לגאפורס | LAGAFORS

פתרונות סניטציה

מאז שנת 1962, חברת Lagafors מתמקדת בשיפור מתמיד של תחומי בטיחות המזון ושמירת ההיגיינה בעלויות מופחתות, תוך צמצום ההשפעה הסביבתית ושיפור סביבת העבודה.
לחברה יש מכלול שלם של פתרונות לשמירת היגיינה בחברה שלכם.
בברלין טכנולוגיות, צוות מומחים בתחום אשר ישמחו לייעץ ולתת מענה בכל שאלה, השאירו פרטים בטופס.

להמשך קריאה

מוצרים עיקריים:

CCS – מערכת ניקוי מרכזית

מערכת הניקוי המרכזית של Lagafors®, CCS, מאפשרת לגורמים בתעשיית המזון להשיג רמת היגיינה מושלמת בעלות מופחתת והשפעה סביבתית מוקטנת, בסביבת עבודה טובה יותר.

WBS – מערכת מעקב על רישום

מערכת הרישום החדשה של ®Lagafors, LogTrace, נועדה לתת ללקוחות שלה שליטה על תהליכי הניקוי שמתבצעים, להבטיח אפשרות מעקב ולספק מדידות לפרמטרים קריטיים כולל פונקציות של אזעקה ותיעוד.

DCS – מערכת ניקוי מבוזרת

מערכת הניקוי המבוזרת החדשה של Lagafors®, DCS, מסייעת לחברות בתעשיית המזון להשיג היגיינה ברמה הגבוהה ביותר, ובמקביל לספק גמישות בתהליך הניקיון.

MCU – מערכת לחץ מים נמוך ניידת

מערכת לחץ המים הנמוך הניידת של Lagafors®, LWP-M II, היא מערכת ניקוי ניידת כוללת לשטיפה במים בלחץ ולשימוש בקצף כימי ובחומרי חיטוי.

ACE – מערכת ניקוי אוטומטית

מערכת הניקוי האוטומטית של Lagafors®, ACS II, מורכבת מיחידת בקרה ויחידות שסתום, ומשמשת לפתרונות מים, כימיקלים וחיטוי. המערכת מיועדת לניקוי אוטומטי של כל סוגי המסועים, לחגורות של מעליות וכו'.

ACO – אביזרים

מגוון שלם של מערכות ומוצרים היקפיים של Lagafors®. צינורות לחץ וצינורות מזון המורכבים עם שסתום כדורי או אקדח ריסוס ופטמה לחיבור ללוויין VMS.

המערכת הימית של Lagafors

Lagafors Marine היא מערכת ניקיון חדשנית המותאמת לתעשייה הימית. כל הטכנולוגיה בתעשייה הימית דורשת פתרונות ייחודיים ומותאמים אישית.

סרטונים:

יצרנים נוספים בתחום:

פתרונות סניטציה
מכונות לצחצוח נעליים, צמיגים והיגיינה בתעשייה
רוזטה גמישה לאיטום קירות במקומות של חדירת צינורות
משאבות דיאפרגמה תעשייתיות – מערכות סניטציה
מערכות היגייניות ומחסומים סניטריים

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן