מפוחים

מפוחים

כאשר קיים צורך בביצוע פעולה המבוססת על יניקה, דחיסה ופליטה של אויר או גז אחר בלחץ – כנראה שקיים צורך במפוח. מפוח הנו מכשיר המזרים אויר או גז בלחץ לצורך ביצוע פעולה מסוימת. הפונקציונאליות של המפוחים היא רבה ומגוונת ויכולה לנוע בין ניקוי בסיסי של אבק או עלים, עבור דרך יישומים עדינים כמו פעולות צורפות שונות וכלה במפוחים תעשייתיים שתכליתם ריענון אוויר, שמירה על רמת חמצן נאותה באוויר ועוד.

מפוחים תעשייתיים

תפקידם העיקרי של המפוחים התעשייתיים הנו בדרך כלל ניטור ושמירה על איכות האוויר במפעל, אולם מפוחים אלה יכולים לסייע אף במגוון פעולות נקודתיות המותאמות לצורכי המפעל.

ניתן לחלק בצורה גסה את המפוחים התעשייתיים ל-3 קבוצות עיקריות :

  1. מפוח תעשייתי ללחץ נמוך בספיקה גבוהה
  2. מפוח ללחץ בינוני
  3. מפוח תעשייתי ללחץ גבוה.

צורת המבנה של המפוח מכתיבה את יכולת יצירת הלחץ. צורות מבנה נפוצות: מפוח רדיאלי, מפוח צנטריפוגלי, מפוח רגנרטיבי side channel , מפוח שמיניות ועוד.

המפוחים התעשייתיים שתכליתם שימור איכות האוויר שואבים את האוויר המזוהם ופולטים אותו אל מחוץ למבנה ובד בבד מזרימים אל תוך המבנה אויר נקי ורענן. תהליך זה מאפשר שמירה על איכות האוויר כל זמן שהמפוחים עובדים, ומאפשרים סירקולציה של האוויר והחלפתו.

חשוב לציין שתכלית המפוחים המיועדים לתעשייה הנה רבה ומגוונת, ובנוסף על מפוחי האוויר שתכליתם ניקוי האוויר ישנם מפוחים שתכליתם ניקוי מכונות, תעלות, צנרת וכיו”ב.

חברת ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת מבחר מפוחים תעשייתיים של מיטב היצרנים בעולם. בין החברות שאת מוצריהן משווקת בישראל ברלין טכנולוגיות ניתן למצוא את .אלקטרור, רובושי, אלמו ריטשל, שפיצנס בקר ועוד

להזמנת מפוחים, חלקי חילוף למפוחים, חלקי חילוף למערכות שונות או קבלת מידע נוסף- התקשרו עכשיו לחברת ברלין טכנולוגיות, או השאירו פרטים בטופס צרו קשר ונשמח לסייע היכן שניתן בבחירת מפוחים תעשייתיים לצורכיכם.

 

להמשך קריאה

יצרנים

חברת Republic Manufacturing – רפובליק מערכות ייצור פעילה מאז שנת 1962 והמטה שלה ממוקם בדאלאס, טקסס.

במקור, חברה זו הייתה יצרנית יריעות מתכת אשר במהרה הפכה לאחת החברות הגדולות ביותר באזור צפון טקסס.

טווח מוצריה של חברת רפובליק – Republic Manufacturing הוא נרחב וכולל בין היתר מפוחים תעשייתיים, משאבות ואקום, מדחסים, סכיני אוויר, מנועים ומערכות נוספות. בזמן שמוצרים רבים זמינים לשילוח מיידי, צוות המהנדסים של חברת “רפובליק” יכולים לבצע עיצוב אופציונאלי התואם את צורכיכם הספציפיים.

חברת אלקטרור ELEKTROR נוסדה בגרמניה בשנת 1923, הינה מובילה בינלאומית בתחום אספקת מגוון סוגים של מפוחים, הכוללים בין השאר מפוחים צנטריפוגליים, מפוחים רדיאליים ומפוחים רגנרטיביים עם ספיקה מקסימלית של 8250 מק”ש.

בגלל היישומים הרבים של ELEKTROR אשר עושים שימוש באוויר, אפשר למצוא מפוח צנטריפוגלי ואת מוצרי החברה כמעט בכל תחום יצרני בתעשייה.
החברה שמה דגש מיוחד על התחומים הבאים: פיתוח מפוח צנטריפוגלי לשימוש בטכנולוגיות יניקה וייבוש, ענפי תעשייה כגון מזון, משקאות וטקסטיל, טכנולוגיית מסועים, טכנולוגיה סביבתית, בקרת אקלים, ותחומי אריזה והדפסה. בכל התחומים הללו, ELEKTROR עובדת בשיתוף פעולה עם יצרני מתקנים ומכונות ומתאימה מפוח צנטריפוגלי הנדרש על פי היישום הנדרש.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל טכנולוגיית מפוחים רדיאליים, מפוחים צנטריפוגליים ומפוחים רגנרטיביים לתעשייה של חברת אלקטרור ELEKTROR, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

חברת רובושי (ROBUSCHI) האיטלקית מייצרת מגוון משאבות וציוד לתחומים שונים בתעשייה.

עם יותר משישים שנות ניסיון, ROBUSCHI היא בעלת ניסיון רב בפיתוחים טכנולוגים חדשנים. החברה שהחלה את דרכה בתיקון משאבות צנטריפוגליות, עברה מאוחר יותר לייצור משאבות ואקום ובלוארים מסוג לוב (lobe blowers) והפכה למותג בינלאומי ידוע בשלושת התחומים הללו.

גם כיום מתרכזת ROBUSCHI בייצור בלוארים, משאבות ואקום ומשאבות צנטריפוגליות.

למעבר לסוגי משאבות נוספות – לחץ כאן

ELMO RIETSCHLE הינה חברה גרמנית הפועלת מזה כ-50 שנה ונחשבת לאחת המובילות בעולם בייצור משאבות ואקום ומדחסים למגוון רחב של שימושים.
חברת אלמו ריטשלה (ELMO RIETSCHLE) ביססה את עצמה כספק עבור יצרני ציוד מקורי (OEM), המשלבים את מוצרי החברה במערכות שלהם, בתעשיות שונות : איכות הסביבה, דפוס ואריזה . כמו כן משאבות ואקום ולחץ המשמשות למגוון גדול מאוד של אפליקציות תעשייתיות, מדחסי אויר ועוד .

הפתרונות החדשניים שמציעה החברה באמצעות מוצריה השונים מיושמים במגוון תחומים כגון טכנולוגיה סביבתית, עיבוד/ אריזת מזון, אריזה של מוצרים שאינם מזון, טיפול בנייר ודפוס, עץ, שינוע, טכנולוגיה תהליכית ועוד תחומים רבים.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

ציוד פנאומטי – הידראולי לתעשייה

חברת ספיצנס SPITZNAS מגרמניה היא יצרנית מובילה של ציוד פנאומטי והידראולי. הציוד של SPITZNAS מתאים לסביבות עבודה שונות, כולל כאלו בעלות דרגת סיכון גבוהה.

SPITZNAS, שפועלת כבר למעלה ממאה שנים, מייצרת בין השאר ציוד פנאומטי שמתאים למכרות, מנועים, משאבות בוכנה ציריות, משאבות בוכנה רדיאליות, חלפים של ציוד הידראולי ועוד. עם כל כך הרבה שנות ניסיון, החברה ממנפת את הידע הרב שנצבר להטמעה מושלמת בשלבי התכנון והיצור של הציוד הפניאומטי המוביל בתחום. יחס עלות האחזקה למחיר, על בסיס האמינות המופלגת, יוצר כדאיות משתלמת לכל מהנדס מפעל או מנהל אחזקה.

 

חברת בקר (BECKER) היא יצרנית גרמנית של מבחר גדול של משאבות וואקום ומדחסי אוויר לשימושים תעשייתיים חדשנים.

BECKER מטביעה את חותמה בתעשייה כבר למעלה ממאה שנה, באמצעות מוצרים חדשניים ופיתוחים טכנולוגיים מתקדמים.
אחד היתרונות הבולטים במשאבות אלו הוא מיקום המסב בקצה המפוח ולא בין המאיץ למנוע כיצרנים אחרים.

משמעות הדבר היא קירור טוב יותר של המסב ואפשרות גישה להחלפתו, באופן מהיר ופשוט!
את המשאבות ומדחסי האויר של חברת BECKER אפשר למצוא, כאמור, במגוון רב של יישומים ותחומים בתעשייה, כאשר התחומים העיקריים הם: דפוס ונייר, טכנולוגיה רפואית, אריזה, אלקטרוניקה, לייזר ובניין.

דרישות היצור הגבוהות מביאות את מוצרי חברת BECKER לרמה האיכות הגבוה ביותר במשפחות המשאבות השונות – מה שמוזיל את עלויות האחזקה משמעותית כפועל יוצא מהאמינות הגבוהה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

 

 

דילוג לתוכן