבות מינון לגימור טוויה זמינות במגוון רחב של ספיקות ומספר פתחי יציאה.  

משאבה פלנטרית

סדרת המשאבות הפלנטריות של משאבות זנית – ZENITH PUMPS תומכת בפעולות הייצור של סיבים מותכים תוך הגדלה מרבית של התפוקה וזמני העבודה. משאבות מינון פלנטריות מספקות מספר זרמי יציאה במבנה משאבה קומפקטי. משאבות אלה אידיאליות ליישומי ספיקה קבועה הדורשים שתי יציאות או יותר.  

סדרה 9000

משאבות מינון מסדרה 9000 מתאימות לשימוש עבור נוזלים שונים. הן מציעות למהנדסים ומפעילים זרימה מדויקת, ללא פעימות ובמבנה קומפקטי. ניתן לרכוש משאבות B-9000ו-C-9000 עם אופציה לאטימת הינע מגנטי המונעת דליפת נוזלים דרך ציר ההנעה, משפרת את הבטיחות במפעל ומפחיתה פליטת VOC וכשלי אטם. שימוש במצמד המגנטי מקטין גם את משך זמני ההשבתות הנגרמות עקב כשלים של האטם המכני.  

משאבת גלגלי שיניים חצי טבולה

משאבת גלגלי שיניים חצי טבולה בהתקנה אנכית בחבית או מיכל נוזלים מתוצרת זנית תצליח ללא בעיה ביניקת נוזל צמיד מחבית היכן שמשאבה צנטריפוגלית לא תעבוד טוב עם נוזלים צמיגים. המבנה האנכי של משאבת גלגלי שיניים טבולה מאפשר חיסכון במשאבה כיוון שמשאבת גלגלי שיניים חצי טבולה אחת משמשת ליניקת הנוזל מהחבית ולמינון מדויק של נוזל צמיד מחבית, במקביל, ללא צורך במשאבה שניה.      

סרטונים:

יצרנים נוספים בתחום:

משאבות וצנטריפוגות ליישומים תעשייתיים
ייצור משאבות גיר ופתרונות מערכת
פתרונות שאיבה וערבוב למבחר גדול של תעשיות
משאבות מינון ומערכות מדידה
משאבות דיאפרגמה ומשאבות צנטריפוגליות

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן