משאבות וורן | WARREN PUMPS

משאבות 2 ברגים - משאבות לשימוש ימי

משאבות וורן (WARREN PUMPS) הוא מותג משאבות בינלאומי בעל מוניטין בעל ותק של למעלה ממאה שנה. החברה מתמחה במשאבות שני ברגים ומשאבות לשימושים ימיים המותאמות ספציפית לדרישות הלקוח.

המשאבות של WARREN PUMPS הינן בעלות ביצועים אופטימליים במחיר הנמוך ביותר מבחינת עלויות מחזור חיים של המשאבות. חברת WARREN PUMPS מייצרת את המשאבות במסצ'וסטס, ארה"ב והינה כיום יחידה עסקית בקבוצת CIRCOR

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

להמשך קריאה

מוצרים עיקריים:

סדרה 2300

המשאבה הבורגית מסדרה 2300 של WARREN PUMPS היא משאבה בעלת ספיקה קבועה המסוגלת לספק לחץ יציאה עד 1400 psi. עקרונית, המשאבה מבוססת על שני זוגות של ברגים נגדיים. כל זוג ברגים מעביר נוזל אל החלק המרכזי של המשאבה, שם ממוקם פתח היציאה. כיוון שהכוחות ההידרוליים הנוצרים הם שווים והפוכים, הרוטור מאוזן במישור הצירי באופן הידרולי. משאבה זו מצטיינת במרחק הקצר ביותר שאפשר בין המסבים. תכנון זה יוצר רוטור קשיח המסוגל לפעול ברציפות ומאפשר לחץ עבודה גבוה בתנאי סיכה נמוכים, עם שמן בעל תכולת גופרית נמוכה או מזוהם ללא שחיקה, נפילת לחץ או איבוד ספיקה. מבנה זה אינו מחייב שימוש בחלקי משאבה יצוקים המכונים 'תושבות'.  

סדרה GTS

משאבת GTS היא משאבה סובבת בעלת שני ברגים וספיקה קבועה בלחץ בינוני. גלגלי תזמון ומסבים חיצוניים בעלי סיכה ללא מגע פנימי של מתכת במתכת מאפשרים שאיבה של נוזלים לא מסככים וכן חומרים תוקפניים.  

סדרה FSXA

סדרה זו כוללת משאבות דו-בורגיות לעומס כבד ולחצים גבוהים, שתוכננו בעיקר ליישומים בתעשיות הנפט הגולמי ועבור תחנות כוח.  

סדרת JAGUAR

משאבה מסדרה 2200, הידועה בדרך כלל בשם סדרת JAGUAR, היא משאבה בעלות ספיקה קבועה המסוגלת לשאוב ולהעביר צמיגויות גבוהות עד 150,000,000 ssu. עקרונית, המשאבה מבוססת על עד שני זוגות של ברגים נגדיים. כל ערכת ברגים מעבירה נוזל לכיוון החלק המרכזי של המשאבה, שם ממוקם פתח היציאה. כיוון שהכוחות ההידרוליים הם שווים והפוכים, הרוטור מאוזן במישור הצירי באופן הידרולי.  

סרטונים:

יצרנים נוספים בתחום:

משאבות וצנטריפוגות ליישומים תעשייתיים
ייצור משאבות גיר ופתרונות מערכת
פתרונות שאיבה וערבוב למבחר גדול של תעשיות
משאבות מינון ומערכות מדידה
משאבות דיאפרגמה ומשאבות צנטריפוגליות

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן