משאבה ידנית

משאבה ידנית לתעשייה

משאבות ידניות (Hand Pumps) הנן משאבות המופעלות באופן ידני, ומנצלות כוח פיזי אנושי בשילוב יתרון מכני כדי להניע נוזלים או אוויר ממקום למקום. ישנם סוגים רבים של משאבות ידניות המוצעות בשוק, בעיקר כאלו הפועלות בעזרת בוכנה, דיאפרגמה או כנף מסתובבת, עם שסתומים חד-כיווניים (check valve) בכניסה וביציאה אל התא, הפועלים בכיוונים מנוגדים.

על פי רוב לכל משאבה ידנית יש טובלן (plunger) או בוכנה, והנן מסוג הדחק חיובי. יניקה ועילוי (suction and lift) הם שיקולים חשובים בשאיבת נוזלים. יניקה הנה המרחק האנכי בין הנוזל שיש לשאוב למרכז המשאבה, כאשר העילוי הוא המרחק האנכי בין המשאבה לנקודת ההספקה (delivery point). העומק שממנו יכולה משאבה ידנית לינוק מוגבל על ידי הלחץ האטמוספרי, לעומק תפעולי של פחות מ-7 מטרים.

הגובה שאליו משאבה ידנית תצליח להרים תלוי ביכולת המשאבה והמפעיל להרים את המשקל שבתוך צינור ההספקה. כך, אותה משאבה, יחד עם אותו מפעיל, יצליחו להשיג עילוי רב יותר עם צינור בקוטר קטן יותר, לעומת מה שיכלו עם צינור בקוטר גדול יותר.

חברת ברלין טכנולוגיות מייבאת לישראל מגוון משאבות ידניות המייוצרות בידי כמה מן היצרנים המובילים באירופה ובעולם.

בין היצרנים שאת המשאבות הידניות שלהם מייבאת ברלין טכנולוגיות ניתן למצוא את אולווילר (ALL WEILER), ליברני (LIVERANI), גראקו (GRACO), דבם (DEBEM), ג'סברגר (JESSBERGER) וחברות נוספות.

להזמנת משאבה ידנית, חלקי חילוף למשאבה ידנית, חלקי חילוף למוצרים שונים בתעשייה או קבלת פרטים נוספים אודות שלל המוצרים המיובאים על ידינו- אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר

להמשך קריאה

יצרנים

משאבה חלזונית מהדור החדש מבית אלוויילר Allweiler – המשווקת על ידי ברלין טכנולוגיות.

תחזוקת המשאבה יותר קלה ויותר קצרה!

פירוק בחמישה שלבים פשוטים:

  • הסרת פלנג' מרווח קדמי.
  • הטיית הסטטור והוצאתו.
  • הסרת מכסה הבדיקה בגוף מרכזי.
  • שחרור ברגי דפינת רוטור למוט מקשר וחליצת הרוטור.
  • שחרור ברגי דפינה בין מוט מניע לציר מניע והוצאת מוט מניע עם האטם המכני.

 

התוצאה: הפחתה של עד כ-85% בזמן התחזוקה!

משאבה חלזונית, OptiFix מבית ,Allweiler מתוכננת במיוחד על מנת לאפשר פרוק והרכבה מהירה וקלה הרבה יותר ממשאבות סטנדרטיות מסוג זה. יתרון זה מאפשר זמן עצירת מתקן קצר, צמצום עלויות תחזוקה וזמן עבודת צוות אחזקה.

עבודת המשאבה האיכותית Allweiler צריכה להימשך לנצח, וזאת בניגוד לזמני התחזוקה ואחזקה הנדרשים עבורה.

סטטור ורוטור הם החלקים שמוחלפים בתדירות הגבוהה ביותר במשאבה החלזונית. המשאבה OptiFix תוכננה במיוחד לפירוק מהיר מאוד של הסטטור והרוטור מבלי לפרק את המשאבה מהצנרת.
התוצאה היא משאבה הניתנת לפירוק והרכבה מחדש בתוך דקות.
חיישן הגנת טמפ' לסטטור שופר ומורכב בצורה שלא מאפשרת פגיעה ע"י הרוטור.
כך החיישן מאפשר זיהוי מצבים בהם המשאבה פועלת ללא נוזל ומונע נזק מיותר למשאבה.
בנוסף, על ידי הרכבת סטטור ALLDUR®, ניתן להאריך את חיי המשאבה עד כ – 500% , דבר שיצמצם את עלויות התחזוקה והעלויות הכלליות של המשאבה באופן דרסטי.

מעוצבת כדי שהעניינים יזרמו חלק:

משאבת חילזון OptiFix מבית Allweiler, מביאה לשולחן הרבה יותר מאשר רק פירוק קל.

  • אין התפשרות על איכות הרוטור והסטטור.
  • הביצועים ונפח שופרו לעומת דגמים קודמים.
  • המשאבה קומפקטית, אינה תופסת הרבה מקום וניתנת להתקנה קלה במקומות רבים.

עם ניסיון של 150 שנה, חברת אולוויילר Allweiler היצרן הגדול בקבוצת CIRCOR. אחת מיצרניות המשאבות התעשייתיות הוותיקות ביותר בגרמניה. המשאבות של Allweiler בעלות תכנון חדשני באיכות גבוהה ביותר, ונעשה בהן שימוש במגוון רחב של ענפי תעשייה: מזוט, גז ודלקים, מזון ותרופות, וכן בתהליכים של כימיה, בניין, טיפול במים ושפכים, אנרגיה, נוזלים חמים, ספנות, מכונות עיבוד שבבי ותעשיית הנייר.
Allweiler משקיעה רבות בפיתוחים ושיפורים בייצור ועברה לאחרונה לעבוד עם מנועים בעלי נצילות גבוהה יותר בתקן IE3. החדשנות הטכנולוגית ממקמת את Allweiler בחזית הטכנולוגיה ומבטיחה משאבות איכותיות ואמינות לטווח ארוך.
אחד היתרונות העיקריים של Allweiler על פני יצרני משאבות אחרים הוא היכולת לתת פתרון מלא ללקוח במגוון רחב של יישומים עם משאבות תעשייתיות בעלות בורג אחד / חילזון, שני ברגים ושלושה ברגים, משאבות צנטריפוגליות, משאבות פריסטלטיות ומשאבות פרופלור.
בברלין טכנולוגיות בית מלאכה אינטגרלי ומקצועי לשיפוץ משאבות Allweiler עם חלקי חילוף מקוריים. התיקון המקצועי של המשאבות מבטיח עבודה תקינה ואמינה לאורך זמן כמצופה ממשאבות.

עדכונים שוטפים מאלוויילר:
אלוויילר מציגה את יחידת הבקרה החכמה ALLMIND לשיפור מעקב טיפולים והתראת תקלות שמשפר את היעילות והבטיחות של המשאבות מתוצרת החברה. היחידה החדשה מאפשרת בקרה על מספר משאבות וקבלת מידע והתראות כגון: שינויים בפרמרטים המתוכננים שלהן או מועדי ביצוע טיפולים ומביאה לשיפור משמעותי בהוצאות הטיפול השוטף, מניעת תקלת שבר ובצריכת האנרגיה שלהן.

 

 

 

 

 

 

 

משאבות אלוויילר עומדות בתקן העולמי:
חשוב לדעת כי החל מחודש ינואר 2020 משתנות תקנות הדלק (ISO) של ארגון International Maritime Organization (או בקיצור IMO), האוכף את החוקים והתקנות בתחומי הים. מעתה התקנה של IMO תקבע מינימום של 0.5% גופרית בדלק, במקום 3.5% שהיה נהוג עד כה. בתגובה, מודיעה חברת אלווילר כי המשאבות שלהם יעמדו בתקנות החדשות.

למידע נוסף על התקנות החדשות של ארגון IMO – לחץ כאן
למידע כיצד המשאבות של אלוויילר עומדות בתקן NEW IMO- לחץ כאן

למעבר לסוגי משאבות נוספות – לחץ כאן 

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת את מוצרי אלוויילר, לייעוץ והזמנה, צור קשר.

חברת ליברני Liverani פועלת באיטליה מאז שנות ה-50 ומתמחה בייצור משאבות לתעשייה. מוצרי החברה מיוצרים באיכות הגבוהה ביותר ומבחר המוצרים והמשאבות האיכותיות מאפשר לחברה לתת פתרונות למגוון רחב של יישומים.
Liverani מתמחה במשאבות אימפלר גמיש ורגנרטיביות עם טבעת מים ביניקה עצמית מנירוסטה וברונזה להעברת נוזלים, כולל כאלו שיש בהם גופים וחלקיקים. אפשר למצוא את המשאבות הללו במגזרים תעשייתיים שונים כמו מזון, מחלבות.

חברת ליברני Liverani מיוצגת בישראל על ידי חברת ברלין טכנולוגיות, המייבאת ומשווקת את מוצריה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

היצרן גראקו GRACO USA מהמובילים בעולם במערכות התזה וריסוס משנת 1926. פיתח במהלך השנים סדרות משאבות ייחודיות להעברת הנוזלים הבעייתיים במערכות. המשאבות מציעות פתרונות ושיפורים בהשוואה למשאבות שקיימות בשוק. השיפורים בתחום הנצילות, תפעול ותחזוקת המשאבות, שמתאימות לכלל התעשיות.

חברת גראקו GRACO USA מיוצגת בישראל על ידי חברת ברלין טכנולוגיות, המייבאת ומשווקת את מוצריה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות.

החברה האיטלקית דבם (DEBEM) מתמחה בייצור מגוון רחב של משאבות דיאפרגמה / פניאומטיות /
ממברנות / חבית במגוון חומרי מבנה כגון: PP, אלומיניום, נירוסטה וטפלון. את המשאבות של
DEBEM ניתן למצוא במגזרים רבים בתעשייה, כגון כימיה, טקסטיל, מזון ואלקטרוניקה.

עיקר כוחה של החברה נובע מהשקעה במחקר ופיתוח בתוך החברה. מחלקת המחקר של
החברה מאפשרת לה להיות בחוד החנית של החידושים הטכנולוגיים בתחום, ולראייה, את
המשאבות של DEBEM אפשר למצוא אצל לקוחות בכל העולם, כולל מספר חברות
בינלאומיות גדולות.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

חברת ג'סברגר (JESSBERGER) הינה יצרנית גרמנית של מוצרים איכותיים לתעשייה, כגון משאבות חבית צנטריפוגליות וחלזוניות לנוזלים דלילים וצמיגים. מגוון המוצרים של JESSBERGER מאפשר לחברה להציע פתרונות לשינוע מגוון גדול של נוזלים דלילים, צמיגיים, נקיים, משולבים עם חתיכות ופציצים. לחברה יש גם את האפשרות לספק חלקי חילוף למשאבות lutz. לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות.

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן