איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

משאבות לובים ( lobe )

ברלין טכנולוגיות מייבאת מגוון של משאבות לובים תעשיתיות

משאבות לובים (Lobe) שייכות לקבוצת משאבות דחיקה חיובית. משמשות במגוון רב של תעשיות. הפופולריות שלהן נובעת מכך שהן ניתנים לניקוי וטיפול מהיר ע"י פירוק של מכסה קדמי. משאבות רוטוריות בעלות ליכולת העברת נוזלים דלילים וצמיגים נקיים ועם מוצקים (משחות).

עקרון העבודה של משאבת לוב

המשאבה בנויה משני גלגלים עם 1 – 8 לובים (שיניים). מספר לובים זהה בשני הגלגלים. שני גלגלי הלובים נתונים בתוך בית המשאבה, אשר מצדו האחד יש פתח דרכו נכנס הנוזל אותו שואבים ומצדו השני פתח דרכו הוא יוצא. פעולת השאיבה נוצרת כתוצאה מהיווצרות תת-לחץ במקום בו הלובים מתרחקים זה מזה והנפח ביניהם גדל. פעולת הדחיסה נוצרת כתוצאה מעל לחץ במקום בו הלובים מתקרבים והנפח קטן.

הנוזל הנשאב עובר בהיקף גלגלי הלובים. לעיתים תכופות משתמשים במשאבות לובים ביישומים בתעשיית המזון, בשל יכולת העברת נוזל עם מוצקים בצורה עדינה עם מינימום פגיעה במוצקים (יוגורט עם פרי). משאבת לובים (Lobe) בעלת יכולת שאיבת מוצקים גדולים מאוד בהשוואה למשאבות גג"ש ו- 3 ברגים.

ניתן להשיג גם חלקי חילוף עבור משאבות לובים בפרט ועבור משאבות ככלל. התקשר עכשיו לברלין טכנולוגיות לקלת מידע או ביצוע הזמנות ממגוון המוצרים לתעשייה המוצעים על ידי החברה.

יצרנים

לא מוצאים את מה שחיפשתם?

לפרטים נוספים אודות תחום זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...