פילטרים וסננים

ייבוא ושיווק פילטרים וסננים לכל סוגי התעשיות.

ברלין טכנולוגיות בע"מ מייבאת ומשווקת מגוון פתרונות לסינון לאוויר, גזים, קיטור, נוזלים ושמנים. סננים שונים נדרשים לכל סוגי התעשיות – מפילטרים סטריליים לתהליכים קולינריים בתעשיות מזון, פארם וחלב ועד למסנני אבק לבתי דפוס.

ברלין טכנולוגיות מספקת פילטרים סטריליים ברמות סינון שונות ובתי פילטר מנירוסטה 316. הסננים מותאמים לאפליקציות רבות – סננים עם פחם פעיל למניעת ריחות, סננים להפרדת שמנים מאוויר, סננים אנטיבקטריאליים וסננים סטריליים לחדרים נקיים, סננים מיוחדים לקיטור קולינרי וסננים מפחם לניקוי נוזלים. לאפליקציות של מניעת אבק, ברלין טכנולוגיות מספקת פילטרי בד, פילטרי שק ופילטרי פלטה, המתאימים לארונות חשמל ופיקוד, למכונות ומעברים בתעשיות עם רמות אבק גבוהות. כמו כן, ברלין טכנולוגיות מספקת מגוון רחב של סננים למשאבות וואקום ומפוחים, גם כיחידות קומפלט הכוללות בתי פילטר וגם אלמנטים בנפרד כחלקי חילוף.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר להזמנת פילטרים או סננים מסוגים שונים, וכן להזמנת חלקי חילוף לפילטרים או לסננים של היצרנים המובילים בעולם.

להמשך קריאה

יצרנים

BOLL & KIRCH היא אחת מיצרניות המסננים המובילות בעולם בתחום הסינון של נוזלים וגזים. החברה מפעילה מחלקת מחקר ופיתוח גדולה שמבטיחה מנהיגות טכנולוגית לטווח הארוך. BOLL & KIRCH מוסמכת על פי תווי התקן DIN ISO 9001 + ISO 14001 + ISO 45001 ומאושרת על ידי כל חברות הסיווג הגדולות.

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום אשר ישמחו לתת ייעוץ, צרו קשר  נשמח לשוחח.

חברת היפלוקס סינון – HiFlux Filtration A/S היא חברה דנית המתמחה במתן פתרונות סינון עבור תעשייה ואגפי האנרגיה עם וותק של מעל ל-50 שנה בתחום.

מאז הקמתה של החברה בשנת 1959 הלך וגדל הייצור באופן יציב, וכיום החברה מציעה טווח רחב של סננים סטנדרטיים ופתרונות סינון נוזלים לכל משימה מיוחדת, בהתאמה אישית לצרכים של כל לקוח.

לחברת HiFlux ניסיון וידע מקצועי, איכות בלתי מתפשרת ושירות ברמה הגבוהה ביותר. אלו הן מילות המפתח בחברה המדגישה את החשיבות של אספקת מוצר באיכות גבוהה תמיד, גם אם מדובר בסנן סטנדרטי וגם בפתרון מהונדס באופן אישי לצרכיו של הלקוח.

ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל את הסננים ופתרונות סינון הנוזלים של חברת היפלוקס סינון – HiFlux Filtration A/S ותשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

חברת נוקאדו (NOCADO) מייצרת מאז שנת 1966 שסתומים מפלדת אל-חלד באיכות גבוהה עבור תעשיית המזון והמשקאות.
NOCADO מחלקת את הציוד שהיא מייצרת לשלושה תחומים:

Nocanorm שסתומים היגייניים סטנדרטים
Nocaplus שסתומים שעומדים בדרישות האיכות מחמירות
Nocasept שסתומים שעומדים בדרישות איכות המחמירות ביותר, במיוחד עבור ייצור אספטי ומילוי, כמו גם עבור תעשיית הפרמצבטיקה
אחד המוצרים המוכרים של של NOCADO הוא שסתום הפרפר (butterfly valve). הפיתוח של השסתום, שנתמך על ידי דרישות ספציפיות של הלקוחות ושיתוף פעולה עם מחקרים באקדמיה, הצליח לשפר את האפיונים ההיגייניים של השסתום, האמינות שלו בזמן פעולה וגם להפוך את התחזוקה שלו לקלה ונוחה יותר.

למעבר לסוגי שסתומים נוספים לחץ כאן

 

מלבד ייצוג של חברות מובילות בעולם, ברלין טכנולוגיות מתמחה ברכש של חלקים איכותיים למכונות ולמערכות בקווי ייצור תעשייתיים, חלקי חילוף וציוד טכני והנדסי לתעשייה.

אחת הדוגמאות הבולטות הינן מחברים גמישים, בלווז (Bellows) המשמשים למגוון רחב של יישומים טכניים במגזרים שונים בתעשייה, כגון אמצעי בקרה וחישה (תרמוסטטים, מתגים וכו'), חימום, סניטציה, אנרגיה סולארית ועוד.

ברלין טכנולוגיות מספקת בלואים וחלפים לפי דרישת הלקוח והגדרותיו (כולל לקוחות OEM) – אנחנו נתאים את הבלואים בדיוק לצרכים שלכם, החל בסוג החומר ממנו הבלואים עשויים (נירוסטה, פלדת אל חלד – stainless steel וכו') וכלה בגודלם.

בנוסף, אנחנו מציעים שירות גם לאחר ביצוע הרכישה, כולל שיפוץ של הבלו עצמו אצל היצרן במידת הצורך,  אשר יחסוך את הצורך והעלות של החלפת הבלו.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר, אנא צרו קשר בטלפון 08-6638100 או באמצעות דף צור קשר.

 

במהלך שלושים השנים האחרונות איי אף בי אנלגן (AFB ANLAGEN) הגרמנית מספקת פתרונות המותאמים לצרכי הלקוח כגון יחידות שינוע, מתקני הרמה, מערכות שינוע המותאמות לארגזים ומגשים, פילטרים ועוד.

 

 

 

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן