שסתומים

ייבוא ושיווק שסתומים

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת מגוון רחב של שסתומים תעשייתיים עבור תעשיות שונות בישראל.
אנו משווקים שסתומים איכותיים המיוצרים על ידי היצרנים המובילים בעולם. שסתום הוא אביזר הנועד לוויסות, הכוונה או בקרת זרימה של נוזלים, גזים, מוצקים שהפכו לנוזלים או סוגים שונים של slurry  באמצעות פתיחה, סגירה או חסימה חלקית של מעברים שונים. שסתומי בקרה מודרניים יכולים לווסת לחץ או זרימה במורד הזרם ולפעול באמצעות מערכות אוטומציה מתוחכמות. קיים מגוון רחב מאוד של שסתומים, מבחינת הצורה והיישומים וניתן למצוא אותם כמעט בכל תהליך תעשייתי.

ישנם סוגים שונים של שסתומים, המופצים על ידי חברת ברלין טכנולוגיות הכוללים בין השאר: שסתומי אוויר, שסתומי דגימה, שסתומי צביטה, שסתומי תהליך ומערכות לניקוי צנרת.

בנוסף לייבוא הפצה ושיווק של שסתומים, חברת "ברלין טכנולוגיות" מוכרת חלקי חילוף לשסתומים של כל החברות המיוצגות על ידינו בישראל, ובכללן: אם. טי. אס, מורזן, קאופיט, קיסל, קיסלמן ועוד…

צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף או ביצוע הזמנה של שסתומים או חלקי חילוף לשסתומים.

 

להמשך קריאה

יצרנים

כאחת מהיצרניות המובילות באירופה של פריטים טכניים העשויים מאלסטומרים של פוליאוריטן, ACLA-WERKE GMBH מציעה פתרונות מתאימים וחסכוניים לבעיות בתחומי יישום רבים.
מגוון המוצרים הכולל של ACLA-WERKE GMBH, כולל יותר מ -20,000 חלקים שונים. הודות לידע המצטבר במשך שנים רבות של יצירת תרכובות וטכניקות עיבוד, החברה יכולה להבטיח ייצור אמין וחסכוני של חלקים יצוקים בודדים או בכמויות גדולות.
החלקים היצוקים של ACLA, של אלסטומרים PUR הומוגניים וסלולריים, משמשים בענפי תעשייה רבים ברחבי העולם בהצלחה רבה.

חברת Bartels Mikrotechnik היא ספקית חדשנית של מוצרים ופיתוחים למיקרו-מערכות שיוצרים ערך מוסף ללקוחותיה בסביבת שוק שלא מפסיקה להשתנות.
Bartels Mikrotechnik מייצגת איכות ואמינות. מובן מאליו שהחברה מתייחסת ללקוחותיה ולשותפיה בצורה הוגנת וכנה. החברה מנהלת את התקשורת שלה איתם בצורה פתוחה ומכבדת.

חברת מוצרי קלירקו הוקמה בשנת 1945 על ידי פרנק סי קלירי.

המיקוד העיקרי של החברה במאה ה -21 הוא נוזלי סיליקון. החברה מציעה קו שלם של נוזלי סיליקון מסוג PDMS, חומרי סיכה מסיליקון, נוזלי אמבט מסיליקון, נוזלי סיליקון להעברת חום, נוזלי סיליקון דיאלקטריים, נוזלי דעיכת סיליקון, נוזלי סיליקון עם מדד RI גבוה, סיליקונים מסוג פניל-מתיל, חומרי סיכה מסיליקון לדירוג מזון, תחליבי סיליקון, שמני סיליקון, חומרי סיכה מחוט סיליקון וגימורי חוטי סיליקון.

 

תעשיות:

 • חומרי סיכה מסיליקון לתעשיית המזון
 • מחקר ופיתוח
 • שירותי שנאים ובדיקות חשמליות
 • אנרגיה מתחדשת / אנרגיה סולארית
 • חיפוש נפט וגז
 • ייצור נייר וקרטון
 • פלסטיק / גומי ותבניות הזרקה
 • תעשיות ביטחוניות
 • תעשיות סביבתיות
 • ייצור חומרי תפירה וחוטים
 • תעופה / חלל

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום אשר ישמחו לתת ייעוץ, צרו קשר נשמח לשוחח.

חברת M&S Armaturen GmbH הוקמה בינואר 1983. כ-350 העובדים שלה מייצרים אביזרים באיכות גבוהה וחלקים מיוחדים של פלדת אל-חלד בשלושה מוקדי ייצור, עבור תעשיית המשקאות והמזון, וגם לתעשיית התרופות והקוסמטיקה.

כל הפריטים של החברה מיוצרים על ידי המכונות המתקדמות ביותר ומפותחים כל הזמן בהתאם לביקוש.

החברה מציעה מגוון רחב של כל חיבורי הצינורות ורכיבי הצינורות  שנפוצים בתעשיית המזון והמשקאות, כולל אביזרי התקנה הנדרשים

מותגי PharmCom ו –HyCom- מוצרים המיועדים ליישומים בתחום התרופות.

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום אשר ישמחו לתת ייעוץ, צרו קשר נשמח לשוחח.

Liquitec – ליקוויטק היא חברה צעירה בבעלות משפחתית שמנוהלת מהעיר קירשברג, שווייץ ולה חברת בת בציריך. Liquitec AG היא תאגיד מסוג SME המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של רכיבים ואביזרים סטריליים בתחומי הפארמה והביוטק.

בסיס הלקוחות הבינלאומי של החברה נותן אמון במותג ובמחויבות שלו לבטיחות מרבית של המוצרים. כל לקוחות החברה יכולים להיות בטוחים בכך שאם הם בוחרים לרכוש מוצר של Liquitec AG, הם יקבלו מוצר ברמת האיכות הגבוהה ביותר.

מהנדסי תהליך מנוסים ומומחים של 3D CAD מבטיחים אספקה של שירותי הנדסה מהירים ואיכותיים. בנוסף לפיתוח המתמשך של רכיבים המיוצרים במפעל שלה, החברה מייצרת גם מכשירים, מודולים ורכיבים בהתאמה אישית. בהקשר הזה, חשוב מאוד לחברה לקיים קשר שקוף, מתמשך ורלבנטי בין הצוות שלה לבין הלקוחות.

Liquitec AG הינה ספקית ראשית ובלעדית של מגוון רחב של מוצרים קריטיים בתעשיית ביו-טכנולוגיה לחברת Biogen:

המגוון כולל אטמים, מחברים, פילטרים, ממשקים מיוחדים, O-RINGS עד 1200 מ"מ, ברזים מיוחדים בתצורות שונות, חיישני טמפרטורה לתהליך, מלכודות לספורות, ובמיוחד יכולת תכנון וביצוע של רכיבים ומערכות מרוכבות על ידי מחלקת התכנון שלנו שלה עמדות CAD בתלת מימד מהמתקדמת בעולם.

כמו-כן לחברה יש מחסנים גדולים, יכולות ביצוע מעולות בתחומי הריתוך, החריטה והכרסום, עיבודי שטח לרמות אלקטרו-פוליש שאותם ניתן לרתום לצורך ייצור מתקנים ביו-טכנולוגיים שלמים.

ברלין טכנולוגיות היא הנציגה הישראלית של Liquitec ומשווקת בישראל רכיבים ואביזרים סטריליים בתחומי הפארמה והביוטק. נשמח לסייע לכם לאתר את הפתרון המתאים לכם. למידע נוסף צרו קשר.

Gulbinat Systemtechnik (גולבינט) היא חברה גרמנית המתמחה בייצור ברזים ומערכות לניקוי צנרת באיכות גבוהה. Gulbinat היא חברה ותיקה, בעלת יותר מ-50 שנות ניסיון בייצור מערכות לצנרת. ההתמחות של גולבינט היא בהגדרה מחדש של שטחים מתים בתוך שסתומים כדוריים, על מנת למנוע מצב של צינורות מזוהמים.

המוצרים של Gulbinat איכותיים מאוד ומאפשרים לכם להפסיק לדאוג מבעיות של היגיינה ולהתרכז ביכולות הליבה שלכם.

למוצרי החברה ערך מוסף רב:

• אין שטחים מתים, אין משקעים של המוצרים, אין הידבקויות
• הפחתה במאמצי הניקוי והתחזוקה
• רווח גבוה מהמוצרים
• עלייה ברמת הרווח תוך הפחתה בעלויות
• השפעה נמוכה על הסביבה

ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל את הברזים ומערכות ניקוי הצנרת של Gulbinat, נשמח לסייע לכם בכל שאלה.

חברת אפאצ'י – APACHE (או בשמה המלא "אפאצ'י פייפ-ליין פרודקטס") היא חברה קנדית הנחשבת לאחת היצרניות המובילות בעולם בכל מה שקשור בניקיון ובתחזוקה של צנרות. APACHE הוקמה בשנת 1986 ומאז מספקת קו של מוצרי פיגינג (pigging, נקראים גם חזירים, ציודים מיוחדים המשמשים לביצוען של פעולות תחזוקה בצנרת) עבור תעשיות הנפט, הגז הטבעי, השמנים והכימיקלים במדינות שונות ברחבי העולם.

חברת APACHE מונעת משתי עקרונות מרכזיים: האחד הוא מתן שירות מעולה ללקוחותיה והשני הוא עבודה בשותפות. היא מתמחה באספקת קו מוצרים מושלם של ציודי מוצרי פיגינג (pigging) החל מ- 2" ועד 56" (אינץ').

אפאצ'י מתגאה במיוחד בתהליך היצור של מוצרים לניקיון ותחזוקה של צנרת באיכות גבוהה, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על מתן שירות מצוין.

חברת אם. טי. אס – MTS Prozesstechnik הינה חברה בינלאומית הממוקמת בשוויץ.

MTS מפתחת פתרונות בתחום התהליך האספטי לתעשיות בתחום התהליך האספטי, ובעיקר לתעשיות המזון, תרופות, כימיה קוסמטיקה ולמחלבות.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל שסתומים ומתקנים אספטיים לתעשייה של חברת אם. טי. אס – MTS Prozesstechnik, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

למעבר לסוגי שסתומים נוספים לחץ כאן

חברת Murzan האמריקאית מייצרת כבר למעלה מ-40 שנה משאבות דיאפרגמה תעשייתיות ומערכות סניטציה למגוון נרחב של יישומים תעשייתיים. לחברה מפעלי ייצור בג'ורג'יה, ארה"ב, צרפת ומקסיקו. המשאבות של Murzan משמשות להעברת חומרים צמיגים, מוצקים ונוזלים, המכילים פריטי מזון – מחתיכות מזון קטנות ועד ביצים שלמות.

Murzan גם מציעה מערכות פריקה לריקון רכזים צמיגים ומרכיבים אחרים, כגון מילויים לעוגות, וזלין, חומרים קוסמטיים צמיגיים שונים וחומרים אחרים שקשה להוציא מתוך חביות וקערות ערבוב.

את משאבות הדיאפרגמה ומערכות הסניטציה של Murzan אפשר למצוא במגוון של יישומים בתעשיית המזון והקוסמטיקה ומשתמשים בהם בייצור מוצרים כגון גבינות קוטג', מוצרי חלב, יוגורט, רסק עגבניות, מיצי פירות, רכזים, שמפו, משחת שיניים וכו'. משאבות היצרן מאושרות מזון על פי תקנים EHEDG ו- A3.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

קאופיט KEOFITT היא חברה דנית מהמובילות בעולם בתחום שסתומי דגימה. החברה מתמחה בתחום ה-Sterile Sampling ומשווקת את מוצריה לחברות מובילות בעולם כמו קרלסברג, קולגייט, דנונה ואחרים.

KEOFITT נוסדה בשנת 1980 על ידי Kai Ottung, מומחה דני למבשלות בירה, שעזר למבשלות בירה ברחבי העולם לשכלל את טכניקות העבודה שלהן. תוך כדי עבודתו, הוא מגוון מוצרים ייחודי בתחום ה–Sterile Sampling לשימוש בתעשיות הרפואה, המשקאות הקלים, המזון וכמובן מבשלות הבירה.

למעבר לסוגי שסתומים נוספים לחץ כאן

 

חברת קיסל KIESEL היא יצרנית עולמית של מוצרי טיפול בנוזלים בסטנדרטים גבוהים למגוון תעשיות במשך 50 שנה. בין מוצרי החברה ברזים ואביזרים סניטריים, מערכות ניקוי צנרת היגייניות Pig Cleaning Systems ומשאבות למטרות שונות. מוצרי KIESEL מהווים מענה מושלם של "לוגיסטיקה פנימית של נוזלים" במפעלי ייצור. טווח היישומים של המשאבות כולל נוזלים בעלי צמיגות נמוכה וגבוהה, ואלה יכולים להיות מזוהמים ומעורבים בחומרים שוחקים או סיביים וכן בגזים. ניתן גם לשאוב משחות לצורך הולכה דרך מערכת צינורות. מוצרי KIESEL משמשים יצרנים במגוון תעשיות, כגון תעשיות כימיות ופטרוכימיות, ביוטכנולוגיה, פרמצבטיקה, קוסמטיקה, מזון, חלב ומשקאות.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

חברת KIESELMANN נוסדה בגרמניה בשנת 1937 כספק לביצוע עבודות חריטה וכבר בשנותיה הראשונות החלה החברה להתמחות בייצור מחברים (fittings). כיום, KIESELMANN הינה אחד הספקים המובילים של שסתומים ומחברים פלדת אל-חלד לתעשיות המזון, המשקאות, הכימיקלים, התרופות והביו-טכנולוגיה.

החברה מייצרת ומייצאת שסתום ביטחון, שסתום אל חוזר ומוצרים נוספים ליותר מ-50 מדינות ברחבי העולם (כולל ישראל כמובן).

קיסלמן KIESELMANN מציעה מגוון רחב של שסתומים חדשניים ואיכותיים, אשר מתוכננים ומעוצבים בהתאם למיטב מסורת האיכות הגרמנית. ב-KIESELMANN ניתן למצוא שסתומי נירוסטה באיכות גבוהה עבור אפליקציות היגייניות, בין אם מדובר בשסתום דיסק או שסתום פרפר פשוט, המופעל ידנית או פנאומטית, או בשסתומים מורכבים יותר, כגון שסתום ביטחון, שסתומי אל חזור או שסתום ויסות לנוזלים. בנוסף, מציעה החברה שסתומים אספטיים עם ממברנת טפלון (פטנט רשום של החברה) לשימוש בתנאים סטריליים

למעבר לסוגי שסתומים נוספים לחץ כאן

חברת שסתומי מק (MAC VALVES) היא יצרנית מובילה של שסתומים פנאומטיים מתקדמים. החברה, אשר נוסדה בשנת 1948 ונמצאת בבעלות עובדיה, ממוקמת במישיגן, ארה"ב, ויש לה שלושה מפעלי ייצור נוספים בבלגיה, טאיוון וניו זילנד.
MAC VALVES מייצרת שסתומי אוויר ומוצרים נלווים, תוך הקפדה על מתן מענה לצרכי השוק המשתנים. החברה עושה זאת, בין היתר, באמצעות השקעת משאבים מרובים בפיתוחים טכנולוגיים מתקדמים של מסנני אויר מבוקרים ומערכות פניאומטיות חדשניות ואמינות.

למעבר לסוגי שסתומים נוספים לחץ כאן

 

 

חברת נוקאדו (NOCADO) מייצרת מאז שנת 1966 שסתומים מפלדת אל-חלד באיכות גבוהה עבור תעשיית המזון והמשקאות.
NOCADO מחלקת את הציוד שהיא מייצרת לשלושה תחומים:

Nocanorm שסתומים היגייניים סטנדרטים
Nocaplus שסתומים שעומדים בדרישות האיכות מחמירות
Nocasept שסתומים שעומדים בדרישות איכות המחמירות ביותר, במיוחד עבור ייצור אספטי ומילוי, כמו גם עבור תעשיית הפרמצבטיקה
אחד המוצרים המוכרים של של NOCADO הוא שסתום הפרפר (butterfly valve). הפיתוח של השסתום, שנתמך על ידי דרישות ספציפיות של הלקוחות ושיתוף פעולה עם מחקרים באקדמיה, הצליח לשפר את האפיונים ההיגייניים של השסתום, האמינות שלו בזמן פעולה וגם להפוך את התחזוקה שלו לקלה ונוחה יותר.

למעבר לסוגי שסתומים נוספים לחץ כאן

 

עם יותר מחמישים שנות ניסיון בייצור מגוון רחב של ציוד לתעשייה, כולל משאבות, בלנדרים ומיקסרים, חברתפייר גרין (PIERRE GUERIN) מצרפת הינה כיום אחת החברות המובילות בתחומה.

הציוד של החברה, אותו אפשר למצוא בחברות בכל רחבי העולם, משמש ליישומים תעשייתיים כמו תהליכי התססה (בתעשיית היין לדוגמא) וטיפול בנוזלים, בין השאר באמצעות משאבות צנטריפוגליות ושילוב של נוזלים ומוצקים ליצירת מוצרים הומוגניים בתעשיות שונות כגון מזון ותרופות.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

 

חברת איי קיי או (AKO) הגרמנית הוקמה ב-1984 ויש לה כיום שתי חברות בנות בבריטניה ובצרפת. AKO הפכה בשנים האחרונות לחברה מובילה בשוק האירופי בייצור ברזי לחיצה (pinch valves). השסתומים שחברת AKO מייצרת הם פרי פיתוח של עשרות שנים וניתנים להתאמה לצרכים ייחודיים של כל לקוח ולקוח.

המומחיות של AKO בשסתומים באה לידי ביטוי ביכולתה לייצר ברזי לחיצה מתקדמים בטכנולוגיה חדשנית שמייצרים ערך מוסף גבוה מאד ללקוח הסופי במונחי עלות-תועלת. בנוסף לערך הכלכלי ללקוחות, AKO מספקת להם מוצר באיכות גבוהה ביותר, כולל שרוול גומי (rubber sleeve) שהוא ללא תחרות מבחינת אורך חיי המוצר לעומת כל מוצר מתחרה אחר.
את שסתומי הלחיצה (pinch valves) של AKO ניתן למצוא במגוון מגזרים תעשייתיים, כולל כימיקלים, נייר, מזון, אנרגיה, מחזור, טיפול במים ועוד.
יתרון נוסף הינו שאפשר להשתמש בברזי השליטה של AKO במקומות בהם יש חומרים מסוכנים. חברת אקו מסוגלת לספק בנוסף לברזי הלחיצה פתרונות שליטה כוללים למגוון יישומים, תוך התייחבות להשיג אורך חיי מוצר מקסימלי.

למעבר לסוגי שסתומים נוספים לחץ כאן

 

 

 

 

דילוג לתוכן