קלירקו | Clearco

נוזלי סיליקון ומוצרי סיליקון

clearco קלירקו יצרן נוזלי סיליקון ומוצרי סיליקון

חברת מוצרי קלירקו הוקמה בשנת 1945 על ידי פרנק סי קלירי.

המיקוד העיקרי של החברה במאה ה -21 הוא נוזלי סיליקון. החברה מציעה קו שלם של נוזלי סיליקון מסוג PDMS, חומרי סיכה מסיליקון, נוזלי אמבט מסיליקון, נוזלי סיליקון להעברת חום, נוזלי סיליקון דיאלקטריים, נוזלי דעיכת סיליקון, נוזלי סיליקון עם מדד RI גבוה, סיליקונים מסוג פניל-מתיל, חומרי סיכה מסיליקון לדירוג מזון, תחליבי סיליקון, שמני סיליקון, חומרי סיכה מחוט סיליקון וגימורי חוטי סיליקון.

 

תעשיות:

 • חומרי סיכה מסיליקון לתעשיית המזון
 • מחקר ופיתוח
 • שירותי שנאים ובדיקות חשמליות
 • אנרגיה מתחדשת / אנרגיה סולארית
 • חיפוש נפט וגז
 • ייצור נייר וקרטון
 • פלסטיק / גומי ותבניות הזרקה
 • תעשיות ביטחוניות
 • תעשיות סביבתיות
 • ייצור חומרי תפירה וחוטים
 • תעופה / חלל

בברלין טכנולוגיות מומחים בתחום אשר ישמחו לתת ייעוץ, צרו קשר נשמח לשוחח.

להמשך קריאה

מוצרים עיקריים:

נוזלי סיליקון טהורים - Pure Silicone Fluids

נוזלי הסיליקון הטהורים של Clearco הם נוזלי סיליקון צלולים, חסרי צבע וריח, העשויים מ-100% נוזלי פולידימתילסילוקסן  / שמני סיליקון PDMS שנעים בטווח צמיגות שבין 0.65cSt לבין מיליון cSt (על פי מדידה בטמפרטורה של 25°C).  צמיגות שמעל 5cSt מאופיינת בטווח טמפרטורות שירות רחב, עמידות גבוהה בפני חמצון, פעולת שיכוך גבוהה, יכולת שימון מעולה, שינוי צמיגות נמוך בטמפרטורה (VTC נמוך), תאימות עם טבעות O, אטמים וחומרי שסתום וחוזק דיאלקטרי גבוה.

נוזלי סיליקון לבקרת זרימה, בקרת טמפרטורה, בקרת לחץ, בקרת תנועה ומכשירים לבקרת רטטים, מדדים וחיישנים

נוזלי הסיליקון הטהורים של Clearco הם צלולים, חסרי צבע וריח ולינאריים העשויים מ-100% פולידימתילסילוקסאן / שמני סיליקון מסוג  PDMS. נוזלי PSF מאופיינים באופיים ההידרופובי, בטווחי טמפרטורות שירות רחבים, חוזק דיאלקטרי גבוה, יציבות בלחץ גבוה, סיכות מעולה, פעולת שיכוך גבוהה, ערכי קיבולת חום טובים ואינרטיות כמעט לכל הרכיבים. הם נמצאים בשימוש נרחב ביישומי בקרת זרימה, בקרת טמפרטורה, בקרת לחץ, בקרת תנועה, בקרת לחות ובקרת רטט.

חומרי סיכה מסיליקון לתעשיית המזון - Food Grade Silicone Lubricants

קו שלם של חומרי סיכה מסיליקון וחומרי שחרור מסיליקון הכוללים 100% נוזלי סיליקון טהורים מסוג PDMS, חומרי סיכה על בסיס סיליקון לדירוג מזון, שחרור עובש סיליקון בתחום המזון, תחליב סיליקון לדירוג מזון, גריז סיליקון מסוג NSF H1 וגריז לשימוש במים הניתנים לשתייה מסוג NSF 61.

סיליקונים מבוססי פניל - Phenyl-Based Silicone

נוזלי PM-50, PM-125 ו- PPM-500 של קלירקו הם נוזלי פנילמתילסילוקסן צלולים, חסרי צבע וחסרי ריח, עם צמיגות שנמדדה בתנאים של 25 מעלות צלזיוס.  נוזלי סיליקון מסוג PM מחליפים את קבוצות המתיל הנמצאות בשמני סיליקון PDMS קונבנציונליים עם קבוצות פניל. בכך, היציבות התרמית והעמידות בפני חמצון מוגברות באופן משמעותי. הנוזלים מאופיינים גם על ידי החוזק הדיאלקטרי הגבוה שלהם, יציבותם בלחצים קיצוניים, ערכי קיבולת חום טובים, ערכי RI גבוהים יותר, יציבות תחת גזירה, סיכות מעולה ותאימות כמעט לכל המצעים.

