משאבות פריסטלטיות

ברלין טכנולוגיות מייבאת מגוון של משאבות פריסטלטיות תעשיתיות

משאבה פריסטלטית (peristaltic pump) היא משאבת דחיקה חיובית. משאבות פריסטלטיות משמשות בתעשיית הכימיה, שפכים, מזון ותעשיות מסוכנות בשל אופן פעולתן. הפעולה של משאבה פריסטלטית מבוססת על לחיצת צינור סטטי שבו נלכד הנוזל. החלל הלכוד של הנוזל מוסע לאורך הצינור ע"י פעולת סחיטת הצינור בהתקדמות 2 נקודות הלחיצה עד לשחרור נקודת לחיצה קדמית ודחיסת הנוזל לצינור הסניקה.

פעולת סחיטת הצינור מתבצעת ע"י גלגל סובב שבהקפו ממוקם הצינור. מספר נקודות הלחיצה על הצינור קובע את רמת הדיוק של משאבה פריסטלטית. בהרפיית לחיצה על הצינור האלסטיות של הצינור פותחת אותו ומיצרת תת לחץ ע"י הגדלת נפח שמאפשר יניקה של עד כ- 0.9 בר.

יתרונה הגדול של משאבה פריסטלטית בא לידי ביטוי בכך שאין צורך באטם ציר כמו כן בשל המעבר המלא של הצינור במשאבה מתאפשרת העברת מוצקים גדולים יחסית במינימום פגיעה במוצקים. תהליך זה נקרא פריסטלסיס (peristalsis) והוא משמש במערכות ביולוגיות רבות, כגון פעולת צינור המעי בגוף האדם. חומר מבנה הצינור נקבע על פי עמידות לנוזל המועבר.

חלקי חילוף למשאבה פריסטלטית

חברת ברלין טכנולוגיות, בנוסף להיותה יבואן ראשי של משאבות פריסטלטיות, מייבאת גם חלקי חילוף למשאבות פריסטלטיות. רכישת חלקי חילוף אלה מאפשרת הוזלת תחזוקה שוטפת של המשאבה, ויש בה כדי לחסוך עלויות ברכישת משאבה פריסטלטית חדשה.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת "ברלין טכנולוגיות" לביצוע הזמנות או לקבלת מידע נוסף בדבר מגוון המוצרים המוצעים למכירה ע"י החברה.

להמשך קריאה

יצרנים

SEKO היא יצרנית בעלת שם עולמי של משאבות מינון ומערכות מדידה עם ניסיון של מעל ל-40 שנה.
מוצרים של SEKO מותאמים לשימוש בתעשיות רבות – החל ממערכות היגיינה וניקיון, טיפול במים לצריכת אדם וחקלאות, שימוש במערכות קירור, טיפול בבריכות שחייה, תעשיות כימיה, מזון ופארמה. הפתרונות של SEKO מתאימים למגוון רב של יישומים הודות להתמחות שלה בתכנון וייצור של סלילוניות (סולנואידים) ומשאבות מינון, ביחד עם מערכות מדידה וניתוח מתקדמות.
ל-SEKO יש שפע של ניסיון בתעשייה העולמית והיא בעלת מעבדות תכנון, עיצוב וייצור באיטליה, רומניה וסין.
חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל משאבות ובינהן את משאבות מינון ומערכות מדידה של חברת SEKO, נשמח לסייע לכם באיתור והתאמתם לצרכי הייצור שלכם. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

 

חברת פי סי אם משאבות – PCM PUMPS מספקת משאבות חלזוניות ומשאבות פריסטלטיות (משאבות לדחיקה חיובית ומשאבות ליניקה עצמית).

המשאבות של חברת PCM PUMPS מתאימות לנוזלים צמיגים, עם מוצקים וקורוזיביים ומותאמות באופן מושלם לתעשיות המזון והכימיה. למשאבות PCM ספיקה קבועה המספקת מינונים מדויקים.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בארץ את מוצרי חברת פי סי אם משאבות – PCM PUMPS, נשמח לעזור לכם בכל שאלה.

עם ניסיון של 150 שנה, חברת אולוויילר Allweiler היצרן הגדול בקבוצת CIRCOR. אחת מיצרניות המשאבות התעשייתיות הוותיקות ביותר בגרמניה. המשאבות של Allweiler בעלות תכנון חדשני באיכות גבוהה ביותר, ונעשה בהן שימוש במגוון רחב של ענפי תעשייה: מזוט, גז ודלקים, מזון ותרופות, וכן בתהליכים של כימיה, בניין, טיפול במים ושפכים, אנרגיה, נוזלים חמים, ספנות, מכונות עיבוד שבבי ותעשיית הנייר.
Allweiler משקיעה רבות בפיתוחים ושיפורים בייצור ועברה לאחרונה לעבוד עם מנועים בעלי נצילות גבוהה יותר בתקן IE3. החדשנות הטכנולוגית ממקמת את Allweiler בחזית הטכנולוגיה ומבטיחה משאבות איכותיות ואמינות לטווח ארוך.
אחד היתרונות העיקריים של Allweiler על פני יצרני משאבות אחרים הוא היכולת לתת פתרון מלא ללקוח במגוון רחב של יישומים עם משאבות תעשייתיות בעלות בורג אחד / חילזון, שני ברגים ושלושה ברגים, משאבות צנטריפוגליות, משאבות פריסטלטיות ומשאבות פרופלור.
בברלין טכנולוגיות בית מלאכה אינטגרלי ומקצועי לשיפוץ משאבות Allweiler עם חלקי חילוף מקוריים. התיקון המקצועי של המשאבות מבטיח עבודה תקינה ואמינה לאורך זמן כמצופה ממשאבות.

עדכונים שוטפים מאלוויילר:
אלוויילר מציגה את יחידת הבקרה החכמה ALLMIND לשיפור מעקב טיפולים והתראת תקלות שמשפר את היעילות והבטיחות של המשאבות מתוצרת החברה. היחידה החדשה מאפשרת בקרה על מספר משאבות וקבלת מידע והתראות כגון: שינויים בפרמרטים המתוכננים שלהן או מועדי ביצוע טיפולים ומביאה לשיפור משמעותי בהוצאות הטיפול השוטף, מניעת תקלת שבר ובצריכת האנרגיה שלהן.

 

 

 

 

 

 

 

משאבות אלוויילר עומדות בתקן העולמי:
חשוב לדעת כי החל מחודש ינואר 2020 משתנות תקנות הדלק (ISO) של ארגון International Maritime Organization (או בקיצור IMO), האוכף את החוקים והתקנות בתחומי הים. מעתה התקנה של IMO תקבע מינימום של 0.5% גופרית בדלק, במקום 3.5% שהיה נהוג עד כה. בתגובה, מודיעה חברת אלווילר כי המשאבות שלהם יעמדו בתקנות החדשות.

למידע נוסף על התקנות החדשות של ארגון IMO – לחץ כאן
למידע כיצד המשאבות של אלוויילר עומדות בתקן NEW IMO- לחץ כאן

למעבר לסוגי משאבות נוספות – לחץ כאן 

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת את מוצרי אלוויילר, לייעוץ והזמנה, צור קשר.

היצרן גראקו GRACO USA מהמובילים בעולם במערכות התזה וריסוס משנת 1926. פיתח במהלך השנים סדרות משאבות ייחודיות להעברת הנוזלים הבעייתיים במערכות. המשאבות מציעות פתרונות ושיפורים בהשוואה למשאבות שקיימות בשוק. השיפורים בתחום הנצילות, תפעול ותחזוקת המשאבות, שמתאימות לכלל התעשיות.

חברת גראקו GRACO USA מיוצגת בישראל על ידי חברת ברלין טכנולוגיות, המייבאת ומשווקת את מוצריה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות.

חברת קריין (CRANE) מפתחת ומייצרת מוצרים באיכות גבוהה ביותר לטיפול בהעברת נוזלים, כגון שסתומי שרוול (sleeved plug valves), שסתומי פרפר (butterfly valves), משאבות דיאפרגמה שעובדות על לחץ אויר מסוג DEPA, משאבה פריסטלטית מסוג ELRO ועוד.

ל-CRANE יש ניסיון של 40 שנים בייצור משאבות דיאפרגמה ומשאבות פריסטלטית מתוצרת DEPA והמשאבות הללו נחשבות למהימנות ויעילות ביותר. נעשה בהן שימוש במגוון של יישומים בכל רחבי העולם, כולל כאלו שנחשבים לתובעניים ביותר בתעשיות הפרמצבטיקה, בריאות, אוטומציה ואחרות.

כשמדובר במשאבות מסוג ELRO, הרי ש-CRANE מייצרת אותן ב-15 השנים האחרונות למגוון גדול של יישומים תעשייתיים וניידים בתעשיות הכימיה, בנייה, איכות סביבה ואנרגיה. המשאבות הללו מאד אמינות ויש להן מוניטין מעולה בכל רחבי העולם.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

 

דילוג לתוכן