ציוד מדידת חמצן

מד חמצן וציוד מדידת חמצן

ברלין טכנולוגיות מיצגת את PRESENS החברה המובילה בתחום מדידות אופטיות של חמצן דו-תחמוצת פחמן ו- pH מומס בתעשיית הביו-טק והאקדמיה, עם הפתרונות הכי מתקדמים למחקר. כמו כן ברלין טכנולוגיות מייצגת פתרונות עבור מדידת חמצן, פחמן דו-חמצני, CO וגזים אחרים במערכות תעשייתיות לצורכי תחזוקה ובקרה של חברת BACHARACH.

ברלין טכנולוגיות גם מתמחה בפתרונות מתקדמים לאיתור דליפות במערכות קירור ואוויר דחוס. לייעוץ והזמנות התקשרו, או השאירו פרטים ונשמח לעזור

להמשך קריאה

יצרנים

פרסנס (PRESENS) הוקמה בגרמניה בשנת 1997 על ידי מספר מומחים מובילים באקדמיה הגרמנית ובשיתוף עם ענקית הכימיה BASF. כיום החברה, הידועה בחדשנותה, עוסקת בפיתוח וייצור של חיישנים זעירים (micro sensors) מבוססי סיבים אופטיים, הידועים בשם Optrodes.

קוטר החוד של החיישנים הללו יכול להיות קטן עד כדי 20 מיקרומטר, כחמישית מקוטרה של שערה. הטכנולוגיה הייחודית שלהם מאפשרת מדידת חמצן בתמיסות, פירות, אורגניזם חי, אריזות או בתאי אווירה ללא צורך בטיפול והחלפת ממברנות או כיולים חוזרים. מדידות מסף גילוי של 1PPB עד 2PPM מתאפשרות בחיישן אחד.

בנוסף מציעה PRESENS מערכות סנסורים למגוון שימושים ואפליקציות בתחומי המחקר הביולוגי והסביבתי, תעשיית המזון והמשקאות, Bioprocess Control ועוד.

מאמר מומלץ לקריאה: מדידות חמצן, pH ו-CO2 בטכנולוגיה אופטית חודרנית ולא חודרנית מאת ד"ר גבריאל (גבי) לוין.

 

 

דילוג לתוכן