ניטור דליפות

ברלין טכנולוגיות נציגה של מספר יצרני ציוד ניטור דליפות

איתור נזילות בקווי צנרת משמש לגילוי נזילות ובמקרים מסוימים גם היכן התרחשה הנזילה במערכות המכילות נוזלים וגזים. קווי צנרת הנן הצורה החסכונית והבטוחה ביותר להובלת נוזלים, גזים, ומוצרי זורמים אחרים. כאמצעי להולכה. על קווי צנרת לעמוד בדרישות גבוהות של בטיחות, אמינות ויעילות. במידה שהם מתוחזקים כהלכה, קווי צנרת יכולים להחזיק מעמד ללא הגבלת זמן, ללא דליפות.

אם קו צנרת חשוף לבלאי בעיקר אם אינו מתוחזק כהלכה, הוא עלול להתחיל אט אט להיאכל (בתהליך קורוזיה). זורמים דולפים יוצרים אות קולית (אקוסטית) כשהם עוברים דרך חור בצינור. ציוד ניטור דליפות עובד על בסיס חיישנים אקוסטיים המחוברים לדופן החיצוני של הצינור יוצרים "טביעת אצבע" כקו התייחסות אקוסטי, מהרעש הפנימי של הצינור במצבו התקין (ללא נזק). כשמתרחשת דליפה, נוצר אות אקוסטי בתדר נמוך, והוא מתגלה ומנותח.

למידע נוסף והזמנות השאירו פרטים או צרו קשר טלפוני ונשמח לעזור

 

להמשך קריאה

יצרנים

חברת טסטינג (Testing) הסלובנית אשר נוסדה בשנת 1989, הינה ספקית של ציוד בדיקות איכותי מיוחד שבדרך כלל אינו זמין בשוק. המיקוד של חברת  TESTINGהוא בתכנון, פיתוח וייצור של ציוד בדיקות מוצרים לבטיחות ואמינות לפי תקנים של IEC, CEE, EN ו-DIN. הציוד של החברה נבנה ומעודכן כל הזמן עם העדכונים בתקנים.

חברת Testing נכנסה לרשימת ה- IEC CB-BULLETIN OC כיצרנית מוכרת של ציוד בדיקה על בסיס המוצרים שלה, שנבדקו ונבחנו במעבדות בינלאומיות מוכרות ו-NCBs.

טווח הייצור של TESTING כולל ציוד בדיקות IP, למים ואבק, עמידה בתנאי סביבה (טמפרטורה, לחות, אבק) אצבעות בדיקה וגשושיות (פרובים) לבטיחות מהתחשמלות, מדידים לתקעים ושקעים, בתי נורות ומצמדים ומכשור לבדיקת אורך חיי רכיבים חשמליים שונים. ציוד למבחני בטיחות של מתגים, תקעים, ושקעים. ציוד למבחני התנגדות לחום ואש למוצרים המוגדרים כחסיני אש.

בעזרת הציוד של חברת טסטינג ניתן להתאים מוצרים לדרישות של תקנים לאומיים שונים כגון: IEC 60065, 60238, 60335, 60400, 60529, 60598, 60669, 60884, 60950, 61058,   CEE, EN, JUS, ISO, OCIR, CCITT, DIN, BS, NF, UL. בנוסף, החברה ערוכה לעמוד גם ברגולציות ודרישות נוספות, בצורה מדידה ומוכחת.

איכות ואמינות של המוצרים של Testing הם בנשמת הפעילות של החברה. מסיבה זו כל המדידים, פרובים ומוצרים נוספים של חברה נבדקים כל אחד ואחד על ידי מעבדה חיצונית מוסמכת על ידי ממשלת סלובניה לתקן ISO 17025 ובכך חוסכת מהלקוח צורך בבדיקת המוצרים.

ברלין טכנולוגיות משווקת את מוצרי Testing בישראל. אם אתם לא מוצאים את המוצר שחיפשתם, צרו קשר ונשמח לסייע.

ג'ורק (JORC) הינה חברה הולנדית המתמחה בציוד לניהול ואופטימיזציה של מערכות אויר דחוס, כולל פילטרים, מסנני אויר, נקזים, ציוד להפרדת מים ודלק, ציוד לגילוי דליפות אוויר, שסתומים, מדחס אויר ועוד.

מוצרי החברה מסייעים לכל מפעל שמשתמש במערכות אוויר דחוס לחסוך כסף רב על ידי מניעת בזבוז אוויר וחסכון בחשמל ובתחזוקה של המערכות הללו.

 

דילוג לתוכן