משאבות רגנרטיביות

משאבות רגנרטיביות תעשיתיות

מפוח / משאבה רגנרטיבית (regenerative pumps) מנצלת את ההתנהגות "המערבולתית" (vortex) של האוויר. מבנה משאבה רגנרטיבית מבוסס על עיקרון היברידי של משאבה צנטריפוגלית בשילוב משאבת טורבו (turbo pump). החלק המרכזי במשאבה הוא המאיץ שבנוי בצורת כוכב וגורם לסחרור (circulation) האוויר בין חללי המאיץ לתעלה צידית בהיקף.

משאבה רגנרטיבית מכונה לעתים "משאבת תעלה צדדית" (side channel pump). מתאימה ליישומים של ואקום ולחץ בינוניים ובספיקות בינוניות ובעלת נצילות בינונית. היתרון העיקרי בסוג זה של משאבה הנו המבנה הפשוט, אחזקה קלה, עלות רכישה ראשונית נמוכה.

ברלין טכנולוגיות מייבאת סוגים שונים של משאבות רגנרטיביות תעשיות. זקוקים למידע נוסף? מעוניינים בביצוע הזמנה ? התקשרו עכשיו לברלין טכנולוגיות, או מלאו טופס ונשמח לסייע ככל הנדרש למתן פתרון ואספקה של המשאבות הטובות ביותר והמתאימות ביותר לחברתכם.

חברת ברלין טכנולוגיות מייבאת ומפיצה משאבות רגנרטיביות וחלקי חילוף למשאבות רגנרטיביות, וכן חלקי חילוף למגוון מוצרים לתעשייה, הכוללים בין השאר שסתומים, מערכות בקרה, מערכות שינוע, ציוד תהליכי ועוד.

 

להמשך קריאה

יצרנים

חברת ליברני Liverani פועלת באיטליה מאז שנות ה-50 ומתמחה בייצור משאבות לתעשייה. מוצרי החברה מיוצרים באיכות הגבוהה ביותר ומבחר המוצרים והמשאבות האיכותיות מאפשר לחברה לתת פתרונות למגוון רחב של יישומים.
Liverani מתמחה במשאבות אימפלר גמיש ורגנרטיביות עם טבעת מים ביניקה עצמית מנירוסטה וברונזה להעברת נוזלים, כולל כאלו שיש בהם גופים וחלקיקים. אפשר למצוא את המשאבות הללו במגזרים תעשייתיים שונים כמו מזון, מחלבות.

חברת ליברני Liverani מיוצגת בישראל על ידי חברת ברלין טכנולוגיות, המייבאת ומשווקת את מוצריה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

חברת אלקטרור ELEKTROR נוסדה בגרמניה בשנת 1923, הינה מובילה בינלאומית בתחום אספקת מגוון סוגים של מפוחים, הכוללים בין השאר מפוחים צנטריפוגליים, מפוחים רדיאליים ומפוחים רגנרטיביים עם ספיקה מקסימלית של 8250 מק"ש.

בגלל היישומים הרבים של ELEKTROR אשר עושים שימוש באוויר, אפשר למצוא מפוח צנטריפוגלי ואת מוצרי החברה כמעט בכל תחום יצרני בתעשייה.
החברה שמה דגש מיוחד על התחומים הבאים: פיתוח מפוח צנטריפוגלי לשימוש בטכנולוגיות יניקה וייבוש, ענפי תעשייה כגון מזון, משקאות וטקסטיל, טכנולוגיית מסועים, טכנולוגיה סביבתית, בקרת אקלים, ותחומי אריזה והדפסה. בכל התחומים הללו, ELEKTROR עובדת בשיתוף פעולה עם יצרני מתקנים ומכונות ומתאימה מפוח צנטריפוגלי הנדרש על פי היישום הנדרש.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל טכנולוגיית מפוחים רדיאליים, מפוחים צנטריפוגליים ומפוחים רגנרטיביים לתעשייה של חברת אלקטרור ELEKTROR, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

דילוג לתוכן