ניטור דליפות

ברלין טכנולוגיות נציגה של מספר יצרני ציוד ניטור דליפות

איתור נזילות בקווי צנרת משמש לגילוי נזילות ובמקרים מסוימים גם היכן התרחשה הנזילה במערכות המכילות נוזלים וגזים. קווי צנרת הנן הצורה החסכונית והבטוחה ביותר להובלת נוזלים, גזים, ומוצרי זורמים אחרים. כאמצעי להולכה. על קווי צנרת לעמוד בדרישות גבוהות של בטיחות, אמינות ויעילות. במידה שהם מתוחזקים כהלכה, קווי צנרת יכולים להחזיק מעמד ללא הגבלת זמן, ללא דליפות.

אם קו צנרת חשוף לבלאי בעיקר אם אינו מתוחזק כהלכה, הוא עלול להתחיל אט אט להיאכל (בתהליך קורוזיה). זורמים דולפים יוצרים אות קולית (אקוסטית) כשהם עוברים דרך חור בצינור. ציוד ניטור דליפות עובד על בסיס חיישנים אקוסטיים המחוברים לדופן החיצוני של הצינור יוצרים "טביעת אצבע" כקו התייחסות אקוסטי, מהרעש הפנימי של הצינור במצבו התקין (ללא נזק). כשמתרחשת דליפה, נוצר אות אקוסטי בתדר נמוך, והוא מתגלה ומנותח.

למידע נוסף והזמנות השאירו פרטים או צרו קשר טלפוני ונשמח לעזור

 

להמשך קריאה

יצרנים

ג'ורק (JORC) הינה חברה הולנדית המתמחה בציוד לניהול ואופטימיזציה של מערכות אויר דחוס, כולל פילטרים, מסנני אויר, נקזים, ציוד להפרדת מים ודלק, ציוד לגילוי דליפות אוויר, שסתומים, מדחס אויר ועוד.

מוצרי החברה מסייעים לכל מפעל שמשתמש במערכות אוויר דחוס לחסוך כסף רב על ידי מניעת בזבוז אוויר וחסכון בחשמל ובתחזוקה של המערכות הללו.

 

דילוג לתוכן