שלוטר | Schlüter

טכנולוגיית חיישנים ופתרונות אוטומציה

חברת Schlüter Automation und Sensorik GmbH היא חברה בינלאומית שמספקת טכנולוגיית חיישנים ופתרונות אוטומציה עם למעלה מ-50 שנות ניסיון.

בנוסף לניסיון בן עשרות השנים של החברה בתחום טכנולוגיית החיישנים והאוטומציה, Schlüter מציעה ללקוחות שלה מוצרים חדשניים וטכנולוגיות מתקדמות רבות שנוסו ונבחנו בהצלחה. פתרונות אלה מתאימים למגוון רחב מאוד של יישומים!

רשימת הלקוחות הנאמנים של החברה כוללת אלפי חברות קטנות ובינוניות ומספר רב של תאגידים גדולים, וזאת בכל רחבי העולם!

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום החיישנים ופתרונות אוטומציה. לייעוץ צרו קשר  נשמח לשוחח.

להמשך קריאה

מוצרים עיקריים:

חיישני U-System פוטו-אלקטריים

טכנולוגיית U-System מאפשרת את השימוש בחיישני אור בעיצובי M18 (SPM-18) ו-M30 (SPM-30)  ובמערכות סיבים אופטיים במגוון רחב של יישומים. כמה מכשירים בסיסיים עושים שימוש במספר גדול של סיבים אופטיים שונים. בזכות העיצוב העמיד שלהם והאיטום המוחלט באמצעות שימוש בסיליקון, החיישנים רגישים מאוד לוויברציות, פגיעות ועומסים מכניים.

חיישנים פוטו-אלקטריים וחוסמי אור

חיישנים פוטו-אלקטריים ומנחי אור זמינים במגוון רחב של מימדים וצורות אחסון. העיצוב הקטן ביותר הוא בקוטר של Ø4 x 22 mm, שזמין כחיישן רפלקס וכחוסם אור חד כיווני. ישנן דגמים זמינים לא יקרים של מוצרים אלה, כמו גם של חיישנים ליישומים מיוחדים, כמו חיישני רפלקס עם אפשרות לדיכוי אור רקע.

חוסמי אור מיוחדים

מכשירים אלה, ובעיקר היחידות שהן באריזת מתכת M30, עמידים, מוגנים מכשל ויכולים לעבוד גם בסביבה קיצונית ובתנאי מזג אוויר קשים.

חוסמי אור מסועפים

חברת Schlüter מציעה מבחר של חוסמי אור מסועפים ברוחב של 2 מ"מ ועד 220 מ"מ. ישנן גרסאות של המוצר עם אור אדום, אור IR ולייזר. למכשירים יש אריזת מתכת חסינה ומגוון אפשרויות התקנה.

חוסמי האור Frame

מתאימים לאיתור וזיהוי של חלקים קטנים, כבקרי פליטה, לספירה ולמשימות רבות נוספות. המכשירים מצוידים באריזת מתכת חסינה ובעלי מגוון אפשרויות התקנה.

חיישנים אינדוקטיביים

מפסקי הסמיכות של Schlüter הם עמידים ביותר ומגיבים רק למתכת. הם זמינים בגרסאות בגדלים שונים, החל מגרסאות מיניאטוריות בקוטר של 3 מ"מ, ועד לחיישנים גדולים בקוטר של 100 מ"מ.

חיישנים אינדוקטיביים לטמפרטורות גבוהות

חיישנים עמידים לטמפרטורה גבוהה, עד ל-250 מעלות צלזיוס.

חיישנים אינדוקטיביים מיוחדים

החיישנים החסינים במיוחד האלה הם עמידים בפני דליפה, ופותחו עבור יישומים שבהם לא ניתן להשתמש בחיישנים סטנדרטיים.

חיישנים קבליים

חיישנים קבליים בעיצוב מיניאטורי ובצורת דיסק, יכולים להיות מותקנים כמעט בכל מקום, בכדי לחסוך בנפח ובשטח. הם מתאימים לשימוש כחיישנים מאתרי נוכחות וגם כחיישני מילוי.

מתגי שדה מגנטי

מתג שדה מגנטי

  • M8 ו- T-slot
  • עמידות לטמפרטורה של עד ל-110 מעלות צלזיוס
  • חומרים עמידים מבחינה כימית
  • ניתן לבצע הזמנות מותאמות אישית

סיבים אופטיים הם חלק ממערכות ה- U-System של Schlüter כבר כמה עשורים. אך החברה גם מספקת סיבים אופטיים עבור חיישנים ליצרנים אחרים וגם עבור יישומים מיוחדים, כמו העברת אנרגיה ועוד. הסיבים האופטיים שהחברה מציעה נקראים גם סיבי Multimode (רב מערכתיים). בכל קבוצת מערכת סיבים ישנה כמות של בין כ-50 סיבים לכמה אלפי סיבים בודדים.

סדרת הרובוטים SCARA IX

סדרת הרובוטים SCARA IX היא תולדה של פיתוח מתמשך של צירים ליניאריים. בנוסף לכך, הרובוטים כוללים מהירויות נסיעה גבוהות יותר ויכולת האצה טובה יותר. התוצאה היא יחידה קומפקטית מאוד ועוצמתית ביותר.

רובוטים שולחניים מסדרת TableTop

 

  • 2 או 3 צירים מבית TT-0206-German
  • יכולת דיוק גבוהה ביותר -/+ 0.02 מ"מ
  • אזור עבודה של 200 * 200 או 400 * 400 מ"מ
  • בקרת שליטה CNC משולבת, עד ל-3,000 פוזיציות
  • רק לחבר ולהתחיל לעבוד! (Plug and Play)

יצרנים נוספים בתחום:

שסתומים, חיישנים, משאבות דיאפרגמה
טכנולוגיית חיישנים ופתרונות אוטומציה
מערכות ושירותי הגנה מפני פיצוץ
דלתות צילינדרים ומנעולים
פתרונות בקרת זרימה וטיפול במים

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן