שסתומי תהליך

ייבוא ושיווק שסתומי תהליך

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת שסתומי תהליך, ניתן למצוא אצלנו שסתומי תהליך ממיטב היצרנים המובילים בעולם.
שסתומי תהליך ושסתומים אספטיים משמשים לתהליכים נקיים בתעשיות מזון, פארם וקוסמטיקה. שסתומים אלו בנויים מחומרים אשר מונעים התרבות חיידקים וניתנים לניקוי במקום (CIP).

התקשרו לייעוץ והזמנות או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

 

להמשך קריאה

יצרנים

חברת אם. טי. אס – MTS Prozesstechnik הינה חברה בינלאומית הממוקמת בשוויץ.

MTS מפתחת פתרונות בתחום התהליך האספטי לתעשיות בתחום התהליך האספטי, ובעיקר לתעשיות המזון, תרופות, כימיה קוסמטיקה ולמחלבות.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל שסתומים ומתקנים אספטיים לתעשייה של חברת אם. טי. אס – MTS Prozesstechnik, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

למעבר לסוגי שסתומים נוספים לחץ כאן

חברת KIESELMANN נוסדה בגרמניה בשנת 1937 כספק לביצוע עבודות חריטה וכבר בשנותיה הראשונות החלה החברה להתמחות בייצור מחברים (fittings). כיום, KIESELMANN הינה אחד הספקים המובילים של שסתומים ומחברים פלדת אל-חלד לתעשיות המזון, המשקאות, הכימיקלים, התרופות והביו-טכנולוגיה.

החברה מייצרת ומייצאת שסתום ביטחון, שסתום אל חוזר ומוצרים נוספים ליותר מ-50 מדינות ברחבי העולם (כולל ישראל כמובן).

קיסלמן KIESELMANN מציעה מגוון רחב של שסתומים חדשניים ואיכותיים, אשר מתוכננים ומעוצבים בהתאם למיטב מסורת האיכות הגרמנית. ב-KIESELMANN ניתן למצוא שסתומי נירוסטה באיכות גבוהה עבור אפליקציות היגייניות, בין אם מדובר בשסתום דיסק או שסתום פרפר פשוט, המופעל ידנית או פנאומטית, או בשסתומים מורכבים יותר, כגון שסתום ביטחון, שסתומי אל חזור או שסתום ויסות לנוזלים. בנוסף, מציעה החברה שסתומים אספטיים עם ממברנת טפלון (פטנט רשום של החברה) לשימוש בתנאים סטריליים

למעבר לסוגי שסתומים נוספים לחץ כאן

חברת נוקאדו (NOCADO) מייצרת מאז שנת 1966 שסתומים מפלדת אל-חלד באיכות גבוהה עבור תעשיית המזון והמשקאות.
NOCADO מחלקת את הציוד שהיא מייצרת לשלושה תחומים:

Nocanorm שסתומים היגייניים סטנדרטים
Nocaplus שסתומים שעומדים בדרישות האיכות מחמירות
Nocasept שסתומים שעומדים בדרישות איכות המחמירות ביותר, במיוחד עבור ייצור אספטי ומילוי, כמו גם עבור תעשיית הפרמצבטיקה
אחד המוצרים המוכרים של של NOCADO הוא שסתום הפרפר (butterfly valve). הפיתוח של השסתום, שנתמך על ידי דרישות ספציפיות של הלקוחות ושיתוף פעולה עם מחקרים באקדמיה, הצליח לשפר את האפיונים ההיגייניים של השסתום, האמינות שלו בזמן פעולה וגם להפוך את התחזוקה שלו לקלה ונוחה יותר.

למעבר לסוגי שסתומים נוספים לחץ כאן

 

עם יותר מחמישים שנות ניסיון בייצור מגוון רחב של ציוד לתעשייה, כולל משאבות, בלנדרים ומיקסרים, חברתפייר גרין (PIERRE GUERIN) מצרפת הינה כיום אחת החברות המובילות בתחומה.

הציוד של החברה, אותו אפשר למצוא בחברות בכל רחבי העולם, משמש ליישומים תעשייתיים כמו תהליכי התססה (בתעשיית היין לדוגמא) וטיפול בנוזלים, בין השאר באמצעות משאבות צנטריפוגליות ושילוב של נוזלים ומוצקים ליצירת מוצרים הומוגניים בתעשיות שונות כגון מזון ותרופות.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

 

דילוג לתוכן