נוזלי אמבט מסיליקון - Silicone Bath Fluids

Clearco מציעה מגוון רחב של נוזלי אמבט מסיליקון ליישומים בטמפרטורה נמוכה וגבוהה. נוזלי האמבט מסיליקון בטמפרטורה נמוכה הם נוזלי PDMS צלולים, חסרי צבע וחסרי ריח המאופיינים בצמיגותם הנמוכה, במקדמי צמיגות נמוכה לטמפרטורה (שינוי צמיגות מועט בטמפרטורות נמוכות), נקודות זילוף נמוכות, יציבות בטמפרטורה נמוכה ותאימות כמעט מלאה לכל המשטחים כולל משטחי מתכת, גומי ופלסטיק. 

נוזל סיליקון דיפניל - דימתיל DPDM 400 

נוזל הסיליקון PM - 125 הוא שמן סיליקון דיפניל-דימתילסילוקסן צלול, חסר צבע וחסר ריח, עם צמיגות של 400cSt בטמפרטורה של 25 מעלות צלזיוס. הוא מחליף קבוצות מתיל שנמצאו בשמני סיליקון PDMS קונבנציונליים עם אחוז גבוה של קבוצות דיפניל.

נוזלי סיליקון להעברת חום - Silicone Heat Transfer Fluids

נוזלי העברת חום מסיליקון נמצאים בשימוש נרחב בטכנולוגיות ומכשירים של בקרת זרימה, בקרת טמפרטורה, בקרה אלקטרונית ובקרת לחץ. הם יעילים במיוחד לשימוש במכשירים ובמדדים שיפעלו בטמפרטורות קיצוניות ותחת לחצים גבוהים.

חומרי סיכה מסיליקון - Silicone Lubricants 

נוזלים מעורבבים מסיליקון מנוסחים עם סיליקון המפוזר בממיס. הממיס משמש כחומר נשיאה ומדלל. חומר הסיכה מסיליקון Clearslip #2 הוא נוזל פולידימתילסילוקסן המפוזר בממיס חסר ריח.

ציקלומטיקונים - Cyclomethicones

מהם ציקלומטיקונים? ציקלומטיקונים הם סיליקונים בעלי מבנה מחזורי, ולא מבנה ליניארי, של סיליקונים מסוג דימתיל. תכונות של חום אידוי נמוך והיכולת לבחור לחץ אדים רצוי גורמים לכך שנעשה בהם שימוש בתכשירים קוסמטיים כנוזלי בסיס וכחומרי נשיאה.

נוזלי סיליקון דיאלקטריים – Dielectric Silicone Fluids

Clearco מציעה קו ייצור מלא של נוזלי סיליקון דיאלקטריים. שמן שנאי מסיליקון STO-50: אם אתם זקוקים לנוזל סיליקון לשימוש בשנאי, STO-50 הוא הבחירה הנכונה. STO-50 הוא נוזל פולידימתילסילוקסן ליניארי צלול, חסר צבע וחסר ריח (CAS # 63148-62-9) עם צמיגות של 50cSt. 

שומני סיליקון ותרכובות שומן סיליקון - SILICONE GREASES & SILICONE GREASE COMPOUND

  שומני הסיליקון של Clearco הם תרכובות גריז וסיליקון מסוג PDMS אשר מנוסחות למגוון רחב של יישומים. הם מאופיינים על ידי טווח טמפרטורות השירות הרחב שלהם, ביציבות תרמית גבוהה, ביציבות בטמפרטורה נמוכה, באופי ההידרופובי שלהם, בחוזק הדיאלקטרי הגבוה, ביכולת שימון מעולה, בתאימות כמעט לכל הרכיבים ובבידוד מפני קורוזיה ולחות.

נוזלי סיליקון הניתנים לצביעה - PAINTABLE SILICONE FLUIDS

נוזלי הסיליקון הניתנים לצביעה של Clearco שייכים לקבוצת נוזלי הסיליקון מסוג מתילאלקיל ומתילאלקאריל. שלא כמו סיליקון פולידימיטילסילוקסן (דימתיל) קונבנציונלי, סיליקונים מסוג מתילאלקיל ומתילאלקאריל לא יפריעו לצביעה או לציפוי עליון.

נוזלי סיליקון נוגדי הקצפה לתעשיית הנפט והגז - ANTIFOAM SILICONE FLUIDS FOR THE OIL & GAS INDUSTRY

נוזלי סיליקון נוגדי הקצפה הם נוזלי 100% פולידימתילסילוקסן / שמני סיליקון מסוג PDMS שהצמיגות שלהם נעה בין 1,000cSt ל-1,000,000cSt בטמפרטורה של 25 מעלות צלזיוס. בתעשיית הנפט והגז, נוזלי סיליקון מסוג PDMS הם הנוזלים היעילים ביותר בהפחתת קצף תהליך במפעלי ייצור, בתי זיקוק ובמפעלים לעיבוד גז.

ריתוך נוגד התזה - WELDING ANTI-SPATTERS

Clearco מציעה אפשרות לבחור בין שלושה מוצרים לריתוך נוגד התזה. Bluecoat 5000 הוא מוצר מבוסס מים ומוכן לשימוש, המיושם בצורה הטובה ביותר באמצעות מרסס ידני / מרסס כוח. תרכיז C-5 הוא מוצר מרוכז על בסיס מים המיועד לדילול במים. Robotic 285 הוא מוצר פעיל שאינו מסיס במים ב -100%, אשר מנוסח ליישומי ההתזה הקשים ביותר.

נוזלי סיליקון אמינו-פונקציונליים - AMINO-FUNCTIONAL SILICONE FLUIDS

אמינו פונקציונלי ואמינו מתוקסי פולידימתילסילוקסן פונקציונלי. 

נוזלי דעיכה מסיליקון - SILICONE DAMPING FLUIDS

נוזלי דעיכה מסיליקון של Clearco הם נוזלי סיליקון ליניאריים הידרופוביים, צלולים, חסרי צבע וחסרי ריח, 100% פולידימתילסילוקסן / שמני סיליקון PDMS בעלי צמיגות שנעה בין 0.65cSt ל-1,000,000cSt

STO-50 שמן טרנספורמטור מסיליקון - STO-50 SILICONE TRANSFORMER OIL

שמן טרנספורמטור מסיליקון STO-50 הוא שמן סיליקון 100% פולידימתילסילוקסן (CAS # 63148-62-9) עם צמיגות של 50cSt בטמפרטורה של 25 מעלות צלזיוס. שמן ה-STO-50 מנוסח אך ורק לשימוש כנוזל דיאלקטרי וכמקרר דיאלקטרי בשנאי מתח גבוה.

נוזל סיליקון מתיל-מימן M30 METHYLHYDROGEN SILICONE FLUID - M30

נוזל סיליקון M30 מתיל-מימן הוא פוליסילוקסן מתיל-מימן (פולימתיל-הידרוגנסילוקסן) [CAS מספר 63148-57-2] עם צמיגות בטווח של 30cSt בטמפרטורה של 25 מעלות צלזיוס. 

נוזל בלמים מסיליקון DOT 5 SILICONE BRAKE FLUID - DOT 5

נוזל הבלמים DOT 5 SILICONE (DOT V) הינו נוזל על בסיס סיליקון (פולידימתילסילוקסן  CAS # 63148-62-9) שנוסח במיוחד לשימוש במערכות בלמים הידראוליות בכדי לספק יכולת שימון והגנה מפני קורוזיה.

תחליבי סיליקון - SILICONE EMULSIONS

Clearco מציעה קו ייצור מלא של תחליבי סיליקון למגוון רחב של יישומים. נוזלים אלה משמשים בעיקר כחומרי סיכה ושחרור. המוצרים מתאימים לשימוש בתעשיות של עיבוד מזון, אריזות מזון, יציקות פלסטיק, אריזות פלסטיק, אריזות נייר ואריזות גמישות. 

ממסים מסוג VOC EXEMPT / חומרי נשיאה מסוג VOC EXEMPT SOLVENTS / VOC EXEMPT CARRYING AGENTS - VOC EXEMPT

ממסים / חומרי נשיאה מסוג Exempt VOC הם נוזלי סיליקון מחזוריים הפטורים מתקנות VOC הפדרליות, כולל תקנות קליפורניה (CARB) ותקנות OTC. הם ללא HAP ואינם תורמים להידלדלות האוזון ולהתחממות כדור הארץ. בנוסף לכך, אין להם את הריח שיש בממיסים רבים שעל בסיס נפט, מה שהופך אותם להרבה יותר ידידותיים לכל מי שעובד עימם. 

יצרנים נוספים בתחום:

נוזלי סיליקון ומוצרי סיליקון
פתרונות שאיבה וערבוב למבחר גדול של תעשיות
רכיבים ואביזרים סטריליים בתחומי הפארמה והביוטק
מערכות לניקוי צנרת
מוצרי פיגינג לניקיון ותחזוקה של צנרות

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן