בול פילטר | Bollfilter

מסנני נוזלים, מסנני גזים

יצרן בול פילטר | Bollfilter מסנני נוזלים, מסנני גזים

BOLL & KIRCH היא אחת מיצרניות המסננים המובילות בעולם בתחום הסינון של נוזלים וגזים. החברה מפעילה מחלקת מחקר ופיתוח גדולה שמבטיחה מנהיגות טכנולוגית לטווח הארוך. BOLL & KIRCH מוסמכת על פי תווי התקן DIN ISO 9001 + ISO 14001 + ISO 45001 ומאושרת על ידי כל חברות הסיווג הגדולות.

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום אשר ישמחו לתת ייעוץ, צרו קשר  נשמח לשוחח.

להמשך קריאה

מוצרים עיקריים:

מסנן שטיפה אחורית אוטומטי

המסננים האוטומטיים של BOLLFILTER הם פילטרים לשטיפה אחורית אוטומטית לסינון נוזלים בעלי צמיגות נמוכה. המסננים מבטיחים הפעלה ללא הפרעה וללא בעיות של מפעלים ומנועים תעשייתיים או ימיים. היתרון עבורכם: עם מערכות סינון אמינות אלו ניתן להאריך את מרווחי התחזוקה, ובכך לשמור על עלויות התפעול נמוכות והימנעות מהפסקות בלתי רצויות בייצור.

מסנן דופלקס

במהלך הפעלות שגרתיות, היתרונות של מסנן הדופלקס הם בכך שהוא יכול להיות מופעל לחלוטין ללא תחזוקה, למעט בדיקת האטמים וניקוי רכיב המסנן. עם שני תאי סינון המחוברים עם שסתום החלפה, תא אחד תמיד פועל בעוד תא סינון נקי אחד נמצא במצב המתנה. מסנני הדופלקס משמשים בעיקר במצבים בהם כיבוי מכונות ומערכות הוא לא מעשי או לא כלכלי במיוחד, כמו למשל בתעשיות ימיות או בתעשיות ייצור.

מסנן סימפלקס

מסנני סימפלקס הם הדגם הבסיסי של טכנולוגיית הסינון. יש להם עיצוב קומפקטי וקל מאוד לנקות אותם. משתמשים בהם בדרך כלל כאשר ניתן לכבות מערכות או את הפילטר עצמו על ידי התקני כיבוי נוספים. הם משמשים כדי להגן על חלקי המערכת מפני התלכלכות וסתימות.

מסנן דמיסטר

מסנני הדמיסטרים (מפרידי טיפות) משמשים להפרדת טיפות נוזל ממדיה גזית זורמת ומשמשים לסינון גז. מסנן הדמיסטר משמש כמפריד מראש כאשר הגז הנוזלי מזוהם מאוד. מוצקים ניתנים להפרדה בנוזל רק במידה מסוימת. זהו בדיוק המקום שבו מסנני הדופלקס נכנסים לפעולה. בנוסף לכך, המסננים רגישים ביותר לשינויים בתנאי ההפעלה, כמו שינוי בלחץ או בקצב הזרימה הנפחי.

מסנן איחוד (Coalescing)

בתעשיית הנפט והגז, התעשייה הפטרוכימית ובתי הזיקוק לנפט, נעשה שימוש לעיתים קרובות במסנן איחוד לנוזל או לגז לצורך הסרת נוזלים מגזים כגון גז אטם, גז דלק, גז חימום וקירור, גז הזרקה וכן גזים טכניים רבים. רכיב המסנן המאחד מבית BOLL & KIRCH מורכב משתי שכבות, הממלאות משימות שונות: השכבה הראשונה מפרידה בין מוצקים שעשויים להיות עדיין בזרם הגז. בשכבה השנייה, טיפות נוזליות מופרדות לרקמה מיוחדת על ידי איחוד הטיפות.

FineFilterUnit FFU-M3 למערכות ניקוי גז פליטה

ה-BOLL FineFilterUnit מבוסס על טכנולוגיית קרום מתקדמת ומנקה את מי השטיפה של מערכות הניקוי של גז הפליטה (EGCS) בהתאמה לתקן IMO MEPC.259 (68).  

יצרנים נוספים בתחום:

מסנני נוזלים, מסנני גזים
סננים ופתרונות סינון נוזלים
פילטרים – מסננים למערכות ומכונות לתעשייה
שסתומים – פילטרים – מסננים – מתקנים אספטיים לתעשייה
מייבשי אוויר ומערכות סינון סטרילי

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן