מערכות בקרה

ציוד בקרה ומערכות בקרה תעשייתיות

מערכת בקרה תעשייתית היא אמצעי חשמלי ואלקטרוני אשר מאפשרת פיקוח וניהול תהליכים תעשייתיים. ישנם מספר סוגים של מערכות בקרה תעשייתיות וניתן למצוא אותן בתעשיות כגון חשמל, מים, נפט, גז ועוד.

מערכות הבקרה והאוטומציה המיובאות על ידי חברת ברלין טכנולוגיות כוללות, בין השאר:

 • חיישנים
 • מתגים
 • ממסרים
 • אנקודרים (מקודדים)
 • פלטות פיצוץ
 • ועוד מערכות מסוגים שונים.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת מערכות בקרה וציוד בקרה תעשייתי של מיטב היצרנים בעולם. פנו אלינו ואנו נתאים ציוד בקרה ומערכת בקרה תעשייתית עבור החברה שלך.

חלקי חילוף למערכות בקרה

מעבר להפצה ושיווק של המערכות עצמן חברת “ברלין טכנולוגיות” מפיצה ומשווקת חלקי חילוף למערכות בקרה.

ניתן להשיג חלקי חילוף חדשים או מחודשים עבור חיישנים, מתגים, ממסרים, אנקודרים, פלטות פיצוץ ומערכות נוספות של מיטב היצרנים, והחברות הכוללים בין השאר את:

 • דיקטטור
 • הונר
 • רמבה
 • רופקס
 • TWK Electronik
 • קומיטרוניק
 • דויטשמן

התקשרו עכשיו לחברת “ברלין טכנולוגיות” או השאירו פרטים להזמנת ציוד בקרה או מערכות בקרה תעשיתיות, חלקי חילוף וציוד נלווה נוסף לתעשייה.

להמשך קריאה

יצרנים

חברת Bartels Mikrotechnik היא ספקית חדשנית של מוצרים ופיתוחים למיקרו-מערכות שיוצרים ערך מוסף ללקוחותיה בסביבת שוק שלא מפסיקה להשתנות.
Bartels Mikrotechnik מייצגת איכות ואמינות. מובן מאליו שהחברה מתייחסת ללקוחותיה ולשותפיה בצורה הוגנת וכנה. החברה מנהלת את התקשורת שלה איתם בצורה פתוחה ומכבדת.

חברת Schlüter Automation und Sensorik GmbH היא חברה בינלאומית שמספקת טכנולוגיית חיישנים ופתרונות אוטומציה עם למעלה מ-50 שנות ניסיון.

בנוסף לניסיון בן עשרות השנים של החברה בתחום טכנולוגיית החיישנים והאוטומציה, Schlüter מציעה ללקוחות שלה מוצרים חדשניים וטכנולוגיות מתקדמות רבות שנוסו ונבחנו בהצלחה. פתרונות אלה מתאימים למגוון רחב מאוד של יישומים!

רשימת הלקוחות הנאמנים של החברה כוללת אלפי חברות קטנות ובינוניות ומספר רב של תאגידים גדולים, וזאת בכל רחבי העולם!

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום החיישנים ופתרונות אוטומציה. לייעוץ צרו קשר  נשמח לשוחח.

IEP Technologies היא הספקית המובילה בעולם למערכות ושירותי הגנה מפני פיצוץ. במשך למעלה מ- 60 שנה החברה מספקת פתרונות הגנה למניעה, בידוד ופריקה של חלקיקים או אדים דליקים בתעשיות העיבוד. IEP טכנולוגיות פועלת ממספר מיקומים שונים בארצות הברית, גרמניה, שוויץ, בריטניה, צרפת וטורקיה ומציעה תכנון ושירות למערכות בשיתוף צוות ייעודי של מהנדסים יישומיים, מנהלי מכירות אזוריים ומהנדסי שטח.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את IEP Technologies ומשווקת את מוצריה.

היצע הפתרונות של חברת IEP Technologies להגנה מפני פיצוץ כולל את מגוון מוצרי האוורור הידועים והאמינים של Brilex ו-HOERBIGER, אשר מציעים אמצעי הגנה מוסמכים המאבטחים תהליכי ייצור מכוחם ההרסני של פיצוצים תעשייתיים.

 

פתרונות אוורור לניתוב פיצוצים

טווח הטכנולוגיות המקיף של IEP Technologies בתחום תעלות ניתוב הפיצוצים תוכננו במיוחד להפחתת עוצמת פיצוצים תעשייתיים עקב חלקיקים דליקים המגנים על אנשים ותעשיות ברחבי העולם.

לוחות פתחי הפיצוץ של IEP Technologies נועדו להיפתח בלחץ מוגדר מראש, על מנת לאפשר לכדור האש ולחץ המופק בפיצוץ לפרוץ לאזור בטוח. לוחות הפתחים זמינים במגוון מלא של גדלים, תצורות ולחצי פתיחה. לוחות פורצי פיצוץ זמינים בפורמטים שטוחים, רב שכבתיים ודמויי כיפה, בהתאם ליישום הספציפי, בכדי לספק את פתרון ההגנה הנכון. הפתרון מתאים למגוון רחב מאוד של פרמטרי פיצוץ החל מערכי KSt גבוהים מאוד עד לרמות קודמות נמוכות מאוד, הפתחים שהונדסו ונבחרו היטב עשויים לשמש כשיטת אבטחה פשוטה ביותר. בין אם אפשרות האוורור הטובה ביותר ליישום ספציפי היא תעלת פריקה סטנדרטית או נגד אש; יש לקחת בחשבון גם את בידוד המתחם מהפיצוץ על מנת להפחית את הסיכון להתפשטות להבה לציוד העיבוד הסמוך לו או למפעל עצמו.

חברת דיקטטור – DICTATOR הבינלאומית הוקמה בשנת 1932 ונותרה חברה בבעלות משפחתית מאז 1971, בעלת מתקני ייצור בגרמניה, הולנד, ספרד ואנגליה ונציגויות ב-18 מדינות. מטה החברה מוקם בנאוסאס, בקרבת אוגסבורג שבגרמניה.

המוצרים של חברת דיקטטור – DICTATOR מיועדים למגזרים שונים ומגוונים בתעשייה. בין המוצרים ישנם: ציוד מעליות, פתרונות לסגירת דלתות, מערכות לבקרת אינטרלוק, מנגנונים להפעלת שערים ודלתות, מנגנונים להפעלת דלתות אש, פתרונות לבקרת דלתות אש, בוכנות גז, משככי תנודות ובולמי זעזועים הידראוליים

מקור שם החברה: דיקטטור – DICTATOR
ב-1930 שני מהנדסים, גרמני והולנדי, המציאו את חברת “הידראולישן שטוסדמפפר אונד שליסר פור טורן” (משככי תנודות ומנגנוני סגירה שקטה לדלתות). ב-15 בינואר 1932 הונפק פטנט מספר 578533 על המצאה זו, בולם דלת מיוחד זה מאט את הדלת כאשר היא נסגרת בתנופה חזקה ולאחר מכן גורם לה להיכנס בשקט לעמדת הסגירה, שם הבולם גם משאיר את הדלת. ממציאי המנגנון קראו למוצר דיקטטור, משום שהוא מכתיב (dictate באנגלית) לדלת להיסגר באופן שקט אך ודאי.
מכיוון ששמה של קבוצת דיקטטור היה בינלאומי במקורו, בחרו שני הממציאים להשתמש באיות המקובל בעולם,”Dictator” ב-c, ולא באיות המקובל בגרמנית ב-k.

שירות וייעוץ
מטרת שירות הלקוחות הטכני של החברה היא למצוא פתרון לכל השאלות המופנות אליה, איזוטריות ככל שיהיו, לא רק באמצעות המגוון הנרחב של המוצרים הסטנדרטיים, אלא עם פתרונות מיוחדים, מותאמים אישית ופתרונות מערכתיים מורכבים, שלעיתים קרובות הופכים מאוחר יותר למוצרים סטנדרטיים. מוצרי דיקטטור זוכים לשירות הזה.

תקני איכות
בולם הדלת, שהפטנט עליו הונפק ב-1932, משמש כיום ככלי חשוב לפתרון בעיות בדיוק כפי שהיה אז. כמובן, מוצר זה צעד עם הזמן, זכה למספר “עדכוני מראה” וכיום הוא מעודכן מבחינה טכנית. זה גם מה שמאפיין את דיקטטור, המשתמשת לכל אורך חיי המוצר – פיתוח, ייצור ומכירה – בטכנולוגיות המודרניות ביותר לשם ארגון תהליכים באופן היעיל ביותר האפשרי. בזכות אתרי הייצור הממוקמים במערב אירופה, דיקטטור עומדים בתקני האיכות הגבוהים ביותר ובה בעת יכולים לייצר מוצרים תחרותיים.

