חיישנים

ייבוא ושיווק חיישנים למטרות שונות

תפקידם של החיישנים (Sensors) הנו קליטה של אותות מן העולם הפיזי ועיבודם או תרגומם לאותות חשמליים, בדרך כלל לצורך ביצוע פעולה כלשהי. החיישנים סובבים אותנו ומשמשים לצורך התרעה, עדכון או העברת מידע לצורך ניהול ומעקב.

ישנם סוגים שונים של חיישנים המשרתים תעשיות שונות ותכליות שונות. בין החיישנים המוכרים אנו יכולים להצביע על:

  • חיישני תנועה – משמשים במערכות אזעקה, מערכות התרעה, מערכות רכב ועוד יישומים שונים ומגוונים בתעשייה ובסקטור הפרטי
  • חיישני חם-קור / חיישני טמפרטורה – משמשים במדי טמפרטורה, מערכות חשמל, מחשבים, טלפונים ניידים מכשירי חשמל ומערכות נוספות ומגוונות
  • חיישני אור – יכולים לשמש לתאורת חירום, תאורת לילה, מערכות אבטחה וכו'
  • חיישני קרינה – לבדיקת רמות קרינה אלקטרו מגנטית כמו במכשיר המיקרו-גל הביתי, אך גם במערכות תעשייתיות מתקדמות יותר
  • חיישני קירבה – במערכות אבטחה, מערכות רכב מתקדמות ועוד
  • חיישני תנודות אויר – ביישומים צבאיים ואזרחיים
  • ועוד רבים ומגוונים

חברת ברלין טכנולוגיות מייבאת מגוון חיישנים המיוצרים ע"י יצרנים מובילים באירופה. צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף או להזמנת חיישנים שונים.

 

להמשך קריאה

יצרנים

חברת Bartels Mikrotechnik היא ספקית חדשנית של מוצרים ופיתוחים למיקרו-מערכות שיוצרים ערך מוסף ללקוחותיה בסביבת שוק שלא מפסיקה להשתנות.
Bartels Mikrotechnik מייצגת איכות ואמינות. מובן מאליו שהחברה מתייחסת ללקוחותיה ולשותפיה בצורה הוגנת וכנה. החברה מנהלת את התקשורת שלה איתם בצורה פתוחה ומכבדת.

חברת Schlüter Automation und Sensorik GmbH היא חברה בינלאומית שמספקת טכנולוגיית חיישנים ופתרונות אוטומציה עם למעלה מ-50 שנות ניסיון.

בנוסף לניסיון בן עשרות השנים של החברה בתחום טכנולוגיית החיישנים והאוטומציה, Schlüter מציעה ללקוחות שלה מוצרים חדשניים וטכנולוגיות מתקדמות רבות שנוסו ונבחנו בהצלחה. פתרונות אלה מתאימים למגוון רחב מאוד של יישומים!

רשימת הלקוחות הנאמנים של החברה כוללת אלפי חברות קטנות ובינוניות ומספר רב של תאגידים גדולים, וזאת בכל רחבי העולם!

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום החיישנים ופתרונות אוטומציה. לייעוץ צרו קשר  נשמח לשוחח.

חברת TWK ELEKTRONIK (טי.דאבליו.קיי אלקטרוניק) מתמחה בעיצוב וייצור של אנקודרים (encoders) ומערכות חיישנים (senors) למדידות לינאריות וסיבוביות. במשך כמעט חמישים שנות פעילותה הרחיבה החברה את מגוון המוצרים שהיא מייצרת וכיום היא מציעה מגוון רחב של אנקודרים וסנסורים למגוון יישומים תעשייתיים, ממכונות נייר גדולות ועד לטורבינות רוח. המכשירים והמערכות של TWK ELEKTRONIK מאופיינים בחדשנות טכנולוגית, איכות, אמינות ומותאמים לדרישות לקוח. מאחורי כל מוצר של חברת TWK ELEKTRONIK עומדת מערכת שלמה של חשיבה יצירתית, הנדסה מתקדמת ואיכות יצור ללא פשרות. המקודדים והחיישנים מיצורים בטכנלוגיות חדשניות להבטחת שביעות רצונו של הלקוח הסופי כערך עליון מעיקרון שמירת שמה הבינלאומי של החברה כחברה מובילה בתחום.

 

 

מלבד ייצוג של חברות מובילות בעולם, ברלין טכנולוגיות מתמחה ברכש של חלקים איכותיים למכונות ולמערכות בקווי ייצור תעשייתיים, חלקי חילוף וציוד טכני והנדסי לתעשייה.

אחת הדוגמאות הבולטות הינן מחברים גמישים, בלווז (Bellows) המשמשים למגוון רחב של יישומים טכניים במגזרים שונים בתעשייה, כגון אמצעי בקרה וחישה (תרמוסטטים, מתגים וכו'), חימום, סניטציה, אנרגיה סולארית ועוד.

ברלין טכנולוגיות מספקת בלואים וחלפים לפי דרישת הלקוח והגדרותיו (כולל לקוחות OEM) – אנחנו נתאים את הבלואים בדיוק לצרכים שלכם, החל בסוג החומר ממנו הבלואים עשויים (נירוסטה, פלדת אל חלד – stainless steel וכו') וכלה בגודלם.

בנוסף, אנחנו מציעים שירות גם לאחר ביצוע הרכישה, כולל שיפוץ של הבלו עצמו אצל היצרן במידת הצורך,  אשר יחסוך את הצורך והעלות של החלפת הבלו.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר, אנא צרו קשר בטלפון 08-6638100 או באמצעות דף צור קשר.

 

דילוג לתוכן