איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

טסטינג | TESTING

ציוד לעמידה בתקני תנאי סביבה

חברת Testing הסלובנית אשר נוסדה בשנת 1989, הינה ספקית של ציוד בדיקות איכותי מיוחד שבדרך כלל אינו זמין בשוק. העבודה היחידה של חברת TESTINGהיא עיצוב, פיתוח וייצור של ציוד בדיקות מיוחד עם סטנדרטים של IEC, CEE, EN ו-DIN. הציוד של החברה נבנה לצרכים העכשוויים שנקבעים על ידי הסטנדרטים האלו.

חברת Testing נכנסה לרשימת ה- IEC CB-BULLETIN OC כיצרנית מוכרת של ציוד בדיקה על בסיס המוצרים שלה, שנבדקו ונבחנו במעבדות בינלאומיות מוכרות ו-NCBs.

טווח הייצור של TESTING כולל ציוד בדיקות IP, אצבעות בדיקה וגשושיות, ציוד בדיקת בטיחות, אומדנים לתקעים ושקעים, מצמדים, מכשור לשבירת קיבולת, הפעלה רגילה ומבחנים של מתגים, תקעים, שקעים, ציוד למבחני התנגדות לחום ואש וציוד לבדיקה של כוח מכני וסיכונים מכניים, מדידים לכל סוגי הבדיקות המכניות של שקעים ותקעים חשמליים, בתי נורות, עמידות מפסקים במחזורים וכו'. בנוסף, Testing מייצרת תאים סביבתיים שונים, כולל תאים של לחות, טמפרטורה ואבק.

בעזרת הציוד של חברת טסטינג ניתן להתאים מוצרים לדרישות של תקנים לאומיים שונים כגון: IEC 60065, 60238, 60335, 60400, 60529, 60598, 60669, 60884, 60950, 61058, 61058, CEE, EN, JUS, ISO, OCIR, CCITT, DIN, BS, NF, UL. בנוסף, החברה ערוכה לעמוד גם ברגולציות ודרישות נוספות, בצורה מדידה ומוכחת.

איכות ואמינות של המוצרים של Testing הם לא רק דבר מהותי עבור החברה, אלא גם מאפיינים של כל החברות הידועות והיצרניות בעלות השם העולמי. ציוד בדיקות איכותי יכול גם לתרום לחיסכון נוסף בחומרים, אנרגיה וזמן.

ברלין טכנולוגיות משווקת את מוצרי Testing בישראל. אם אתם לא מוצאים את המוצר שאותו אתם מחפשים, צרו קשר ונשמח לסייע.

לאתר היצרן

מוצרים עיקריים

חברת Testing מייצרת ציוד לעמידה בתקני תנאי סביבה:

 

  • אטימות למים בכל הרמות
  • אטימות לאבק בכל הרמות
  • עמידות לבעירה בכל הרמות
  • עמידות ציפויים בשחיקה וחבטות
  • בדיקות כבלים חשמליים

צור קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...