אנליזה, בדיקה ותקינה

חברת ברלין טכנולוגיות מספקת ציוד אנליזה, בדיקה ותקינה למגוון רחב של יישומיים בתעשיות המסורתיות, היי-טק ואקדמיה.

החברות אותן אנו מיצגים הן מהמובילות בתחומן בכל הבט, טכנולוגיה, ביצועים, מגוון רחב של יישומים מהמורכבים ביותר ועד הפשוטים, והכל בעלויות יישום ושימוש נמוכות במיוחד. אנו מחלקים את התחום המורכב הזה לשלוש קטגוריות משנה:

תקינה: 

 1. TESTING בדיקות בטיחות חשמליות ומכניות שונות, עמידות בתנאי סביבה, הגנה על עובדים ועוד. הציוד שהחברה מספקת מיועד למנעד רחב מאוד של תקני IEC ואחרים. החברה ממשיכה את המסורת האיכותית של חברת PTL הגרמנית שנסגרה בשנת 2000 אותה ייצגנו כשלשה עשורים.
 2. HYDRAJAWS – מתקנים ייעודיים לבדיקות תקינה של רכיבים שונים בתעשיית הבנייה. הציוד מאופיין בניידות גבוהה והתאמה לעבודה מדויקת ומהירה בשטח.

בקרה:

 1. וויוטק – בקרה ויזואלית אוטומטית של מוצרים בתהליך ואריזה.
 2. טמפרס – (TEMPRESS) החברה המובילה מדנמרק במדי לחץ, טמפרטורה לכל המצבים והדרישות האפשריות בתעשייה הכימית, מזון, פלסטיקה ועוד.
 3. אנדרסון – (ANDERSSON) הינה חברה אמריקאית ותיקה המתמחה בציוד למדידות זרימה, לחץ וטמרפטרורה בתעשיית התרופות והמזון עם מגוון של ציוד הקפי ועזר לשילוב בתהליכי הייצור.

מדידות כימיה, אבקות, מוצקים, נוזלים וגזים במעבדה ובתהליך

 1. ברימרוז – (BRIMROSE) ספקטרומטרים הטובים בעולם ל NIR לתהליך ומעבדה. חסיני רעידות, מהירים עד 500 מדידות בדקה, אוטומטיים לגמרי לעבודה 24/7/365 ללא מפעילים ותמיכה, אחידות ערבול בזמן ותכולת חומר פעיל בזמן אמת על הבלנדרים, בקרת תהליכי ייבוש מדויקים, בקרת זיקוק, טבליות, יישומים חקלאיים, תעשיות הפלסטיק, מזון ועוד.
 2. פרסנס – (PRESENS) החברה החלוצה בתחם מדידות חמצן, חומציות (pH) ופחמצן דו חמצני ((CO2 בטכנולוגיה אופטית שמאשפרת מדידה מחוץ למיכל או הצנרת.
 3. גז-דטה – (GAS DATA) חברה מובילה בתחום מדידות גזים שונים, עם דגש על גזים אופייניים לתחום אנרגיה מתחדשת מפסולת חקלאית, פסולת ביתית וכו'. החברה שולטת כמובן בתחום שימושים תעשייתיים רבים.
 4. דר. טידיג – (Dr. THIEDIG) מגרמניה, היא חברה מובילה בתחום מערכות דגימה ואנליזה מתמשכת בניטור מערכות טיהור שפכים עם דגש על תעשייתיים, סינון וטיהור מים על ידי ריאגנטים ייחודיים.
 5. טוז אלקטרוניק – (TEWS ELEKTRONIK) מגרמניה, מתמחה במערכות מדידת לחות וצפיפות חומר בטכנולוגית מיקרו-גל. הטכנולוגיה מאפשרת מדידה לא הרסנית בתהליך במיוחד בדגימת נפח מוצר גדול שזה קריטי במוצרים רבים בתעשיית המזון.

אנו בברלין טכנולוגיות נשמח לייעץ ולהתאים את הציוד הנכון לך על פי צורך. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

להמשך קריאה

יצרנים

חברת רלסטון אינסטרומנטס נוסדה בשנת 1969 על ידי דאג רלסטון, וממשיכה גם כיום להיות חברה בבעלות משפחתית, בעלת היסטוריה גאה של חדשנות. כדי לתת מענה לדרישה לכך שתהיינה דרכים נוחות ומדויקות לכיול מכשירי לחץ בתעשיות ברחבי העולם, המציא רלסטון את המשאבה הפנאומטית הידנית הראשונה בשנת 1969, ואחריה פותחה משאבת היד ההידראולית הראשונה בשנת 1970.

במשך למעלה מ-40 שנה, רלסטון מתכננת ציוד ומערכות לכיול לחץ למגוון רחב של יישומים, דבר החוסך זמן ומספק תוצאות ברורות, כאשר מבצעים פעולות חשובות של בדיקות לחץ, תחזוקה ותיקון.

חברת טסטינג (Testing) הסלובנית אשר נוסדה בשנת 1989, הינה ספקית של ציוד בדיקות איכותי מיוחד שבדרך כלל אינו זמין בשוק. המיקוד של חברת  TESTINGהוא בתכנון, פיתוח וייצור של ציוד בדיקות מוצרים לבטיחות ואמינות לפי תקנים של IEC, CEE, EN ו-DIN. הציוד של החברה נבנה ומעודכן כל הזמן עם העדכונים בתקנים.

חברת Testing נכנסה לרשימת ה- IEC CB-BULLETIN OC כיצרנית מוכרת של ציוד בדיקה על בסיס המוצרים שלה, שנבדקו ונבחנו במעבדות בינלאומיות מוכרות ו-NCBs.

טווח הייצור של TESTING כולל ציוד בדיקות IP, למים ואבק, עמידה בתנאי סביבה (טמפרטורה, לחות, אבק) אצבעות בדיקה וגשושיות (פרובים) לבטיחות מהתחשמלות, מדידים לתקעים ושקעים, בתי נורות ומצמדים ומכשור לבדיקת אורך חיי רכיבים חשמליים שונים. ציוד למבחני בטיחות של מתגים, תקעים, ושקעים. ציוד למבחני התנגדות לחום ואש למוצרים המוגדרים כחסיני אש.

בעזרת הציוד של חברת טסטינג ניתן להתאים מוצרים לדרישות של תקנים לאומיים שונים כגון: IEC 60065, 60238, 60335, 60400, 60529, 60598, 60669, 60884, 60950, 61058,   CEE, EN, JUS, ISO, OCIR, CCITT, DIN, BS, NF, UL. בנוסף, החברה ערוכה לעמוד גם ברגולציות ודרישות נוספות, בצורה מדידה ומוכחת.

איכות ואמינות של המוצרים של Testing הם בנשמת הפעילות של החברה. מסיבה זו כל המדידים, פרובים ומוצרים נוספים של חברה נבדקים כל אחד ואחד על ידי מעבדה חיצונית מוסמכת על ידי ממשלת סלובניה לתקן ISO 17025 ובכך חוסכת מהלקוח צורך בבדיקת המוצרים.

ברלין טכנולוגיות משווקת את מוצרי Testing בישראל. אם אתם לא מוצאים את המוצר שחיפשתם, צרו קשר ונשמח לסייע.

Viewtech, הפורצת דרך בתחומה, מפתחת פתרונות אוטומציה לתהליכי בקרת איכות ומציעה מערכות הפועלות באופן עצמאי המבוססות על בדיקה בראייה.

מאז הקמתה, פועלת Viewtech על מנת על מנת לספק טכנולוגיות הראייה המתקדמות ביותר וליישמן בתעשיית המזון. פתרונות Viewtech מוכרים ברחבי העולם ומספקים אמינות, שלמות ושחזור מושלם של הבקרה, על ידי בדיקת כל היבט באריזה, מהריתוך ועד לברקוד, מהתוויות ועד תאריך התפוגה.

ל-Viewtech יש את האפשרות לשכלל את מערכותיה הודות לניסיון שנצבר בעבודה במרחבים דורשניים כמו השווקים האמריקאיים או הצפון-אירופאיים, שם תקני האיכות הם הגבוהים ביותר.

בעבר, האחראי על בקרת האיכות היה תמיד מתפעל אנושי, תנאי זה הוביל לעלויות גבוהות ואי עקביות בלתי נמנעת בתוצאות הבקרה. כיום, כל מערכות Viewtech מבצעות ביקורות הניתנות לאישור ולשחזור על אריזות מזון ובוחרות אך ורק את אלו העונות לתקני איכות מסוימים. על ידי בדיקה בראייה בזמן אמת, האריזות מנותחות מבחינת נכונותן ונוכחות עצמים זרים. פריטים שאינם עונים לדרישות יושלכו מפס הייצור.

תמונות ברזולוציה גבוהה ועיבוד מהיר הופך את הבדיקה למדויקת, מפורטת ומידית וממקם את Viewtech בחזית תחום בקרת האיכות.

חברת ברלין טכנולוגיות משווקת את מערכות בדיקות אריזות המזון של חברת Viewtech בישראל ותשמח לסייע לכם באיתור והתאמת המערכות לצרכי הייצור שלכם. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

חברת היידרה-ג'וז – Hydrajaws הממוקמת בברמינגהם, אנגליה פועלת מאז שנת 1960. החברה מפתחת, מייצרת ומוכרת מגוון נרחב של ערכות בדיקה ניידות המיועדות לבחינת החוזק והמומנט של עוגנים ותוספי קיבוע המשמשים לתעשיית הבנייה.

כבר למעלה מ- 30 שנה שערכות הבדיקה של Hydrajaws מסייעות לבחון בו במקום את רמת בטיחותם של עוגנים ותוספי קיבוע בכל רחבי העולם. הודות לידע ולמומחיות הנרחבים שלה, חברת Hydrajaws מסוגלת לספק פתרונות נקודתיים המתאימים לדרישות בדיקה ספציפיות.

המגוון הרחב של דגמי ערכות הבדיקה מתוצרת Hydrajaws, יכול לסייע בבחינה ובווידוא של רמת תקינותם ובטיחותם של מגוון פריטים חיוניים, הכולל: עוגנים, בחינת חוזק הקשר המטריאלי, דבקים וחבלי ביטחון.

ערכת הבדיקה של Hydrajaws כוללת צילינדר הידראולי הנמצא בתוך גוף אלומיניום, אשר מתחבר בצידו האחד אל ידית הניתנת לסיבוב. בקצה הנגדי של ערכת הבדיקה קיים התקן שתפקידו הוא לאבטח את העוגן/ תוסף הקיבוע, בזמן שמונה לחץ בעל מחוון עומס מרבי מציג את רמות החוזק והמומנט, ככל שתהליך סיבובה של הידית מוסיף להתקדם.

נכון להיום, ניתן למצוא בחברת היידרה-ג'וז כמה מודלים זמינים וביניהם את המודלים המתאימים לעבודות ברמה בינונית המגיעים עם הספק של עד 25 kN וגם את המודלים המתאימים לעבודות רציניות המגיעים בגרסאות של עד 145Ken (קן, Ken או "קילוניוטו" היא יחידת מידה מיוחדת המשמשת למדידת כוח).

חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל את מוצרי Hydrajaws, נשמח לייעץ, להתאים את המוצרים לצרכים שלכם ולענות על כל שאלה.

חברת זינר אנליטיקס – Zinsser Analytic GMBH הינה החברה המובילה בחדשנות ואיכות בפתרונות לתעשייה ומחקר בתחומי הביוטק, וכן למעבדות ביולוגיות וקליניות. עם הטווח הרחב של כלים מעולים כדוגמת מכונה חצי או לגמרי אוטומטית למילוי בקבוקונים עם או בלי סגירה, עד צביעת GIESMA אוטומטית ועד סינטזת פפטידים החברה מספקת פתרונות מצטיינים עבור מרבית התהליכים המורכבים במרחב המחקר או הייצור. החברה שנוסדה ב- 1979 בפרנקפורט, גרמניה צמחה והתרחבה בהתמדה וגם הרחיבה את תחומי ההתמחות שלה במשך השנים. להלן מדגם קטן של הפתרונות אותם החברה מציעה.

חברת זינר Zinsser Analytics היא יצרנית ידועה של מזרקים מדויקים ואביזרי עזר לעולם ה-HPLC וה-GC.
המזרקים מיצורים בגרמניה בטכנולוגיה הכי מדויקת ומתקדמת ועוברים בדיקות איכות קפדניות ביוצר.
לחברת Zinsser קו מוצרים רחב ביותר שמתאימים לכל יצרני המכשירים השונים, WATERS, AGILENT, HITACHI, DIONEX, VWR, PE ועוד.
חברת Zinsser גאה במגוון רחב מאוד של מחטים, אביזרי עזר ומתקנים לאינטגרציה בדוגמים אוטומטיים (AUTO SAMPLERS) המתאימים לכל יצרני הדוגמים.

חברת ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בארץ את המזרקים, מכונות מילוי הבקבוקונים ואת יתר המוצרים של חברת זינר.
הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים עבור הצרכים המיוחדים שלך. בין ברלין טכנולוגיות וחברת ZINSSER תוכלו לקבל שרות מעולה מצוות שיענה על צורכיכם.

חברת גז דאטה – GAS DATA Ltd מתכננת ומייצרת מגוון גדול של מכשור נייד וקבוע המוביל בעולם לניתוח גזים במגוון רחב של יישומים. בין אם אתה מפעיל אתר לעיכול נטול חמצן, מנהל אתר הטמנה או מפקח על פעולה של פרויקט גזיפיקציה, חברת GAS DATA Ltd מציעה מערכת ניתוח גזים שיכולה לסייע לך. חברת GAS DATA Ltd הנה מורשית ATEX לייצור ציוד ניטור גזים ומכשור מאושר MCERTS.

 

פרסנס (PRESENS) הוקמה בגרמניה בשנת 1997 על ידי מספר מומחים מובילים באקדמיה הגרמנית ובשיתוף עם ענקית הכימיה BASF. כיום החברה, הידועה בחדשנותה, עוסקת בפיתוח וייצור של חיישנים זעירים (micro sensors) מבוססי סיבים אופטיים, הידועים בשם Optrodes.

קוטר החוד של החיישנים הללו יכול להיות קטן עד כדי 20 מיקרומטר, כחמישית מקוטרה של שערה. הטכנולוגיה הייחודית שלהם מאפשרת מדידת חמצן בתמיסות, פירות, אורגניזם חי, אריזות או בתאי אווירה ללא צורך בטיפול והחלפת ממברנות או כיולים חוזרים. מדידות מסף גילוי של 1PPB עד 2PPM מתאפשרות בחיישן אחד.

בנוסף מציעה PRESENS מערכות סנסורים למגוון שימושים ואפליקציות בתחומי המחקר הביולוגי והסביבתי, תעשיית המזון והמשקאות, Bioprocess Control ועוד.

מאמר מומלץ לקריאה: מדידות חמצן, pH ו-CO2 בטכנולוגיה אופטית חודרנית ולא חודרנית מאת ד"ר גבריאל (גבי) לוין.

 

 

חברת פי. טי. אל. PTL היא ממשיכת דרכה של סדנת אלקטרוניקה קטנה שנוסדה בגרמניה בשנת 1946. החברה מתמחה בייצור ציוד בדיקה למגוון רחב של פרמטרים כגון: חוזק מכני, דרגות הגנה (IP), בטיחות בכל הקשור לחשמל וקיבולת והתנגדות לחום ולאש. כמו כן, מייצרת החברה ציוד בדיקה לכבלים, תקעים, שקעים, חומרי בידוד וכו'

מוצרים אלו מאפשרים בדיקות שנדרשות לעמידה בסטנדרטים של גופי תקינה וגופים מקצועיים כגון IEC (International Electro technical Commission), CEE (the International Commission on Rules for the Approval of Electrical Equipment), DIN (גוף התקינה הגרמני), VDE (התקינה של איגוד מהנדסי האלקטרוניקה הגרמנים), כמו גם סטנדרטים ותקינה של גופי תקינה בכל העולם, ביניהם מכון התקנים הישראלי.

טמפרס (TEMPRESS) היא היצרן הגדול ביותר בסקנדינביה של מכשירים איכותיים למדידת טמפרטורה, לחץ וגובה (של נוזלים). מאז הקמתה בשנת 1956, פועלת החברה בחמישה תחומים עיקריים: קירור, תעשייה ימית, תהליכי ייצור תעשייתיים, תעשיית המזון/הפרמצבטיקה וייצור של מכונות/מתקנים.

לחברה הדנית יש מגוון רחב של מוצרים שמפתחים עובדיה, כאשר מגוון המוצרים נבנה תוך שימוש בשיטה מודולרית, שמאפשרת רמה גבוהה של גמישות בכל הקשור להתאמת המכשור לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ולקוח. בשיטה זו, מתאפשר ל-TEMPRESS לספק ללקוחותיה פתרונות אופטימליים וגם כאשר מדובר בצרכים מורכבים, TEMPRESS עושה כל מאמץ להגיע לפתרון שישביע את רצון הלקוח במונחי איכות ומחיר.

 

 

עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה,חברת טוז (Tews), הממוקמת בהמבורג, גרמניה, היא כיום אחת מהחלוציות בתעשייה הגרמנית בתחום שהתפתח מאד בשנים האחרונות – מדידת לחות וצפיפות בתהליך באמצעות טכנולוגיית מיקרוגל. מוצרי החברה נמכרים לתעשיות שונות, כולל: כימיה, פרמצבטיקה, חומרי בניין ורכיבי מזון.

מוצרי החברה כוללים שישה סוגים שונים של מערכות מדידה מבוססות טכנולוגית מיקרוגל שפותחו בכדי לענות על דרישות ברמה הגבוהה ביותר בתחום, כולל מכשירי המדידה הידועים מסדרה 3, שמציבים סטנדרטים חדשים מבחינת יכולת, עמידות ואמינות.

 

 

ברימרוז (BRIMROSE) הינה החברה החדשנית והמובילה בהטמעת פתרונות ליזמת ה- PAT של מנהל התרופות האמריקאי, וכן באספקת פתרונות לבקרת תהליכים ומוצרים בזמן אמת לתעשיות הכימיה, מזון, חלב, פולימרים, יין, נייר, חקלאות ונפט ומוצריו. בין הלקוחות החשובים אנו מוצאים את החברות המובילות בעולם בתחום התרופות – Bayer, Roche, Merck, Aventis Novartis, Bristol-Myers Squibb, AstraZeneca ועוד.

בתחום החקלאות, החברה מציעה יישומים ייחודיים כגון מדידת BRIX וחומציות בענבים בודדים בכרם לקביעת מועד הבציר ומדידת תכולת שמן ועוד בזיתים בודדים לקביעת מועד המסיק המועדף. בתחום הפולימרים אפשר למצוא יישומים בלעדיים של מדידת עובי שכבת EVOH בתוך פילם רב שכבתי (BLOWN FILM MACHINES) ועוד.

 

 

 

עם ניסיון מצטבר של כ-70 שנים, דר' תידיג (Dr. Thiedig) צברה ידע נרחב בתחומי הדגימה ואנליזה כימית של כימיקלים מזהמים בעיקר במערכות טיוב ואספקה של מים מצד אחד ומערכות טיפול במי שפכים בצד השני. החברה מספקת כיום שירותים לכ-5,000 לקוחות ברחבי העולם.

החברה פעילה בעיקר בתחומי תעשיות המזון והמשקאות, הכימיה (כולל פטרוכימיה) ותחנות כח.

החברה הממוקמת בברלין, גרמניה, דוגלת בחדשנות ככלי להשגת התוצאות והאיכות הטובים ביותר והיא משתפת פעולה לשם כך באופן קבוע עם מכוני מחקר שונים וחברות אחרות.
בין תחומי החדשנות שלה נמצאות מערכות דגימה, מדידה ואנליזה של מזהמים בריכוזים מאוד נמוכים במים המשמשים לתהליכים בהם נדרש פיקוח צמוד כמו בייצור חצאי מוליכים. דוגמא נוספת היא מדידה של רמות חמצן ופחמן דו חמצני בתהליכים שדורשים דיוק מירבי כמו בתעשיית המשקאות.

 

 

 

 

 

אנדרסון (ANDERSON) הינה חברה אמריקאית, הממוקמת במדינת ניו יורק, ארה"ב, ועוסקת בעיצוב וייצור מגוון רחב של ציוד ומכשור לבקרת תהליכים עבור לקוחות בתעשיות הפרמצבטיקה, ביו-פרמצבטיקה, מזון ומשקאות ומחלבות. מוצרי החברה כוללים מדים, משדרים ומוניטורים למדידת טמפרטורה, גובה ולחץ.

מוצרי חברת ANDERSON מבטיחים ציוד שיעמוד בכל דרישה של ביצוע, מהימנות, ניקיון וסטריליזציה.

 

 

 

 

 

יצרן בכרך | BACHARACH היא מהחברות המובילות בתחום אנליזת גזים עם דגש על שני תחומים מרכזיים:

 1. גזים המשמשים בתעשייה למערכות קירור ומיזוג אוויר – כלומר מקבוצת הפלורוקרבון. במיוחד יש להם גלאי דליפות מהמשוכללים ביותר.
 2. גזים הנוצרים בתהליכי בעירה ומדידת יעילות בעירה בתנורים תעשייתיים וארובות.

 

בנוסף הם גם  מיצרים אנלייזרים לגזים אחרים בעלי חשיבות לנושאי בטיחות עובדים בחללים סגורים היכן שיש חשש להצטברות גזים מסוכנים כמו חד תחמוצת פחמן (CO). בין הגזים שניתן למדוד ולגלות נמצאים כל סוגי הפלורוקרבון (כולל הגז החדש ביותר R1234yf הנחשב הכי פחות מזיק לסביבה) המשמשים במערכות מיזוג אוויר, כולל מיזוג אוויר ברכבים מכל סוג.

בין הגזים החשובים בבקרת מערכות בעירה, נמצא כמובן את הפחמן החד חמצני – CO שחשיבות גילויו ומדידת ריכוזו באוויר ובגזי בעירה, קריטית למניעת מקרי מוות. מדי בעירה ייעודיים מאפשרים למשתמשי תנורים גדולים, לוודא באופן תדיר ניצולת דלק מיטבית תוך זיהום מינימלי. גזים אחרים הניתנים לגילוי לצרכי בטיחות כוללים אמוניה, מימן גפריתי (H2S), תחמוצת גופרית (SO2) ועוד.

יש לך שאלה? ניתן להשאיר פרטים בטופס, בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום אשר ישמחו לחזור אליך.

דילוג לתוכן