קמפיסה | Campisa

ציוד למפרצי פריקה וטעינה וציוד למרכזים לוגיסטיים

חברת קמפיסה – Campisa היא רפרנס שיווקי מובהק לייצוגם של חדשנות, איכות ובטיחות, עם המגוון הרחב ביותר של ציוד למפרצי פריקה וטעינה וציוד למרכזים לוגיסטיים המתאימים לכל תעשייה.

עם למעלה מ-50 שנות היסטוריה מאחוריה, Campisa ממוקמת בפאלאזולו, מילאנו, נחשבת למובילה עולמית בכל מה שקשור לציודי למפרצי פריקה וטעינה, שערי גלילה ודלתות סקטורים הפועלות במהירות גבוהה. הודות לפטנטים תעשייתיים רבים שכבר הספיקו להירשם על שמה, קמפיסה תמיד הצליחה להצטייר כחברה המבדלת את עצמה. הרבה מכך, יש לציין, הוא בזכות המנועים ההידראוליים החדשניים שפיתחה ובזכות איכות מוצריה שכמעט ואינם זקוקים לתחזוקה.

המונח 'חדשנות' מתאר את פועלה של Campisa בצורה המדויקת ביותר. כבר בתחילת דרכה, היא השקיעה באופן משמעותי בהקמתה של מחלקה פנימית שכל תכליתה היה לעסוק במחקר ופיתוח (שהם כמובן הכוח המניע המוביל בסוף לחדשנות).

הודות לאימוץ תהליכי ייצור רובוטיים המתבטאים ביכולת ביצועים גבוהה, Campisa מסוגלת לפעול כיום על פי הסטנדרטיים הארגוניים הגבוהים ביותר, תוך שהיא שומרת על רמות בטיחות ואיכות מקסימאליות, מפגינה יכולת להעניק שירותים גלובליים ולענות על כל דרישה לוגיסטית בצורה מדויקת.

מחויבותה של Campisa לשיפור מתמשך באיכות, החל משלב העיצוב של מוצריה ועד לתהליכים שהיא מבצעת לאחר כל מכירה, משתקפת בין היתר בתעודת תו התקן ISO 9001" שהיא מחזיקה. כל המיכון של חברת "קמפיסה" פועל בהתאם לתו התקן האירופאי 2006/42/EC" ובהתאם לסטנדרטים הנדרשים והמחייבים עבור כל מוצר שהיא מייצרת. יתרה מזאת, קמפיסה מקפידה לפעול על פי כל הכללים והרגולציות המחייבות כאשר היא מייבאת את מוצריה למדינות האיחוד האירופי ו/או מחוצה לו.

חברת Campisa מוכרת ומייצרת מגוון רב של ציוד למפרצי טעינה ופריקה כמו מאזני רציפים, שערי מחיצה, תוחמי מחסנים ושערי גלילה. בנוסף, היא גם נחשבת כספקית מובילה של מערכות הידראוליות המשמשות להרמתם של שערי מחיצה (בהקשר זה, קמפיסה יכולה לספק עבורכם את השער כמערכת מלאה או רק את הרכיב של המערכת ההידראולית).

כל מוצריה של Campisa עוצבו על מנת להבטיח מקסימום בטיחות ומקסימום איכות וזאת, תוך התחייבות לייצר פרודוקטיביות מקסימאלית בעבור המשתמש (למשל- במקומות כמו מרכזי חלוקה, אזורים תעשייתיים או חניונים תת קרקעיים). על כל זאת יש להוסיף, כי חברת קמפיסה גם שמה דגש רב על כל מה שקשור בשמירה על הסביבה. זה אגב, נחשב למאפיין המבדל ביותר של החברה.

 

חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל את מוצרי קמפיסה, נשמח לסייע לכם. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

להמשך קריאה

סרטונים:

יצרנים נוספים בתחום:

פיתוח מערכות הנעה איכותיות ובעלות רמת דיוק גבוהה ליישומים תעשייתים
מערכות העברה ואחסון לתעשייה
פתרונות משטחים מעורבים, מערכות משטחים ורובוטים לטעינת משטחים
ציוד למפרצי פריקה וטעינה וציוד למרכזים לוגיסטיים
הנעה אלקטרו מכנית וטכנולוגיית מסועים

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן