ניטור דליפות

ברלין טכנולוגיות נציגה של מספר יצרני ציוד ניטור דליפות

איתור נזילות בקווי צנרת משמש לגילוי נזילות ובמקרים מסוימים גם היכן התרחשה הנזילה במערכות המכילות נוזלים וגזים. קווי צנרת הנן הצורה החסכונית והבטוחה ביותר להובלת נוזלים, גזים, ומוצרי זורמים אחרים. כאמצעי להולכה. על קווי צנרת לעמוד בדרישות גבוהות של בטיחות, אמינות ויעילות. במידה שהם מתוחזקים כהלכה, קווי צנרת יכולים להחזיק מעמד ללא הגבלת זמן, ללא דליפות.

אם קו צנרת חשוף לבלאי בעיקר אם אינו מתוחזק כהלכה, הוא עלול להתחיל אט אט להיאכל (בתהליך קורוזיה). זורמים דולפים יוצרים אות קולית (אקוסטית) כשהם עוברים דרך חור בצינור. ציוד ניטור דליפות עובד על בסיס חיישנים אקוסטיים המחוברים לדופן החיצוני של הצינור יוצרים "טביעת אצבע" כקו התייחסות אקוסטי, מהרעש הפנימי של הצינור במצבו התקין (ללא נזק). כשמתרחשת דליפה, נוצר אות אקוסטי בתדר נמוך, והוא מתגלה ומנותח.

למידע נוסף והזמנות השאירו פרטים או צרו קשר טלפוני ונשמח לעזור

 

להמשך קריאה

יצרנים

חברת טסטינג (Testing) הסלובנית אשר נוסדה בשנת 1989, הינה ספקית של ציוד בדיקות איכותי מיוחד שבדרך כלל אינו זמין בשוק. העבודה היחידה של חברת TESTINGהיא עיצוב, פיתוח וייצור של ציוד בדיקות מיוחד עם סטנדרטים של IEC, CEE, EN ו-DIN. הציוד של החברה נבנה לצרכים העכשוויים שנקבעים על ידי הסטנדרטים האלו.

חברת Testing נכנסה לרשימת ה- IEC CB-BULLETIN OC כיצרנית מוכרת של ציוד בדיקה על בסיס המוצרים שלה, שנבדקו ונבחנו במעבדות בינלאומיות מוכרות ו-NCBs.

טווח הייצור של TESTING כולל ציוד בדיקות IP, אצבעות בדיקה וגשושיות, ציוד בדיקת בטיחות, אומדנים לתקעים ושקעים, מצמדים, מכשור לשבירת קיבולת, הפעלה רגילה ומבחנים של מתגים, תקעים, שקעים, ציוד למבחני התנגדות לחום ואש וציוד לבדיקה של כוח מכני וסיכונים מכניים, מדידים לכל סוגי הבדיקות המכניות של שקעים ותקעים חשמליים, בתי נורות, עמידות מפסקים במחזורים וכו'. בנוסף, Testing מייצרת תאים סביבתיים שונים, כולל תאים של לחות, טמפרטורה ואבק.

בעזרת הציוד של חברת טסטינג ניתן להתאים מוצרים לדרישות של תקנים לאומיים שונים כגון: IEC 60065, 60238, 60335, 60400, 60529, 60598, 60669, 60884, 60950, 61058, 61058, CEE, EN, JUS, ISO, OCIR, CCITT, DIN, BS, NF, UL. בנוסף, החברה ערוכה לעמוד גם ברגולציות ודרישות נוספות, בצורה מדידה ומוכחת.

איכות ואמינות של המוצרים של Testing הם לא רק דבר מהותי עבור החברה, אלא גם מאפיינים של כל החברות הידועות והיצרניות בעלות השם העולמי. ציוד בדיקות איכותי יכול גם לתרום לחיסכון נוסף בחומרים, אנרגיה וזמן.

ברלין טכנולוגיות משווקת את מוצרי Testing בישראל. אם אתם לא מוצאים את המוצר שחיפשתם, צרו קשר ונשמח לסייע.

 

 

 

ג'ורק (JORC) הינה חברה הולנדית המתמחה בציוד לניהול ואופטימיזציה של מערכות אויר דחוס, כולל פילטרים, מסנני אויר, נקזים, ציוד להפרדת מים ודלק, ציוד לגילוי דליפות אוויר, שסתומים, מדחס אויר ועוד.

מוצרי החברה מסייעים לכל מפעל שמשתמש במערכות אוויר דחוס לחסוך כסף רב על ידי מניעת בזבוז אוויר וחסכון בחשמל ובתחזוקה של המערכות הללו.

 

דילוג לתוכן