איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

GRACO | גראקו

משאבות ייחודיות להעברת נוזלים "בעייתיים"

היצרן GRACO USA מהמובילים בעולם במערכות התזה וריסוס משנת 1926. פיתח במהלך השנים סדרות משאבות ייחודיות להעברת הנוזלים הבעייתיים במערכות. המשאבות מציעות פתרונות ושיפורים בהשוואה למשאבות שקיימות בשוק.  השיפורים בתחום הנצילות, תפעול ותחזוקת המשאבות, שמתיאמות לכלל התעשיות.

אתר החברה

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

מוצרים עיקריים

משאבות דיאפרגמה מופעלות אוויר

מנגנון הפעלה ייחודי לחיסכון בכמות האוויר הנדרשת להפעלה. מנגנון ההפעלה ( שסתום ) נתן לפרוק לצורך טיפול  / החלפה מבלי לפרק את המשאבה מהקו. מגוון גדול של חומרי מבנה להתאמה למגוון גדול של יישומים. אפשרות למשאבה ביחס העברה גדול עד 16 בר נוזל בסניקה. אפשרות למשאבה שכולה מפלסטיק כולל יח' ההפעלה . לעמידות טובה יותר בעבודה עם נוזלים תוקפניים.

 

משאבות דיאפרגמה מופעלות מנוע חשמלי

מבנה חיצוני זהה למשאבות דיאפרגמה מופעלות אוויר מאפשר החלפה קלה של משאבה קיימת. שקטה יותר ממשאבה מופעלת אוויר. נצילות גבוה יותר , מבטלת את הצורך בהפעלת קומפרסור. מנגנון הגנת לחץ סניקת נוזל גבוה, מאפשר המשך עבודת המש' כנגד ברז סגור ללא נזק למשאבה.

 

משאבות חבית בוכנתית מופעלת אוויר

מבנה פשוט ואמין. משאבת צינור ( חבית ) עם מכסה לחיצה . מיועד לנוזלים צמיגים

 

משאבות פריסטלטית עם נקודת לחיצה אחת על הצינור


גלגל / סנדל לחיצה אחד על הצינור השאיבה לקבלת אורך חיים כפול של הצינור. סיבוב וחצי (  540 מעלות ) של הצינור בבית המשאבה לקבלת זרימה רציפה עם מינימום פולסים. מבנה פשוט לתחזוקה קלה ומהירה. צינורות במגוון חומרי מבנה לעמידות בעבודה עם מגוון נוזלים.

קבצים להורדה

צור קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...