חברת COLFAX נקראת מעכשיו CIRCOR.
חברת COLFAX FLUID HANDLING נקנתה ב 11-12-2017 על יד חברת CIRCOR. החברה ספקית מוֹבִילה של פתרונות בקרת זרימה ומוצרים נוספים בתחום הטיפול במים לתעשיות השונות אשר עכשיו השלימה את מגוון המוצרים שלה במותגים המוכרים של COLFAX. מותגי משאבות ידועים בהספקת פתרונות מיטביים ללקוח תוך התחשבות בדרישות המיוחדות שלו ושל תחום עיסוקו. משאבות הקונצרן נותנים מענה לתחומים רבים, כגון מספנות, בטחון, נפט וגז, יצור אנרגיה, טפול בשפכים ותעשייה כללית.

חברת הונר (HOHNER) מתמחה בעיצוב וייצור של אנקודרים/ מקודדים (encoders) אופטיים. במשך השנים הרחיבה החברה את מגוון המוצרים שהיא מייצרת וכיום היא מציעה מגוון רחב של אנקודרים איכותיים לתעשייה.

האינקודרים של HOHNER נמצאים בשימוש במגזרים תעשייתים רבים, כולל ציוד הרמה, אווירונאוטיקה, אריזה ועיבוד מזון ומהווים נדבך נוסף בתכנון וביצוע קו יצור איכותי. השמירה הקפדנית על איכויות התכנון והיצור הגבוהות של חברת HOHNER מובילה אותה למקום של כבוד בין החברות המובילות בתחום יצור המקודדים האופטיים.

 

במשך למעלה מ-35 שנים REMBE GmbH מפתחת, מייצרת ומוכרת שורה של מוצרים מתקדמים מסוגם בתחומי הבקרה, מדידה ובטיחות בתעשייה.

חברת רמבה (REMBE) מתמחה במתן פתרונות לצרכים ייחודיים של לקוחות תעשייתיים. בחברה, הממוקמת בגרמניה, פועלות שתי חטיבות:

חטיבת בקרה – אחראית על פיתוח וייצור מגוון של מערכות מדידה, החל במתמרים (transducers) וכלה במערכות למדידת ובקרת זרימה של מוצקים. המערכות הללו מיועדות לסילואים, מיקסרים, מיכלים ולעוד שימושים תעשייתיים הדורשים בקרה מדוייקת ומתקדמת על תהליכי היצור.

חטיבת בטיחות – כאן מייצרים דיסקים (bursting discs), שסתומי לחץ (breather valves) ומערכות הגנה בפני פיצוצים שמיועדים למגוון יישומיים תעשייתים.

 

חברת רופקס (ROPEX) מגרמניה היא יצרנית מובילה של ציוד בקרת טמפרטורה, כולל למערכות אריזה בחום. בנוסף, מייצרת החברה ציוד מדידה ובקרה מתקדם.

אחד מפריטי ציוד הבקרה הידועים יותר שהחברה מייצרת הינו RESISTRON – ציוד בקרת טמפרטורה שמיועד לבקרה בגופי חימום שונים, כולל כאלו שנעשה בהם שימוש בתהליכי אריזה בחום. ה-RESISTRON מבקר את הטמפרטורה באופן מדויק ביותר וללא שימוש בסנסורים.

25 שנות הניסיון של ROPEX בבקרת טמפרטורה אפשרו לה לפתח ולייצר גם את ציוד האריזה בחום עצמו – CIRUS, ר”ת של Cermet-Integrated-Resistive-Ultrafast-Sensor-less-Heaters.

 

חברת סטובר (STOBER) הינה יצרנית של מערכות בקרה והינע מתקדמות. החברה שנוסדה בגרמניה בשנת 1934 התמחתה עם השנים בבניית מכונות ובתיקון מנועים. כיום מזוהה המותג STOBER עם איכות וביצועים מעולים ונחשב לאחד המובילים בתחום.

 

חברת TWK ELEKTRONIK (טי.דאבליו.קיי אלקטרוניק) מתמחה בעיצוב וייצור של אנקודרים (encoders) ומערכות חיישנים (senors) למדידות לינאריות וסיבוביות. במשך כמעט חמישים שנות פעילותה הרחיבה החברה את מגוון המוצרים שהיא מייצרת וכיום היא מציעה מגוון רחב של אנקודרים וסנסורים למגוון יישומים תעשייתיים, ממכונות נייר גדולות ועד לטורבינות רוח. המכשירים והמערכות של TWK ELEKTRONIK מאופיינים בחדשנות טכנולוגית, איכות, אמינות ומותאמים לדרישות לקוח. מאחורי כל מוצר של חברת TWK ELEKTRONIK עומדת מערכת שלמה של חשיבה יצירתית, הנדסה מתקדמת ואיכות יצור ללא פשרות. המקודדים והחיישנים מיצורים בטכנלוגיות חדשניות להבטחת שביעות רצונו של הלקוח הסופי כערך עליון מעיקרון שמירת שמה הבינלאומי של החברה כחברה מובילה בתחום.

 

 

קומיטרוניק | COMITRONIC היא המחלקה המסחרית של BTI, המתמחה בייצור פתרונות בטיחות (מתגים, ממסרים, אמצעי בקרה וכו’) למכונות בתעשייה. המפעל ויחידותיו השונות, כולל המחלקה המסחרית, ממוקמים בפאתי פריז.

COMITRONIC / BTI פועלת מזה 25 שנים ובשנת 1993 רשמה פטנט על טכניקה חדשנית הידועה כ-ACOTOM process. לחברה מוניטין רב בתחום ומוצריה מעוצבים ומיוצרים בהתאם לתקני האיכות והבטיחות המתקדמים ביותר. החברה שמה לה למטרה לספק את אוכלוסיית המוצרים שלה כנגזרת ישירה ממודולריות קו היצור הדרושה מדינמיות השווקים בעולם. רמת האמינות הגבוהה של מוצרי חברת COMITRONIC ידועה ברחבי העולם ומשפיעה בעקיפין על כל שאר היצרנים המתחרים.

המתגים, הממסרים וכל אמצעי הבקרה לתעשייה של החברה מספקים את הפתרון האמין, המתקדם, החדשני והעדכני ביותר שניתן למצוא.

 

 

 

 

DEUTSCHMENN (דויטשמן) פועלת בענף הבקרה והאוטומציה מזה כ-30 שנה והתפרסמה כבר בתחילת שנות השמונים בעקבות הפיתוח של מתגי קצה אלקטרונים שניתנים לתכנות. החברה פועלת גם בענף התקשורת התעשייתית מזה כ-10 שנים, תוך שהיא מפתחת ומייצרת ציוד לתקשורת דרך ערוצים חשמליים (field buses) ורשתות אינטרנט.

DEUTSCHMENN מפתחת ומשווקת מוצרים בתחום התקשורת לתעשייה בעשר השנים האחרונות, כולל ייצור של מוצרים עם field buses ו-Ethernet לתעשייה.
הבקרים המתוכנתים, מתגי הקצה וכל מוצרי האטרנט של החברה מהווים את הטכנולוגיה העדכנית והחדשנית ביותר בתחום.

 

 

 

 

מלבד ייצוג של חברות מובילות בעולם, ברלין טכנולוגיות מתמחה ברכש של חלקים איכותיים למכונות ולמערכות בקווי ייצור תעשייתיים, חלקי חילוף וציוד טכני והנדסי לתעשייה.

אחת הדוגמאות הבולטות הינן מחברים גמישים, בלווז (Bellows) המשמשים למגוון רחב של יישומים טכניים במגזרים שונים בתעשייה, כגון אמצעי בקרה וחישה (תרמוסטטים, מתגים וכו’), חימום, סניטציה, אנרגיה סולארית ועוד.

ברלין טכנולוגיות מספקת בלואים וחלפים לפי דרישת הלקוח והגדרותיו (כולל לקוחות OEM) – אנחנו נתאים את הבלואים בדיוק לצרכים שלכם, החל בסוג החומר ממנו הבלואים עשויים (נירוסטה, פלדת אל חלד – stainless steel וכו’) וכלה בגודלם.

בנוסף, אנחנו מציעים שירות גם לאחר ביצוע הרכישה, כולל שיפוץ של הבלו עצמו אצל היצרן במידת הצורך,  אשר יחסוך את הצורך והעלות של החלפת הבלו.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר, אנא צרו קשר בטלפון 08-6638100 או באמצעות דף צור קשר.

 

דילוג לתוכן