משאבות חילזון

ברלין טכנולוגיות מייבאת מגוון של משאבות חילזון תעשיתיות

משאבה חלזונית, שגם נקראת משאבה בורגית או משאבת מונו ובאנגלית progressive cavity pump. הנה משאבה מסוג דחיקה חיובית, המעבירה נוזל באמצעות התקדמותם של חללים קטנים מבודדים בעלי נפח זהה, שמה של משאבת חילזון נובע מצורת החילזון של הרוטור והסטטור.

משאבת חילזון מורכבת מ-2 חלקים עיקריים שמבצעים את פעולת השאיבה. סטטור (סטטי) מגומי ורוטור (סובב) ממתכת. בסיבוב הרוטור נוצר חלל בין הרוטור לסטטור כתוצאה ממספר שונה של כריכות חילזון. כתוצאה מכך קצב הזרימה הנפחי יהיה פרופורציונלי למהירות הסיבוב, במהירות סיבוב נמוכה ( 50 – 150 סל"ד ) רמת הגזירה נמוכה ומאפשרת העברת מוצקים בפגיעה מינימלית במוצקים.

משאבות חילזון מסוג זה משמשות כמשאבות מינון ובשאיבה נוזלים דלילים וצמיגים נקיים ועם מוצקים.

חברת "ברלין טכנולוגיות" מייבאת, משווקת ומפיצה משאבות מסוגים שונים הכוללים בין השאר, משאבות חילזון, משאבות בורגיות, משאבות טבולות ועוד. כמו כן ניתן להשיג חלקי חילוף למשאבות חילזון כמו גם חלקי חילוף לשלל מוצרי תעשייה
התקשרו עכשיו או השאירו פרטים לקבלת מידע וביצוע הזמנות.

להמשך קריאה

יצרנים

משאבה חלזונית מהדור החדש מבית אלוויילר Allweiler – המשווקת על ידי ברלין טכנולוגיות.

תחזוקת המשאבה יותר קלה ויותר קצרה!

פירוק בחמישה שלבים פשוטים:

  • הסרת פלנג' מרווח קדמי.
  • הטיית הסטטור והוצאתו.
  • הסרת מכסה הבדיקה בגוף מרכזי.
  • שחרור ברגי דפינת רוטור למוט מקשר וחליצת הרוטור.
  • שחרור ברגי דפינה בין מוט מניע לציר מניע והוצאת מוט מניע עם האטם המכני.

 

התוצאה: הפחתה של עד כ-85% בזמן התחזוקה!

משאבה חלזונית, OptiFix מבית ,Allweiler מתוכננת במיוחד על מנת לאפשר פרוק והרכבה מהירה וקלה הרבה יותר ממשאבות סטנדרטיות מסוג זה. יתרון זה מאפשר זמן עצירת מתקן קצר, צמצום עלויות תחזוקה וזמן עבודת צוות אחזקה.

עבודת המשאבה האיכותית Allweiler צריכה להימשך לנצח, וזאת בניגוד לזמני התחזוקה ואחזקה הנדרשים עבורה.

סטטור ורוטור הם החלקים שמוחלפים בתדירות הגבוהה ביותר במשאבה החלזונית. המשאבה OptiFix תוכננה במיוחד לפירוק מהיר מאוד של הסטטור והרוטור מבלי לפרק את המשאבה מהצנרת.
התוצאה היא משאבה הניתנת לפירוק והרכבה מחדש בתוך דקות.
חיישן הגנת טמפ' לסטטור שופר ומורכב בצורה שלא מאפשרת פגיעה ע"י הרוטור.
כך החיישן מאפשר זיהוי מצבים בהם המשאבה פועלת ללא נוזל ומונע נזק מיותר למשאבה.
בנוסף, על ידי הרכבת סטטור ALLDUR®, ניתן להאריך את חיי המשאבה עד כ – 500% , דבר שיצמצם את עלויות התחזוקה והעלויות הכלליות של המשאבה באופן דרסטי.

מעוצבת כדי שהעניינים יזרמו חלק:

משאבת חילזון OptiFix מבית Allweiler, מביאה לשולחן הרבה יותר מאשר רק פירוק קל.

  • אין התפשרות על איכות הרוטור והסטטור.
  • הביצועים ונפח שופרו לעומת דגמים קודמים.
  • המשאבה קומפקטית, אינה תופסת הרבה מקום וניתנת להתקנה קלה במקומות רבים.

חברת פי סי אם משאבות – PCM PUMPS מספקת משאבות חלזוניות ומשאבות פריסטלטיות (משאבות לדחיקה חיובית ומשאבות ליניקה עצמית).

המשאבות של חברת PCM PUMPS מתאימות לנוזלים צמיגים, עם מוצקים וקורוזיביים ומותאמות באופן מושלם לתעשיות המזון והכימיה. למשאבות PCM ספיקה קבועה המספקת מינונים מדויקים.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בארץ את מוצרי חברת פי סי אם משאבות – PCM PUMPS, נשמח לעזור לכם בכל שאלה.

חברת משאבות מונו – MONO PUMPS מייצרת משאבה חלזונית המתאימות לשאיבת נוזלים סלילים וסמיכים נקיים ועם מוצקים כגון שפכים, כימיקלים, מזון, משקאות, נייר ומתאים לשימושים במגזר החקלאי, הנפט והגז.

משאבות מונו אידיאליות עבור טיפול בנוזלים צמיגים ויישומים הדורשים יכולת הרמה ויניקה מעומק.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בארץ את משאבות מונו – MONO PUMPS, נשמח לעזור לכם בכל שאלה.

עם ניסיון של 150 שנה, חברת אולוויילר Allweiler היצרן הגדול בקבוצת CIRCOR. אחת מיצרניות המשאבות התעשייתיות הוותיקות ביותר בגרמניה. המשאבות של Allweiler בעלות תכנון חדשני באיכות גבוהה ביותר, ונעשה בהן שימוש במגוון רחב של ענפי תעשייה: מזוט, גז ודלקים, מזון ותרופות, וכן בתהליכים של כימיה, בניין, טיפול במים ושפכים, אנרגיה, נוזלים חמים, ספנות, מכונות עיבוד שבבי ותעשיית הנייר.
Allweiler משקיעה רבות בפיתוחים ושיפורים בייצור ועברה לאחרונה לעבוד עם מנועים בעלי נצילות גבוהה יותר בתקן IE3. החדשנות הטכנולוגית ממקמת את Allweiler בחזית הטכנולוגיה ומבטיחה משאבות איכותיות ואמינות לטווח ארוך.
אחד היתרונות העיקריים של Allweiler על פני יצרני משאבות אחרים הוא היכולת לתת פתרון מלא ללקוח במגוון רחב של יישומים עם משאבות תעשייתיות בעלות בורג אחד / חילזון, שני ברגים ושלושה ברגים, משאבות צנטריפוגליות, משאבות פריסטלטיות ומשאבות פרופלור.
בברלין טכנולוגיות בית מלאכה אינטגרלי ומקצועי לשיפוץ משאבות Allweiler עם חלקי חילוף מקוריים. התיקון המקצועי של המשאבות מבטיח עבודה תקינה ואמינה לאורך זמן כמצופה ממשאבות.

עדכונים שוטפים מאלוויילר:
אלוויילר מציגה את יחידת הבקרה החכמה ALLMIND לשיפור מעקב טיפולים והתראת תקלות שמשפר את היעילות והבטיחות של המשאבות מתוצרת החברה. היחידה החדשה מאפשרת בקרה על מספר משאבות וקבלת מידע והתראות כגון: שינויים בפרמרטים המתוכננים שלהן או מועדי ביצוע טיפולים ומביאה לשיפור משמעותי בהוצאות הטיפול השוטף, מניעת תקלת שבר ובצריכת האנרגיה שלהן.

 

 

 

 

 

 

 

משאבות אלוויילר עומדות בתקן העולמי:
חשוב לדעת כי החל מחודש ינואר 2020 משתנות תקנות הדלק (ISO) של ארגון International Maritime Organization (או בקיצור IMO), האוכף את החוקים והתקנות בתחומי הים. מעתה התקנה של IMO תקבע מינימום של 0.5% גופרית בדלק, במקום 3.5% שהיה נהוג עד כה. בתגובה, מודיעה חברת אלווילר כי המשאבות שלהם יעמדו בתקנות החדשות.

למידע נוסף על התקנות החדשות של ארגון IMO – לחץ כאן
למידע כיצד המשאבות של אלוויילר עומדות בתקן NEW IMO- לחץ כאן

למעבר לסוגי משאבות נוספות – לחץ כאן 

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת את מוצרי אלוויילר, לייעוץ והזמנה, צור קשר.

חברת קיסל KIESEL היא יצרנית עולמית של מוצרי טיפול בנוזלים בסטנדרטים גבוהים למגוון תעשיות במשך 50 שנה. בין מוצרי החברה ברזים ואביזרים סניטריים, מערכות ניקוי צנרת היגייניות Pig Cleaning Systems ומשאבות למטרות שונות. מוצרי KIESEL מהווים מענה מושלם של "לוגיסטיקה פנימית של נוזלים" במפעלי ייצור. טווח היישומים של המשאבות כולל נוזלים בעלי צמיגות נמוכה וגבוהה, ואלה יכולים להיות מזוהמים ומעורבים בחומרים שוחקים או סיביים וכן בגזים. ניתן גם לשאוב משחות לצורך הולכה דרך מערכת צינורות. מוצרי KIESEL משמשים יצרנים במגוון תעשיות, כגון תעשיות כימיות ופטרוכימיות, ביוטכנולוגיה, פרמצבטיקה, קוסמטיקה, מזון, חלב ומשקאות.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

מאז ייסודה של חברת קנול (KNOLL) בשנת 1970 היא עוסקת בפיתוח ובייצור של משאבות. במהלך השנים, הטכנולוגיה החדשנית הביאה לכך שמשאבות הדחיקה החיובית, נעשו נפוצות מאוד בענפים כמו הנדסת מכונות, כימיקלים, תרופות ומוצרי מזון. חברת KNOLL מייצרת משאבות חילזון המתאימות לחומרים צמיגים מאוד, מזוהמים וחסרי סיכה. לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן