שרזינגר | scherzinger

ייצור משאבות גיר ופתרונות מערכת

scherzinger | שרזינגר

חברת שרזינגר אשר נוסדה בשנת 1937 מתמחה במשאבות גלגלי שיניים ובפתרונות שילוב משאבות במערכת. לחברה יש ידע מעמיק שמבוסס על עשורים רבים של ניסיון, והיא מציעה מגוון מוצרים ייחודי. בין אם אתם מחפשים פתרון בתחום ההנדסה המכנית, הנדסת תהליך או בתחום הטכנולוגיה של תחנות כוח, תוכלו למצוא את הכל בחברת שרזינגר.

נשמח לסייע לכם לאתר את הפתרון המתאים לכם. למידע נוסף צרו קשר.

להמשך קריאה

מוצרים עיקריים:

משאבות Gerotor ( גרוטור )

משאבות Gerotor גרוטור עובדות בטכנולוגיה של גלגל שיניים פנימי עם שיניים כלפי חוץ שמשתלבות לגלגל שיניים חיצוני עם שיניים כלפי פנים ומעבירות את הנוזל במרווח שבין השיניים. משאבות מסוג זה משמשות לנוזלים שומניים כדוגמת שמנים, דלקים , שוקולד וכ"ו.
יתרונות:

  • חיסכון בחלקי חילוף
  • אפשרות לשינוי בכיוון הסיבוב

משאבות גלגלי שניים חיצוניות

משאבות גלגלי שניים חיצוניות עובדות בטכנולוגיה של גלגל שיניים  עם שיניים כלפי חוץ שמשתלבות לגלגל שיניים עם שיניים כלפי חוץ . שני גלגלי השיניים ממוקמים בצילינדר האחת ליד השניה. הפרדות השיניים בין 2 גלגלי השיניים מגדילה את הנפח ביניהם וכתוצאה מכך מורידה את הלחץ וגורמת ליניקת נוזל בפתח היניקה ומצד שני השתלבות השיניים מצמצמת את הנפח וגורמת לעליית הלחץ ודחיפת הנוזל החוצה מהמשאבה. הנוזל מועבר במרווח שבין גלגלי השיניים לצילינדר. משאבות מסוג זה משמשות לנוזלים שומניים כדוגמת שמנים, דלקים , שוקולד וכ"ו.
יתרונות:

  • יכולת העברה של נוזלים גם בלחצים גבוהים
  • מתפקדות ביעילות אנרגטית רבה

משאבות גלגלי שיניים פנימיות

משאבות גלגלי שניים פנימיות עובדות בטכנולוגיה של גלגל שיניים פנימי עם שיניים כלפי חוץ שמשתלבות לגלגל שיניים חיצוני עם שיניים כלפי פנים. שני גלגלי השיניים ממוקמים בצילינדר האחת בתוך השנייה עם פלך מתכתי (ירח) שמשלים את המרווח בין שני גלגלי השיניים. הפרדות השיניים ביניקה בין 2 גלגלי השיניים מגדילה את הנפח ביניהם וכתוצאה מכך מורידה את הלחץ וגורמת ליניקת נוזל בפתח היניקה ומצד שני השתלבות השיניים בסניקה מצמצמת את הנפח וגורמת לעליית הלחץ ודחיפת הנוזל החוצה מהמשאבה בפתח הסניקה. הנוזל מועבר במרווח שבין גלגלי השיניים לצילינדר. משאבות מסוג זה משמשות לנוזלים שומניים כדוגמת שמנים, דלקים , שוקולד וכ"ו.
יתרונות:

  • מידה רבה של אחידות
  • אטם ציר אחד במבנה פשוט
  • מבנה קומפקטי

משאבות להבים

משאבת להבים עובדת בטכנולוגיה של להבים שממוקמים בחריץ ברוטור שמאפשר תנועת הלהבים בחריץ. הרוטור ממוקם אקצנטרית לצילינדר ובמהלך סיבוב הרוטור הלהבים יוצאים ונכנסים לרוטור כך שנוצר מגע תמידי של הלהבים עם הצילינדר.כתוצאה מתנועה הלהבים, באזור פתח היניקה יש הגדלת נפח וירידת לחץ / יניקה ובאזור פתח הסניקה יש צמצום נפח / עליית לחץ.  משאבות מסוג זה משמשות לנוזלים רבים ומגוונים.
יתרונות:

  • ממדים קטנים
  • יכולת יניקה

סרטונים:

יצרנים נוספים בתחום:

משאבות וצנטריפוגות ליישומים תעשייתיים
ייצור משאבות גיר ופתרונות מערכת
פתרונות שאיבה וערבוב למבחר גדול של תעשיות
משאבות מינון ומערכות מדידה
משאבות דיאפרגמה ומשאבות צנטריפוגליות

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן